Kredyt Inkaso umorzenie długu

Umorzenie długu w Kredyt Inkaso to efekt dobrze przeprowadzonego postępowania oddłużeniowego. Czyli najlepszy dla dłużnika moment, w którym pozbywa się zadłużeń i zaczyna nowe życie – bez długów. Ponieważ wiemy doskonale, że dla dłużnika, wściekle atakowanego przez windykację i zastraszanego wizjami apokalipsy, która zbliża się do niego, bo nie spłacił chwilówki w terminie, obraz oddłużania […]

kredyt inkaso dane

Kredyt Inkaso kontakt- adres i telefon

Kredyt Inkaso (skrót KI) kontakt, czyli telefon i adres firmy windykacyjnej. Wszystkie dane kontaktowe KI. Oraz informacje, w jaki sposób możesz zredukować długi w tej firmie. Zredukować poprzez częściowe umorzenie. Albo rozłożyć na raty.

Pismo od Creditexpress w imieniu Svea

Pozew SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. – jak wygrać w sądzie?

SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. to jeden z zagranicznych podmiotów, który może zakupić niespłaconą pożyczkę np. w Incredit czy Netcredit. W dokumentach, jakie otrzymałeś, znalazłeś nazwę SVEA Ekonomi Cyprus Ltd i Creditexpress? Przeczytaj koniecznie o tym, co możesz zrobić, aby wygrać w sądzie.

TAKTO i Ultimo w jednym stali domu

TAKTO to Ultimo, ale po co Ultimo TAKTO?

Z artykułu dowiedziałeś się, że TAKTO należy do Ultimo, ale pewnie zastanawiasz się, po co Ultimo firma pożyczkowa. Jeśli tak, czas odkryć drugie dno, które kryje pewne wewnętrzne tajemnice windykacji długofalowej. W artykule przyjrzymy się dwóm dłużnikom Ultimo, dwóm rozwodom i dwóm różnym celom posiadania przez Ultimo marki pożyczkowej TAKTO. A także dwóm wizytom windykatorów […]

windykacja cdri - nie bój się

Windykacja CDRI Investment

Nęka Cię windykacja CDRI Investment? Chcesz wiedzieć, co to za firma, czego możesz się spodziewać i co grozi Ci z jej strony? Jak zachować się, gdy otrzymujesz „strasznie groźne” pisma od tej firmy windykacyjnej? I wreszcie – czy CDRI Investment posiada windykację terenową?

Siedziba Aforti w Lublinie

Dług w Aforti Collections

Dług w Aforti Collections jest wynikiem sprzedaży wierzytelności do tej firmy. Sprzedaż powoduje, że Twój dług przeszedł na rzecz firmy Aforti i ta jest aktualnie wierzycielem. Wysyła zatem wezwania do zapłaty i żąda spłaty kupionego zadłużenia. O firmie AFORTI Collections, windykacji i ugodzie przeczytasz w tym artykule. Dowiesz się, jak wygląda ugoda osoby mającej dług […]

Siedziba Aforti w Lublinie

Aforti Colections i długi – sąd, nakaz zapłaty czy ugoda?

Aforti Collections SA – firma zajmująca się kupowaniem długów. I ich odzyskiwaniem poprzez działania windykacyjne i sądowe. Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty z Aforti Collections oznacza to zapewne, że Twój niespłacony dług został sprzedany. I dochodzeniem należności na rzecz nowego wierzyciela zajmuje się firma windykacyjna Aforti Collections SA.

Windykowanie długu

Co to jest windykacja?

Windykacja nierozerwalnie łączy się z niespłaconymi zobowiązaniami pieniężnymi. Każdy, kto ma niespłacony kredyt lub pożyczkę, musiał usłyszeć o konsekwencjach w postaci firmy odzyskującej długi. Windykacja budzi strach, czas więc oswoić ten termin. I dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza windykacja długów. Co może windykator i dlaczego nie można mylić go z komornikiem.