Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl – krok po kroku

Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl – krok po kroku
5 (100%) 2 głos[ów]

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to w gruncie rzeczy proces dosyć złożony. O jego powodzeniu decyduje wiele czynników.
Z nami cały proces przejdziesz bez nadmiernego obciążania i tak zapewne skromnego budżetu.

Wspólnie z naszymi klientami wypracowaliśmy model postępowania, który z pewnością jest jednym z bardziej fair w stosunku do Ciebie. Zobacz co zrobimy, krok po kroku:

#1 Ocena sytuacji i sprawdzeniu kryteriów upadłościowych

Na tym etapie prawnik ocenia Twoją sytuację finansową i historię zadłużeń w odniesieniu do kryteriów ustawy „Prawo upadłościowe” (Dz.U. 2003 nr 60 poz. 535). Mówiąc prościej prawnik określi czy Twoja sytuacja spełnia minimalne wymagania aby postępowanie upadłościowe miało szansę zakończyć się sukcesem. Ta kluczowa analiza to koszt 399 zł. I tylko tyle musisz posiadać, aby rozpocząć proces upadłości osobistej.

Ten etap wymaga od Ciebie dwóch rzeczy. Po pierwsze wypełnij formularz na naszej stronie, a następnie wnieś opłatę za analizę wniosku używając przycisku poniżej:

Zleć analizę wniosku naszemu prawnikowi

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

#2 Sporządzenie wniosku o upadłość

Następuje, gdy po analizie prawnik uzna, że postępowanie upadłościowe ma realne szanse powodzenia i złożenie wniosku o upadłość konsumencką jest zasadne. W Twoim imieniu prawnik sporządza poprawny wniosek o upadłość, a następnie składa we właściwym sądzie.

Opłata z tego tytuły wynosi 499 zł brutto i obejmuje kompleksową korespondencję z sądem po złożeniu wniosku.

#3 Pomyślnie zakończony proces upadłościowy

Gdy proces upadłościowy skutecznie dobiegnie końca przychodzi pora na właściwe wynagrodzenie dla naszego prawnika. Pamiętaj, że wynagrodzenie za wykonaną pracę należy się naszemu prawnikowi wyłącznie po postanowieniu przez Sąd o upadłości dłużnika. W przeciwieństwie do wielu firm na rynku pobieramy honorarium za sukces, a nie jego obietnicę.

Ostatnia wpłata. Wynagrodzenie za ten etap wyniesie jedynie 1800 zł – czyli tyle ile musiałbyś zapłacić pierwszemu lepszemu obrońcy z urzędu. Oczywiście w sytuacji, gdy nasz skuteczny prawnik zapewni Ci sukces.

Sąd  ogłasza upadłość konsumencką

Dla kogo postępowanie upadłościowe z mamdlugi.pl?

O upadłość konsumencką może wystąpić z nami każdy, którego długi przekroczyły wartość majątku i stał się niewypłacalny. Dzięki pomocy pełnomocnika prawnego w osobie adwokata nie musisz zastanawiać się ,czy spełniasz kryteria upadłościowe, jak poprawnie wypełnić wniosek o upadłość i gdzie go złożyć. Cały czas będzie Ci on służył radą w zakresie przeprowadzanej upadłości.

Dodaj komentarz