Ile kosztuje adwokat klientów serwisu mamdlugi.pl?

Ile kosztuje adwokat – taniej, niż możesz marzyć

4.7
(59)

Ile kosztuje adwokat za reprezentację w sądzie i dlaczego, przy współpracy z nami, stać na niego każdego dłużnika?

 • Ile wynoszą stawki minimalne w sprawach cywilnych, a więc związanych z długami?
 • Jakie stawki mają nasi klienci za reprezentację w sądzie?
 • Co zrobić, aby być reprezentowanym przez adwokata znacznie taniej?

Stawki minimalne w sprawach cywilnych określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie

Stawki minimalne, tzw. urzędowe, kształtują się następująco (podajemy tylko te wartości, które dotyczą dłużników)

Wartość przedmiotu sprawyMinimalna stawka adwokacka
1500 zł – 5000 zł900 zł
5001 zł – 10.000 zł1800 zł
10.001 zł – 50.000 zł3600 zł
50.001 zł – 200.000 zł5400 zł

I są to stawki, jakie usłyszysz od każdego adwokata. Chyba, że jesteś naszym klientem. Wówczas stawki te są znacząco zredukowane.

Czy można wymarzyć sobie reprezentowanie przez adwokata w sądzie rejonowym w cenie od 500 zł? Przeciętny dłużnik nie, ale nasi klienci, którzy korzystają z  programu oddłużeniowego, już tak. Jeśli marzysz o tym, aby reprezentował Cię adwokat w cenie tak niespotykanej, zobacz, jak łatwo możesz dołączyć do grona tych szczęściarzy, którzy nie muszą zastanawiać się, ile kosztuje adwokat, gdyż dla nich cena jest zawsze przystępna i zaczyna się od około 500 zł.

Co daje dłużnikowi adwokat reprezentujący go w sądzie?

Niezależnie od instancji sądu, wsparcie adwokata oznacza dla dłużnika jedno: profesjonalną pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Czyż to właśnie poczucie bezradności i bezsilności wobec wierzycieli nie jest największą bolączką dłużników? Pomoc adwokata, który nie boi się ani wierzycieli, ani sądów, jest dla dłużnika bezcenne. Na każdym etapie oddłużania. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc mecenasa w przypadku:

1. Otrzymania nakazu zapłaty z e-sądu – koszt pisma u adwokata to….0 zł

Dłużnik pobiera z panelu e-sądu plik z nakazem i przesyła na adres: prawnicy@mamdlugi.pl. W odpowiedzi zwrotnej otrzymuje sprzeciw od nakazu zapłaty do e-sądu. Wsparcie adwokata gwarantuje profesjonalny i terminowy sprzeciw, a więc gwarancję, że nakaz z e-sądu za chwilę utraci swą moc. I stanie się nieważny. Co sprawia, że wierzyciel traci jedną ze swoich broni: możliwość uzyskania szybkiego nakazu zapłaty w e-sądzie.

Ile kosztuje sprzeciw od nakazu zapłaty do e-sądu (dla naszego klienta)Ile kosztuje sprzeciw od nakazu zapłaty do e-sądu (dla pozostałych dłużników)
 0 zł – w cenie abonamentu, bez limitu ilości sprzeciwów297 zł

Sprzeciw adwokacki daje Ci 100% gwarancji umorzenia długu w e-sądzie. O ile oczywiście nie zaniedbasz terminu złożenia sprzeciwu.

2. Pozwu wniesionego przez wierzyciela do sądu rejonowego

Sąd nie kojarzy się dobrze. A szczególnie sąd, w którym dłużnik musi stawić się we własnej sprawie, jako pozwany. Większość dłużników odpuszcza sobie obronę w sądzie, gdyż nie czuje się na siłach. W efekcie sądy hurtowo wydają nakazy zapłaty, które po uprawomocnieniu stają się podstawą do wszczęcia egzekucji komorniczej.

Dłużnicy wychodzą z założenia, że nie stać ich na adwokata. A to błąd. Adwokat, jak wspomnieliśmy na początku, może kosztować zaledwie 500 zł w przypadku reprezentacji zdalnej (on-line). Ta wyjątkowa oferta cenowa jest oczywiście wyłącznie ceną dla naszych klientów, ale cóż stoi na przeszkodzie, aby się nim stać?

