specjalistka objaśnia kiedy komornik może zająć trzynastą pensję

Czy komornik może zająć trzynastą pensję z wynagrodzenia dłużnika?

Trzynastka to dodatkowe wynagrodzenie roczne, wypłacane w wielu zakładach pracy. Beneficjenci tego świadczenia, przysługującego pracownikom zatrudnionym np. w budżetówce (co reguluje kodeks pracy) drżą o to, aby komornik nie zajął im trzynastej pensji. Co roku wszak świadczenie otrzymają osoby mający zajęcie komornicze.

Adwokat chwali się wygraną sprawą z Profi Creit

Jak wygrać z Profi Credit w sądzie? A wcześniej zabić śmiechem windykację?

Wygrana z Profi Credit  w sądzie nie jest, wbrew pozorom, jakimś specjalnym kłopotem. Pokusić się można wręcz o stwierdzenie, że trudno jest nie wygrać z Profi Credit na drodze sądowej. Dlaczego wypowiedzenie umowy pożyczki jest dla Ciebie szansą na jej umorzenie? Czemu windykator Profi Credit nie jest dla Ciebie groźny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając […]

smarta-ai-wygrana-e-sad

Smart AI – Obligo jak wygrać w e-sądzie i spłacać w niskich ratach

Smart AI – Obligo to obecnie chyba najbardziej aktywna firma, jeśli chodzi o kupowanie niespłaconych pożyczek – chwilówek. Jeśli czytasz ten artykuł, to zapewne Twój dług został również sprzedany do Smart AI i jesteś windykowany przez Obligo. A może sprawa poszła do sądu? W takiej sytuacji szybko uzupełnij swoją wiedzę.

windykacja terenowa w wyobraźni dłużnika

Windykacja terenowa co to?

Windykacja terenowa to jeden z elementów dochodzenia roszczeń przez wierzyciela. Oznacza działania w terenie zmierzające do nawiązania kontaktu z dłużnikiem lub zebrania o nim maksymalnej ilości informacji. Masz psychiczne problemy z windykacją terenową? Przyjdź po ratunek – kliknij tutaj.

e-sad postępowanie sądowe przez Internet

Konto w EPU, czyli jak sprawdzić swoje sprawy w e-sądzie

Każdy kto boryka się z długami wie, że wcześniej czy później firmy pożyczkowe ale również banki, kierują swoje kroki do EPU. Niniejszy poradnik dedykujemy tym, którzy założyli konto w EPU i niespecjalnie wiedzą, jak się po nim poruszać. A także tym, którzy dopiero planują rejestrację konta w e-sądzie.

sprzedaż pieniędzy których nie ma

Giełdy długów w życiu dłużnika

Twój dług zostanie wystawiony na giełdę długów – nie ma w Polsce dłużnika, który nie otrzymałby takiej wiadomości. Co ona oznacza dla dłużnika i jak powinien na nią zareagować? Czy giełdy długów to miejsca, w którym wystawia się wierzytelności na sprzedaż? Czy na giełdzie długów parabanki sprzedają niespłacone chwilówki?