jak zarobić na własnym kredycie konsolidacyjnym

Jak zarobić na własnym kredycie konsolidacyjnym – dla pożyczkobiorców

5
(2)

Czy można zarobić na kredycie konsolidacyjnym lub refinansowym? Wbrew pozorom tak i to bardzo łatwo. Nie będą do tego potrzebne długie batalie sądowe ani dziesiątki wniosków i pism. W sumie, aby błyskawicznie otrzymać nawet 3000 złotych, sprawę można załatwić w kilku nieskomplikowanych krokach.

Jak zarobić na własnym kredycie konsolidacyjnym?

Zatem – jeśli zdarzyło Ci się spłacać lub nadal masz kredyt konsolidacyjny / refinansowy:

  1. KLIKNIJ TUTAJ i zostaw numer telefonu.
  2. Porozmawiaj z konsultantem.
  3. Podpisz Umowę i odbierz gotówkę ustaloną w trakcie rozmowy

W internecie wiele jest poradników jak „zarobić” na własnym długu. Mało jednak jest informacji o czymś tak prostym jak odzyskanie pieniędzy z własnego kredytu. Czynności tak banalnej, że zaskakujące jest, jak mało się o tym słyszy.

Kto i dlaczego może dostać pieniądze za swój kredyt konsolidacyjny?

W zasadzie szansę ma każdy. Wystarczy, że walkę o zwrot pieniędzy powierzy kancelarii prawnej, która zapłaci mu z góry za sprzedaż praw do odszkodowania.

Często biorąc kredyt konsolidacyjny człowiek jest tak zaaferowany tym, że za chwilę wysokość spłacanych rat zostanie obniżona do ludzkiego poziomu, iż nie zważa na realne koszty takiego kredytu. Tym sposobem łatwo wpaść w pułapkę zbyt wysokich prowizji i opłat. A bank, jak rasowy bokser, przyłoży ile trzeba, gdy klient na chwilę straci czujność i opuści gardę. Klient leżący na deskach wydaje się być w przegranej pozycji, a jednak nie jest tak do końca. Gdy w banku dawno zapomnieli o Tobie, ktoś przychodzi Ci z pomocą i pokazuje bankowi, że co za dużo to nie zdrowo.

Jak szybko odzyskać pieniądze z kredytu konsolidacyjnego?

Wystarczy sprzedać swój kredyt kancelarii prawnej. Kancelaria kupuje od Ciebie prawa do roszczenia i to jej problemem zostaje jak wycisnąć pieniądze z banku. Ty odchodzisz z gotówką, a reszta to nie Twoje zmartwienie. Prawda, że proste?

Szczególnie, że nie musisz nigdzie chodzić, jeździć i niczego załatwiać. Dokumenty do podpisu otrzymasz kurierem. Odsyłasz je i czekasz, aż kasa spłynie na konto.

Ile możesz zarobić na kredycie refinansowym?

Niezależnie jak nazwać ten kredyt (konsolidacyjny, pożyczka dla zadłużonych na spłatę długów) dzięki opisanej powyżej czynności Twój budżet może zostać zasilony w ciągu 3 dni kwotą sięgającą nawet 3 tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, kto udzielił Ci kredytu, na jakich warunkach, jaką kwotę pożyczyłeś i czy ją spłaciłeś.

Nie mam dokumentów z szczegółami kredytu.

Kredyt spłaciłeś wieki temu i nie masz dokumentów dotyczących tego zobowiązania? Jeśli pamiętasz nazwę banku, który udzielił Ci kredytu prawnicy i z tym sobie poradzą – uzyskując bezpośrednio z banku informacje niezbędne do wyceny Twojego kredytu. Prościej już nie można.

Prezent z przeszłości dla samego siebie

Podsumowując, ktoś nareszcie wpadł na pomysł, że można zarobić na banku i przy okazji ulżyć doli dłużnika, wszak to, co zapłaci Ci kancelaria może starczyć nawet na kilka rat obecnie spłacanych długów, ot taki prezent od samego siebie z przeszłości.

Chcesz wiedzieć, czy i Ty możesz liczyć na taką niespodziankę? Kliknij w poniższy guzik, to nic nie kosztuje.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...