windykacja cdri - nie bój się

Opus Collection windykacja – czy bać się sądu?

Opus Collection to firma należąca do Invest Incaso. Tej samej grupy co CDR Investment (zwanej potocznie jako CDRI) czyli firmy zajmującej się kupowaniem i windykacją wierzytelności pozabankowych (parabanki, chwilówki). Z tego artykułu dowiesz się, czy coś Ci grozi, gdy Opus Collection kupi Twój dług? windykacja Opus Collection przyjeżdża do domu? musisz obawiać się sądu? A […]

Mężczyzna sporządza klkulację

Jak skutecznie zarządzać zobowiązaniami finansowymi?

Każdemu konsumentowi powinno zależeć na osiągnięciu stabilności i bezpieczeństwa w życiu finansowym. W wykonaniu tego zadania przeszkadzają jednak wszelkiego rodzaju zadłużenia – od pożyczek studenckich, przez konsumpcyjne, aż po karty kredytowe. Jak skutecznie zarządzać wszystkimi zobowiązaniami, aby nie przeszkadzały one w codziennym funkcjonowaniu? Zrozumienie własnych zobowiązań Jak poprawić własną sytuację finansową? Na początek należy zidentyfikować […]

bezpieczny kredyt 2 procent

Bezpieczny Kredyt 2 procent a BIK

Myślisz o zakupie nieruchomości dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2 procent, ale przeszkodą okazuje się historia kredytowa zapisana w BIK? Czy masz szansę na kredyt 2%, gdy wniosek odrzucany jest z powodu złego BIK? Sprawdź to razem z naszym analitykiem. Analiza raportu BIK w maksymalnie 8 godzin Możliwość konsultacji telefonicznych z analitykiem W ciągu jednego dnia […]

Mediator rozstrzyga spór między wierzycielem i dłużnikiem

Mediacje z Obligo – czy warto? Opinie o mediacjach

Od pewnego czasu Obligo, serwisujące wierzytelności kupione przez Smart AI, wysyła do klientów dłużnych maile zachęcające do przystąpienia do mediacji. Wielu dłużników, w zalewie windykacyjnego szlamu, nawet nie dostrzega propozycji mediacji.

Impuls Leasing warto zaufać

Impuls Leasing wypowiedzenie umowy i windykacja

Masz wypowiedzianą umowę w Impuls Leasing? Nie wszystko stracone. Zacznij walczyć o wznowienie umowy. Niniejszy artykuł pomoże Ci zrozumieć, że warto walczyć do końca, pomimo kłód rzucanych pod nogi przez windykację zewnętrzną.

Problem z DeltaWise

DeltaWise kupiło dług – szansa na umorzenie długu w całości

Moment, w którym dowiadujesz się, że DeltaWise kupiło dług, jest momentem szczęśliwym. Gdyż w praktyce oznacza to, że Twój dług – przy zastosowaniu, rzecz jasna odpowiedniej strategii – niedługo stanie się wspomnieniem. Dlaczego cesja wierzytelności do DeltaWise może tylko cieszyć? O tym poniżej. Artykuł dla wszystkich martwiących się niespłaconą Pożyczką Plus lub bliźniaczą Smartpożyczką.

Bankomaty w Słonecznym Brzegu - wielki test

Bankomaty w Słonecznym Brzegu – jak nie przepłacić?

Wypłata pieniędzy za granicą zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem czyhającym na nieświadomych turystów. Nie inaczej jest w Bułgarii. Tutaj drobny błąd może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych na jednej wypłacie z bankomatu. O tym, jak poruszać się w świecie bułgarskich bankomatów (ATM-ów), na przykładzie Słonecznego Brzegu, przeczytacie w tym poradniku.

smarta-ai-wygrana-e-sad

Smart AI – Obligo jak wygrać w e-sądzie i spłacać w niskich ratach

Smart AI – Obligo to obecnie chyba najbardziej aktywna firma, jeśli chodzi o kupowanie niespłaconych pożyczek – chwilówek. Jeśli czytasz ten artykuł, to zapewne Twój dług został również sprzedany do Smart AI i jesteś windykowany przez Obligo. A może sprawa poszła do sądu? W takiej sytuacji szybko uzupełnij swoją wiedzę.

Equifax - międzynarodowe biuro kredytowe

Equifax

Equifax, czyli o tym, że biura informacji kredytowej mogą działać lepiej. Jest jeden warunek!