Usługi prawne świadczone są przez adwokata

Oddłużanie – abonament na usługi prawne, najniższa cena w Polsce?

4.5
(38)

Kompleksowa obsługa prawna osób zadłużonych połączona z codzienną indywidualną opieką specjalisty ds. oddłużania to podstawa profesjonalnego, a przez to skutecznego oddłużania. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób borykających się z długami, jakich dłużnik nie znajdzie w żadnym innym miejscu w Polsce.

Błyskawiczne doradztwo prawne doraźne, gdy dostałeś nakaz zapłaty z e-sądu

Otrzymałeś nakaz zapłaty z e-sądu?

Nakaz zapłaty wydany przez e-sąd wymaga usługi prawnej w postaci sprzeciwu
Zdj. 1 Obsługa prawna dłużników, którzy potrzebują pomocy adwokata przy sporządzeniu sprzeciwu – u nas do zamówienia jednym kliknięciem.

Wiedz, że możesz go unieważnić. Wystarczy, że wyślesz sprzeciw od nakazu zapłaty.

Pamiętaj: prawidłowo sporządzony sprzeciw od nakazu zapłaty do EPU (e-sądu w Lublinie) gwarantuje Ci w 100% unieważnienie nakazu przez e-sąd wydanego. Na wysłanie sprzeciwu masz 14 dni od daty odebrania nakazu, a nie jego wydania. Otrzymałeś nakaz zapłaty? Zamów sprzeciw sporządzony przez adwokata.

Swój sprzeciw od nakazu zapłaty zamówisz online. W dodatku jednym kliknięciem:

Czas nagli? Pisz na adres bok@mamdlugi.pl, możesz skrócić czas przygotowania sprzeciwu korzystając od razu z poniższego przycisku.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

W rezultacie nakaz zapłaty utraci moc prawną, a Ty otrzymasz z e-sądu takie powiadomienie:

Usługa prawna w postaci sprzeciwu od nakazu zapłaty skutkuje umorzeniem postępowania - wyrok sądu potwierdzający umorzenie
Zdj. 2 Świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie gwarantuje 100% umorzeń postępowań w e-sądzie.

Potrzebujesz stałej pomocy adwokata przez okres wychodzenia z długów?

W ramach abonamentu prawnego bez limitu ilości sprzeciwów i pism procesowych doradztwo prawne realizowane jest przez indywidualnie przypisanego do Ciebie adwokata.

Nielimitowana ilość sprzeciwów i pism procesowych, pozwalających na skuteczną walkę z lichwiarskimi parabankami, daje osobie zadłużonej możliwość skutecznego wychodzenia z długów. I oddala widmo egzekucji komorniczej.

Skorzystaj z abonamentu, który oferujemy każdemu dłużnikowi myślącemu o skutecznym i profesjonalnym oddłużaniu. Abonament zapewnia pomoc adwokacką bez limitu ilości pism oraz dodatkowo indywidualną opiekę pełnomocnika prawnego – specjalisty ds. oddłużania.

Usługi prawne w abonamencie za 390 zł miesięcznie

Abonament ten nie wymaga podpisania umowy na określony czas. Korzystasz z niego tak długo, jak potrzebujesz. Usługi prawne, z których korzystasz w procesie oddłużania, świadczone są Ci do tego momentu, do którego opłacasz abonament. Rezygnujesz z niego w dowolnym momencie bez konieczności wypowiadania umowy.

To najlepsza forma umowy, jaka może istnieć dla klienta i chyba się z tym zgodzisz.

Abonament na usługi prawne w kwocie 390 zł obejmuje nielimitowaną pomoc adwokacką w tworzeniu sprzeciwów do sądu i pism procesowych. Dzięki pomocy adwokata nie jest Ci straszny e-sąd w Lublinie i sąd rejonowy w Twoim miejscu zamieszkania.

