O MamDlugi.pl

Pomagamy zadłużonym – od 12 lat

Ponad dekadę temu powstał nasz pierwszy serwis związany z pomocą osobom zadłużonym. Od tego dnia nieustannie torujemy drogi, którymi nasi klienci mogliby skutecznie wyjść z pętli zadłużenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć unikalne usługi, niedostępne konkurencji. Unikalne, bo autorskie. Stworzone i sprawdzone bezpośrednio przez nas, a potem setki osób, które wyprowadziliśmy z pętli długów. 

Skuteczność naszych rozwiązań i ich sukces, opiera się na naszym zespole specjalistów. I ich doświadczeniu. Jako:

 • windytorów terenowych banków,
 • terenowych doradców klienta firm kupujących długi,
 • komorników,
 • adwokatów,
 • radców prawnych.

Nasza siła i skuteczność wiążę się również z dostosowywaniem metod oddłużania do aktualnych realiów. Nie byłoby to możliwe bez stałego kontaktu z przedstawicielami firm windykacyjnych, wierzycieli, banków, firm leasingowych, adwokatami, komornikami czy syndykami. Trzymamy rękę na pulsie, aby zapewnić każdemu klientowi rozwiązania dopasowane do jego sytuacji. 

Edukujemy dłużników 

Pomoc dłużnikom ma różne formy i najczęściej zaczyna się od edukowania. Dlatego na swoich stronach tłumaczymy nie tylko to,  jak radzić sobie z długami, ale także jak się przed nimi ustrzec, jak dokonywać świadomych wyborów, mogących pomóc, gdy w długi się popadnie. Piszemy o finansach dla dorosłych i dla tych młodszych – również z ich udziałem. Bywa, że wypowiadają się u nas przedstawiciele drugiej strony barykady np.: syndycy czy komornicy, Często mówimy „spotkajmy się w połowie drogi”, gdy mamy na myśli porozumienie ze stroną przeciwną dłużnikowi. Wsłuchując się i pokazując co mają do powiedzenia obie strony, pomagamy w tym spotkaniu dłużnika z wierzycielem.  

Zaufanie.

Zaufanie w tej branży to podstawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele nieuczciwości i niejasności towarzyszy usługom firm oddłużeniowych. Dlatego robimy wiele, aby nasi przyszli klienci mogli przekonać się o tym, że warto nam zaufać. Chociażby dzięki partnerskim warunkom umów, wielu kanałom kontaktu i przystępnym cenom. Nie boimy się swoich klientów i nie chcemy by oni obawiali się nas. Dzięki temu jesteśmy dostrzegani przez ogólnopolskie media, a nasi specjaliści niejednokrotnie mogą wypowiadać się na tematy związane z długami. 

Dlaczego wybrać MamDlugi.pl 

  Kilka faktów, które mogą być istotne przy podejmowaniu decyzji o obdarzeniu nas zaufaniem:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 12 lat – jesteśmy znaną firmą o zasięgu ogólnopolskim
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną swoim klientom przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej (między innymi w kilku numerach Newsweeka) oraz na Onet.pl, a związani z nami specjaliści udzielają wypowiedzi w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej 
Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.