Oddłużanie – abonament na usługi prawne, najniższa cena w Polsce?

4.8
(14)

Usługi prawne w abonamencie, na który stać każdego dłużnika, to olbrzymia szansa dla wielu osób zastanawiających się jak wyjść z długów. Prawnik, wyspecjalizowany w oddłużaniu, to partner na wagę złota w procesie wychodzenia z długów. I gwarant bezpiecznego dotarcia do celu. A celem jest wyjście z długów. Czyli oddłużenie.

Abonament na usługi prawne

Czy zastraszony i niepewny jutra dłużnik potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i ochrony u swojego prawnika? Oczywiście, że dla wielu zadłużonych jest to realizacja potrzeby najwyższego rzędu. Ale z powodu braku możliwości pozostająca w sferze marzeń.

Dłużnicy, którzy usłyszą o abonamencie prawniczym, od razu w większości reagują stereotypowo: nie stać mnie na coś takiego, usługi prawników są bardzo drogie.

Nie dla naszych klientów. Oni bowiem mają możliwość skorzystania z nielimitowanej ilością pism pomocy prawnej za jedyne 300 zł miesięcznie.

Tak, to nie pomyłka. I Ci z Państwa, którzy kilka dni lub tygodni temu podarowali parabankowi w postaci opłacenia refinansowania równowartość kilku miesięcy abonamentu prawnego, mają największą świadomość, jak niewielka jest to dla dłużnika kwota. A jak wiele może dzięki niej zyskać.

Co daje dłużnikowi posiadanie abonamentu na usługi prawne?

abonament, oprócz poczucia bezpieczeństwa, daje komfort możliwości zamówienia w nieograniczonej ilości sprzeciwów i pism procesowych związanych z posiadanymi zadłużeniami. Czyli usług, które kupowane pojedynczo są drogie. A każdemu wychodzącemu z długów niezbędne.

Dzięki posiadaniu abonamentu na usługi prawne:

 • unieważnisz 100% nakazów wydanych przed e-sąd
 • z podniesioną głową i bez strachu dostarczysz sądowi rejonowemu pismo procesowe w swojej sprawie
 • zakwestionujesz zakup każdej wierzytelności sprzedanej przez wierzyciela pierwotnego
 • podniesiesz zarzuty wobec nieuczciwych lichwiarzy
 • obronisz się przed zarzutami stawianymi przez wierzycieli

co w praktyce wiąże się z możliwością

wymiernego zredukowania swojego zadłużenia, innymi słowy, znacznego umorzenia części długów

Oprócz wymienionych korzyści z usług świadczonych przez doświadczony dział prawny, abonament obejmuje dodatkowo – w ramach jednej opłaty – również pomoc specjalisty ds. oddłużania.

O tym, jak bardzo jest ona ważna, wiedzą Ci, którzy z niej regularnie korzystają.

Oddłużanie - usługi prawne abonament

Oddłużanie kompleksowe, bo w duecie z doświadczonym pełnomocnikiem

Oprócz profesjonalnych pism prawniczych osoba zadłużona potrzebuje nieustannego wsparcia w codziennych działaniach oddłużeniowych.

Tutaj z pomocą przychodzi opiekun procesu oddłużania, który przez cały okres, w ramach abonamentu na usługi prawne, służy merytoryczną pomocą i psychologicznym wsparciem. Osobę opiekuna poznajemy w czasie konsultacji bezpośrednich, w ramach których opiekun przekazuje również pełnomocnictwo (przydatne w przypadku problemów z windykacją terenową).

Posiadanie opiekuna merytorycznego pozwala na doradzanie się w każdej istotnej dla osoby oddłużanej kwestii. Pomoc w interpretacji pism od wierzycieli, psychiczne wsparcie w chwilach zwątpienia i przede wszystkim – możliwość czerpania z zasobów wiedzy opiekuna. Wiedzy, co istotne, zdobytej w wyniku wieloletniego doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych i windykacji terenowej.

W ramach abonamentu z opiekunem można konsultować telefonicznie i drogą mailową swoje problemy związane z oddłużaniem. Oraz dbać o realizację przyjętej strategii oddłużeniowej.

Ile kosztuje miesięczny abonament na usługi prawne i jak można go zamówić?

Pojedynczy sprzeciw lub pismo procesowe
247PLN
 • dodatkowe warunki: brak
 • umowa terminowa: brak
 • koszty rezygnacji: brak
Pakiet podstawowy dla każdego
429PLN
 • sprzeciwy od nakazu zapłaty
 • pisma procesowe
 • pomoc opiekuna
 • dodatkowe warunki: brak
 • umowa terminowa: brak
 • koszty rezygnacji: brak

 

cena 0cena 1cena 2cena 3
ukryta

Zanim zamówisz pismo bezpłatnie skonsultuj zlecenie - napisz po prostu na adres prawnicy@mamdlugi.pl

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pakiet usług w stałej, niskiej cenie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kliknij, zamów analizę on-line i pozwól sobie pomóc (w czasie pandemii zapłacisz tylko 57 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jeśli dokonałeś zamówienia analizy finansowej (analizy stanu zadłużenia) i postanowiłeś skorzystać z jednego z programów oddłużeniowych, naturalną rzeczy koleją są konsultacje bezpośrednie. W formie osobistej lub online (do wyboru). Przystąpienie do programu wychodzenia z długów i odbycie konsultacji pozwala Ci na dostęp do abonamentu na usługi prawne za 300 zł miesięcznie.

Jeżeli jesteś wolnym strzelcem, nie chcesz uzyskać profesjonalnej pomocy specjalisty ds. oddłużania i odbyć konsultacji bezpośrednich, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł korzystać z usług naszych prawników. W dowolnym momencie możesz skorzystać z abonamentu na usługi prawne płacąc 429 zł miesięcznie.

Gdy dla odmiany uważasz, że abonament nie jest Ci potrzebny w procesie oddłużania, zawsze możesz zamówić napisanie sprzeciwu lub pisma procesowego w momencie, gdy potrzebujesz tego. Nasi prawnicy realizują również pojedyncze indywidualne zlecenia. Cena pojedynczego pisma, czy to sprzeciwu od nakazu zapłaty czy też pisma procesowego wynosi 247 zł za sztukę.

Czy mogę wyjść z długów?

A jeśli chcesz po prostu sprawdzić, w jaki sposób możemy pomóc Ci wyjść z długów, zamów analizę swojej sytuacji finansowej i pozwól, aby Twojemu problemowi przyjrzał się nasz analityk. Analizę zadłużenia możesz otrzymać w ciągu 24 godzin. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czym jest analiza finansowa i jak może Ci pomóc w wyjściu z długów, przeczytaj o pierwszej pomocy dla zadłużonych.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 14

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.