Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl – krok po kroku

Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl – krok po kroku
5 (100%) 5 głos[ów]

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to w gruncie rzeczy proces dosyć złożony. O jego powodzeniu decyduje wiele czynników.
Z nami cały proces przejdziesz bez nadmiernego obciążania i tak zapewne skromnego budżetu.

Wspólnie z naszymi klientami wypracowaliśmy model postępowania, który z pewnością jest jednym z bardziej fair w stosunku do Ciebie. Zobacz co zrobimy, krok po kroku:

#1 Analiza dokumentów – ocena sytuacji i sprawdzeniu kryteriów upadłościowych

Na tym etapie prawnik ocenia Twoją sytuację finansową i historię zadłużeń w odniesieniu do kryteriów ustawy „Prawo upadłościowe” (Dz.U. 2003 nr 60 poz. 535):

  • Analizujemy dostarczone przez Ciebie dokumenty,
  • W razie potrzeby sporządzamy odpowiedni wniosek do komornika, który pozwoli kompleksowo uzyskać informacje, o aktualnym stanie toczących się postępowaniach
    egzekucyjnych.

Mówiąc najprościej prawnik na tej podstawie określi czy Twoja sytuacja spełnia minimalne wymagania aby postępowanie upadłościowe miało szansę zakończyć się sukcesem
Ta kluczowa analiza kosztuje jedynie 500,00 zł. I tylko tyle musisz posiadać, aby rozpocząć proces upadłości osobistej.

Pamiętaj, że w ramach analizy dokumentów, istnieje możliwość dodatkowego wykupienia rozmowy z naszym pracownikiem, który udzieli informacji na nurtujące Cię kwestie. 

Ten etap wymaga od Ciebie jednej rzeczy. Napisz do nas aby rozpocząć procedurę.

#2 Sporządzenie wniosku o upadłość

Następuje, gdy po analizie prawnik uzna, że postępowanie upadłościowe ma realne szanse powodzenia i złożenie wniosku o upadłość konsumencką jest zasadne.

W oparciu o dostarczone przez Ciebie dokumenty, prawnik sporządzi dla Ciebie kompletny wniosek do sądu, w którym wyczerpująco wskaże jakie przesłanki przemawiają za tym, by sędzia wyraził zgodę na ogłoszenie upadłości.

Opłata z tego tytuły wynosi 800 zł brutto niezależnie od ilości toczących się postępowań oraz skomplikowania sprawy.

#3 Pomyślnie zakończony proces upadłościowy

Gdy proces upadłościowy skutecznie dobiegnie końca przychodzi pora na właściwe wynagrodzenie dla naszego prawnika. Pamiętaj, że wynagrodzenie za wykonaną pracę należy się naszemu prawnikowi wyłącznie po postanowieniu przez Sąd o upadłości dłużnika. W przeciwieństwie do wielu firm na rynku pobieramy honorarium za sukces, a nie jego obietnicę.

Ostatnia wpłata. Wynagrodzenie za ten etap wyniesie jedynie 1800 zł – czyli tyle ile musiałbyś zapłacić pierwszemu lepszemu obrońcy z urzędu. Oczywiście w sytuacji, gdy nasz skuteczny prawnik zapewni Ci sukces.

Sąd  ogłasza upadłość konsumencką

Dla kogo postępowanie upadłościowe z mamdlugi.pl?

O upadłość konsumencką może wystąpić z nami każdy, którego długi przekroczyły wartość majątku i stał się niewypłacalny. Dzięki pomocy prawnika nie musisz zastanawiać się ,czy spełniasz kryteria upadłościowe, jak poprawnie wypełnić wniosek o upadłość i gdzie go złożyć. Cały czas będzie Ci on służył radą w zakresie przeprowadzanej upadłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.