Dzielenie na raty pożyczki Smartney jak krojenie warzywa
|||||

Pożyczka Smartney – windykacja niespłaconej pożyczki

5
(2)

Pożyczka Smartney to bardzo duży zastrzyk gotówki – gdy po nią sięgasz, ale i bolesny zastrzyk kłopotów, gdy zaczyna się windykacja niespłaconej pożyczki. Co zrobić, gdy pożyczka Smartney przerosła Cię, nie dałeś rady spłacać rat i finalnie otrzymałeś wypowiedzenie umowy ze Smartney?

 • Jak nie wpaść w duże kłopoty przez pożyczkę Smartney?
 • Z czym wiąże się windykacja Smartney?
 • Jak spłacić wypowiedzianą pożyczkę Smarney w niskich ratach?
 • Czy wiesz, że możesz umorzyć część pożyczki? Zobacz, jak to zrobić.

Smartney windykacja

Windykacja pożyczki Smartney jest typowa – dłużnik otrzymuje wezwania do zapłaty wysyłane mailem, SMS-em czy listem. Ton windykacji Smartney jest łagodny, a argumenty, które mają trafić do dłużnika, są klasyczne:

zapłać, albo Smartney pójdzie do sądu

Jednakże w procesie windykacji może pojawić się dodatkowo coś, co dla wielu dłużników jest nieznane i budzi obawy:

Sms od windykacji smartney do dłużnika

To skip tracing. Brzmi niezrozumiale, zatem należy się drobne wyjaśnienie. Skip tracing to po prostu poszukiwania informacji o dłużniku. W praktyce windykacja Smartney może ograniczyć się do poszukiwań na portalach społecznościowych, do innych poszukiwań nie ma po prostu uprawnień.

Zatem, jak wspomniałem, działania windykacyjne Smartney ograniczają się do wysyłania wezwań do zapłaty.

Czy Smartney posiada windykację terenową i może przyjechać do domu?

Windykacja Smartney w terenie nie istnieje. Pożyczka Smartney nie posiada i posiadać raczej nigdy nie będzie windykacji terenowej, zatem dłużnik tej firmy pożyczkowej nie musi lękać się wizyty windykatora terenowego ze Smartney.

Wypowiedzenie umowy pożyczki Smartney – co to oznacza?

Teoretycznie oznacza to tylko tyle, że umowa pożyczki z firmą Smartney przestała istnieć i masz obowiązek zwrócić całość zadłużenia. Przykładowe wypowiedzenie przez Smartney umowy pożyczki wygląda tak:

Wypowiedzenie umowy pożyczki Smartney - wzór wypowiedzenia

Na spłatę całości zadłużenia, wynikającego z umowy pożyczki w Smartney, masz w teorii miesiąc. Oczywiście teoria teorią, gdyż wypowiedzenie nie niesie ze sobą żadnych skutków prawnych. Warto o tym pamiętać, gdyż dla wielu dłużników wypowiedzenie umowy kojarzy się jednoznacznie z rychłym nadejściem komornika.

Aby uporać się ze spłatą pożyczki Smartney, przeczekaj okres windykacji i zaczekaj spokojnie na sprzedaż długu.

Czy niespłacona pożyczka Smartney trafia do sądu?

Ryzyko tego, że Smartney skieruje do sądu pozew przeciwko Tobie jest minimalne. Praktyka pożyczki Smartney w zakresie windykacji sądowej raczej nie zakłada prób uzyskania nakazów. A koncentruje się na sprzedaży niespłaconych pożyczek.

Nie oznacza to jednak, że nie grozi Ci pozew. Taki złoży Ultimo po zakupie od pożyczki Smartney Twojego długu:

Jednakże nie otrzymasz nakazu, jeśli wcześniej zawrzesz ugodę. Jeśli jednak przegapiłeś moment na spłatę pożyczki Smartney w ratach w ramach ugody, nie oznacza to, że złożenie pozwu zamyka przed Tobą drzwi do ugody i uniknięcia sądów.

Pozew do e-sądu nie oznacza, że za chwilę będziesz miał komornika i żadnych szans na spłatę pożyczki w ratach. Pomoże Ci w tym prawo do unieważnienia nakazu, które pozwala Ci na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Profesjonalny, adwokacki sprzeciw od nakazu (zamówisz go klikając w link) daje Ci możliwość powrotu do negocjacji po tym, gdy sprawa wróci z e-sądu po umorzeniu postępowania.

