Prywatna pożyczka oddłużeniowa

Prywatna pożyczka oddłużeniowa

4.7
(11)

Iluż zadłużonych dziennie wpisuje do wyszukiwarki frazę: prywatna pożyczka oddłużeniowa w nadziei, że kolejna pożyczka wreszcie odmieni ich los. Zamiast pogrążyć jak wszystkie dotychczasowe. Czy prywatna pożyczka konsolidacyjna jest lekiem na całe zło czy sprzedawaniem złudzeń w atrakcyjnym opakowaniu? Przeczytaj, zanim pożyczysz.

Prywatna pożyczka oddłużeniowa – co to jest?

Zasada jest prosta: ktoś, kto ma duże nadwyżki finansowe pożycza pieniądze takim, którzy mają same długi. I nie mają już gdzie pożyczać. A nie przychodzi im do głowy, że pożyczanie i oddłużanie to wykluczające się terminy.

Wracając do grupy szukających pożyczki prywatnej: ich jedynym celem jest to, aby ktoś spłacił ich długi. Aby mieli jedną ratę. Jest to cel, który – jak to u nich bywa nader często – wyłącza myślenie, zwłaszcza to w zakresie podstawowych operacji matematycznych.

Summa summarum – inwestor udzielający pożyczek prywatnych, kuty na cztery nogi i z pełnym zapleczem prawnym kontra dłużnik w pętli kredytowej, któremu zwoje tej pętli już dawno zastąpiły mózgowe. Bo czy normalne jest, że ktoś, kto siedzi po uszy w bagnie długów (których nie spłaca) zajmuje szukaniem kolejnej pożyczki? Tym razem prywatnej na konsolidację długów?

Prywatna pożyczka lekiem na całe zło

Zderzenie tych dwóch kontrahentów: cwanego inwestora i owładniętego żądzą pożyczania dłużnika wynik może mieć zawsze tylko jeden wynik. Gdyż to inwestor określa warunki pożyczki. I nie trzeba mieć dużej wyobraźni, aby wiedzieć, że on zawsze na tym interesie zyska – czy pożyczający wywiąże się z zobowiązania czy nie. Pożyczka prywatna jest wszak zawsze bardzo dobrze zabezpieczona.

Powstaje pytanie: dlaczego zatem druga strona, czyli marzący o pożyczce prywatnej godzi na warunki, które zawsze stawiają go w pozycji przegranej?

Aby to zrozumieć, wystarczy wyobrazić sobie, jakie spustoszenie w mózgu czyni kilkuletnie uzależnienie od narkotyków. I porównać do szkód, jakie czyni kilkuletnie tkwienie w nałogu pożyczania. Pożyczkowy głód wyłącza racjonalne myślenie i nie pozwala na przełożenie zamiarów na realne możliwości finansowe.

Jakoś to będzie….

to naczelne hasło osób podpisujących umowę o pożyczkę prywatną i konsolidację wszystkich długów.

-Dam radę, byleby płacić jedną ratę – mówi wielu dłużników szukających pomocy w wyjściu z długów za pomocą pożyczki prywatnej.

Skoro marzenie o wyjściu z długów jest tak blisko, to po co patrzeć na koszty? Przecież wykonanie kilku prostych operacji obliczeniowych musiałoby natychmiast zabić marzenia….a marzenia są takie piękne.

Koszty pożyczki prywatnej

raty pozyczki oddluzeniowejJeśli komuś wydaje się, że rozwiązaniem jego problemów z długami jest pożyczenie od prywatnego inwestora dużej kwoty, powinien wydrukować ten fragment tekstu i nauczyć się go na pamięć.

Sprawdziliśmy bowiem, ile kosztuje prywatna pożyczka oddłużeniowa. Oto wyniki – one są prawdziwe – zapewniam.

Kwota pożyczki : 250.000 zł na 48 miesięcy

Rata miesięczna przez 47 miesięcy: 4900 zł (sic!)

Rata nr 48 – balonowa – 259.700 zł

Jeśli te wartości nie wyleczą Cię z namiętnego poszukiwania pożyczki prywatnej, to pozostanie powiedzieć tylko, że nikt nie zabroni samobójcy skoku z mostu.

Pożyczka prywatna – podsumowanie

Początek wygląda zachęcająco. Oto jest ktoś, kto pożycza ludziom z komornikiem, z ogromnymi długami, bez patrzenia w historię spłat. Ktoś, kto chce spłacić długi osoby kompletnie niewiarygodnej. Ktoś, to oferuje drugie życie. Wystarczy niewielka ilość formalności, wizyta u notariusza i nagle – długi jak ręką odjął znikają – zostaje do spłaty „tylko” prywatna pożyczka oddłużeniowa.

Koniec wygląda z reguły tak samo: płacz, łzy, eksmisja z mieszkania przejmowanego właśnie za długi i ta myśl odbijająca się głośnym echem po wszystkich zakamarkach czaszki:

– jak można być takim idiotą, aby na własne życzenie przegrać życie swoje i swojej rodziny?

Pomyśl o tym, zanim po raz pierwszy wstukasz do wyszukiwarki frazę: prywatna pożyczka na oddłużanie.

Pożyczki prywatne zmieniają się nieustannie, jednak zasada oddłużania jest niezmienna: oddłużanie polega na oddawaniu długów, a nie pakowaniu się w kolejne. Tym razem już naprawdę ostatnie długi…..

Gdzie dostać prywatną pożyczkę na oddłużanie?

Znamy kilku inwestorów pożyczających na lichwiarskich warunkach zdesperowanym zadłużonym. Zdesperowanym do tego stopnia, że bez wahania podpiszą cyrograf na dorobek własnego życia.

Dlatego też w naszym portalu nie znajdziecie Państwo informacji kto udziela pożyczek prywatnych.

Znamy warunki pożyczek i wiemy, że mogą one wyrządzić tylko i wyłącznie krzywdę. Gdyż oddłużanie to nie pożyczanie – o czym nieustannie przypominamy.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 11

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

22 komentujących “Prywatna pożyczka oddłużeniowa”

 1. Cześć, to Lucky. W tej firmie dajemy pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Dziś mówimy przestań i nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Pożyczamy pieniądze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby zainwestować w biznes o 2%. Chcemy za pomocą tego medium informować Cię o wszystkim, co oferujemy rzetelną i pomocną pomoc, a Ty będziesz chętny jej udzielić. Jesteśmy szczerzy i dotrzymujemy słowa i obietnic. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail:
  kolejny_oszust@gmail.com

  1. Pani Mariolu czy przeczytała Pani o czym traktuje ten artykuł, tutaj niestety nie znajdzie Pani tak skrajnie lichwiarskich ofert. Pozdrawiam.

 2. Potrzebujesz pilnej pożyczki, żeby spłacić swój dług? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? Czy potrzebujesz osobistej pożyczki? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów o oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: nie mogę podać maila, ponieważ nie stać mnie na zakup reklamy swoich pożyczek.

  1. @Barry Boki zrywać, oferujesz pożyczki? Dla zadłużonych? Na 2%? Gdzie? W Nibylandii w Nibybanku? Tekst o tym, że ktoś udziela pożyczek i nie stać go na reklamę pokonał mnie ostatecznie. Prawdziwy pożyczkowy mesjasz, rozdaje pieniądze tak tanio, że sam klepie biedę…
   Ubawiłem się setnie, ale jak widać po komentarzach prorok taniej mamony zawsze znajdzie wyznawców spijających słowa z jego ust.

   A wszystko pod artykułem, gdzie autor ostrzega przed takimi pożyczkami. Brawo!

Zostaw swój komentarz...