Sprzedaż przez komornika na Allegro lub OLX?

Czy komornicy ruszą sprzedawać majątek dłużników na Allego czy OLX? Wszystko jest możliwe, gdyż nadchodzą zmiany w prowadzeniu licytacji elektronicznej. Które mogą sprawić, że niedługo sprzedaż przez komornika na Allegro będzie codziennością. I majątek tysięcy dłużników będzie dostępny w postaci aukcji komorniczych na popularnych platformach dostępnych dla każdego.

Zabezpieczenie pieniędzy przez komornikiem

Czy komornik może zająć Bitcoiny?

Zastanawiasz się czy komornik może zająć Bitcoiny? Czy Ty również z uwagi na zajęcia komornicze planujesz chronić swoje pieniądze w kryptowalutach?

zajęcie wypłaty w terminie

Zaliczka – sposób na komorni(cz)ka

Czy 30 dni to dużo czy mało? Zależy od tego, w jakiej jest się sytuacji. Gdy czekamy na wypłatę, 30 dni wydaje się wiecznością. Ale gdy mamy 30 dni, aby znaleźć sposób na komornika, czas biegnie jak szalony.

Pieniądze z zagranicy czyli Western Union i komornik

Co zrobić, gdy mąż pracujący za granicą chce nam wysłać pieniądze, a nasze konto zajął komornik? Konkretne pytanie – konkretna rada! Mamy na to sposób! Wystarczy przesłać środki poprzez Western Union.

Pożyczka z parabanku

Twoje długi w parabankach na tle innych dłużników

Masz długi w parabankach? Inni też mają. Chcesz wiedzięć, jak wygląda rynek dłużników parabankowych? Krajowy Rejestr Długów przygotował garść statystyk, które warto poznać. A my przygotowaliśmy ofertę pomocy dla dłużników parabanków, która pozwoli za chwilę wyjść z długów pozabankowych.

Klątwa Casusa, czyli Intrum tonie….

Czy pamięta ktoś firmę Casus Finanse? Była taka firma, która weszła ostro na rynek windykacji. I zdobyła go – dla wielu szybko stając się uosobieniem wszystkiego, co w windykacji najgorsze.

Nowa ustawa antylichwiarska na horyzoncie

Władze Polski najwyraźniej nie mogą spokojnie zasnąć bez myśli, jak tu kolejny raz przykręcić śrubę firmom pożyczkowym i śni im się nowa ustawa antylichwiarska. Po niedawnych zminach i chwilowym spokoju na rynku,  na horyzoncie pojawiają się nowe przepisy antylichwiarskie.

Sposoby spłacania długów

Jak spłacić dług w VIVUS

Poradnik w wersji mini –  pomoże Ci wskazać jak spłacić dług w VIVUS w sytuacji, gdy nie masz pieniędzy. I co zrobić, aby spłacić mniej, niż się pożyczyło – w dodatku w pełnej zgodzie z prawem.