Adwokat w trybie zdalnym uczestniczy w posiedzeniu sądu w Twej sprawie nie opuszczając kancelarii. Dzięki obronie przez adwokata znacząco wzrastają szanse na Twój sukces:

 • całkowitego oddalenie powództwa w przypadku długów sprzedanych,
 • znacznej redukcji wielkości zadłużenia wobec lichwiarskich parabanków,
 • uznania wpłacanych wcześniej refinansowań jako spłaty zadłużenia.

Adwokat w sądzie rejonowym to bezstresowe dla dłużnika przejście tego trudnego etapu oddłużania. Przypomnijmy zatem, ile kosztuje adwokat (wynajęcie adwokata) do reprezentowania Cię przed sądem rejonowym dla sprawy o wartości 4000 zł:

Reprezentacja przed sądem rejonowym (zdalna) dla naszego klientaReprezentacja przed sądem rejonowym (zdalna) dla każdego zainteresowanego
od 500 zł od sprawyod 900 zł od sprawy

Jeśli nie jesteś naszym klientem, a chcesz poprosić o pomoc adwokata, napisz do naszego działu prawnego gdzie uzyskasz instrukcje: prawnicy@mamdlugi.pl

3. Skorzystania z sądu apelacyjnego

Sądy rejonowe, szczególnie w małych miejscowościach, często orzekają na niekorzyść dłużnika w sprawach, w których to dłużnik, a nie wierzyciel, jest ofiarą. Lichwy, wyzysku, klauzul abuzywnych w umowie pożyczki. Te błędy niewiedzy prowincjonalnych sądów można skorygować w sądzie apelacyjnym (najczęściej znajduje się on w stolicy województwa). Aby skorzystać z dobrodziejstwa apelacji, należy mieć możliwość skorzystania z pomocy adwokata, który napisze pismo apelacyjne.

Apelacja to szereg korzyści dla dłużnika:

 • daje kolejną szansę na pozytywny werdykt sądu wyższej instancji,
 • zabezpiecza przez komornikiem przez długi czas,
 • pozwala na spokojne zbieranie środków na spłatę długów,
 • redukuje stres związany z nakazem zapłaty z sądu rejonowego (do czasu wydania decyzji nakaz nie jest prawomocny, a więc wierzyciel nie może go użyć),
 • pozwala na głęboki oddech (czas oczekiwania na wokandę to nawet kilkanaście miesięcy).

Koszt napisania apelacji przez adwokata

Napisanie przez adwokata apelacji wiąże się opłatą kilkuset złotych, gdyż tyle (w zależności od sprawy) pobiera adwokat za sporządzenie pisma do sądu apelacyjnego. Średni koszt napisania apelacji to 400 – 700 zł.

Oddłużanie z pomocą adwokata, czyli co zrobić, aby adwokat mógł reprezentować Cię w sądzie od 500 zł

Wiesz już, że oddłużanie bez adwokata jest trudne, wiesz również ile kosztuje adwokat w abonamencie. Czas zatem podjąć decyzję, czy szukasz pomocy gdzie indziej (narażając się na wpadnięcie w sidła oszustów SPAM-ujących po forach tematycznych i na Facebooku), czy chcesz skorzystać z pomocy oferowanej przez firmę z kilkunastoletnim stażem i nieskazitelną reputacją pod względem etyki i uczciwości.

Ile kosztuje adwokat? Kosz usług adwokackichAby zostać naszym klientem i otrzymać możliwość pomocy świadczonej przez adwokata w cenie niespotykanej nigdzie, zapoznaj się z warunkami i zasadami:

Krok pierwszy – analiza finansowa, czyli poznajemy Twoją sytuację

Twój pierwszy krok do oddłużania. Analiza finansowa. Dla Ciebie  bez ryzyka, gdyż opłata za analizę jest zwracana, gdy uznamy, że nie możemy Ci pomóc . Jeśli boisz się utraty pieniędzy – pamiętaj, że usługa objęta jest pełną gwarancją, zamówienie jest dla Ciebie zatem krokiem do wyjścia z długów bez ryzyka. Szczególnie, że jej cena zaskoczy Cię nader pozytywnie. A dodatkowo otrzymasz do niej dwa unikalne prezenty:

 • Poradnik Antywindykacyjny (unikalny e-book naszego autorstwa),
 • Wzór pisma do wierzycieli o rozłożenie długów na raty (otrzymasz pismo, za które niektórzy dłużnicy w Internecie płacą 3000 zł (sic!) ).

