Dlaczego wniosek kredytowy został odrzucony?

Wiele osób odprawionych z kwitkiem w banku zastanawia się dlaczego ich wniosek kredytowy został odrzucony. Lakoniczne „jest Pan w BIK, ma Pani wpis w BIG” nie rozwieje żadnych wątpliwości. Wkrótce ma się to zmienić. A to dlatego, że banki zostaną zmuszone do wyjaśnienia klientowi, co dokładnie przesądziło o odmowie udzielenia kredytu.  Nowe prawo – pełna […]

Kto jest właścicielem banku ?

Ciekawi Cię, kto jest właścicielem banku w którym masz konto lub kredyt? Niektóre wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź zatem, kto jest właścicielem danego banku. Sprawdzamy najpopularniejsze w Polsce banki i ich właścicieli. A także jak to, kto jest właścicielem banku może wpływać na stosunek do zadłużonych kredytobiorców i oferowaną im możliwość wyjścia z długów.

Revolut bankiem - czy tylko z nazwy?

Revolut bankiem naprawdę czy tylko z nazwy?

Co oznacza możliwość tytułowania firmy Revolut bankiem? Czy firma staje się z miejsca instytucją jaka kojarzy nam się ze słowem bank? Z firmą, której przedstawiciela można spotkać niemal na każdej większej ulicy miasta?

Black Friday w banku

Black Friday w banku? Takie czasy…

Jeśli szał wyprzedaży kojarzył się Wam dotychczas tylko ze sklepami, zmieni to Black Friday w banku. A nawet bankach, bo ów chwyt marketingowy postanowiły wykorzystać Santander Bank Polska oraz Raiffeisen Polbank.

SKOK Paiast

Wszedłem do SKOK-u, trafiłem do banku

Zapewne w miesiącu listopadzie wiele osób z zaskoczeniem stwierdzi, że stali się klientami Millenium Banku. Chociaż nigdy ich noga w placówce takiego banku nie stanęła. Będą wśród nich tacy, co wcale nie lubią banków i z żadnym nie chcą mieć do czynienia. Jak zatem mimo woli zostali posiadaczami rachunku w banku Millenium?

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) ostrzega

KNF składa doniesienie do prokuratury na Idea Bank

Doniesienie do prokuratury na Idea Bank jest już faktem. Złożył je KNF. My zaś jesteśmy świadkami coraz to nowszych odsłon jatki jaką zapoczątkowało niemal pewne zatonięcie statku jakim był GetBack. O ile możemy porównać tą firmę do dużego luksusowego statku pasażerskiego. Poszedł na dno z wieloma dzianymi pasażerami. Jak się okazuje jego armator może nie […]