Zajęcie delegacji przez komornika

Co zrobić jeśli komornik zajmuje „delegacje”, które wpłynęły na konto bankowe. Czy ten dodatek do pensji należny z tytułu przebywania w delegacji podlega ochronie przed zajęciem komorniczym?

Zabezpieczenie pieniędzy przez komornikiem

Czy komornik może zająć Bitcoiny?

Zastanawiasz się czy komornik może zająć Bitcoiny? Czy Ty również z uwagi na zajęcia komornicze planujesz chronić swoje pieniądze w kryptowalutach?

zajęcie wypłaty w terminie

Zaliczka – sposób na komorni(cz)ka

Czy 30 dni to dużo czy mało? Zależy od tego, w jakiej jest się sytuacji. Gdy czekamy na wypłatę, 30 dni wydaje się wiecznością. Ale gdy mamy 30 dni, aby znaleźć sposób na komornika, czas biegnie jak szalony.

Jak dowiedzieć się dlaczego mam komornika?

Jak mam się dowiedzieć dlaczego mam komornika? Czemu zajął mi pensję? Z jakiego powodu zabrał mi pieniądze z konta? Takie pytania często przewijają się w pytaniach od naszych czytelników. To pokazuje, że problem zajęcia komorniczego u osób, które nie wiedzą, za co komornika mają, jest spory.

Pieniądze z zagranicy czyli Western Union i komornik

Co zrobić, gdy mąż pracujący za granicą chce nam wysłać pieniądze, a nasze konto zajął komornik? Konkretne pytanie – konkretna rada! Mamy na to sposób! Wystarczy przesłać środki poprzez Western Union.

Pismo od komornika tylko za potwierdzeniem odbioru?

Pismo od komornika o wszczęciu egzekucji to dla wielu pierwszy sygnał, że mają jakiś dług. Jak powinno być zatem dostarczone pismo od komornika? Czy wystarczy zwykły list? Czy może komornik ma obowiązek wysłać list za potwierdzeniem odbioru?

alimenty w walce z komornikiem

Alimenty u notariusza jako sposób na komornika

Większość czytających wie doskonale, że alimenty to skuteczny sposób na komornika. Ale wielu nie wie, że istnieje coś takiego jak alimenty u notariusza. Czy akt notarialny może być wykorzystany jako sposób na komornika? Tak! Ale…. pod pewnymi warunkami.