Prywatna pożyczka oddłużeniowa

Prywatna pożyczka oddłużeniowa

4.7
(11)

Iluż zadłużonych dziennie wpisuje do wyszukiwarki frazę: prywatna pożyczka oddłużeniowa w nadziei, że kolejna pożyczka wreszcie odmieni ich los. Zamiast pogrążyć jak wszystkie dotychczasowe. Czy prywatna pożyczka konsolidacyjna jest lekiem na całe zło czy sprzedawaniem złudzeń w atrakcyjnym opakowaniu? Przeczytaj, zanim pożyczysz. A potem stracisz mieszkanie lub dom.

Prywatna pożyczka oddłużeniowa – co to jest?

Zasada jest prosta: ktoś, kto ma duże nadwyżki finansowe pożycza pieniądze takim, którzy mają same długi. I nie mają już gdzie pożyczać. A nie przychodzi im do głowy, że pożyczanie i oddłużanie to wykluczające się terminy.

Wracając do grupy szukających pożyczki prywatnej: ich jedynym celem jest to, aby ktoś spłacił ich długi. Aby mieli jedną ratę. Jest to cel, który – jak to u nich bywa nader często – wyłącza myślenie, zwłaszcza to w zakresie podstawowych operacji matematycznych.

Summa summarum – inwestor udzielający pożyczek prywatnych, kuty na cztery nogi i z pełnym zapleczem prawnym kontra dłużnik w pętli kredytowej, któremu zwoje tej pętli już dawno zastąpiły mózgowe. Bo czy normalne jest, że ktoś, kto siedzi po uszy w bagnie długów (których nie spłaca) zajmuje szukaniem kolejnej pożyczki? Tym razem prywatnej na konsolidację długów?

Czy pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości jest legalna?

Polskie prawo jednoznacznie stanowi, że kredyty i pożyczki zabezpieczone hipoteką mogą być udzielane wyłącznie przez banki i SKOK-i. Przepisy te dotyczą jednak konsumentów. Czyli każdego kredytobiorcę, który nie jest przedsiębiorcą.

Przepisy te powstały w trosce państwa o obywateli, aby ci nie tracili dorobku życia w starciu z hochsztaplerami. Wobec których są bezbronni. Szczególnie mowa o jednostkach słabszych. A taki są w większości osoby tkwiące w pętli długów i zaszczute przez windykację. Dla których pożyczka oddłużeniowa nawet pod zastaw domu jest wybawieniem z kłopotów.

Zadna instytucja finansowa niebędąca bankiem lub SKOK-iem nie może udzielić konsumentowi pożyczki pod zastaw nieruchomości,

Czy można wziąć oddłużeniową pożyczkę pod hipotekę od prywatnej firmy?

Wiesz już, że polskie prawo tego zabrania. Ale co to za przepis dla cwaniaka? Przecież zawsze konsumenta można….. zmienić w przedsiębiorcę. Wystarczy, że łaknący pożyczki pod zastaw nieruchomości od prywatnego inwestora założy działalność gospodarczą. I już przepisy go nie dotyczą. Można mu udzielić pożyczki pod hipotekę. A to, że założenie działalności jest pozorowaną czynnością w celu obejścia przepisów wiedzą wszyscy. Po podpisaniu umowy działalność zawiesza i przestaje być „biznesmenem”.

W taki sposób działa na przykład firma Balt Credit Sp. z o.o., ul. Pańska 73 lok. 310, 00-834 Warszawa,

Podpisując z klientem (pozornym przedsiębiorcą przez chwilę) firma, nie tylko ilustrująca patologię Balt Credit, ale większość firm obchodzących zakaz poprzez zrobienie z kredytobiorcy biznesmena pełną gęba, przejmuje kontrolę nad jego nieruchomością i rozpoczyna żniwa.

Ile kosztuje prywatna pożyczka hipoteczna na oddłużanie?

Na przykładzie firmy Balt Credit koszt takiej pożyczki w wysokości 57.000 zł wynosi rocznie 15.781 zł.