Jeśli zatem dług wynikający z pożyczki w Smartney trafił do e-sądu masz możliwość normalnej ugody. Wcześniej jednak musisz złożyć w sądzie sprzeciw. Masz na to 14 dni od dnia otrzymania pocztą nakazu zapłaty. W ten prosty sposób unikniesz spłacania pożyczki Smartney przez komornika.

Jak spłacić pożyczkę Smartney, gdy nie mam pieniędzy?

Jeśli pożyczka Smartney okazała się niemożliwa do spłaty, nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów, które w akcie paniki mogą wpędzić Cię w kłopoty. Nie szukaj konsolidacji na spłatę Smartney, gdyż w ten sposób powiększysz znacząco swoje zadłużenie. Pożyczkę Smartney spłacisz w sposób niezwykle prosty i dla siebie korzystny – wystarczy, że poznasz pewne mechanizmy, które przedstawię Ci poniżej.

Aby uporać się ze spłatą pożyczki Smartney, przeczekaj okres windykacji i zaczekaj spokojnie na sprzedaż długu.

Smartney sprzedaje dług do Ultimo

Gdy windykacja Smartney okazuje się nieskuteczna, firma pożyczkowa zazwyczaj pozbywa się długu. A tym samym kłopotu. Wierzytelność po nieskutecznej windykacji jest sprzedawana np. do firmy Ultimo. Zatem zamiast panikować, że nie spłaciłeś pożyczki w Smartney, snuć czarne scenariusze i lękać się konsekwencji niespłacenia dużych  kwot, zaczekaj na pismo. Takie jak to:

Pismo informujące o zakupie długu od windykacji Smartney

 

Sprzedaż wierzytelności przez Smartney oznacza zakończenie procesu windykacji. I otwiera przed Tobą drzwi do ugody, o jakiej jeszcze kilka dni wcześniej nie marzyłeś.

Ultimo kupiło dług od pożyczki Smartney – co to oznacza?

Zakup wierzytelności przez Ultimo od pożyczki Smartney oznacza dla Ciebie, że przestałeś być dłużnikiem tej firmy pożyczkowej. I że windykacja Smartney już Cię nie dotyczy. Oznacza również, że jeśli pożyczka Smartney wpisała Cię do BIG, wpis ten zniknie samoistnie w ciągu 14 dni od sprzedaży wierzytelności.

Gdy miałeś negatywny wpis w BIK, już dzień po sprzedaniu przez Smartney długu do Ultimo możesz wyczyścić swój BIK z wpisu dokonanego przez firmę pożyczkową.

Ale nade wszystko sprzedanie przez Smartney długu do Ultimo oznacza, że masz możliwość:

 1. rozłożenia zadłużenia na atrakcyjne raty bez odsetek i spłacania niskich rat przez wiele lat;
 2. wykupu długu z umorzeniem jego części;
 3. połączenie niskich rat i późniejszego umorzenia.

Jak zrealizować jedną z opcji? Samodzielnie lub z pomocą negocjatora. Pokażę Ci, jak wygląda przykładowa ugoda z Ultimo, abyś miał świadomość tego, co na Ciebie czeka po sprzedaży przez Smatney pożyczki niespłaconej.

Smartney pożyczka rozłożenie na raty

Jeśli 70 tysięcy złotych to kwota ogromna, to rata 650 zł jest już znośna. Taki układ ratalny może być również Twoim udziałem – oczywiście tylko wówczas, gdy zostanie on wynegocjowany przez specjalistę. Zwróć uwagę, że ugoda zakłada brak naliczania jakichkolwiek odsetek. Za to pozwala na umorzenie 30% wartości zadłużenia, jeśli w dowolnym momencie spłaty zdecydujesz się na wkup długu od Ultimo płacąc jednorazowo 70% kwoty pozostałej do spłaty.

