Innovatio Risk Solutions kupiło Twój dług? Wygraj na każdym etapie

Wielu dłużników, szczególnie tych, którzy nie mają szczęścia posiadania indywidualnego opiekuna procesu oddłużania, z niepokojem odczytuje przesyłkę mailową od Innovatio Risk Solutions. I informację, że Innovatio Risk Solutions Limited z Malty jest ich wierzycielem. Przeprowadzę Cię krok po krok przez proces oddłużania – po tej lekturze Innovatio Risk Solutions nie będzie miało już żadnych tajemnic.

Wiadomość od Alektum o zakupie długu

Alektum kupiło dług – ugoda, raty czy sąd?

Firma windykacyjna Alektum znana jest dłużnikom, którzy posiadają niespłacone zobowiązania np. w Kuki czy Finbo. Wierzytelności te zostały sprzedane na mocy cesji do firmy windykacyjnej, Która to firma – jako wierzyciel wtórny – dochodzi należności od byłych dłużników chwilówek. Ale Ciebie interesuje to, co masz zrobić, gdy Twój dług został kupiony przez Alektum. Czy należy […]

Adwokat chwali się wygraną sprawą z Profi Creit

Jak wygrać z Profi Credit w sądzie? A wcześniej zabić śmiechem windykację?

Wygrana z Profi Credit  w sądzie nie jest, wbrew pozorom, jakimś specjalnym kłopotem. Pokusić się można wręcz o stwierdzenie, że trudno jest nie wygrać z Profi Credit na drodze sądowej. Dlaczego wypowiedzenie umowy pożyczki jest dla Ciebie szansą na jej umorzenie? Czemu windykator Profi Credit nie jest dla Ciebie groźny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając […]

Mediator rozstrzyga spór między wierzycielem i dłużnikiem

Mediacje z Obligo – czy warto? Opinie o mediacjach

Od pewnego czasu Obligo, serwisujące wierzytelności kupione przez Smart AI, wysyła do klientów dłużnych maile zachęcające do przystąpienia do mediacji. Wielu dłużników, w zalewie windykacyjnego szlamu, nawet nie dostrzega propozycji mediacji.

Problem z DeltaWise

DeltaWise kupiło dług, czyli cesja wierzytelności

Moment, w którym dowiadujesz się, że DeltaWise kupiło dług, jest momentem szczęśliwym. Gdyż w praktyce oznacza to, że Twój dług – przy zastosowaniu, rzecz jasna odpowiedniej strategii – niedługo stanie się wspomnieniem. Dlaczego cesja wierzytelności do DeltaWise może tylko cieszyć? O tym poniżej.

windykacja terenowa w wyobraźni dłużnika

Windykacja terenowa co to?

Windykacja terenowa to jeden z elementów dochodzenia roszczeń przez wierzyciela. Oznacza działania w terenie zmierzające do nawiązania kontaktu z dłużnikiem lub zebrania o nim maksymalnej ilości informacji. Masz psychiczne problemy z windykacją terenową? Przyjdź po ratunek – kliknij tutaj.

sprzedaż pieniędzy których nie ma

Giełdy długów w życiu dłużnika

Twój dług zostanie wystawiony na giełdę długów – nie ma w Polsce dłużnika, który nie otrzymałby takiej wiadomości. Co ona oznacza dla dłużnika i jak powinien na nią zareagować? Czy giełdy długów to miejsca, w którym wystawia się wierzytelności na sprzedaż? Czy na giełdzie długów parabanki sprzedają niespłacone chwilówki?

windykator zadowolony z podstępu

Windykacja Alfakredyt – uważaj na próby naciągania

Windykacja Alfakredyt, pomimo rozmowy ostrzegawczej, przeprosin i obietnicy poprawy, wciąż usiłuje odzyskać od klientki 800 zł więcej niż wynosi jej zadłużenie. Jeśli dodamy do tego zakazane prawnie „straszaki”, otrzymujemy miks działań bezprawnych, przed którymi trzeba głośno ostrzegać. Na co zatem zwracać uwagę, gdy windykuje Cię Alfakredyt?

Vindexus w starym stylu

Vindexus, czyli windykacyjny powrót do przeszłości

Kontakt z firmą Vindexus pozwolił mi na darmowe przeniesienie się w czasie. Do siermiężnych lat 90-tych, w których CRM-em był arkusz kalkulacyjny, o telefonicznej centralce wiedzieli nieliczni, a podania składało się pisemnie. Moje doświadczenie z Vindexusem skwitować mogę jednym zdaniem: skansen wśród polskich firm windykacyjnych. I o tym skansenie dziś będzie artykuł.