Zajęcie komornicze wynagrodzenia w 2019 roku

Ile zajmie komornik w 2019 roku z Twojego wynagrodzenia? Tabela zajęć komorniczych pensji – kredytowych i alimentacyjnych. Odczytaj w tabeli swoje wynagrodzenie i kwotę, jaką zajmie Ci komornik. Pod tabelą cenne porady. Specjalnie dla Ciebie – gdy masz komornika z KRUKA, Ultimo, BEST, HOIST, Intrum Zajęcia komornicze wynagrodzenia w 2019 roku – ile zajmie komornik […]

Zajęcie komornicze wynagrodzenia w 2020 roku

Zajęcie komornicze wynagrodzenia w 2020 roku Zajęcie komornicze wynagrodzenia w 2020 roku wynagrodzenia (pensji) w 2020 roku, czyli ile może zabrać komornik z wynagrodzenia za pracę etatową. Sprawdź w tabeli swój zarobek i odczytaj kwotę zajęcia komorniczego. Zajęcia komornicze wynagrodzenia – ile zajmie komornik z pensji w 2020 roku? Wynagrodzenie netto z umowy o pracę […]

Egzekucja komornicza żołnierza (wojskowego)

Bywa i tak, że egzekucja komornicza dotyka również żołnierza, czyli osobę stojącą wysoko w drabinie społecznego zaufania. Czy żołnierz, który staje przed problemem egzekucji komorniczej, z racji munduru może liczyć na inne traktowanie? Nie. Komornik nie ma dla nikogo taryfy ulgowej.

Ugoda z komornikiem

Ugoda z komornikiem , którą nie tak dawno zawarłeś, z niewiadomych przyczyn nie jest przez niego realizowana? Zastanawiasz się co może być powodem tego stanu rzeczy?

Egzekucja grzywien przez komornika

Egzekucja grzywien przez komornika regulowana jest przede wszystkim przez rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 lipca 2016 r. w sprawie sposobu prowadzenia egzekucji grzywien i kar pieniężnych orzeczonych w postępowaniu cywilnym, a także kosztów sądowych w sprawach cywilnych, przysługujących Skarbowi Państwa oraz kodeks postępowania cywilnego.

Sprzedaż nieruchomości po wszczęciu egzekucji cz. 3

Co może zrobić dłużnik i jakie są jego prawa do nieruchomości po wszczęciu egzekucji? Czy wolno mu ją sprzedać, darować? Oczywiście. Jednak nie jest to luka w prawie, które taką sytuację przewiduje. Wróćmy na chwilę do poprzedniej części cyklu opisującej proces egzekucji z nieruchomości. Moment zajęcia nieruchomości – od kiedy prawnie nieruchomość jest zajęta? Jak […]

Egzekucja z nieruchomości „Krok po kroku” cz. 1

Egzekucja z nieruchomości jest tym sposobem egzekwowania długów, który zasadniczo winien być stosowany przez komornika w ostateczności. Jej skomplikowana procedura i wysoki stopień uciążliwości dla dłużnika, rodzą przede wszystkim konieczność stałego nadzoru ze strony sądu oraz znajomość przez dłużnika przysługujących mu praw.

Konsultacje telefoniczne z komornikiem

Masz problem z komornikiem i nie wiesz, w jaki sposób go rozwiązać? Potrzebujesz porady fachowca, który powie Ci, w jaki sposób skutecznie poradzić sobie z egzekutorem?