bezpieczny kredyt 2 procent
|||

Bezpieczny Kredyt 2 procent a BIK

0
(0)

Myślisz o zakupie nieruchomości dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2 procent, ale przeszkodą okazuje się historia kredytowa zapisana w BIK? Czy masz szansę na kredyt 2%, gdy wniosek odrzucany jest z powodu złego BIK? Sprawdź to razem z naszym analitykiem.

  • Analiza raportu BIK w maksymalnie 8 godzin
  • Możliwość konsultacji telefonicznych z analitykiem
  • W ciągu jednego dnia dowiesz się, jak zwiększyć szansę na otrzymanie Bezpiecznego Kredytu 2%

Bezpieczny Kredyt 2 procent – bank odmówił udzielenia kredytu?

Marzenia o zakupie nieruchomości są często boleśnie weryfikowane w banku, który wybrałeś do obsługi programu Bezpieczny Kredyt 2 procent. Powód odrzucenia wniosku jest najczęściej powiązany ze złą historią kredytową w BIK. A ta wynika z mniejszych lub większych przewinień w ostatnich latach aktywności kredytowej.

Poddaj swój BIK analizie, aby sprawdzić, co możesz poprawić na szybko

Przeciętny posiadacz raportu BIK nie jest w stanie wychwycić niuansów, które mogą decydować o tym, czy jego scoring będzie kształtował się tak lub tak:

Scoring BIK przy dobrym i złym biku

Nie wie również, co zrobić, aby sukcesywnie podnosić swój scoring. Na szczęście istnieją specjaliści od BIK, którzy potrafią nie tylko wskazać popełnione błędy (często nieświadomie), ale też wiedzą, w jaki sposób je szybko zneutralizować.

Jak możesz szybko podnieść swój scoring i zwiększyć wiarygodność jako kredytobiorca?

Analiza raportu BIK to pogotowie ratunkowe dla osób, których wnioski o Bezpieczny Kredyt 2% zostały odrzucone przez bank. Analiza raportu BIK w ciągu kilku godzin pozwoli na wychwycenie i naprawę tych błędów, które można zneutralizować szybko i skutecznie. A tym samym podnieść swoją ocenę w BIK i wiarygodność w banku.

Błędy w BIK, które mogę być papierkiem lakmusowym przy ocenie wniosku w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2 procent

Kilkuletnia historia kredytowa, a proszę pamiętać, że w BIK zapisywane jest wszystko, co się z kredytami wiąże, to bardzo dużo materiału, który jest nieustannie analizowany przez algorytmy BIK. Wynik to ocena punktowa BIK, im wyższa, tym większym zaufaniem obdarzą Cię banki korzystające z oceny BIK.

W ciągu kilku ostatnich lat aktywności kredytowej mogłeś popełnić sporo mniejszych lub większych błędów. Na przykład:

  • nadużywanie chwilówek i pożyczek parabankowych,
  • nadmierne wykorzystanie limitów kart kredytowych i debetów i utrata przez to dużej części zdolności kredytowej,
  • symboliczne niedopłaty (często spotykane niedopłaty to 1-5 zł),
  • kilkudniowe spóźnienia (w społeczeństwie wciąż pokutuje mit, że spóźnienie z ratą do 30 dni nie ma znaczenia dla BIK),
  • zapomniane karty kredytowe (i naliczające się po roku opłaty, które nie są spłacane, gdyż nikt nie ma świadomości opłat),
  • zadłużenie „po korek” (gdzie na Bezpieczny Kredyt 2% po prostu nie ma już miejsca w portfelu z ratami).

Te i wiele innych błędów (mniejszego lub większego kalibru) mają wpływ na negatywne rozpatrzenie wniosku o Bezpieczny Kredyt 2 procent.

Jeśli taka niemiła sytuacja przytrafiła się właśnie Tobie, zacznij działać i rozpocznij

poszukiwanie błędów w raporcie BIK i ich naprawa

Najlepiej to zrobić z pomocą specjalisty. W ramach wsparcia osób ubiegających się o Bezpieczny Kredyt 2%, oddajemy do dyspozycji analityka BIK z kilkunastoletnim stażem i olbrzymią wiedzą o rozwiązywaniu problemów ze zdolnością kredytową z powodu złego bik-u.

Pomoc analityka realizowana jest w dwóch postaciach. Analizy pisemnej

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

która przychodzi drogą mailową i zawiera  5-10 stron esencji wiedzy o Twoim BIK-u. Dowiadujesz się, jaki jest Twój wizerunek, wyłaniający się z raportu BIK, widziany oczami analityka. Oraz sugestie i rady, co musisz wykonać, aby poprawić swój scoring. Dodatkowo, jeśli pojawi się konieczność pracy, której wykonanie, z racji poziomu trudności (np. spór prawny z bankiem przed UODO) powierzyć trzeba adwokatowi – otrzymasz wycenę pomocy prawnika w kwestiach dla Ciebie niezbędnych.

Drugą opcją poddania swojego raportu BIK ocenie analityka jest konsultacja online. To ok. półgodzinna rozmowa telefoniczna, w trakcie której analityk omawia z Tobą znalezione problemy i możliwości ich naprawy.

Niewątpliwą przewagą analizy wykonywanej na żywo nad pisemną jest możliwość zadawania pytań.

Prześlij nam swój raport i omów go z analitykiem NA ŻYWO:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Analiza polega na wiwisekcji raportu BIK, ale nie jego pobraniu

Analiza raportu BIK odbywa się na podstawie Twojego raportu BIK, który dostarczasz na podany adres mail. Usługa ta nie jest usługą pobrania dla Ciebie raportu z BIK. Jeśli zatem dowiedziałeś się, że bank odrzucił wniosek o Bezpieczny Kredyt 2 procent, pobierz jak najszybciej swój raport BIK:

Odnośnik do miejsca gdzie można pobrać raport z BIKPamiętaj, że będziesz potrzebować kilku raportów pobieranych cyklicznie. Aby oszczędzić pieniądze i czas zamów pakiet kilku raportów zamiast pojedynczego raportu. Średnio od zauważenia problemu do jego likwidacji i odzyskania zdolności do kredytu w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2 procent, będziesz kontrolować postępy 4-6 razy. I tyle raportów potrzebujesz wygenerować, możesz wcześniej przeanalizować w jakiej cenie pakiet raportów jest najbardziej opłacalny.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...