Skuteczna pomoc prawników pozwala Ci na uniknięcie komornika przez najtrudniejszy dla Ciebie okres wysypu pozwów i torpedowania Cię straszakami o sądach. Dzięki temu, że pozbędziesz się strachu, będziesz mógł zrealizować plan, w ramach którego:

 • przez ok. 12 miesięcy możesz uniknąć spłaty zobowiązań pozabankowych,
 • doprowadzisz do sprzedaży swoich długów, co otworzy Ci drzwi do oddłużania,
 • dzięki pomocy swojego opiekuna – pełnomocnika zawrzesz korzystne układy ratalne z niską ratą u nowego wierzyciela,
 • z zaoszczędzonych środków spłacisz te pożyczki, które nie zostaną sprzedane,
 • unikniesz komornika, gdyż abonament prawny i porady prawne pozwolą Ci blokowanie nakazów zapłaty,
 • będziesz mógł wykupić swoje długi ze znaczącym umorzeniem.
Świadomość oddalenia od siebie widma komornika jest najważniejsze dla psychiki osoby zadłużonej. Możesz mieć ją już za 390 zł miesięcznie. Dodatkowo otrzymasz indywidualnego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez cały proces oddłużania i będzie wspierał w trudnych chwilach. Zajmie się on również rozmowami z windykatorami terenowymi oraz wykupem Twoich długów z umorzeniem.

Jak można zamówić abonament prawny za 390 zł?

Abonament na usługi prawne w tej wersji cenowej dostępny jest dla każdego, kto zamówił analizę swoich problemów z długami. W ramach pierwszego miesiąca abonamentu oferujemy konsultacje telefoniczne ze specjalistą, który omówi z Tobą plan wychodzenia z długów ze wszystkimi szczegółami. Dzięki analizie pozyskasz również unikalny poradnik, który jest dostępny tylko u nas. Regularna cena poradnika to 26,97 zł. W ramach analizy otrzymasz go za 0 zł. Wiedza o tym, jak radzić sobie z windykacją, jest bezcenna. Nie możesz jej nie posiadać. Tylko w ten sposób łatwo i bezboleśnie przejmiesz kontrolę nad windykacją i świadomie zaczniesz kierować swoimi działaniami oddłużeniowymi.

ebook windykator

Cena detaliczna: 26,97 zł, cena dla zamawiających analizę oddłużeniową: 0 zł

Zawsze zaczynamy od analizy Twojej sytuacji

Analiza zadłużenia pozwoli Ci na sprawdzenie, co w Twojej sytuacji, gdy jesteś na finansowym zakręcie, warto zrobić, aby nie pogrążać się dalej w długach, A przeciwnie, rozpocząć proces oddłużania i doprowadzić do np. wykupu swoich długów.

Analiza wykonywana jest przez specjalistę z ponad dwudziestoletnim stażem w oddłużaniu osób fizycznych i firm.

Analizę oddłużeniową zamówisz poprzez formularz znajdujący się poniżej:

Kliknij, zamów analizę on-line wraz z pakietem dodatków (97 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Zamówienie analizy pozwoli Ci na otrzymanie za darmo Poradnika Antywindykacyjnego i możliwość wykupienia abonamentu prawnego z nielimitowaną ilością pism sądowych. Dzięki niemu:

 • odzyskasz kontrolę nad długami,
 • unieważnisz 100% nakazów wydanych przed e-sąd,
 • z podniesioną głową i bez strachu dostarczysz sądowi rejonowemu pismo procesowe w swojej sprawie,
 • zakwestionujesz zakup każdej wierzytelności sprzedanej przez wierzyciela pierwotnego,
 • podniesiesz zarzuty wobec nieuczciwych lichwiarzy,
 • będziesz bronić się przed zarzutami stawianymi przez wierzycieli.

Abonament prawny i darmowe konsultacje ze specjalistą po jego zakupie

Konsultacje, które zrealizujemy po zamówieniu przez Ciebie abonamentu, pozwolą Ci poznać dogłębnie zasady oddłużania. Ponadto w ich trakcie:

 • stworzymy plan wyjścia z długów,
 • przygotujemy Cię merytoryczne do realizacji planu oddłużeniowego,
 • otrzymasz niezbędną wiedzę o procesach windykacji, zawierania ugód czy wykupu długów,
 • poznasz pełnomocnika, czyli swojego opiekuna w całym procesie wychodzenia z długów.
 • w sytuacji, gdy niezbędne są porady prawne, otrzymasz je – przekierujemy rozmowę do radcy prawnego lub adwokata

Konsultacje telefoniczne otwierają oczy dłużnikom. Tak twierdzi ponad 90% naszych klientów po rozmowie ze swoim opiekunem. W przypadku osób płci żeńskiej, dodatkowo zwracana jest uwaga na poczucie bezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą posiadanie opiekuna w procesie wychodzenia z długów.

