Praca w Revolut – nabór pracowników do Revolut w Polsce

0
(0)

Revolut rozwija się w fascynującym wprost tempie, a praca w Revolut stała się czymś na wyciągnięcie ręki. Nabór pracowników do Revolut trwa bowiem w najlepsze. Także w Polsce. Czy jednak praca w tej firmie to „przedmiot pożądania”?

Revolut szuka pracowników w określonym miejscu i określonych specjalizacji. Jednak pojawiają się głosy, że nabór może mieć drugie dno, niekoniecznie pozytywne.

Praca dla Revolut w Polsce.

Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław i Trójmiasto. To do tych miast poszukuje pracowników firma Revolut. Revolut ma już ponad 4 mln. klientów w Europie, a w ciągu kolejnych 5 lat planuje pozyskanie nawet 100 mln. użytkowników.

Cóż to jest ten Revolut?

Pewnie wiecie, ale dla formalności powiedzmy, że jest to tzw. bankowość alternatywna. Firma od niedawna posiada licencję bankową. Tą uzyskała na Litwie i tam uzyskujemy gwarancje bankowe. Jak bardzo pewne? Cóż wystarczy powiedzieć, że liczba klientów Revolut przewyższa liczbę ludności Litwy. Revolut proponuje nam takie usługi jak: płatności kartą w ok. 150 różnych walutach po bardzo korzystnych cenach, przelewy czy zakupy kryptowalut. Wystarczy tylko zainstalować na telefonie aplikacje, która pozwoli nam zarządzać swoim kontem i korzystać z wszystkich usług proponowanych przez Revolut , a tych jest dość sporo.

Początki i rozwój

Firma ma swoje początki w Wielkiej Brytanii od 2015 roku, do Polski zawitała trzy lata później i od tej pory sukcesywnie się rozrasta pozyskując nowych pracowników i użytkowników. W Krakowie znajduję się centrum Revoluta zatrudniające już dziś około 400 osób. Firma z racji szybkiego rozwoju chce poszerzyć swoją działalność między innymi w Polsce, a tym samym utworzyć kilka nowych placówek w takich miastach jak Katowice, Wrocław, Warszawa czy Trójmiasto.

Praca w Revolut

Jakich pracowników poszukuje firma?

Na chwilę obecną firma poszukuje business development menadżera oraz menadżera marketingu do Warszawy. Do pięciu kolejnych Polskich miast poszukuje city community menadżerów. Firma poszukuje również pracowników w wielu specjalizacjach takich jak:

  • programiści,
  • rekruterzy,
  • inżynierowie danych,
  • specjaliści ds. compliance i supportu,

do ciągle rozwijającego się centrum w Krakowie.

Plany firmy na przyszłość

Firma pragnie rozszerzyć swoją działalność na pozostałe rynki europejskie. W chwili obecnej powstaje drugie centrum usług w mieście Porto w Portugalii. Fintech ogłosiło, iż na chwilę obecna liczba ich użytkowników wynosi 4 mln. w całej Europie, a w przeciągu najbliższych pięciu lat pragnie uzyskać 96 mln. kolejnych użytkowników. W tym celu, w całej Europie tworzone są lokalne zespoły oraz rozbudowywana jest sieć ekspertów pozyskujących nowe licencje poza Europą. Firma planuje do końca 2019r. podwoić zatrudnienie. Zatem pracy w Revolut zabraknąć nie pownno.

Do społeczności Revoluta dziennie przybywa około 10 tys. użytkowników, z czego 1 tys. to sami Polacy. Firma nie osiada więc na laurach i inwestuje w swój rozwój oraz poszerzenie działalności na takie kraje jak: Japonia, Stany Zjednoczone, kanada, Singapur, Nowa Zelandia czy Australia.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...