Analiza wykonywana jest pisemnie, dostarczana mailowo. Czas oczekiwania na analizę to 24 godziny. Aby zamówić, kliknij poniżej:

Kliknij, zamów analizę on-line (44 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacja z przyszłym opiekunem i pełnomocnikiem prawnym to krok drugi

Gdy uznasz, ze rozwiązania otrzymane w analizie Cię satysfakcjonują, możesz przystąpić do wstąpienia w poczet naszych klientów. W tym celu wystarczy dokonać zamówienia pierwszego miesiąca abonamentu i przysługujących do niego konsultacji bezpośrednich z przyszłym opiekunem i prawnym pełnomocnikiem. Zapoznanie z przyszłym opiekunem jest bardzo ważne, gdyż współpraca ze specjalistą jest praktycznie codzienna i warto ustalić bezpośrednio jej zasady.

Konsultacje te odbywają się w ciągu 72 godzin od zamówienia pierwszego abonamentu.

W trakcie konsultacji zostanie szczegółowo omówiony Twój plan wychodzenia z długów. Otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy. Głównie praktycznej, gdyż każdy specjalista prowadzący konsultacje ma minimum 15 lat doświadczenia w oddłużaniu. Po konsultacjach spojrzysz na problem swoich długów z pozycji dłużnika świadomego. Czyli w taki sposób, jak patrzeć i oceniać należy. A nie jak do tej pory – w sposób, w jaki narzucają Ci wierzyciele i windykatorzy.

Adwokat w cenie od 500 zł i sprzeciwy od nakazu zapłaty za 0 zł już od pierwszego dnia trwania abonamentu

Zamówienie pierwszego miesiąca abonamentu pozwala Ci na korzystanie ze wszystkich przywilejów oferowanych naszym klientom. Możesz od razu w ramach abonamentu otrzymać sprzeciwy od nakazu zapłaty czy wynająć adwokata do zdalnej reprezentacji przed sądem rejonowym od 500 zł. Od pierwszego dnia. Abonament możesz przedłużać co miesiąc lub zrezygnować z niego w dowolnym momencie. Nie wiążemy nikogo długoterminową umową. Jest to umowa na zasadzie przedłużeń comiesięcznych. Z możliwością rezygnacji w dowodnej chwili.

Adwokat od długów to największa szansa na ucięcie części zadłużenia 

Co zyskasz dzięki oddłużaniu wg naszych sprawdzonych metod?

Przeciętny, klasyczny polski dłużnik to osoba posiadająca ok. 50 tysięcy zł zadłużenia w parabankach. Raty bankowe może regulować na bieżąco. Oto przykład korzyści płynących z przystąpienia do oddłużania pod naszą opieką.

Typowy polski dłużnik chwilówek, dzięki programowi oddłużeniowemu, swoje 50 tysięcy złotych w chwilówkach, spłaci bez problemów.

Oto zalety programu wychodzenia z długów z adwokatem dla przeciętnego dłużnika mającego 50 tysięcy zadłużenia w parabankach:

 • rozpocznie spłacanie zobowiązań za ok. 10-12 miesięcy, do tego czasu odkłada pieniądze na późniejszą spłatę
 • ok. 25 tysięcy złotych spłaci w niskich ratach rozłożonych na kilka lat
 • ok. 15 tysięcy złotych zostanie umorzone
 • ok. 10 tysięcy zapłaci po roku lub dwóch (tyle musi uzbierać, aby oddłużanie się udało)
 • żaden z wierzycieli nie uzyska nakazu zapłaty w e-sądzie (ochrona adwokata)
 • dłużnik nie otrzyma żadnego telefonu z firmy windykacyjnej
 • w przypadku spraw w sądzie rejonowym przysługuje mu reprezentacja przez adwokata
 • pełnomocnik prawny – opiekun procesu neutralizuje ew. próby windykacji terenowej (reprezentuje dłużnika przed windykatorem)
 • w trakcie całego procesu dłużnik posiada indywidualnego opiekuna, z którym może konsultować się bez ograniczeń

Jesteś zainteresowany przejściem procesu oddłużania na takich zasadach? Chcesz otrzymać wszystkie przywileje wymienione powyżej? Nie trać czasu, zamów analizę finansową i zacznij pozytywnie myśleć o swojej przyszłości.

