zajęcie wypłaty w terminie

Zaliczka – sposób na komorni(cz)ka

Czy 30 dni to dużo czy mało? Zależy od tego, w jakiej jest się sytuacji. Gdy czekamy na wypłatę, 30 dni wydaje się wiecznością. Ale gdy mamy 30 dni, aby znaleźć sposób na komornika, czas biegnie jak szalony.

Pieniądze z zagranicy czyli Western Union i komornik

Co zrobić, gdy mąż pracujący za granicą chce nam wysłać pieniądze, a nasze konto zajął komornik? Konkretne pytanie – konkretna rada! Mamy na to sposób! Wystarczy przesłać środki poprzez Western Union.

Pismo od komornika tylko za potwierdzeniem odbioru?

Pismo od komornika o wszczęciu egzekucji to dla wielu pierwszy sygnał, że mają jakiś dług. Jak powinno być zatem dostarczone pismo od komornika? Czy wystarczy zwykły list? Czy może komornik ma obowiązek wysłać list za potwierdzeniem odbioru?

Jak sprawdzić firmę w BIG – swoją lub czyjąś?

Sprawdzenie w BIG firmy wymaga rejestracji  w każdym z pięciu polskich Biur Informacji Gospodarczej. Dodatkowo wykonania przelewu opłaty za usługę do każdego z BIG osobno. Do tego zmaganie z pięcioma różnymi systemami transakcyjnymi i panelami klienta. Czy masz na to czas i ochotę? Wiemy, że nie. Dlatego też chętnie pomożemy Ci w sprawdzeniu w BIG […]

Indywidualne konsultacje oddłużeniowe

Analiza zadłużenia czy też oddłużeniowe konsultacje telefoniczne są jedynie preludium do najlepszej dla każdego zadłużonego formy pomocy, jaką są indywidualne konsultacje oddłużeniowe.

Sprzeciw od nakazu zapłaty pisany przez adwokata

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Sprzeciw od nakazu zapłaty to narzędzie, które pozwala każdemu dłużnikowi bronić się przed firmą pożyczkową czy windykacyjną. Umiejętnie wykorzystany może być niezwykle skutecznym narzędziem w walce z długami. Jednocześnie jest dostępny dla każdego dłużnika. Może pomóc w bardzo wielu przypadkach uchronić przed wpadnięciem w pętlę długów.

Nie mam pieniędzy na spłatę długu

Długi w VIVUS – jak je spłacić

Masz długi w firmie VIVUS i nie możesz ich spłacić? Tak naprawdę masz tylko dwa wyjścia. Możesz zrobić to, czego chce od Ciebie windykacja VIVUS, czyli refinansować lub wziąć kolejną pożyczkę na spłatę długu w tej firmie. Nie lubisz / potrafić czytać? Ten poradnik znajdziesz również w wersji bardzo krótkiej.