Jak sprawdzić BIK - wszystko o raporcie BIK

Raport z BIK i jego analiza, czyli co wie o Tobie BIK

4.6
(15)

Raport z BIK dla kredytobiorcy jest niczym dzienniczek dla ucznia. Zawiera w sobie całą jego historię kredytową z ostatnich 12 lat. Wszystkie pozytywne i negatywne wpisy – również te już usunięte. Bez przynajmniej poprawnego BIK żaden bank nie potraktuje Cię poważnie.

Zbadaj swój raport z BIK – poddaj raport profesjonalnej analizie

Jak pobrać raport BIK?

Podstawową wersję raportu pobierzesz błyskawicznie przez internet. Chcesz sprawdzić swój BIK? Kliknij tutaj, aby móc pobrać raport bezpośrednio ze strony bik.pl. Pamiętaj, że pojedynczy raport kosztuje znacznie więcej niż raport w rocznym pakiecie, zatem zamów raczej pakiet niż jedną sztukę. Dzięki niemu sprawdzisz swój BIK znacznie taniej.

Raport z BIK

Pobranie raportu to pierwszy krok. Pozostaje jego prawidłowe odczytanie i interpretacja. Pomagamy w tym oferując usługę Analizy Raportu BIK.

 1. Sprawdź swoją ocenę prezentowaną w raporcie BIK
 2. Jeśli jest niezadowalająca, dobrze jest poznać przyczyny i sposób jej poprawy – dowiesz się tego z Analizy Raportu BIK
 3. Czasami już kilka drobnych, kosmetycznych korekt pozwala na „wystrzelenie” w górę oceny BIK

Mam już raport, co w nim jest dla mnie istotnego?

Twój pobrany zawiera szereg ważnych informacji, między innymi:

 • jak ocenia Cię BIK i jak przedstawia bankom,
 • jaką aktualnie posiadasz wiarygodność kredytową,
 • ile zapytań złożyłeś w ostatnich 12 miesiącach,
 • ile podmiotów pytało o Ciebie, sprawdzając, czy mogą zaoferować Ci kredyt,
 • które wpisy w raporcie są dla Ciebie szkodliwe, a które wręcz przeciwnie.

Wiemy, że samodzielne prawidłowe odczytanie rejestru BIK jest niewykonalne dla większości osób, dlatego też oferujemy profesjonalną analizę rejestru BIK.

Dlaczego analiza raportu jest tak ważna i jak możesz ją zamówić?

Z niej dowiesz się, co raport BIK mówi o Tobie i co musisz zrobić, aby poprawić zdolność kredytową. Analiza raportu BIK w formie pisemnej jest zupełnie darmowa dla każdego klienta – wpłaconą zaliczkę zwracamy przy podpisaniu umowy o korektę BIK.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Zamówienie analizy rejestru BIK – co dalej?

Gdy zamówiłeś analizę raportu BIK, wyślij niezwłocznie swój posiadany raport na adres bik@mamdlugi.pl. W ciągu 8 godzin roboczych wykonamy i prześlemy Ci analizę rejestru BIK. Otrzymasz ją na swój adres mailowy. Analiza BIK jest dokumentem liczącym od 5 do 10 stron formatu A4. Jeśli wolisz inną formę analizy, nie ma problemu aby spełnić swoje oczekiwania.

Analiza bezpośrednia, na żywo, z możliwością zadawania pytań analitykowi

Jeśli jesteś zainteresowany dogłębną analizą na żywo (polecaną w przypadku osób poważnie myślących o dużych kredytach, w tym hipotecznych) oferujemy Ci taką możliwość. Twój raport z BIK w czasie rzeczywistym przeanalizuje z Tobą nasz analityk. Odbywa się to przez telefon, czas trwania analizy to ok. 30-60 minut. W trakcie analizy raportu BIK na żywo będziesz miał możliwość zadawania pytań, a tym samym pozyskania unikalnej wiedzy. Która zostanie już z Tobą na zawsze, a za którą (w stosunku do wartości wiedzy) zapłacisz symbolicznie. Analiza na żywo, dla najbardziej wymagających klientów, wyczerpie ich wątpliwości co do tego, co robić, aby mieć zawsze dobry BIK. Wbrew pozorom nie jest to tylko regularnie spłacanie zobowiązań.

Analiza bezpośrednia na żywo kosztuje 90 zł więcej niż analiza pisemna. Aby ją zamówić kliknij w odnośnik poniżej:

Prześlij nam swój raport i omów go z analitykiem NA ŻYWO:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po zamówieniu prosimy o przesłanie raportu BIK na adres bik@mamdlugi.pl. W odpowiedzi pracownik ustali termin analizy.

Raport z BIK

Raport BIK w wersji bankowej

Wiedzieć musisz, że choć raport z BIK w wersji klasycznej zadowoli 90% kredytobiorców, to możesz pozyskać lepszy, dokładniejszy i przede wszystkim zawierający więcej cennych informacji raport z BIK.

Jest to wersja raportu Biura Informacji Kredytowej oferowana przez bank PKO BP. Niestety, wyłącznie swoim klientom. Wiele osób, które potrzebują takiej wersji raportu, zakłada konto w PKO BP tylko po to, aby mieć dostęp do tej wersji raportu.

Jeśli planujesz kredyt hipoteczny i chcesz mieć dostęp do kredytów z najwyższej półki, aby przygotować swój scoring przed zapytaniem banku o ofertę, rozważ „przesiadkę” z klasycznej wersji raportu na wersję bankową.

Zmiana ta może Ci się bardzo opłacić….

Dlaczego możesz nam zaufać?

Uwaga: informacja dla tych, którzy boją się zamawiać raport BIK i jego analizę przez internet
Jeśli odczuwasz wątpliwości, czy wysyłając nam raport BIK na pewno otrzymasz jego analizę, sprawdź nas i zdecyduj, czy warto nam ufać

 • Nasze marki znane są od ponad 10 lat, tyle bowiem funkcjonujemy na rynku
 • Analizy raportów BIK wykonujemy za pośrednictwem kilku naszych serwisów, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od ponad dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta jest powszechnie znana m.in. w bankach, dlatego też wielu pracowników banków kieruje swoich klientów potrzebujących pomocy z BIK do nas
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankachzadłużeniazadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Wiele firm używa ich jako gwarancji swojej wiarygodności. Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, prezentując raport BIG o naszej firmie. Sprawdź nas, jeśli potrzebujesz potwierdzenia naszej wiarygodności. Kliknij, aby zobaczyć raport o nas:

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 15

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...