||

Wzory pism prawniczych – darmowe i indywidualne

4.9
(16)

Dłużnicy potrzebują dostępu do wzorów pism, to oczywiste, gdyż bez niech nie stworzysz skargi na komornika, sprzeciwu do sądu czy odpowiedzi do funduszu sekurytyzacyjnego w sprawie cesji długów. Wzory pism dla zadłużonych – w naszym serwisie zawsze darmowe i dostępne dla każdego potrzebującego – pozwalają na ułatwienie życia zadłużonym.

Wiele wzorów pism prawniczych za darmo

Często potrzebujesz zwrócić się np. do komornika w jakiejś ważnej sprawie, napisać skargę do urzędu lub sądu. Wówczas dzięki naszym darmowym wzorom pism prawniczych nie musisz się zastanawiać, jak powinno wyglądać takie pismo, czy napisałeś je prawidłowo. Nie musisz, gdyż korzystasz z szablonu stworzonego przez zawodowych prawników.

Wiele z pism dostępnych u nas całkowicie za darmo jest sprzedawanych na innych portalach. Uważamy za niestosowne sprzedawanie czegoś, co nie jest indywidualnym pismem. Pod którym klient tylko się podpisze. Dlatego wszystkie dostępne tu wzory pism prawniczych oferowane są zupełnie bez opłat.

Znajdziesz je w naszej bazie darmowych wzorów pism, która każdego miesiąca uzupełniana jest o nowe pozycje.

Czasem jednak wolisz aby jakieś pismo było przygotowane od A do Z dla Ciebie. Indywidualnie. I wyłącznie w Twojej sprawie.

Indywidualne pisma prawnicze krojone na miarę

Zanim zamówisz pismo bezpłatnie skonsultuj zlecenie - napisz po prostu na adres prawnicy@mamdlugi.pl

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pisma na indywidualne zamówienie tworzone w zależności od potrzeb przez prawnika, adwokata, specjalistę od finansów czy komornika. Tworzone są z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Oferujemy pisma w zależności od indywidualnej potrzeby osoby zadłużonej:

  • pisma do komornika, sądu, banków, urzędów (np. UOKiK, UODO, KNF)
  • skargi, zażalenia (np. na komornika, firmę windykacyjną, fundusz sekurytyzacyjny)
  • pozwy i odpowiedzi na pozwy (pisma do sądów i wierzycieli)
  • sprzeciwy (np. od nakazu zapłaty)
  • reklamacje (np. do BIK czy banku w sprawie wadliwego wpisu w BIK)
  • wnioski i propozycje (np. o restrukturyzację czy ugodę)

I wiele innych związanych z życiem dłużnika. Szybko i profesjonalnie. Nie musisz zastanawiać się jakich użyć sformułowań i argumentów, by pismo odniosło najlepszy efekt. Nie musisz bać się popełnienia błędów formalnych, które skutkować będą oddaleniem pisma. Wystarczy, że skorzystasz z wiedzy tych specjalistów, którzy tworzą takie pisma zawodowo. I otrzymać gotowe pismo na swoją skrzynkę. Pismo, które po prostu wystarczy podpisać i użyć zgodnie z oczekiwaniami.

Usługa tworzenia profesjonalnych pism nie jest bezpłatna, ale możemy zaoferować ją w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Prawdopodobnie w najniższych w Polsce cenach.

Przykładowo: sprzeciw od nakazu zapłaty (który blokuje wierzycielowi możliwość uruchomienia przeciwko Tobie egzekucji komorniczej przez okres co najmniej kilku miesięcy) pisany przez zawodowego adwokata w oparciu o dokumenty z sądu kosztuje 297 zł. Ofertę możesz sprawdzić tutaj: Indywidualny sprzeciw od nakazu zapłaty.

Wzory pism prawniczych - darmowe i indywidualne

Gdzie znajdę darmowe wzory pism prawniczych do sądów, komorników, urzędów. Jak zamówię indywidualne pismo w swojej sprawie?

Jeśli interesuje Cię darmowy wzór pisma w danej sprawie, znajdziesz je w tym miejscu. Poniżej baza pism, które oferujemy za darmo.

Komercyjne, indywidualne pismo w sprawie swojego zadłużenia, zamówisz drogą mailową. Wystarczy, że napiszesz do nas na kontakt@mamdlugi.pl o swoim problemie i oczekiwaniach. Wycenimy, podamy czas realizacji i przygotujemy pismo. Następnie zamówione przez Ciebie pismo do komornika, sądu, banku, firmy windykacyjnej bądź urzędu trafi na Twoją skrzynkę w nieprzekraczalnym umową terminie.

Będziesz mógł użyć zakupionego pisma mając komfort pewności, że jest to pismo kompletne i o najwyższych możliwych walorach merytorycznych. Pisane indywidualnie przez wyselekcjonowanego specjalistę. Innymi słowy: dajemy Ci gwarancję, że zamówione u nas pisma są towarem z najwyższej półki.

Przekonaj się o tym w prosty sposób. Sprawdź nasze darmowe pisma i ich jakość. W przeciwieństwie do wielu portali, które sprzedają darmowe pisma po 10-20 zł, nasza firma nie żeruje na potrzebujących dłużnikach. I oferuje pisma do komornika, sądu czy urzędów bez żadnych opłat. Dzięki temu możesz przekonać się o ich jakości bez ponoszenia nawet drobnych kosztów. Da Ci to pewien obraz indywidualnego pisma, które możesz zamówić zawsze, gdy zajdzie w Twoim życiu potrzeba skorzystania z usług prawdziwego specjalisty. Czasem darmowe wzory pism prawniczych nie wystarczą do załatwienia Twojej sprawy.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 16

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...