bezpieczny kredyt 2 procent

Bezpieczny Kredyt 2 procent a BIK

Myślisz o zakupie nieruchomości dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2 procent, ale przeszkodą okazuje się historia kredytowa zapisana w BIK? Czy masz szansę na kredyt 2%, gdy wniosek odrzucany jest z powodu złego BIK? Sprawdź to razem z naszym analitykiem. Analiza raportu BIK w maksymalnie 8 godzin Możliwość konsultacji telefonicznych z analitykiem W ciągu jednego dnia […]

Jak zapytania kredytowe w BIK wpływają na wiarygodność kredytową

Zapytania kredytowe w BIK wpływają na wiarygodność kredytową, jednak w sposób nie do końca dla większości jasny. A temat wpływu zapytań kredytowych na scoring zajmuje najczęściej osoby szukające sposobu na czyszczenie BIK. Wówczas pojawia się często pytanie o to, jak usunąć zapytania kredytowe z rejestru BIK. Rzadziej jednak zadajemy sobie pytanie: kiedy ma to sens […]

Raport BIK - fragment

Raport BIK – sprawdź swoją zdolność kredytową

Raport BIK – jedyny dokument, dzięki któremu możesz sprawdzić się w Biurze Informacji Kredytowej. Raport z biku możesz pobrać w wersji płatnej oraz darmowej. Dlaczego warto pobrać raport BIK? Jak pobrać raport BIK? Co znajdziesz w raporcie BIK? Na co zwracać uwagę w raporcie? Ile kosztuje raport BIK? Czy można pobrać go za darmo?

Co wpływa na ocenę punktową według BIK

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na ocenę punktową według BIK? Czyli według podmiotu, który jest najbliżej zagadnienia. Przyjrzyjmy się, co BIK ma do powiedzenia w tym temacie i czy zawsze warto kierować się wskazówkami Biura Informacji Kredytowej.

BIK a kredyt hipoteczny

BIK a kredyt hipoteczny – co możesz zyskać?

Im lepszy BIK, tym większa szansa na wymarzony kredyt hipoteczny. Tę prawdę znają wszyscy. Dlaczego zatem tak niewielu przygotowuje sobie scoring pod najważniejszy w życiu kredyt, spłacany często przez pół życia?

Jak sprawdzić BIK - wszystko o raporcie BIK

Jak sprawdzić BIK?

Wiedza o tym, jak sprawdzić BIK, wydaje się w dzisiejszych czasach niezbędna. Dla każdego, kto ma do czynienia z pożyczkami. Czyli większości społeczeństwa. Ten poradnik pokaże Ci jak można sprawdzić się w BIK (samemu), dokonać sprawdzenia kogoś w bazie BIK, a także da odpowiedź o dostęp do raportu BIK osoby zmarłej.

Zgoda ogólna w BIK – uważaj

Zgoda ogólna w BIK jest dla tych, którzy z optymizmem patrzą w przyszłość. Dla tych którzy są jak Młody Bóg z reklam Prudentiala. Dlaczego?

odzyskać dług

Status Odzyskany w BIK a kredyt

Jeśli w trakcie przeglądania swojego raportu zobaczysz przy wpisie taką adnotację: Status Odzyskany w BIK (inaczej: Dług Odzyskany), być może zastanawiasz się, co to oznacza dla Ciebie. Artykuł ten sprawi, że enigmatyczny „Status odzyskany w BIK” przestanie być nic nie mówiącą formułką, a powie Ci to, co powiedzieć powinien. Że nie jest dobrze.

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Zastanawiasz się jak pobrać Raport BIK w ING Banku Śląskim? Podpowiadamy, czy warto to zrobić i jak pobrać informację o swojej historii kredytowej.