Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych

Konsolidacja chwilówek w SKOK

Konsolidacja chwilówek w SKOK dla wielu zadłużonych wydaje się być najprostszą drogą do zerwania zaciskającej się pętli pożyczek. I tak może być, gdy chwilówki przybiorą dzięki połączeniu ich w jedna ratę postać kredytu o niskich kosztach. 4.7 / 5 ( 3 votes )

Nowa ustawa antylichwiarska na horyzoncie

Władze Polski najwyraźniej nie mogą spokojnie zasnąć bez myśli, jak tu kolejny raz przykręcić śrubę firmom pożyczkowym i śni im się nowa ustawa antylichwiarska. Po niedawnych zminach i chwilowym spokoju na rynku,  na horyzoncie pojawiają się nowe przepisy antylichwiarskie. 5 / 5 ( 1 vote )

Provident konkuruje z bankami

Provident tańszy niż bank

W grudniu 2018 przez polskie finanse przeszła mała rewolucja, gdyż Provident stał się tańszy niż przeciętny bank. Tak przynajmniej można wnioskować przyglądając się najnowszej ofercie Providenta. Brzmi niezwykle kusząco, gdyż pożyczka Provident tańsza niż bankowa to marzenie wielu pożyczkobiorców.

wampiry i darmowy kredyt

Darmowa pożyczka w banku, Eurobanku

Darmowa pożyczka w banku to koronny dowód, że nie ma to jak słynna niewidzialna ręka rynku. Nic tak dobrze nie wpływa na oferty składane klientom jak konkurencja. Konkurencja przez duże P jak pożyczki pozabankowe. 4.5 / 5 ( 2 votes )