Bisnode mBIG omówienie

Raport z mBIG o sobie lub o firmie – warto wiedzieć

Zastanawiasz się, jak pobrać raport z mBIG? Czy można to zrobić równie sprawnie, jak np. w BIG ERIF? Bisnode BIG wydaje się być dręczony przez przypadłości dotyczące wszystkich młodych biur informacji gospodarczej

bank wypowiada umowę kredytu hipotecznego

Gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

Jedna z najgorszych sytuacji w życiu człowieka to moment, w którym dowiadujesz się, że bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego. I jako kredytobiorca stajesz przed realnym widmem zlicytowania przez komornika mieszkania lub domu. 5 / 5 ( 2 votes )

Pożyczka pod zastaw samochodu, mieszkania, bez BIK w parabanku

Pożyczka pod zastaw bez BIK w parabanku

Pożyczka pod zastaw bez BIK w parabanku to produkt wzbudzający wiele kontrowersji. Czy to oferta dla każdego? Na co zwracać uwagę studiując oferty pożyczek np. pod zastaw domu? W czasach postpandemicznych może się okazać, że z różnych powodów te pożyczki będą miały wzięcie. 5 / 5 ( 2 votes )

Raport z KRD za darmo – jak zamówić na różne sposoby

Nasi klienci często pytają jak zamówić Raport z KRD za darmo. Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak. Od wielu lat KRD udostępnia taką informację w wielu formach. W tym artykule znajdziesz metody od on-line po tradycyjne. 5 / 5 ( 1 vote )

Wskaźnik wfirmowym raporcie BIK

Firmowy raport BIK – Moja Firma, jak sprawdzić on-line

Firmowy raport BIK to szybka metoda na poznanie oceny i obrazu Twojej firmy w oczach banków. Taki raport można pobrać dosyć szybko online –  bezpośrednio z Biura Informacji Kredytowej. Oto krótki przewodnik po tym,  jak pobrać raport BIK – Moja Firma.

Najlepsza aplikacja do blokowania połączeń

Aplikacja Odebrać Telefon – gdy windykacja truje życie

Odebrać telefon, gdy windykacja nie daje żyć? To nie tylko dylemat, to również nazwa bardzo przydatnej aplikacji na telefon. I pomyśleć, że za jej stworzeniem stoją spokojni Czesi, a Polacy korzystają na potęgę. Bo nie ma większej dla dłużnika satysfakcji jak definitywne wyciszenie windykatora.  5 / 5 ( 2 votes )