Symboliczny "uścisk dłoni" czyli ugoda z Ultimo jest możliwa
||

Ultimo – jak się z nimi „dogadać”?

0
(0)

Gdy Twój dług trafił do Ultimo, pojawia się pytanie: jak się z nimi dogadać i czy warto w ogóle to robić? Postaram się przekazać Ci wiedzę na temat firmy windykacyjne Ultimo w taki sposób, abyś sam podjął decyzję, czy

Ultimo – dogadajmy się

to tylko slogan reklamowy czy rozwiązanie, które daje faktyczne korzyści.

 • Ultimo – jak się z nimi dogadać na raty
 • Czy dogadać się z Ultimo może oznaczać umorzenie długu?
 • Co się stanie, jeśli dogadanie się z Ultimo nie wypali?

Ultimo – dogadajmy się na raty

Jeśli nie masz wątpliwości, że dług kupiony przez Ultimo jest bezsporny (na przykład sprzedał go bank, który wypowiedział Ci umowę z powodu niespłacania rat) i nie zamierzasz walczyć z Ultimo w sądzie, możesz zawalczyć o niskie raty.

Firma windykacyjna zachęci Cię do zalogowania się na eultimo, abyś mógł samodzielnie – bez stresujących kontaktów z windykacją Ultimo – zaakceptować propozycję ratalną.

Pytanie tylko, czy to, co znajdziesz w panelu klienta, jest dobrą ofertą? Przyjrzyjmy się temu:

Pozornie tak i wielu chętnie kliknie, aby móc dogadać się bez kontaktu osobistego z Ultimo i spłacać dług w ratach. Na zasadach i warunkach widocznych w panelu klienta.

Ale ta oferta może być znacznie lepsza. Po pierwsze – bez odsetek. Jak widać na zdjęciu (aby wyróżnić – w czerwonej otoczce) kwota zadłużenia to niecałe 7300 zł, ale do spłaty w ratach już ponad 8000 zł. Czyli Ultimo proponuje raty z odsetkami.

Po drugie – liczba proponowanych rat to 25. A ich wysokość to 33o zł miesięcznie. Stanowczo za wysoko.

Dogadaj się z Ultimo, ale na znacznie lepszych warunkach

Dla tej wielkości zadłużenia ugoda, która spełnia kryteria ugody korzystnej dla dłużnika, powinna wyglądać następująco:

 • 73 raty po 100 zł miesięcznie,
 • brak odsetek przez cały okres trwania umowy,
 • możliwość umorzenia 30% zadłużenia przy spłacie jednorazowej kwoty z ugody.

Takich ugód nie załatwisz samodzielnie. Co nie oznacza, że nie możesz z nich skorzystać.

Jako jedyna w Polsce firma specjalizujemy się w reprezentacji dłużnika przed Ultimo i innymi firmami windykacyjnymi, negocjując ugody na zupełnie innym poziomie atrakcyjności niż te oferowane dłużnikowi przez wierzyciela. Realizacja odbywa się poprzez wynajętego pełnomocnika prawnego – negocjatora. Który prowadzi całość rozmów w Twoim imieniu. Szczegóły oferty i szczegółowy opis dostępne są w artykule: Długi w Ultimo.

Przykład tego, jak można z Ultimo dogadać się na spłatę w ratach zadłużenia w kwocie 28.623 zł

Ultimo dogadajmy się - przykład ugody ratalnej, która pozwala spłacić zadłużenie w Ultimo w niskich ratach bez odsetek.

Dzięki zaangażowaniu zawodowego negocjatora, który wie, jak dogadać się z Ultimo, kwota raty jest niższa niż w przypadku zadłużenia czterokrotnie mniejszego, którego propozycję rat pokazałem wcześniej.

Ugoda ratalna realizowana przez negocjatora, zgodnie z hasłem, iż z Ultimo można się dogadać, umożliwia umorzenie aż 30% spłacanego w ratach zadłużenia.

Na przykładzie ugody widniejącej powyżej: dłużnik startuje ze spłatą zadłużenia w wysokości 28.623 zł, realizuje spłatę w ratach po 300 zł miesięcznie. Po dwóch latach i spłaceniu 7200 zł jego dług wynosi 21.423 zł. Jeśli dzięki niskim ratom bez odsetek dłużnik zdołała odłożyć środki, może skorzystać z „zaszytego” w ugodzie umorzenia i spłacić jednorazowo 14.996 zł zamiast pozostałych 21.423 zł i zamknąć temat swoich długów w Ultimo.

Ultimo – dogadajmy się na umorzenie długu

Nie ma nic przyjemniejszego dla dłużnika niż wiadomość, że jego dług może się znacznie zredukować. Taką wiadomość może otrzymać każdy z dłużników Ultimo, który postanowi skorzystać z doświadczenia wielu lat doświadczenie w negocjacji umorzeń.

