Ugoda z Ultimo
|||||

Ugoda z Ultimo – nie czekaj, aż przyjdzie komornik

4.8
(22)

Gdy Ultimo upomina się o pieniądze, straszy sądem, kosztami, a w tle pojawia się komornik- ugoda z Ultimo to rozwiązanie, dzięki której Twój dług w Ultimo przestanie istnieć. A Ty zapłacisz znacznie mniej, niż przypuszczałeś przed lekturą tego tekstu.

 • Ugoda z Ultimo – wszystko załatwi Twój pełnomocnik
 • Gwarancja zmniejszenia długu o minimum 30%
 • Usunięcie z baz dłużników BIG

Negocjacje w centrali Ultimo na ul. Szczytnickiej we Wrocławiu

Masz długi w Ultimo i jesteś gotów na rozmowy o spłacie na dobrych warunkach, np. z umorzeniem? Zamów błyskawiczne negocjacje bezpośrednie z Ultimo. Ugoda z Ultimo jest możliwa już w kilka dni. Co dają Ci negocjacje?

 • Umorzenie przynajmniej 30% Twojego długu (gdy możesz resztę długu spłacić jednorazowo)
 • Układ ratalny z dużą ilością rat i umorzeniem odsetek
 • Możliwość zawieszenia egzekucji, gdy komornik wszczął ją na zlecenie Ultimo
 • Gwarancję doprowadzenia do ugody w bardzo krótkim czasie

Na czym polegają negocjacje skutkujące ugodą z Ultimo?

Negocjacje w Twoim imieniu odbywa wynajęty pełnomocnik prawny. Przeprowadza on rozmowy, których celem jest ugoda z Ultimo. Pamiętaj, że ugoda z Ultimo może być zawarta również wtedy, gdy egzekucję prowadzi komornik.

Pełnomocnik w trakcie rozmów wypracowuje dla Ciebie ugodę z Ultimo wcześniejszych z Tobą ustaleń: negocjuje umorzenie części długu przy spłacie jednorazowej lub raty z umorzeniem odsetek w przypadku ugody długoterminowej i spłaty w ratach.

Negocjacje odbywają się wyłącznie w sposób bezpośredni.  Mamy świadomość, że prawdziwie skuteczne negocjacje są wyłącznie w formie kontaktu bezpośredniego. Dlatego też nie negocjujemy poprzez wysyłkę maili czy listów. A kontakt bezpośredni z osobami decyzyjnymi sprawia, że ugoda z Ultimo jest możliwa już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia na negocjacje.

Usługa realizowana jest w trybie niezwykle szybkim. Standardowo gwarantujemy rozpoczęcie negocjacji w ciągu 24-48 godzin od akceptacji pełnomocnictwa. Szczególnie w sytuacji, gdy komornik, prowadzący egzekucję na zlecenie Ultimo, chce zlicytować dłużnikowi wartościowe ruchomości lub zająć nieruchomość.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jak wygląda ugoda z Ultimo?

Gdy pełnomocnik zakończy swoją pracę, firma KRUK przygotuje ugodę i dostarczy Ci ją pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Wszystko trwać będzie zaledwie kilka dni. Jeśli w sprawie był komornik, Ultimo wyśle do niego zawiadomienie o zakończeniu egzekucji. Po podpisaniu ugody możesz cieszyć się brakiem długu w Ultimo i brakiem komornika w swoim życiu. Oczywiście na tym etapie możesz poprosić Ultimo o wystawienie dla Ciebie potwierdzenia, że nie posiada żadnych roszczeń. Prościej – że nie masz już długów w Ultimo, a komornik zakończył egzekucję.

Ultimo - ugoda zawarta z dłużnikiem
Ultimo jest otwarte na rozmowę – niemal 50% umorzenia

Ile kosztuje ugoda z Ultimo?

Przed zamówieniem wizyty pełnomocnika w Ultimo poprosimy Cię o zaliczkę (kaucję) w wysokości 150 zł. Oczywiście zaliczka (kaucja) jest w 100% zwrotna. Zanim się oburzysz, uświadom sobie, że nie jest to żadna opłata wstępna. Przeczytaj dlaczego jest ona niezbędna. Wysyłanie pełnomocnika do firmy windykacyjnej bez finansowego zabezpieczenia skutkowałby tym, że każdy – nawet nie mając zamiaru przystępować do ugody – korzystałby z tej możliwości dla zabawy lub dla sprawdzenia, jak to działa. Mielibyśmy wysyp tzw. niepoważnych zleceń.

