Pańska sprawa jest na etapie postępowania sądowego

Gdy dzwonisz na infolinię wierzyciela, który zakupił Twój dług, często możesz usłyszeć ponurym i smutnym głosem wypowiedziane zdanie: „Nie możemy rozłożyć długu na raty, bo Pańska sprawa jest na etapie postępowania sądowego.”

Firma pożyczkowa idzie do sądu. Aby stracić pieniądze

Gdy dłużnik traci płynność finansową i rozpoczyna się proces windykacji, informacje o tym, że lada dzień firma pożyczkowa idzie do sądu, są podawane osobie zadłużonej w wielu formach i z ogromną intensywnością. Windykacja, czy to zewnętrzna, czy zlecona (np. Kaczmarski Inkasso) wie doskonale, że dłużnicy bardzo boją się sądów. Dlatego też przez wszystkie możliwe przypadki […]

Pomoc zadłużonym w Katowicach – oddłużanie

Jeśli interesuje Cię pomoc zadłużonym, realizowana przez profesjonalistów, znajdziesz ją w Katowicach. Katowice są jednym z miast, w którym posiadamy biuro i organizujemy spotkania z osobami potrzebującymi pomocy w wyjściu z długów.

Sposób na komornika – spółka z o.o. ?

Czy istnieje lepszy sposób na komornika niż spółka z o.o. i zmiana formy zatrudnienia w obrębie tego samego pracodawcy? W opinii wielu osób, które dzięki spółce mogą funkcjonować normalnie (pomimo zajęcia komorniczego) nie ma ma lepszej metody na uniknięcie komornika. Choć nie jest to metoda bez wad, to faktycznie dla wielu osób jest rozwiązaniem jedynym […]

alimenty w walce z komornikiem

Alimenty u notariusza jako sposób na komornika

Większość czytających wie doskonale, że alimenty to skuteczny sposób na komornika. Ale wielu nie wie, że istnieje coś takiego jak alimenty u notariusza. Czy akt notarialny może być wykorzystany jako sposób na komornika? Tak! Ale…. pod pewnymi warunkami.

Sposoby spłacania długów

Jak spłacić dług w VIVUS

Poradnik w wersji mini –  pomoże Ci wskazać jak spłacić dług w VIVUS w sytuacji, gdy nie masz pieniędzy. I co zrobić, aby spłacić mniej, niż się pożyczyło – w dodatku w pełnej zgodzie z prawem.

Problem z DeltaWise

Problem z DeltaWise

DeltaWise to jedna z firm, które spędzają sen z oczu tysiącom dłużników. Powody są dwa: firma działa aktywnie zarówno na płaszczyźnie psychologicznej, jak i sądowej. Efekt tego jest taki, że wielu nieświadomych zasad działania mechanizmów windykacyjno – sądowych ugina się i „załatwia” pieniądze na spłatę DeltaWise. W ten sposób zaciskając swoją pętlę.

Negocjacje z Ultimo – nie czekaj, aż przyjdzie komornik

Gdy Ultimo upomina się o pieniądze, straszy sądem, kosztami, a w tle pojawia się komornik- już dziś pomyśl o ugodzie, dzięki której Twój dług w Ultimo przestanie istnieć. A Ty zapłacisz znacznie mniej, niż przypuszczałeś przed lekturą tego tekstu.

Indywidualne konsultacje oddłużeniowe

Analiza zadłużenia czy też oddłużeniowe konsultacje telefoniczne są jedynie preludium do najlepszej dla każdego zadłużonego formy pomocy, jaką są indywidualne konsultacje oddłużeniowe.

Negocjacje z firmą KRUK

Negocjacje z firmą KRUK SA

Masz dług w KRUK? Przeczytaj koniecznie, jakie negocjacje z firmą KRUK możemy Ci zaproponować i jakie profity dzięki nim dla Ciebie uzyskać. Dołącz do tych, którzy spłacają długi w sposób dla siebie korzystny, ciesząc się umorzeniami lub niskimi ratami bez odsetek.