Poradnik Antywindykacyjny – jedyny taki w Polsce, dla Ciebie za darmo

4.5
(11)

Strach przed windykacją jest czymś, co spędza sen z oczu tysięcy dłużników. Ty na szczęście możesz żyć inaczej. Na wyciągnięcie ręki masz bowiem jedyny w Polsce Poradnik Antywindykacyjny. Oraz ogromną szansę na skuteczne wyjście z długów poprzez wiedzę i wsparcie naszych specjalistów i działu prawnego.

Poradnik Antywindykacyjny
Zdj. 1 Poradnik Antywindykacyjny – okładka

Poradnik Antywindykacyjny możesz mieć za chwilę na własność.

Jego lektura sprawi, że za chwilę spojrzysz na windykację zupełnie inaczej. Bez strachu, a ze zrozumieniem tego:

  • kim jest windykator i czemu najczęściej jest to tzw. „życiowy przegryw” znęcający się nad dłużnikiem okazującym słabość,
  • co może windykator i dlaczego nie może nic – a Ty jeszcze tego nie wiesz,
  • dlaczego nie odwiedzi Cię w pracy i czemu straszy Cię odwiedzinami w domu,
  • co zrobić, aby windykacja przestała do Ciebie dzwonić i wysyłać SMS-y,
  • jak przejąć kontrolę nad windykatorami i raz na zawsze pozbyć się ich ze swojego życia.

Poradnik otrzymasz w ramach Analizy Finansowej – czyli tego, czego zadłużony człowiek potrzebuje jak ryba wody. Zamawiając analizę robisz pierwszy krok do nowego życia. Tylko dzięki niej dowiesz się, jak w Twojej sytuacji – indywidualnie przedstawionej – można wyjść z długów bez ponoszenia konsekwencji, a dodatkowo spłacając (często) mniej niż się pożyczyło.

Analizę zamówisz poprzez box poniżej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak analiza może zmienić Twój los, kliknij i przeczytaj tutaj.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Poradnik Antywindykacyjny i oddłużanie

Wiemy doskonale, że przyczyną braku gotowości do przecięcia pętli długów jest strach przed windykacją. A to uniemożliwia oddłużanie. Jednym słowem – jeśli chcesz skutecznie wychodzić z długów musisz przełamać strach przed windykacją. Strach oparty nie o rzeczywistą wiedzę na temat windykacji, a o mity, legendy, opowieści na forach dla dłużników.

Wiemy o tym, dlatego też pomagamy zadłużonym przełamać opory. Dając im potężną dawkę prawdy o windykacji. Oraz gotowe rozwiązania na określone sytuacje. Po lekturze Poradnika Antywindykacyjnego spojrzysz na windykację tak, jak patrzy człowiek świadomy. Wiedza, którą otrzymasz, sprawi, że zaczniesz śmiać się ze swoich dotychczasowych lęków. I zrozumiesz, jak bardzo byłeś manipulowany. Nie wiedząc o tym.

Atak windykacji i to zmasowany zaczyna się już pierwszego dnia spóźnienia ze spłatą. Cel ataku jest jeden: jak najszybciej zmanipulować dłużnika w taki sposób, aby nie wiedział, co jest prawdą, a co straszeniem. Dlatego też dłużnik jest bombardowany ze wszystkim stron przez telefony, SMS-y i maile, gdy tylko nie zapłaci w terminie. Po kilku dniach przeciętny dłużnik robi wszystko, aby ten koszmar się skończył. Jego psychika woła o spokój i nie chce już więcej przyjmować kolejnych, coraz to bardziej drastycznych, informacji o konsekwencjach braku spłaty. Spokoju pragnie tak bardzo, że pożyczy u największego lichwiarza tylko po to, aby zakończyć ten koszmar nękania. I robi to. W ten sposób pogrążając się w pętli długów

Oddłużanie bez windykacji

Wiesz już, co grozi Ci, gdy nie zrozumiesz, że strach przed windykacją jest największą przeszkodą w rozpoczęciu oddłużania. Gdyż nakręca spiralę długów. Dlatego Mecenatura, jako jedyna firma w Polsce, oferuje Ci aż trzystopniowy proces eliminowania strachu przed windykacją. Proces, który pozwoli Ci rozpocząć oddłużanie bez panicznego ścisku w gardle na samo wspomnienie możliwości wizyty bezpośredniej windykatora. I sukcesywnie, dzięki dopływowi wiedzy, odwracać konsekwencję manipulacji, jakiej byłeś poddawany.

Oddłużanie bez strachu przed windykacją jest prostsze niż myślisz. Zobacz, jak się odbywa.

Uważna lektura Poradnika Antywindykacyjnego do podstawa

Lektura Poradnika Antywindykacyjnego pierwszym krokiem do wolności od windykacji i długów

45 stron (tyle liczy Poradnik Antywindykacyjny, choć może być więcej, jest on sukcesywnie uaktualniany) wiedzy o windykacji pozwoli Ci spojrzeć na nią zupełnie inaczej, niż chcą tego Twoi wierzyciele. Spojrzeć racjonalnie, trzeźwo i przez pryzmat tych faktów, które poznałeś czytając Poradnik Antywindykacyjny.

Zaczynasz bać się coraz mniej, coraz więcej rozumiesz z czytanego tekstu i powoli zdajesz sobie sprawę, jakimi bredniami karmiono Cię w celu doprowadzenia do psychicznego zaszczucia. Zdajesz sobie sprawę, że 90% lęków to wytwór Twej wyobraźni, a windykacja nie ma żadnych w stosunku do Ciebie praw.

