Samsun Pay się rozwija
|

Samsung Pay ma własną wirtualną kartę debetową

0
(0)

Wprawdzie jeszcze nie w Polsce ale zza oceanu dochodzą już wiadomości, że tamtejsi użytkownicy Samsung Pay mogą już wnioskować o wirtualną kartę debetową Mastercard. Dodatkowo udostępniono im możliwość transferu pieniędzy za granicę.

Samsung Pay i Finablr

Samsung wdrożył to rozwiązanie z mającą siedzibę a jakże w Londynie Finablr. O brytyjskim przodownictwie na rynku finansowym pisaliśmy przy okazji dobrych wieści z Monzo. Finablr umożliwi amerykanom transfer pieniędzy do 47 krajów za pośrednictwem wielu metod płatności wprost z aplikacji Samsung Pay.

W dystrybucji gotówki będzie brał udział Travelex. Dzięki temu odbiorcy pieniędzy będą mogli skorzystać z kilku opcji – depozytów bankowych czy gotówki dostępnej do odbioru (jak przekaz pocztowy czy przekaz Western Union).

W Samsungu można usłyszeć opinię, że ich klienci to „obywatele świata”, mają przyjaciół i rodzinę na całym świecie.

„Samsung jest podekscytowany tym, że umożliwia użytkownikom wysyłkę pieniędzy z USA do reszty świata, czyniąc ją prostą, bezpieczną i transparentną”

Sang W Ahn, szef działu treści i usług Samsung Electronics America.

Samsung Pay Cash – wirtualna karta

W tym samym czasie Samsung we współpracy z Mastercard i Netspend pracuje nad Samsung Pay Cash. Jest to wirtualna karta, która pozwala klientom z USA przyjmować, wysyłać lub dodawać do niej pieniądze za pośrednictwem dowolnej innej karty w Samsung Pay. Oczywiście karta może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty ze znaczkiem Mastercard.

źródło: news.samsung.com

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...