Kredyt bankowy na umowę zlecenie lub o dzieło

5.0 01 Uzyskanie kredytu bankowego przez osoby pracujące na umowę zlecenie lub umowę o dzieło nie należy do spraw najprostszych. Chociaż umowy tego typu są bardzo popularne, nie budzą zaufania banków takiego jak umowa o pracę. Chociaż ta ostatnia nie zapewnia przecież, że będziemy gdzieś pracować w nieskończoność.

Dlaczego wniosek kredytowy został odrzucony?

0.0 00 Wiele osób odprawionych z kwitkiem w banku zastanawia się dlaczego ich wniosek kredytowy został odrzucony. Lakoniczne „jest Pan w BIK, ma Pani wpis w BIG” nie rozwieje żadnych wątpliwości. Wkrótce ma się to zmienić. A to dlatego, że banki zostaną zmuszone do wyjaśnienia klientowi, co dokładnie przesądziło o odmowie udzielenia kredytu.  Nowe prawo […]

Kto jest właścicielem banku ?

3.3 03 Ciekawi Cię, kto jest właścicielem banku w którym masz konto lub kredyt? Niektóre wyniki mogą zaskakiwać. Sprawdź zatem, kto jest właścicielem danego banku. Sprawdzamy najpopularniejsze w Polsce banki i ich właścicieli. A także jak to, kto jest właścicielem banku może wpływać na stosunek do zadłużonych kredytobiorców i oferowaną im możliwość wyjścia z długów.

Revolut bankiem - czy tylko z nazwy?

Revolut bankiem naprawdę czy tylko z nazwy?

5.0 01 Co oznacza możliwość tytułowania firmy Revolut bankiem? Czy firma staje się z miejsca instytucją jaka kojarzy nam się ze słowem bank? Z firmą, której przedstawiciela można spotkać niemal na każdej większej ulicy miasta?

Black Friday w banku

Black Friday w banku? Takie czasy…

0.0 00 Jeśli szał wyprzedaży kojarzył się Wam dotychczas tylko ze sklepami, zmieni to Black Friday w banku. A nawet bankach, bo ów chwyt marketingowy postanowiły wykorzystać Santander Bank Polska oraz Raiffeisen Polbank.