Zajęcie komornicze w PEKAO – Bareja na pewno miałby tam konto

4.7 (75) Dzięki pewnej przygodzie miałem okazję przekonać się, jak wygląda zajęcie komornicze w PEKAO. I dlaczego posiadanie tam konta jest czymś, co mogę (po tym, co zobaczyłem) szczerze odradzić każdemu – nie tylko dłużnikowi. W historię tę nie uwierzyłbym, … Czytaj dalej Zajęcie komornicze w PEKAO – Bareja na pewno miałby tam konto