Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl – krok po kroku

4.8
(17)

Ogłoszenie bankructwa to w gruncie rzeczy proces dosyć złożony, ale upadłość konsumencka z mamdlugi.pl okaże się dla Ciebie niezwykle prosta. O powodzeniu procesu oddłużenia poprzez ogłoszenie upadłości decyduje wiele czynników. Ich znajomość decyduje o skuteczności – dlatego upadłość konsumencka z mamdlugi.pl jest tak chwalona przez naszych klientów. Również za uczciwy sposób rozliczenia. I ceny.
Z nami cały proces oddłużania przejdziesz bez nadmiernego obciążania i tak zapewne skromnego budżetu.

Wspólnie z naszymi klientami wypracowaliśmy model postępowania, który z pewnością jest jednym z bardziej fair w stosunku do Ciebie. Zobacz co zrobimy, krok po kroku:

#1 Analiza dokumentów za 0 zł – upadłość konsumencka z mamdlugi.pl gwarantuje darmowy pierwszy etap

Na tym etapie prawnik ocenia Twoją sytuację finansową i historię zadłużeń w odniesieniu do kryteriów ustawy „Prawo upadłościowe” (Dz.U. 2003 nr 60 poz. 535):

  • Analizujemy dostarczone przez Ciebie dokumenty,
  • W razie potrzeby sporządzamy odpowiedni wniosek do komornika, który pozwoli kompleksowo uzyskać informacje, o aktualnym stanie toczących się postępowaniach
    egzekucyjnych.

Mówiąc najprościej prawnik na tej podstawie określi czy Twoja sytuacja spełnia minimalne wymagania aby postępowanie upadłościowe miało szansę zakończyć się sukcesem
Ta kluczowa analiza kosztuje….0 zł. I tylko tyle musisz posiadać, aby rozpocząć proces upadłości osobistej.

Pamiętaj, że w ramach analizy dokumentów, istnieje możliwość dodatkowego wykupienia rozmowy z naszym prawnikiem, który udzieli informacji na nurtujące Cię kwestie.

Ten etap wymaga od Ciebie jednej rzeczy. Napisz do nas aby rozpocząć procedurę.

#2 Sporządzenie wniosku o upadłość

Najważniejszy moment procesu likwidacji długów. Wniosek o upadłość, który finalnie trafi do sądu. Upadłość konsumencka z mamdlugi.pl to gwarancja wniosku najwyższej jakości, a tym samym znacznego zwiększenia szans na pozytywne rozpatrzenie go przez sąd.

Stworzenie wniosku następuje tylko wówczas, gdy po analizie prawnik uzna, że postępowanie upadłościowe ma realne szanse powodzenia i złożenie wniosku o upadłość konsumencką jest zasadne.

W oparciu o dostarczone przez Ciebie dokumenty, prawnik sporządzi dla Ciebie kompletny wniosek do sądu, w którym wyczerpująco wskaże jakie przesłanki przemawiają za tym, by sędzia wyraził zgodę na ogłoszenie upadłości.

Opłata z tego tytuły wynosi 1900 zł brutto niezależnie od ilości toczących się postępowań oraz skomplikowania sprawy.

#3 Pomyślnie zakończony proces upadłościowy

Gdy proces upadłościowy skutecznie dobiegnie końca, przychodzi pora na właściwe wynagrodzenie dla naszego prawnika. Pamiętaj, że wynagrodzenie za wykonaną pracę należy się naszemu prawnikowi wyłącznie po postanowieniu przez Sąd o upadłości dłużnika. W przeciwieństwie do wielu firm na rynku pobieramy honorarium za sukces, a nie jego obietnicę.

Wynagrodzenie za ten etap wyniesie jedynie 1100 zł – czyli tyle ile musiałbyś zapłacić pierwszemu lepszemu obrońcy z urzędu. Oczywiście w sytuacji, gdy nasz skuteczny prawnik zapewni Ci sukces.

Upadłość konsumencka mamdlugi.pl

Dla kogo upadłość konsumencka z mamdlugi.pl?

O upadłość konsumencką może wystąpić z nami każdy, którego długi przekroczyły wartość majątku i stał się niewypłacalny. Dzięki pomocy prawnika nie musisz zastanawiać się ,czy spełniasz kryteria upadłościowe, jak poprawnie wypełnić wniosek o upadłość i gdzie go złożyć. Cały czas będzie Ci on służył radą w zakresie przeprowadzanej upadłości.

Czytaj więcej na temat upadłości jako sposobowi na duże i bardzo duże długi

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 17

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...