ultimo

Negocjacje z firmą windykacyjną

Negocjacje z firmą windykacyjną
4.9 (97.78%) 18 głos[ów]

Jeśli którego dnia w skrzynce znajdujesz wezwanie do zapłaty swoich starych długów, najprawdopodobniej czekają Cię trudne i męczące negocjacje z firmą windykacyjną, taką jak Ultimo czy Kruk. Możesz spróbować ich samodzielne, może skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika prawnego już za 150 zł.

Negocjacje z firmą windykacyjną (Ultimo, Kruk, inne) – samodzielne

Prawdopodobnie potrwają miesiącami, jeśli nie latami. W tym czasie firma będzie starała się odzyskać od Ciebie całość zadłużenia na warunkach przez siebie narzuconych. Będziesz nękany telefonami, a jeśli przestaniesz je odbierać – windykatorzy z Ultimo, Kruka czy innej firmy zaczną wydzwaniać do Twoich sąsiadów posiadających telefon stacjonarny.

Negocjacje z firmą windykacyjną Którzy to sąsiedzi rozpoczną pielgrzymki do Twojego mieszkania z zapisanymi karteczkami z numerami telefonu do firmy windykacyjnej. Będzie to dla nich spore wydarzenie i niezwykła atrakcja w nudnym życiu. Dla Ciebie seria nieustannych pytań o to samo. Znasz takich sąsiadów 70+, prawda?

Prawdopodobnie czekają Cię również niespodziewane wizyty windykatorów terenowych. Oczywiście nie musisz ich wpuszczać, ale i tak dzień będziesz miał popsuty. Szczególnie, że windykator potraktowany trzaśnięciem drzwiami niechybnie odwiedzi kilku najbliższych sąsiadów. Jeśli jest zawodowcem, to skupi swoją uwagę na największej plotkarze w okolicy. Za moment cała okolica będzie plotkowała, że masz długi i “szuka Cię mafia”. Sprawdzone, przetestowane przez setki dłużników załatwionych metodą „na sąsiadkę moherkę”

W efekcie samodzielne negocjacje z firmą windykacyjną, niezależnie od tego czy jest to, Ultimo, Kruk, czy jakakolwiek inna firma to:

 • stres, nerwy, ból głowy i poczucie bezsilności przez wiele miesięcy,
 • narażenie się na plotki sąsiadów,
 • rosnące odsetki,
 • spłacanie długu na narzuconych niekorzystnych warunkach,
 • ryzyko przypadkowego uznania przedawnionego długu.

Firma windykacyjna chce od Ciebie odzyskać jak najwięcej pieniędzy. Zatrudnia armię profesjonalistów i dysponuje narzędziami pozwalającymi na skuteczną windykację. Podejmując walkę samodzielnie narażasz się na powolne i stopniowe „łamanie” Twojej psychiki, socjotechniczne zagrywki wpędzające Cię w stan zagrożenia i poczucie strachu. Wszystko to oczywiście w granicach prawa – firmy windykacyjne nie stosują zabronionej przemocy. Wykorzystują znajomość psychiki dłużnika i narzędzia do przejmowania nad nią kontroli.

CHCĘ UMORZYĆ DŁUGI W FIRMIE WINDYKACYJNEJ


Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności.

Negocjacje z firmą windykacyjną – zlecone

Maksimum korzyści, żadnych strat własnych. Negocjacje z firmą windykacyjną przejmuje wynajęty przez Ciebie pełnomocnik prawny , a czas ich trwania jest z reguły tak krótki, że nie zdążysz się zorientować, że w ogóle miały miejsce.

I to, co u innych zadłużonych ciągnie się długimi miesiącami, u Ciebie trwać może 3 dni. Tyle najczęściej potrzebuje zawodowy negocjator, aby zakończyć negocjacje z wierzycielem w sposób satysfakcjonujący Cię i zgodny z Twoimi oczekiwaniami – również finansowymi.

Mając długi kupione przez firmę windykacyjną taką jak PRESCO, Kruk, Kredyt Inkaso, Intrum Justitia czy Ultimo możesz bezstresowo pozbyć się zobowiązań poprzez podpisanie korzystnej ugody z umorzeniem części zadłużenia.

Jak w praktyce wyglądają zlecone negocjacje z firmą windykacyjną?

Warunkiem nieodzownym skutecznych negocjacji z firmą windykacyjną jest przeprowadzenie ich bezpośrednio w siedzibie wierzyciela i z osobą decyzyjną. Pracownik szeregowy (na którego jest skazany przy próbie samodzielnych negocjacji) nie posiada możliwości dokonywania umorzeń czy ustaleń niestandardowych – czyli dokładnie takich, jakie są Ci potrzebne, abyś uznał negocjacje za korzystne dla siebie.