Dlatego też zaliczka (czy też kaucja) niezbędna jest do tego, abyśmy wiedzieli, że traktujesz swój dług poważnie. Zaliczkę zwracamy przy rozliczeniu, zatem wróci do Ciebie bardzo szybko.

Rozliczenie właściwe następuje w momencie przekazania Ci ugody wynegocjowanej z Ultimo w Twoim imieniu.

W przypadku częściowego umorzenia zadłużenia wynagrodzenie nasze to 10% wartości umorzonej przez Ultimo kwoty. Przykład realnego rozliczenia:

Przykład
Pełnomocnik wysłany przez Ciebie jedzie negocjować kwotę zadłużenia w wysokości 8500 zł. Udaje mu się umorzyć dla Ciebie 60% długu. Oszczędzasz dzięki jego działaniom 5100 zł, gdyż o tyle redukujemy Twój dług w Ultimo. Od kwoty oszczędności płacisz nam 10%, czyli w tym przypadku 510 zł pomniejszone o wpłaconą zaliczkę (kaucję)

Raty w Ultimo rozliczane są także w sposób bardzo przejrzysty.

Przykład
Twój pełnomocnik udaje się do centrali Ultimo w sprawie zadłużenia w wysokości 48.745 zł. Zależy Ci na ugodzie z Ultimo, spłacie w ratach nie wyższych niż 1000 zł miesięcznie i na tym, aby komornik wreszcie zszedł Ci z wypłaty. Pełnomocnik wykonuje swoją pracę zgodnie z ustaleniami – negocjuje spłatę w 81 ratach po 600 zł z zatrzymaniem naliczania odsetek. Za usługę płacisz (po odliczeniu zaliczki) całe… 450 zł.

Jest to kwota całkowita. Nie stosujemy dopłat ani ukrytych kosztów np. za zawieszenie przez Ultimo trwającej egzekucji komorniczej.

Szczegóły wynagrodzenia za układ ratalny w Ultimo znajdziesz w cenniku usług serwisu MamDlugi.pl, należącego do spółki Mecenatura PL.

Jak zamówić wyjazd pełnomocnika do centrali Ultimo?

Negocjacje w centrali Ultimo są dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, kiedy je rozpoczniemy. Nie czekaj, aż pojawi się komornik, zagwarantuj sobie ugodę z Ultimo już teraz. Kliknij i zamów w ciągu kilkunastu sekund:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie lubisz zawierać umów elektronicznych – napisz na kontakt@mamdlugi.pl. Przygotujemy dla Ciebie umowę w formie tradycyjnej, a zaliczkę wpłacisz przelewem tradycyjnym.

Ugoda z Ultimo – co musisz zapamiętać

Pamiętaj, że Ugoda z Ultimo jest możliwa nawet wówczas, gdy do twoich pieniędzy dobrał się komornik. A poza tym zapamiętać musisz:

Ważne:

 1. Masz do wyboru dwie różne formy ugody. Częściowe morzenie z jednorazową wpłatą lub układ ratalny bez odsetek. Formy ugody nigdy nie łączą się – nie możesz mieć zatem jednocześnie rat i umorzenia.
 2. Zamówienie negocjacji przez pełnomocnika to jego wyjazd do Ultimo w ciągu 48 godzin.
 3. Usługa objęta jest gwarancją skuteczności. Gwarantujemy umorzenie minimum 30% Twojego długu. Jeśli tego nie zrobimy – nie płacisz za pracę pełnomocnika i otrzymujesz zwrot zaliczki.
 4. Pełnomocnik negocjuje wyłącznie długi, które zostały przez Ultimo kupione i Ultimo jest Twoim wierzycielem wtórnym.

Zaświadczenie o spłacie zobowiązania wobec Ultimo

Gdy spłacisz już dług, a chcesz mieć pewność tego na tzw. „papierze”, dokument poświadczający wyczerpanie roszczeń możesz w Ultimo zamówić bez żadnych opłat.

List, który przyjdzie do Ciebie, będzie oficjalnym zaświadczeniem o braku długów w Ultimo. Wygląda on w ten sposób:

Zaświadczenie o braku długi w Ultimo dla dłużnika po spłacie zgodni z zawartą ugodą

Mam długi nie tylko w Ultimo

Dla nas nie problem. Na tych samych zasadach i warunkach możemy pomóc Ci wyjść z długów kupionych przez inne niż Ultimo firmy z krajowej czołówki. Sprawdź to w naszej ofercie pomocy zadłużonym w firmach windykacyjnych.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 22

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...