Hipoteczna pożyczka oddłużeniowa w BALT Credit - koszty pożyczki w tabeli

Czy jest to w stanie finansowo udźwignąć? Na to jest sposób. I to jaki. Zrobić z umowy cyrograf. W jaki sposób? Poprzez ratę balonową. Dłużnik przez cały rok spłaca relatywnie niskie raty, czyli de facto wpłaca zarobek firmie pożyczającej środki, a po roku ma do oddania całą otrzymaną kwotę pożyczki pozabankowej pod zastaw nieruchomości.

Pozyczka pod hipotekę w BALT Credit - harmonogram spłaty rat

Jeśli nie ma pieniędzy, to nic się nie stanie. Firma pożyczkowa od pożyczek hipotecznych pozwoli mu przedłużyć o kolejny rok umowę i po raz kolejny zarobić na nim ponad 15.000 zł.

W ten sposób dłużnik pracuje na dobrobyt dobrodzieja. I jego oddłużanie za pomocą pożyczki hipotecznej skończyło się tak, że ma długi, a wierzyciel jego nieruchomość w ręki.

W związku z tym grzecznie i pokornie pracuje na spłatę długu, którego być może nigdy nie spłaci.

Prywatna pożyczka lekiem na całe zło

Zderzenie tych dwóch kontrahentów: cwanego inwestora i owładniętego żądzą pożyczania dłużnika wynik może mieć zawsze tylko jeden wynik. Gdyż to inwestor określa warunki pożyczki. I nie trzeba mieć dużej wyobraźni, aby wiedzieć, że on zawsze na tym interesie zyska – czy pożyczający wywiąże się z zobowiązania czy nie. Pożyczka prywatna jest wszak zawsze bardzo dobrze zabezpieczona.

Powstaje pytanie: dlaczego zatem druga strona, czyli marzący o pożyczce prywatnej godzi na warunki, które zawsze stawiają go w pozycji przegranej?

Aby to zrozumieć, wystarczy wyobrazić sobie, jakie spustoszenie w mózgu czyni kilkuletnie uzależnienie od narkotyków. I porównać do szkód, jakie czyni kilkuletnie tkwienie w nałogu pożyczania. Pożyczkowy głód wyłącza racjonalne myślenie i nie pozwala na przełożenie zamiarów na realne możliwości finansowe.

Jakoś to będzie….

to naczelne hasło osób podpisujących umowę o pożyczkę prywatną i konsolidację wszystkich długów.

-Dam radę, byleby płacić jedną ratę – mówi wielu dłużników szukających pomocy w wyjściu z długów za pomocą pożyczki prywatnej.

Skoro marzenie o wyjściu z długów jest tak blisko, to po co patrzeć na koszty? Przecież wykonanie kilku prostych operacji obliczeniowych musiałoby natychmiast zabić marzenia….a marzenia są takie piękne.

Koszty pożyczki prywatnej pod hipotekę

raty pożyczki oddłużeniowej pod hipotekę - fragment umowy pożyczki

Jeśli komuś wydaje się, że rozwiązaniem jego problemów z długami jest pożyczenie od prywatnego inwestora dużej kwoty, powinien wydrukować ten fragment tekstu i nauczyć się go na pamięć.

Sprawdziliśmy bowiem, ile kosztuje prywatna pożyczka oddłużeniowa. Oto wyniki – one są prawdziwe – zapewniam.

Kwota pożyczki : 250.000 zł na 48 miesięcy

Rata miesięczna przez 47 miesięcy: 4900 zł (sic!)

Rata nr 48 – balonowa – 259.700 zł

Jeśli te wartości nie wyleczą Cię z namiętnego poszukiwania pożyczki prywatnej, to pozostanie powiedzieć tylko, że nikt nie zabroni samobójcy skoku z mostu.

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomosci – podsumowanie

Początek wygląda zachęcająco. Oto jest ktoś, kto pożycza ludziom z komornikiem, z ogromnymi długami, bez patrzenia w historię spłat. Ktoś, kto chce spłacić długi osoby kompletnie niewiarygodnej. Ktoś, to oferuje drugie życie. Wystarczy niewielka ilość formalności, wizyta u notariusza i nagle – długi jak ręką odjął znikają – zostaje do spłaty „tylko” prywatna pożyczka oddłużeniowa.

