Czy firma windykacyjna może oddać sprawę do komornika?

Jeśli windykacja straszy Cię komornikiem (a robi to na pewno), Ty zaś nie wiesz, czy firma windykacyjna może oddać sprawę do komornika, czas najwyższy, aby wiedzę na ten temat zdobyć. A jeśli trochę jej masz – uporządkować.

windykator zadowolony z podstępu

Windykacja Alfakredyt – uważaj na próby naciągania

Windykacja Alfakredyt, pomimo rozmowy ostrzegawczej, przeprosin i obietnicy poprawy, wciąż usiłuje odzyskać od klientki 800 zł więcej niż wynosi jej zadłużenie. Jeśli dodamy do tego zakazane prawnie „straszaki”, otrzymujemy miks działań bezprawnych, przed którymi trzeba głośno ostrzegać. Na co zatem zwracać uwagę, gdy windykuje Cię Alfakredyt?

Błąd transakcji

Twoja transakcja nie może zostać pomyślnie zakończona. Sprawdź poprawność podanych danych i dostępność środków na swoim koncie W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail. 

Wpłata zakończona pomyślnie

Właśnie rozpoczęła się Twoja transakcja. Po jej zaksięgowaniu udzielimy Ci dalszych wskazówek   Pamiętaj, jeśli masz jakieś pytania o zamówienie skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail. 

przeglądanie propozycji ugody

Ugoda z Vivusem

Ugoda z Vivusem jest zjawiskiem szczególnym wśród chwilówek. Dlatego przyjrzyjmy się jej bliżej, zanim (jak wszystkie dobre rzeczy) szybciej lub później zniknie w mrokach historii.

PRA Group – jak się pozbyć długu?

Twoja wierzytelność została sprzedana do firmy PRA Group? To świetna wiadomość, gdyż za kilka dni może okazać się, że nie posiadasz żadnych zobowiązań, a PRA Group usiłować zwindykować pieniądze, które im się prawnie nie należą Oto, co musisz zrobić, gdy dostaniesz pismo od PRA Group.

Prezenty dla Ciebie

Zmagasz się z problemem chwilówek, refinansowań – nie wiesz jak poradzić sobie z przekredytowaniem? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy, którą otrzymasz niezależnie od miejsca zamieszkania. Zobacz, jak możemy Ci pomóc w oddłużaniu.

Pismo o ugodę i rozłożenie chwilówek na raty w prezencie

Gdy widzisz, że przekredytowałeś  się w parabankach, a wyrzucanie pieniędzy na refinansowanie tylko pogłębia zadłużenie – zaczynasz szukać w Internecie pomocy dla zadłużonych, najczęściej pod hasłem: oddłużanie chwilówek. Znajdziesz tam oferty w postaci pism do chwilówki o ugodę i rozłożenie długu na raty. Najczęściej za duże pieniądze. U nas możesz dostać takie pismo w prezencie. […]