Dobry prawnik od długów to gwarancja skutecznej pomocy dla osób zadłuzonych

PRA Group – jak się pozbyć długu?

4.5
(2)

Twoja wierzytelność została sprzedana do firmy PRA Group? To świetna wiadomość, gdyż za kilka dni może okazać się, że nie posiadasz żadnych zobowiązań, a PRA Group usiłować zwindykować pieniądze, które im się prawnie nie należą Oto, co musisz zrobić, gdy dostaniesz pismo od PRA Group.

Po pierwsze – nie kontaktuj się samodzielnie

To kluczowe dla powodzenia całej operacji. Nie wchodź na nieznany Ci grunt, nie kontaktuj się z PRA Group, gdyż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Zostaw to adwokatowi. Czasami wysłanie jednego maila do wierzyciela może kosztować Cię kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zatem jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty z firmy PRA Group,  skontaktuj się ze specjalistą, a nie wierzycielem .

Masz czas – nikt Cię nie goni. Otrzymanie wezwania do zapłaty nie oznacza, że jutro zapuka do Ciebie komornik.

Po drugie – adwokat czeka na Ciebie

Gdy masz informacje, że Twój dług kupiła firma windykacyjna PRA Group, napisz do nas na adres: prawnicy.kat@mamdlugi.pl.

Mecenas poprosi Cię o dokumenty, przeanalizuje je i zaproponuje warunki współpracy. Na tym etapie nie ponosisz żadnych kosztów. Ekspertyza jest darmowa.

Etap trzeci – pełnomocnictwo

Na tym etapie podpisujesz z kancelarią umowę i  udzielasz adwokatowi pełnomocnictwa do reprezentowania Cię przed Pra Group . Koszt pełnomocnictwa adwokackiego nie przekracza 150 zł. To jedyne formalności z Twej strony.

Negocjacje z PRA Group

Etap najważniejszy, czyli dla sprawy kluczowy. Adwokat rozpoczyna sprawdzanie dokumentów Twojej sprawy od strony prawnej. Jeśli znajdzie elementy świadczące o tym, że wierzytelność obarczona jest wadą prawną,  przygotowuje ekspertyzę  i zapoznaje Cię z nią.

Doprowadza równie – co jest dla Ciebie najbardziej istotne – do oświadczenia PRA Group, że rezygnuje z dochodzenia roszczeń.

Rozliczenie za sukces – wyłącznie

Zasadą naszej firmy jest to, że rozliczamy się za sukces, a nie obietnice. Dlatego też dopiero na tym etapie przystępujemy do rozliczenia. Nasze wynagrodzenie to 10% wartości wierzytelności, której nie musisz spłacać firmie PRA Group.

Przykładowo – jeśli otrzymałeś od PRA Group wezwanie do zapłaty 35.000 zł, a dzięki wiedzy i skuteczności adwokata PRA Group zrezygnowało z dochodzenia roszczenia, zapłacisz za usługę 3500 zł. W Twojej kieszenie pozostanie ponad 30 tysięcy złotych, uratowanie dla Ciebie.

Gwarantowana ekspertyza prawnego stanu Twojego zadłużenia

Na koniec sprawy adwokat wykona i wyśle do Ciebie ekspertyzę, z której dowiesz się, dlaczego Twoja wierzytelność nie jest dochodzona przez PRA Group. Ekspertyza jest dla Ciebie bardzo ważna w sytuacji, gdy PRA Group odsprzeda Twoją wierzytelność innej firmie. Pozwala Ci bowiem bez problemu udokumentować, że przedmiotem sprzedaży jest wierzytelność obarczona wadą prawną.

Pra Group

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...