Koniec wygląda z reguły tak samo: płacz, łzy, eksmisja z mieszkania przejmowanego właśnie za długi i ta myśl odbijająca się głośnym echem po wszystkich zakamarkach czaszki:

– jak można być takim idiotą, aby na własne życzenie przegrać życie swoje i swojej rodziny?

Pomyśl o tym, zanim po raz pierwszy wstukasz do wyszukiwarki frazę: prywatna pożyczka hipoteczna na oddłużanie.

Pożyczki prywatne zmieniają się nieustannie, jednak zasada oddłużania jest niezmienna: oddłużanie polega na oddawaniu długów, a nie pakowaniu się w kolejne. Tym razem już naprawdę ostatnie długi…..

Dlaczego pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę to strzał w stopę z rykoszetem w kolano?

Pamiętaj, że zaciągając pożyczkę pod hipotekę na spłatę długów, np. pozabankowych, spłacasz je w całości. A więc płacisz również to, czego nie powinieneś:

 • lichwę (pożyczki z kosztami większymi niż pożyczona kwota)
 • nielegalne w Polsce pozabankowe karty kredytowe
 • chwilówki z wadami prawnymi
 • długi, które można częściowo umorzyć przy spłacie jednorazowej

Przy pętli długów z sumą zadłużeń 60.000 zł realnie do spłaty jest ok. 30.000 zł. A dłużnik ma na to kilka lat. Jeśli zamiast klasycznego oddłużania, czyli pomocy zadłużonym w pętli długów sięgnie po prywatną pożyczkę oddłużeniową pod hipotekę zamiast 30.000 zł zwróci 75.000 i będzie miał na to rok. A nie kilka lat…..

Gdzie dostać prywatną pożyczkę na oddłużanie?

Znamy kilku inwestorów pożyczających na lichwiarskich warunkach zdesperowanym zadłużonym. Zdesperowanym do tego stopnia, że bez wahania podpiszą cyrograf na dorobek własnego życia.

Dlatego też w naszym portalu nie znajdziecie Państwo informacji kto udziela pożyczek prywatnych na oddłużanie.

Znamy warunki pożyczek i wiemy, że mogą one wyrządzić tylko i wyłącznie krzywdę. Gdyż oddłużanie to nie pożyczanie – o czym nieustannie przypominamy.

Edukując jednocześnie, ze dla osób w spirali długów lekarstwem jest oddłużanie, a nie pożyczanie na spłatę długów.

Kliknij i zamów darmową rozmowę

ze specjalistą ds. oddłużania

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 11

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

22 komentarze

 1. Cześć, to Lucky. W tej firmie dajemy pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Dziś mówimy przestań i nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Pożyczamy pieniądze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby zainwestować w biznes o 2%. Chcemy za pomocą tego medium informować Cię o wszystkim, co oferujemy rzetelną i pomocną pomoc, a Ty będziesz chętny jej udzielić. Jesteśmy szczerzy i dotrzymujemy słowa i obietnic. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail:
  kolejny_oszust@gmail.com

  1. Pani Mariolu czy przeczytała Pani o czym traktuje ten artykuł, tutaj niestety nie znajdzie Pani tak skrajnie lichwiarskich ofert. Pozdrawiam.

 2. Potrzebujesz pilnej pożyczki, żeby spłacić swój dług? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? Czy potrzebujesz osobistej pożyczki? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów o oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: nie mogę podać maila, ponieważ nie stać mnie na zakup reklamy swoich pożyczek.

  1. @Barry Boki zrywać, oferujesz pożyczki? Dla zadłużonych? Na 2%? Gdzie? W Nibylandii w Nibybanku? Tekst o tym, że ktoś udziela pożyczek i nie stać go na reklamę pokonał mnie ostatecznie. Prawdziwy pożyczkowy mesjasz, rozdaje pieniądze tak tanio, że sam klepie biedę…
   Ubawiłem się setnie, ale jak widać po komentarzach prorok taniej mamony zawsze znajdzie wyznawców spijających słowa z jego ust.

   A wszystko pod artykułem, gdzie autor ostrzega przed takimi pożyczkami. Brawo!

Zostaw swój komentarz...