Wojna z windykatorem terenowym, czyli sztuka podstępu

Wojna z windykatorem terenowym nie jest prosta. Lecz, jak mawiali mądrzy rzymianie: Si vis pacem, para bellum. Zatem jeśli chcesz pokoju –  szykuj się do wojny z windykatorem. Nie chodzi jednak o straszenie swą potęgą, a o cierpliwe i skuteczne wprowadzenie czołgu przeciwnika na pole minowe. Jak skutecznie zbudować takie pole minowe pod nosem windykatora?

bank wypowiada umowę kredytu hipotecznego

Gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

Jedna z najgorszych sytuacji w życiu człowieka to moment, w którym dowiadujesz się, że bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego. I jako kredytobiorca stajesz przed realnym widmem zlicytowania przez komornika mieszkania lub domu.

Jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

O tym, jak wyjść z długów mając pieniądze, wie każdy – wystarczy spłacić zadłużenie, problem zaczyna się wówczas, gdy w głowie kotłuje się tytułowe pytanie: jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

Usługi dla dłużników w Poznaniu

Oddłużanie Poznań i woj. wielkopolskie

Oddłużanie – Poznań jest jednym z miast, w których prowadzimy indywidualne konsultacje oddłużeniowe, w czasie których osoby mające np. problem ze spłatą chwilówek i parabanków mogą dowiedzieć się, jak skutecznie przeprowadzić proces oddłużania chwilówek i długów pozabankowych.

Oddłużanie w Warszawie

Pomoc zadłużonym w stolicy (inaczej: oddłużanie w Warszawie) to usługa, z której mogą skorzystać nie tylko warszawiacy, ale również mieszkańcy wielu okolicznych rejonów. Na czym polega usługa oddłużenia realizowana w Warszawie? Oddłużanie, czy to w Warszawie, Gdańsku czy Katowicach, jest usługą polegającą na znalezieniu osobie potrzebującej pomocy w wyjściu z długów odpowiedniego rozwiązania. Oddłużanie z […]

Niespłacone chwilówki – kiedy komornik?

Pytania o to, kiedy komornik wejdzie na pensję i konto w przypadku posiadania niespłacanych chwilówek, jest pytaniem regularnie zadawanym przez dłużników. Tak postawione pytanie świadczy o jednym: rezygnacji z walki o wyjście z długów czy wręcz nieświadomości, że oddłużenie z chwilówek jest bardzo proste. I zamiast pytać o to, kiedy komornik, warto zadać sobie pytanie: […]

Oddłużanie – abonament na usługi prawne, najniższa cena w Polsce?

Usługi prawne w abonamencie, na który stać każdego dłużnika, to olbrzymia szansa dla wielu osób zastanawiających się jak wyjść z długów. Prawnik, wyspecjalizowany w oddłużaniu, to partner na wagę złota w procesie wychodzenia z długów. I gwarant bezpiecznego dotarcia do celu. A celem jest wyjście z długów. Czyli oddłużenie.

pierwsza pomoc w długach

Pierwsza pomoc zadłużonym

Jeśli tkwisz w pętli długów, płacisz lichwiarskie zobowiązania wbrew logice, a ze strachu – na przykład refinansując za pożyczone pieniądze – pierwsza pomoc zadłużonym natychmiast ratuje Cię od bezsensownego wyrzucania w błoto pieniędzy. Pożyczanych tylko dlatego, że boisz się przerwać płacenia. Twój strach wynika z braku planu wyjścia z długów, strachu i wstydu przed windykacją, […]

Długi i oddłużanie

Moje długi i oddłużanie, czyli historia z życia

Wpaść w długi jest łatwo. Wyjść z długów niezwykle trudno. Ze swojego doświadczenia wiem, że proces ten jest jednak możliwy. Zapraszam do przeczytania mojej historii. Byłego dłużnika. I jego drogi.