Umorzenie części długu w Ultimo jest możliwe wówczas, gdy zdecydujesz się na wykup własnego długu od firmy windykacyjnej z Wrocławia. Wykup długu z Ultimo wymaga przelania wierzycielowi należnej kwoty pomniejszonej o wynegocjowane umorzenie. Umorzenie długu jest oczywiście zagwarantowane na piśmie. Dogadać się z Ultimo na tzw. „gębę” – nie. Tutaj wszystko jest potwierdzone ugodami

Jak dogadać się z Ultimo na umorzenie długu?

Niestety, nie dostaniesz ode mnie wskazówki, jak dogadać się z Ultimo samodzielnie, bo tego nie wiem. Warsztat negocjatora jest warsztatem ściśle chronionym.

Mogę Ci natomiast opowiedzieć, w jaki sposób możesz powierzyć pełnomocnikowi prawnemu dogadanie się z Ultimo w Twojej sprawie. Abyś za kilka dni otrzymał taką ugodę:

Statima vs Ultimo porownanie klasy

i zamiast prawie 94.000 zł zapłacił tylko 50.000 zł, umarzając sobie prawie połowę zadłużenia.

Ale możesz i więcej niż połowę, na przykład:

redukując zadłużenie 83.770 zł do kwoty wymaganej przez Ultimo na mocy ugody, czyli 25.200 zł.

Najmniejsze umorzenie, jakie gwarantuje Ci umowa z nami, to 30% wartości Twojego długu.

Dogadaj się z Ultimo, jeśli masz dług – dzieli Cię od tego jedno kliknięcie

Zarówno układ ratalny, jak i umorzenie długu w Ultimo, realizowane przez pełnomocnika prawnego – negocjatora zamówisz od ręki:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Wymagana jest tylko opłata wstępna, w dodatku w 100% zwrotna. Opłata ta jest dla nas barierą odgradzającą tych dłużników, którzy myślą o tym, aby poprzez pełnomocnika dogadać się z Ultimo od tych, którzy traktują negocjacje jak zabawę.

My traktujemy je niezwykle poważnie, zapraszamy zatem do współpracy tych dłużników Ultimo, którzy rzeczywiście planują spłacić swoje długi, a przy okazji skorzystać z niepowtarzalnych okazji do zrobienia tego w sposób dający im profity. Czy to w postaci niskich rat bez odsetek czy to w postaci umorzenia długu o minimum 30%.

Ultimo – dogadajmy się, ale na jedną opcję

Na koniec opowieści o tym, że długi w Ultimo da się spłacić w sposób przyjazny, jedna uwaga, gdyż wiele osób nie odróżnia ugód ratalnych od umorzeń części długu.

Wynajmując pełnomocnika, który za Ciebie dogadywać będzie sie z Ultimo, musisz pamiętać, że do wyboru będziesz miał tylko dwa rozwiązania. Ugodę ratalną z niewielkim comiesięcznym obciążeniem i 30% redukcji (wysokość stała) zadłużenia przy chęci jego wykupu. Lub też wykup długu od ręki (bez rat) z umorzeniem 30-70 procent jego wartości. Nie ma możliwości umorzenia na przykład połowy zadłużenia i spłaty w ratach kwoty pozostałej do spłaty.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Ultimo – wygrać w sądzie

Zakup przez Ultimo wierzytelności nie oznacza, że koniecznie musisz uznawać dług i go spłacać. Jeśli Twoja sytuacja jest na tyle dobra, że możesz pozwolić sobie na ryzyko walki z Ultimo w sądzie, stawką tej batalii będzie całkowite pozbycie się długu.

Nawet, jeśli ten dług jest pochodzenia bankowego.

Podstawą walki z Ultimo w sądzie jest doświadczony w walce z firmami skupującymi długi adwokat. Nasza kancelaria współpracuje wyłącznie z takimi, którzy zwiększą znacząco Twoje szanse na to, aby nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rozpłynęło się w niebycie. Po wygranej z Ultimo walce w sądzie:

Skuteczna walka z Ultimo w sądzie może być znacznie tańsza niż sądzisz. Abonament prawny, który pomoże Ci przejść cały proces wychodzenia z pętli z pełnym wsparciem aż 2 indywidualnych opiekunów, zapewnia Ci również 30% zniżki na usługę reprezentacji w sądzie przez adwokata wyspecjalizowanego w walce z firmą windykacyjną Ultimo.

Chcesz więcej wiedzy o firmie Ultimo?

Wiesz już, że w opisywanej firmie windykacyjnej hasło reklamowe „Ultimo – dogadajmy” się nie jest pustym frazesem i każdy dłużnik może liczyć na to, że wierzyciel rzeczywiście chce się z nim dogadać w kwestii spłaty zadłużenia.

W naszej bazie wiedzy znajdziesz więcej ciekawostek o Ultimo. Zapraszamy do lektury:

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...