Dlatego zlecone negocjacje z firmą windykacją, taką jak Ultimo czy Kruk, odbywają się według schematu, który zawsze obejmuje wizytę pełnomocnika w siedzibie wierzyciela:

 1. Ustalasz swoje warunki spłaty i oczekiwane umorzenie.
 2. Podpisujesz umowę z pełnomocnikiem prawnym.
 3. Dokonujesz opłaty za wyjazd do centrali firmy windykacyjnej (stała cena 150 zł).
 4. Oczekujesz na raport z rozmów (do 3 dni).
 5. Drogą mailową lub pocztą otrzymujesz wynegocjowaną ugodę.
 6. Podpisujesz i odsyłasz do wierzyciela.
 7. Uiszczasz prowizję pełnomocnikowi (10% wynegocjowanego umorzenia).
 8. Realizujesz warunki ugody z wierzycielem.

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność działań negocjacyjnych, pozbyć się dręczących Cię długów i przede wszystkim skorzystać z możliwości dużych umorzeń – zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. To nie są obietnice, to są realia. I Ty możesz zaoszczędzić na swoich długach jak Pani Anna z Warszawa, dla której realizowaliśmy zlecenie negocjacji  zadłużenia ze 118 tysięcy na 35 tysięcy z umorzeniem wynoszącym 83 tysiące zł

 

Kliknij w poniższy przycisk i wyślij nam swoje zgłoszenie:

CHCĘ UMORZYĆ DŁUGI W FIRMIE WINDYKACYJNEJ


Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności.

 1. Mogę tylko potwierdzić, że działania u wierzyciela są błyskawiczne. W moim przypadku od wysłania pełnomocnictwa do otrzymania mailem ugody nie minęła nawet doba.
  Pełna profeska i świetny kontakt. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się zaszłości i uwolnić od telefonów z firm windykacyjnych. To działa i powiem nawet, że lepiej niż się spodziewałem. 68% umorzenia przy moim dużym długu o wartości średniej klasy auta to naprawdę fajna oszczędność.
  Jeszcze raz dzięki panowie i niebawem zgłosi się do was kilku kolegów z pracy.

 2. Szkoda że tak późno trafiłam na tę stronę. Przez rok zamęczali mnie i straszyli telefonami niemili ludzie z firmy windykacyjnej Getbuck i nawet na raty nie chcieli mi rozłożyć takie żebym mogła spłacać bez odczuwania i tylko całość lub co najwyżej połowa na jutro bo przyjedziemy do domu albo do pracy.
  Nie wiedziałam że można tak szybko mi pomóc i załatwić mi nie tylko dobre raty ale też i umorzenie częsci długu. Szkoda mi tego roku nerwów i nieprzespanych nocy ze strachu że przyjadą do pracy. Ale samej nie załatwi się nic jak widać.

  1. Witam trafilam na ta strone bo szukam pomocy.Mam dlug ktorego nie moge splacic juz dzwonia do mnie z windykacji i nie wiem co robic.Na co czekac bo jeszcze nie mam lustow od firmy windykacyjnej i boje sie co moze sie stac.Piszecie tu o lidziach którzy za was negocjują dogodne warunki jak sie z kims takim skontaktowac?Czy mam czekać az moj dlug przejmie firma windykacyjna?

 3. Do skorzystania z oferty skłoniła mnie tylko i wyłącznie zasada rozliczeń po wykonaniu zadanie przed firmą stawianego przeze mnie. Wielu jest w internecie obiecywaczy gruszek na wierzbie. Dlatego, gdy przeczytałam, że rozliczenie jest po, a nie przed podjęłam decyzję o sprawdzeniu tych obiecanek.
  Efekt przeszedł moje oczekiwania. Prawie 70 procent do umorzenia. Na efekty czekałam niecałe 3 dni, co uważam za wynik rewelacyjny.
  Generalnie polecam. Warto skorzystać, bo efekty świetne, a ryzyka żadnego ze względu na rozliczenia po a nie przed.

 4. Takie same naciągane jak inkaso
  Większość tych długów to naciągane przedawnienia , nagrywać zbierać dokumentację i zgłaszać sprawę do policji potem prokuratura nękania sprawa wygrana pzdr

 5. Krótko i na temat. 65% umorzenia uważam za wynik doskonały. Dziękuję fachowcom za profesjonalną pomoc. Oby więcej takich firm a życie osób zadłużonych będzie lepsze.

 6. Umorzono mi 80% długu. Dla mnie szok ale i wielka radość. Bo nie spodziewałam się takiego sukcesu szczegolnie, że sprawa ciągnie się już 5 lat.
  Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc. Życzę dalszych sukcesów w pomocy zadluzonym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.