Intrum - centrala

Intrum Justitia nie istnieje

Skoro Intrum Justitia nie istnieje, to po co ten artykuł – pomyślisz zapewne. Ano po to, aby dłużnikowi żyło się łatwiej. I nie mieszały mu się trzy różne nazwy, które na swej drodze napotka. Intrum Justitia, Intrum i Lindorff. A gdy je napotka, aby rozumiał, skąd się wzięły i co oznaczają.

KRUK S.A. - wrocławska siedziba

Ekruk, czyli KRUK online

Ekruk, czyli platforma internetowa dla dłużników pod adresem www.e-kruk.pl. Miejsce, w którym dłużnik może samodzielnie, bez kontaktu z windykatorem KRUKA, może sprawdzić szczegóły swojego zadłużenia oraz ustalić warunki spłaty. Czyli na przykład wysokość rat i termin płatności. Portal e-kruk.pl nie pozwala jednak na najważniejsze: negocjacje umorzenia długu. To zarezerwowane jest wyłącznie do kontaktu bezpośredniego z […]

Windykacja HOIST – nie daj się wrobić w uznanie długu

Gdy pojawia się windykacja HOIST, dłużnicy masowo zaczynają szukać informacji o tym, co to jest za firma. Czy windykacja HOIST działa legalnie, czy posiada windykatorów terenowych czy tylko telefonicznych. Czy HOIST chodzi do sądu i komornika? Co to jest NSFIZ Hoist?

Długi w Lendon, czyli niespłacona pożyczka

Wziąłeś pożyczkę w Lendon, której nie możesz spłacić, a w rezultacie Twoje długi w Lendon rosną? Jeśli tak, przeczytaj koniecznie informator o długach w Lendon, z którego dowiesz się, jaką drogą możesz pójść, mając długi w Lendon i kłopot z ich spłatą.

główna siedziba eos ksi

Adres i telefon do EOS KSI

EOS KSI telefon, adres, najważniejsze dane kontaktowe. Szukasz kontaktu z firmą windykacyjną EOS KSI? Wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu. Na końcu bonus: jak umorzyć długi w EOS KSI.

Tutaj mieści się Ultimo

Ultimo Portfolio Investment (Luxembourg) S.A.

Ultimo Portfolio Investment (Luxembourg) S.A. to firma zależna od Ultimo, które dobrze znasz. Zatem, jeśli otrzymałeś informacje, że Twój dług został sprzedany do Ultimo Portfolio Investment (Luxembourg) S.A., to stałeś się dłużnikiem Ultimo. I od tej pory to wrocławska firma windykacyjna będzie z Tobą rozmawiać. Na każdym etapie inaczej. Jak wyjść z długów w Ultimo […]

Sąd rozstrzyga sprawę

Czy można uchylić prawomocny nakaz zapłaty?

Gdy nagle zjawia się komornik, a Ty nie masz pojęcia, że miałeś dług, w głowie rodzi się pytanie: czy można uchylić prawomocny nakaz zapłaty, na podstawie którego komornik prowadzi egzekucję? I jeśli tak, to jak to zrobić?

główna siedziba eos ksi

EOS KSI dług i windykacja

Dowiedziałeś się, że EOS KSI kupił Twój dług? Jeśli dostałeś taką informację, w piśmie może pojawić się nazwa EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, ale to tylko kwestia formalności – wierzycielem może być fundusz EOS NSFIZ, lecz wszystkie czynności windykacyjne podejmie wobec Ciebie firma EOS KSI Polska. Firma windykacyjna dość powszechnie znana.