BEST NSFIZ I, II, III, IV. Cztery fundusze z portowego miasta.

Być może o istnieniu BEST NSFIZ (Niestandaryzowanych Sekurytyzacyjnych Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych) dowiedziałeś się dopiero z otrzymanego pisma. Nigdy nie pożyczałeś pieniędzy od BEST NSFIZ, a teraz ta firma domaga się od Ciebie spłaty długu?

Długi w HOIST Finance - pomoc w spłacie

NSFIZ Hoist – nie taki diabeł straszny

NSFIZ HOIST domaga się od Ciebie spłaty długu, który zaciągnąłeś u zupełnie innego wierzyciela? To prosta konsekwencja tego, że Twoje zobowiązanie (najprawdopodobniej niespłacane od dłuższego czasu) zostało sprzedane Funduszowi Sekurytyzacyjnemu.

Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny Zamknięty Ultimo

Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pismo od Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny Zamknięty Ultimo (w skrócie NSFIZ Ultimo), mimo że wcześniej nie miałeś nawet pojęcia o istnieniu takiej firmy? Rozwiązanie zagadki jest bardzo proste – Ultimo kupiło Twój dług (tak, to możliwe w ramach polskiego prawa), stając się nowym wierzycielem. Co możesz w takiej sytuacji zrobić i czy […]

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty NSFIZ Intrum

Twój dług został kupiony przez NSFIZ Intrum, nazwa powszechna Intrum Justitia? Dowiedz się, co możesz zrobić, gdy pierwotny wierzyciel sprzedał Twój dług Funduszowi Sekurytyzacyjnemu. Teraz to właśnie ta firma – w tym przypadku NSFIZ Intrum – zyskała prawo do dochodzenia roszczeń, zarówno polubownie, jak i przed sądem. Czym jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Niejeden […]

Jak Ultimo nie chciało zarobić 16000 zł

Ultimo to firma przyjazna dłużnikowi, o czym niejednokrotnie pisaliśmy. A przede wszystkim Ultimo to firma mądrze zarządzana, być może dlatego, że stołek prezesa od lat zajmowany jej przez kobiety (obecnie p. Aneta Borycka pełni zaszczytną rolę prezesa Ultimo).

Co pisze windykator terenowy Profi Credit

Profi Credit składa zawiadomienie na policję

Wielu dłużników drży na wieść o tym, że Profi Credit składa zawiadomienie na policję. Czy masz się czego bać? Co zrobić, gdy Profi Credit zaprzęgnie do działania organy ścigania?

Prawo wymaga pewnehj ręki

Pomoc zadłużonym w Profi Credit

Czy mając długi w Profi Credit jesteś bezbronny i zależny wierzyciela? Nic podobnego. Profi Credit to firma, która nie stoi ponad prawem i masz pełnię możliwości walki o swoje. Trzeba tylko wiedzieć jak. Pomoc zadłużonym w Profi Credit możliwa jest niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twoje zadłużenie.

Masz kłopoty ze spłatą chwilówek?

Jeśli spłacasz pożyczkę pożyczką, jestem na najlepszej drodze ku pętli długów. A być może przekroczyłeś już tę granicę? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, potrzebujesz profesjonalnej pomocy w spłacie zobowiązań pozabankowych. Pętla długów chwilówkowych Możesz przeciąć ją jednym ruchem. Ale musisz wiedzieć jak. Jeśli chcesz działać w kierunku uwolnienia się z pętli, skontaktuj się […]

Firmy windykacyjne – opinie w Google o windykacji

Jak oceniane są przez klientów największe firmy windykacyjne działające w Polsce? Czy oceny internautów pokrywają się z ocenami osób, które współpracują z firmami windykacyjnymi w ramach usługi oddłużania?