Ten pierwszy, niezwykle ważny krok, to wręcz krok milowy w kierunku wyjścia z długów. Dlatego też łączymy go zawsze z Analizą Finansową. Abyś mógł spojrzeć w sposób racjonalny zarówno na windykację jak i swoją sytuację finansową.

Krok drugi – dłużnik świadomy, czyli o windykacji wiedzący już prawie wszystko, a przez to przestający się jej całkowicie bać

O ile lektura Poradnika Antywindykacyjnego sprawi, że przestaniesz bać się windykacji, to jest to zbyt mało. Czytając Poradnik Antywindykacyjny zaczniesz zadawać sobie dziesiątki pytań dodatkowych, które dotyczą już tylko i wyłącznie Twojej sytuacji i przedstawionego w Analizie Finansowej planu wyjścia z Twoich długów.

Pytania pojawią się w dużej ilości. To mogę Ci zagwarantować. Gdyż pojawiają się zawsze i jest to naturalne. Wiesz już dużo, ale chcesz mieć tę wiedzę ukierunkowaną precyzyjnie. Chcesz wiedzieć, czego TY osobiście możesz spodziewać się ze strony SWOICH wierzycieli.

I brak tej wiedzy rodzi kolejne lęki. Ale spokojnie, Ciebie to nie musi dotyczyć.

W dowolnym momencie możesz zamówić bezpośrednie konsultacje ze specjalistą ds oddłużania. W trakcie konsultacji o windykacji dowiesz się wszystkiego, czego tylko potrzebujesz. I to tej windykacji, z którą możesz mieć do czynienia w kontekście posiadanych długów i przyjętego planu oddłużeniowego.

Drugi krok to uzupełnienie swojej wiedzy o windykacji do poziomu przez Ciebie ustalonego. Specjalista, z którym się spotkasz, nie będzie taił przed Tobą żadnej informacji o tajnikach pracy windykatorów. Dzięki konsultacjom staniesz się w pełni świadomym dłużnikiem, który na dźwięk słowa windykator nie reaguje. Gdyż wie, że windykator jest dla niego nikim.

Pełnomocnik prawny daje pewność siebie

Trzeci krok, czyli zabezpieczenie się przed windykacją pełnomocnikiem prawnych

Drugi krok wolności od windykacji daje już olbrzymią wiedzę i poczucie świadomości. Ale nie wszystkim dłużnikom to wystarcza. Są osoby o słabszej konstrukcji lub bardziej poturbowane w procesie wpadania w pętlę długów, które potrzebują dodatkowego psychicznego zabezpieczenia przed windykacją.

I otrzymują je. Każdy klient naszej firmy, objęty procesem oddłużania, ma do dyspozycji pełnomocnika prawnego. W zależności od przyjętej strategii oddłużania jest to opiekun procesu lub adwokat.

Pełnomocnik prawny to – wg wielu naszych klientów – bardzo duże odciążenie psychiki w kontekście strachu przed wizytą windykatora terenowego. Mając w szufladzie pełnomocnictwo nie trzeba obawiać się nieoczekiwanego pukania do drzwi. Dłużnik wie bowiem, że nawet jeśli stanie w nich windykator terenowy, to jego wizyta zakończy się w 30 sekund wręczeniem mu posiadanego pełnomocnictwa. Które sprawi, że windykator terenowy skupi swoją uwagę na pełnomocniku, a nie dłużniku. Na tym polega instytucja pełnomocnika prawnego. Innymi słowy: dłużnik czuje się w pełni bezpieczny i przestaje bać się niezapowiedzianych wizyt windykatorów terenowych. Którym to, rzecz jasna, może wcześniej zapobiec. Wysyłając do wierzyciela pełnomocnictwo i przekierowując zawczasu uwagę windykacji na ustanowionego pełnomocnika prawnego.

Którego posiadanie – co znów jest zdaniem naszych klientów, a szczególnie klientek – jest niezwykłym komfortem poczucia bezpieczeństwa. Którego każdy dłużnik bardzo potrzebuje. Z prostej przyczyny – przez ostatnie miesiące lub nawet lata żył w poczuciu nieustannego zagrożenia. I jego psychika chce najbardziej na świecie odmiany. I poczucia bezpieczeństwa, które każdemu z naszych klientów daje posiadanie pełnomocnika prawnego.

Chcesz zacząć nowe życie bez strachu przed windykacją? Przeczytaj Poradnik Antywindykacyjny. Jak dostać go w prezencie?

Aby otrzymać w prezencie Poradnik Antywindykacyjny wystarczy zamówić Analizę Finansową. Jest to usługa, od której rozpoczynamy proces oddłużania. Usługa ta polega na wskazaniu przez analityka – na podstawie wypełnionego przez osobę zadłużoną specjalnego formularza – dróg do wyjścia z długów wraz z ich bardzo dokładnym opisem na minimum 10 stronach A4.

Zamawiając analizę otrzymujesz w prezencie Poradnik Antywindykacyjny. Dzięki czemu masz do dyspozycji podwójną bazę wiedzy. I narzędzia, które pozwolą Ci na rozpoczęcie procesu oddłużania. Dając wiedzę, jak to zrobić i możliwość zrobienia tego z pomocą pełnomocnika prawnego.

Odbierz zatem swój unikalny prezent – gratisowy Poradnik Antywindykacyjny do zamówienia:

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 11

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Poradnik Antywindykacyjny – jedyny taki w Polsce, dla Ciebie za darmo”

    1. Dzień dobry,

      aby zamówić analizę zadłużenia wystarczy skorzystać z zielonego przycisku “Płacę teraz z PayU” zamieszczonego w treści artykułu (np. tego na samym jego końcu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.