Kliknij, zamów analizę on-line (44 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Koszt adwokata przy sprawie sądowej zwraca się wielokrotnie

Dobry adwokat od długów to adwokat, który specjalizuje się w wygrywaniu z lichwiarzami, funduszami sekurytyzacyjnymi czy firmami windykacyjnymi. A każda wygrana sprawa to Twoje realne zyski. Sprawa wygrana w sądzie oznacza bowiem, że długu nie musisz spłacać. Teraz ani nigdy.

Wygrana w sądzie z bankiem Santander. Koszt obsługi prawnej 2200 zł.

Jeśli adwokat wygra taką sprawę z bankiem, jak widzisz powyżej, możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Płacąc za obsługę prawną np. 2200 zł

Wyrok sądu - wygrana z Ultimo. Koszt reprezentacji przez adwokata w sądzie to 1200 zł

Wygrana z Ultimo (KRUK, Intrum, HOIST itp.) to z reguły 10.000 – 25.000 zł w Twojej kieszeni. Kosztem np. 1200 zł wynagrodzenia adwokata.

Profi Credit - wygrana. Koszt adwokata w sprawie 900 zł

Pozbycie się długów w Profi Credit jest niezwykle proste. Warunek? Inwestycja kilkuset złotych w koszty reprezentacji adwokata przed sądem i cieszenie się takim wyrokiem.

A nade wszystko pozbyciem się długów w Profi Credit. Długów, które nierzadko sięgały kilkunastu tysięcy złotych.

Już jedna wygrana w sądzie przeciętnemu polskiemu dłużnikowi pozwala na opłacenie rocznego abonamentu prawnego i jeszcze całkiem sporo mu zostaje.

Dobry prawnik od długów – nie tylko koszt adwokata ma znaczenie

Wiesz już, że jako nasz klient możesz liczyć na znaczącą redukcję kosztów adwokata w stosunku do urzędowego cennika (stawki minimalne usług adwokackich w sprawach cywilnych).

Ale nie jest to jedyna dobra wiadomość. Tą najważniejszą jest to, że trafiasz pod skrzydła adwokata, który dba o Twoje bezpieczeństwo. W tym finansowe.

Po czym rozpoznasz dobrego prawnika od długów? Po tym, że nie będzie za wszelką cenę rekomendował Ci sądzenia się z każdym i w każdych warunkach. Dobry adwokat zna realia i zna Twoich wierzycieli. Wie, kiedy warto się sądzić, a kiedy lepiej…zawrzeć ugodę i polubownie spłacać dług bez sądów. Rozumiesz różnicę?

W Polsce istnieje przynajmniej kilkanaście tzw. firm oddłużeniowych, których jedynym pomysłem na pomoc dłużnikowi jest walka w sądzie z każdym – bez patrzenia na konsekwencje. Firma nie traci nic na przegranej. Ty zostajesz obciążony dodatkowymi kosztami i wizją komornika za kilka tygodni.

Nie tylko zatem koszt reprezentacji w sądzie ma znaczenie dla Ciebie, jako osoby potrzebującej adwokata. Ale nade wszystko tego adwokata doświadczenia i uczciwość zawodowa.

Dobry adwokat od długów to taki, który patrzy na Twój interes, a nie swój zarobek. I możesz być pewien, że w naszej kancelarii nie znajdziesz innych prawników. Gdyż współpracujący z nami prawnicy muszą wyznawać tę samą filozofię co my. Zatem nie tylko to, ile kosztuje adwokat, ale głównie to, jakimi wartościami etycznymi się kieruje, ma dla klientów usług adwokackich kolosalne znaczenie.

Rekomendacja sprawy do sądu ma miejsce wówczas, gdy szacunkowa (oparta na własnych statystykach) szansa na całkowite umorzenie długu przekracza 80%

Dlaczego możesz nam zaufać?

Naszą markę budujemy od wielu lat, kierując się wyłącznie zasadami etyki i uczciwości. Wiemy jednak, że branża pomocy zadłużonym jest tak zepsuta hochsztaplerami, że wielu ma problem z zaufaniem nawet najbardziej uczciwej firmie oddłużeniowej.

Wiemy to i rozumiemy. Dlatego nie namawiamy nikogo nieprzekonanego do współpracy. Jedyne, co możemy zrobić, pokazać Ci, dlaczego możesz nam ufać.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 59

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...