bezpieczny kredyt 2 procent

Bezpieczny Kredyt 2 procent a BIK

Myślisz o zakupie nieruchomości dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2 procent, ale przeszkodą okazuje się historia kredytowa zapisana w BIK? Czy masz szansę na kredyt 2%, gdy wniosek odrzucany jest z powodu złego BIK? Sprawdź to razem z naszym analitykiem. Analiza raportu BIK w maksymalnie 8 godzin Możliwość konsultacji telefonicznych z analitykiem W ciągu jednego dnia […]

Zajęcie komornicze w Santander Bank

Zajęcie komornicze w Santander Bank

O zajęciu konta w Santanderze klient banku dowiaduje się z reguły dopiero wówczas, gdy komornik na dobre zadomowił się już na rachunku. I zaspokoił się pieniędzmi tam znalezionymi. Czy klient Santander Banku jest przez bank odpowiednio powiadamiany o zajęciu? Czy konto w Santanderze to konto przyjazne osobie z komornikiem?

Zajęcie konta bankowe w Millennium

Zajęcie konta w banku Millennium

Jak wygląda zajęcie konta w banku Millennium? Czy mając komornika na koncie w Millennium Banku będziesz mieć pełną kontrolę nad kwotą wolną od zajęcia? Jeśli masz konto w banku Millennium i spodziewasz się zajęcia komorniczego, warto wiedzieć, czego możesz oczekiwać po tym banku. I czy nie warto zmienić tego konta na takie, które jest przyjazne […]

Jakie konto bankowe dla dłużnika?

Jakie konto bankowe dla dłużnika?

Zajęcie komornicze konta bankowego to nie lada problem dla każdego dłużnika, gdyż poważnie ogranicza jego możliwości swobodnego operowania własnymi pieniędzmi. Jakie zatem konta bankowe są najlepsze dla osoby z komornikiem, a jakich banków powinien ona unikać, aby nie narazić się na utratę pieniędzy?

aplikacja bankowa do zadań specjalnych

Konto Provema – na komornika i nie tylko

Konto Provema powinno Cię zainteresować, gdy masz zajęcie komornicze. Na dodatek jest ono tylko jednym z elementów aplikacji Provema, którą możesz wykorzystywać w codziennym życiu. Bowiem Provema to nie tylko konto w polskim banku. Konto bezpieczne – co ważne dla dłużników – od komornika.

Aion Bank, jeśli myślisz o koncie

Aion Bank, a jak portmonetka z pożyczką

Aion Bank miał już swoje 5 min. Śmiem twierdzić, że nie było to jednak ono z tych, o których mówimy w kontekście sławy. Chyba, że sława to przekaz reklamowy, kilka publikacji w prasie spragnionej nowości i poruszenie wśród żyjących z polecania użytkowników programów partnerskich.

Jakie nowe firmy i banki ścigają się o klienta BNPL (kup teraz zapłać później)

Jakie banki wchodzą w rynek KTZP (BNPL) oraz o tym, jak wycisnąć z klienta więcej

Oto, co nas czeka w związku z rozwojem KTZP, czyli mody na Kup Teraz, Zapłać Później (ang. BNPL) . Czyli o tym, że finansowe rekiny poczuły krew i chcą pochłeptać jeszcze ciut konsumenckiej krwawicy. Będzie też o „gorączce złota” i „zatłoczonych pociągach”. Oraz o kutrach rybackich i szansach na spotkanie krążownika.

Kto zaufa challenger bankom?

Aktualnie na pytanie „kto zaufa challenger bankom” odpowiedź jest prosta – niewielu. To wniosek z pewnego artykułu, a dlaczego? Na to pytanie musimy odpowiedzieć sami. Dlaczego nowoczesne instytucje finansowe kojarzą się z niepewnością?

przeglądamy konta bezpieczne od komornika

Konta bezpieczne od komornika

Zastanawiasz się. czy istnieją konta bezpieczne od komornika, na które będziesz mógł pobierać wynagrodzenie? Tak. Istnieją. I są na krok od Ciebie. Warto poznać je, jeśli chcesz przelewać wynagrodzenie na jedno z kont, którego nie dosięgnie komornik. Poznaj konta bez komornika

Raport z Centralnej Informacji o rachunkach bankowych w KIR

Raport z Centralnej Informacji o rachunkach bankowych prowadzonej przez KIR w ramach systemu Ognivo to rzecz, o której mało kto słyszał. Jeszcze mniej jest osób, które miały taki raport w rękach. Czy Raport z Centralnej Informacji o rachunkach bankowych pokaże nam wszystkie nasze konta?