Ugoda ze Smartney w Ultimo

Pożyczka w Smartney może w ciągu dosłownie 3-4 miesięcy przejść olbrzymią rewolucję. W momencie wypowiadania przez windykację Smartney umowy masz do spłaty całość zadłużenia. Gdy jednak wiesz, co dzieje się z pożyczką po wypowiedzeniu, wystarczy przeczekać kilkanaście tygodni i  zaraz po sprzedaży przez Smartney długu do Ultimo przystąpić do ugody. A Twój dług z niemożliwego do spłaty stanie się układem ratalnym z miesięcznym obciążeniem, o jakim wcześniej nie śniłeś. Zobacz sam:

Ugoda ratalna w Ultimo na długach Smartney.

Nawet ogromny dług w Smartney może za chwilę przestać być problemem. Bez sądu, komornika i wieloletnich egzekucji. Czyli tego wszystkiego, co w ostatnich tygodniach spędzało Ci sen z powiek. Pożyczka Smartney nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. W podobny sposób możesz wyjść z całej pętli długów. Realizując pod nadzorem osobistego opiekuna indywidualny plan oddłużeniowy, będący elementem realnej pomocy zadłużonym.

Jak rozłożyć pożyczkę Smartney na atrakcyjne raty po sprzedaniu jej do Ultimo?

Firma Ultimo, mając świadomość tego, że dłużnik w pętli długów nie jest skłonny do kontaktów z windykacją, przygotował możliwość ugód zawieranych całkowicie online. Bez jakichkolwiek interakcji z windykacją. Nie inaczej jest z pożyczką Smartney. Ten dług w Ultimo również możesz obsłużyć bezkontaktowo poprzez e-ultimo.pl. Po założeniu konta w eultimo zobaczysz szczegóły długów kupionych przez Ultimo oraz przygotowaną dla Ciebie propozycję ugody.

Jeśli jest ona dla Ciebie atrakcyjna, możesz w tym momencie podpisać ją online i rozpocząć spłatę. Jeśli jednak wysokość rat, zaproponowanych przez Ultimo, jest nieakceptowalna, chcesz mieć dodatkowe umorzenie w postaci 30% wartości pożyczki i gwarancję braku odsetek przez cały okres spłaty

zamów profesjonalne negocjacje w sprawie kupionej pożyczki Smartney

Jako jedyna w Polsce kancelaria oferujemy negocjacje z firmami kupującymi wierzytelności od banków i firm pożyczkowych. Dzięki współpracy z nami osiągniesz swój cel w postaci niskich rat lub atrakcyjnych umorzeń:

Ultimo ugoda z umorzeniem - fragment porozumienia w sprawie ugody

Bez kontaktów z wierzycielem, gdyż wszystko załatwia za Ciebie wynajęty pełnomocnik prawny. Który reprezentuje Cię w negocjacjach np. pożyczki Smartney kupionej przez Ultimo.

Ile kosztują negocjacje z Ultimo w sprawie pożyczki Smartney?

Za przygotowanie układu ratalnego, który gwarantuje Ci:

 • niskie raty dostosowane do Twojej sytuacji finansowej
 • brak odsetek przez cały okres spłaty
 • możliwość umorzenia 30% zadłużenia w dowolnym momencie
 • gwarancję braku windykacji przez cały czas spłaty
 • brak ryzyka sądów i komornika
 • święty spokój, gdyż wiesz, że uporządkowałeś swoją pożyczkę w Smartney

zapłacisz tylko 150 zł zaliczki wstępnej oraz wynagrodzenie za sukces w zależności od kwoty pożyczki w Smartney:

 • 280,00 zł – jeśli pożyczka w Smartney wynosiła mniej niż 10 tysięcy złotych
 • 370,00 zł – gdy windykacja Smartney zatrzymała się na kwocie do 20 tysięcy złotych
 • 450,00 zł – jeśli negocjujemy dług większy niż 20 tysięcy, a nie większy niż 50 tysięcy
 • 640,00 zł – powyżej kwoty 50 tysięcy złotych

Zamówienie usługi negocjacji pożyczki Smartney w Ultimo zamówisz jednym kliknięciem

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz pełnomocnictwo do wypełnienia. Wszystko odbywa się drogą mailową.

Pożyczka Smartney jest zamieniana w porozumienie ratalne w ciągu maksymalnie 7 dni od zamówienia usługi i dostarczenia podpisanego pełnomocnictwa. Twój czas na rozpoczęcie wychodzenia z długów może być więc liczony w dniach, a nie miesiącach. 

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...