Skuteczne oddłużanie – jesteś o krok od niego

0
(0)

Gdy mówisz sobie: chcę wyjść z długów zapewne mylisz jak każdy zadłużony, że chciałbyś, aby ktoś Twoje długi zebrał w całość, a Ty spłacać je będziesz jedną ratą.

To nie jest proste. W polskich realiach tylko konsolidacja długów w tym SKOKU, jest możliwa. A jeśli nie? Wówczas zapewne poddajesz się i myślisz, że z długów nie ma już wyjścia.

Nic bardziej błędnego. Oddłużanie praktycznie każdego dłużnika jest możliwe, gdy odbywa się nieszablonowo. Porzuć zatem stereotypowe, szablonowe myślenie i zobacz, jak możemy Ci pomóc działając w oparciu o niestandardowe rozwiązania.

Zamów analizę swojej sytuacji i poznaj propozycje wyjścia z długów
  • Bardzo tanio, bez ryzyka– Jeśli uznamy, że nie mamy dla Ciebie rozwiązań, otrzymasz je z powrotem. Nie ryzykujesz niczym.
  • Szybko i dyskretnie – analizę otrzymasz do 24 godzin, na wskazany adres mailowy. Analiza to gwarantowane 20 stron rozwiązań Twojego problemu.
  • Profesjonalnie – nie zaproponujemy rozwiązań, które są powszechnie znane. Nie znajdziesz więc porady o tym, aby np. rozłożyć długi na raty. Wiemy bowiem, że to nie jest rozwiązanie Twoich problemów,
  • Z prezentem – do każdego zamówienia dodajemy unikalny Poradnik Antywindykacyjny, jedyny w Polsce poradnik o tym, jak w jeden dzień pozbyć się windykacji.
  • Kompleksowa pomoc – nasza firma to sztab prawników oraz doświadczonych negocjatorów. Przychodząc po pomoc, otrzymujesz ją w postaci kompleksowej. Od najprostszej analizy po rozbudowany program ochrony prawnej. I zawsze otrzymujesz indywidualnego opiekuna – pełnomocnika prawnego.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Oddłużanie jest skuteczne wówczas, gdy działasz wedle określonego planu i jesteś o krok przed wierzycielami

O skutecznych metodach oddłużania można napisać kilka grubych tomów. Streszczając jednak w kilku zdaniach:

Oddłużanie jest skuteczne wówczas, gdy odbywa się w sposób niestandardowy. Gdy z ofiary potulnie znoszącej kolejne psychiczne razy stajesz się dla wierzyciela groźnym przeciwnikiem. Którego zaczyna się bać. A przez to szanować. Każdy wierzyciel pomiata dłużnikiem na klęczkach błagającym o litość. Za to każdy – bez wyjątku – szanuje tego dłużnika, który ma nad nim przewagę.

Odpowiedz sobie na pytanie: w jakiej pozycji chcesz być?

Czy bezbronnego, w pełni zależnego od wierzycieli dłużnika na kolanach drżącego ze strachu przed tym, czym straszy Cię wierzyciel: windykatorem, sądem, komornikiem? Czy też świadomego swoich praw dłużnika, który nie boi się windykacji (ma od kontaktów z nią pełnomocnika), nie boi sądów (ma pomoc adwokacką) i nie boi komornika, gdyż albo wie, że nie będzie go nigdy miał albo jest przed nim w pełni zabezpieczony?

Zapewne milsza Ci jest druga opcja. I bardzo słusznie, gdyż tylko ona pozwala na:

  • skuteczne oddłużanie w sposób, który Ty narzucasz wierzycielom
  • redukcję swoich długów (wierzyciele kosztem dłużników na kolanach redukują poprzez umorzenia wierzytelności dłużników mocnych, aby zachęcić ich do rozpoczęcia spłaty)
  • psychiczne uwolnienie się od natrętnych myśli o długach
  • rozpoczęcie normalnego życia pomimo długów posiadania

Wiedz bowiem, że świadomy dłużnik może żyć całkiem normalnie pomimo posiadania nawet znacznych zobowiązań.

Może, ale tylko wówczas, gdy nauczy się żyć. A do tego potrzebna jest wiedza oraz świadomość posiadania i realizowania planu oddłużeniowego, który sprawia, że z dłużnika – ofiary staje się dłużnikiem dyktującym swoje warunki.

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoją przemianę? My tak, gdyż od 10 lat każdego roku pomagamy przejść tę drogę kilkuset osobom. W każdej chwili możesz do nich dołączyć. Nie namawiamy, gdyż każdy jest kowalem swojego losu. Sam wybierz, czy wolisz pozostać w miejscu w którym jesteś czy chcesz wykonać krok do przodu i z naszym przewodnikiem rozpocząć proces wychodzenia z długów.

Tym pierwszym krokiem jest analiza swojej sytuacji. I sprawdzenie, co doświadczony specjalista ds oddłużania zrobiłby, będąc na Twoim miejscu. Zamówisz ją jednym kliknięciem, które może okazać się przełomem w Twoim życiu. Nie zapominaj o prezencie – każda analiza to dodatek w postaci Poradnika Antywindykacyjnego. Którego nie zamówisz nigdzie, poza naszym serwisem:

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.