Poprawa zdolności kredytowej w BIK – zwiększ swój scoring

Poprawa zdolności kredytowej jest celem chyba każdego przyszłego kredytobiorcy, który myśli poważnie o dużym kredycie na atrakcyjnych warunkach w dobrym i bezpiecznym banku. Wiele osób informacji o tym, w jaki sposób poprawić swoją zdolność kredytową, szuka bezskutecznie całymi miesiącami. Znajdując, co prawda, teoretyczne informacje, co poprawia zdolność kredytową, ale za żadne skarby nie wiedząc, co […]

Kredyty bez BIK

Interesują Cię kredyty bez BIK? Zastanawiasz się czy ktokolwiek takich udziela i na jakich zasadach. Co w ogóle oznacza, że dany kredyt jest bez BIK?

Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych

Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych to hasło powracające w każdym ciężkim czasie. Trzeba jednać zrozumieć co mają na myśli Ci, którzy je oferują. Kim jest osoba zadłużona i na jaki kredyt może liczyć. 5 / 5 ( 2 votes )

Pożyczka pod zastaw samochodu, mieszkania, bez BIK w parabanku

Pożyczka pod zastaw bez BIK w parabanku

Pożyczka pod zastaw bez BIK w parabanku to produkt wzbudzający wiele kontrowersji. Czy to oferta dla każdego? Na co zwracać uwagę studiując oferty pożyczek np. pod zastaw domu? W czasach postpandemicznych może się okazać, że z różnych powodów te pożyczki będą miały wzięcie. 5 / 5 ( 2 votes )

Co zrobić, aby mieć dobry BIK i wysoki scoring?

Dobry BIK to same korzyści. Posiadanie dobrego BIK-u nie wymaga nakładów sił, pracy, pieniędzy. Wystarczy wiedza o tym, co zrobić, aby mieć dobry BIK i czas. A posiadanie dobrego BIK-u otwiera możliwości czerpania korzyści dostępnych tylko dla osób należących do elity, czyli kredytobiorców z najwyższą oceną punktową BIK: Kto może budować sobie dobry BIK? Wszystko […]

Wskaźnik wfirmowym raporcie BIK

Firmowy raport BIK – Moja Firma, jak sprawdzić on-line

Firmowy raport BIK to szybka metoda na poznanie oceny i obrazu Twojej firmy w oczach banków. Taki raport można pobrać dosyć szybko online –  bezpośrednio z Biura Informacji Kredytowej. Oto krótki przewodnik po tym,  jak pobrać raport BIK – Moja Firma.

Jak sprawdzić BIK – 5 sposobów. On-line, w banku i listem.

Chcesz zbadać swoją historię kredytową i zastanawiasz się jak sprawdzić BIK? W poniższym artykule przedstawię Ci wszystkie dostępne metody sprawdzenia rejestru BIK. Dowiesz się jakie są wady i zalety każdej nich. Dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić swój BIK. 5 / 5 ( 3 votes )

Rejestracja w BIK w 10 krokach

Rejestracja w BIK rozumiana jako utworzenie własnego lub firmowego profilu w BIK to jedna z podstawowych czynności. Powinien wykonać ją każdy, kto poważnie traktuje swoje życie kredytowe. W dzisiejszych czasach raport BIK to już nie tylko generator niekończących się tabel ale i szereg innych użytecznych usług.