Oddłużanie - usługi prawne abonament

Oddłużanie kompleksowe, bo w duecie. Adwokat + specjalista ds. oddłużania

Oprócz profesjonalnych pism prawniczych osoba zadłużona potrzebuje nieustannego wsparcia w codziennych działaniach oddłużeniowych.

Tutaj z pomocą przychodzi opiekun procesu oddłużania, który przez cały okres, w ramach abonamentu na usługi prawne, służy merytoryczną pomocą i wsparciem istotnym dla psychiki dłużnika. Osobę opiekuna poznajemy w czasie konsultacji bezpośrednich, w ramach których opiekun zapewnia pełnomocnictwo (przydatne w przypadku problemów z windykacją terenową).

Posiadanie opiekuna merytorycznego pozwala na doradzanie się w każdej istotnej dla osoby oddłużanej kwestii. Pomoc w interpretacji pism od wierzycieli, psychiczne wsparcie w chwilach zwątpienia i przede wszystkim – możliwość czerpania z zasobów wiedzy opiekuna. Wiedzy, co istotne, zdobytej w wyniku wieloletniego doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych i windykacji terenowej.

W ramach abonamentu z opiekunem można konsultować telefonicznie i drogą mailową swoje problemy związane z oddłużaniem. Oraz dbać o realizację przyjętej strategii oddłużeniowej. Obsługa prawna zapewniona jest przez adwokata i odbywa się bez limitu ilości spraw.

Ile kosztuje miesięczny abonament na usługi prawnicze i jak można go zamówić?

Pojedynczy sprzeciw lub pismo procesowe
297PLN
 • dodatkowe warunki: brak
 • umowa terminowa: brak
 • koszty rezygnacji: brak
Abonament prawny dla zadłużonych
390PLN
 • sprzeciwy od nakazu zapłaty
 • pisma procesowe
 • pełnomocnictwo pozwalające na przejęcie rozmów z windykacją terenową
 • dodatkowe warunki: brak
 • umowa terminowa: brak
 • koszty rezygnacji: brak

Podsumowanie – na czym polega świadczenie usług prawnych w ramach abonamentu?

Obsługa prawna, realizowana za pośrednictwem kancelarii prawnej, odbywa się bez limitu ilościowego nakładów pracy. Oznacza to, że żaden z naszych klientów nie jest ograniczony ilością np. sprzeciwów od nakazu zapłaty.

W ramach abonamentu na doradztwo prawne w procesie oddłużania, każdy z naszych klientów otrzymuje:

 • nielimitowaną ilość sprzeciwów na nakazów zapłaty wydanych przez e-sąd
 • nieograniczoną ilość pism procesowych i odpowiedzi na pozew
 • możliwość wynajęcia adwokata do reprezentacji w sądach rejonowych na terenie całego kraju
 • porady prawne w zakresie przepisów dotyczących egzekucji komorniczych
 • możliwość zamówienia u opiekuna prawnego odwołania do sądu apelacyjnego

Bogate doświadczenie prawników pozwala na osiąganie świetnych wyników w sprawach sądowych związanych z długami sprzedanymi.  Rezultat takiej działalności można zobaczyć na przykładzie wyroków:

Usługi prawne zakończone sukcesem. Wyrok sądu oddający powództwo.Wyrok sądu - oddalenie powództwa firmy Alektum - obsługa prawna zakończona pełnym sukcesem.

Umowa abonamentowa jest bezterminowa. Oznacza to, że klient nie jest związany żadnymi terminami i z umowy może zrezygnować w dowolnym momencie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 38

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...