ultimo

Negocjacje z firmą windykacyjną

4.9
(299)

Jeśli któregoś dnia w skrzynce znajdujesz wezwanie do zapłaty swoich sprzedanych  długów, najprawdopodobniej czekają Cię trudne i męczące negocjacje z firmą windykacyjną taką jak KRUK, BEST, Intrum, HOIST czy Ultimo. Możesz rozmawiać z nimi samodzielnie. Ale możesz też skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika prawnego i ….sporo zaoszczędzić.

Dlaczego do trudnych negocjacji warto wynająć specjalistę?

 1. Brak ryzyka – pokrywamy całość kosztów w przypadku nieudanych negocjacji, brak opłat wstępnych: zaliczka (kaucja) zwracana jest przy rozliczeniu
 2. Gwarancja zysku – umorzenie minimum 30% zadłużenia lub bezodsetkowe niskie raty
 3. Płatność za sukces – nasze wynagrodzenie pobieramy wyłącznie po zrealizowaniu zlecenia
 4. Błyskawiczna realizacja – najczęściej w 24 godziny od podpisania pełnomocnictwa
 5. Dodatkowe profity –  np. usuniecie wpisu z BIG bez czekania na zakończenie spłaty

Negocjacje z firmą windykacyjną samodzielne

Prawdopodobnie potrwają miesiącami, jeśli nie latami. W tym czasie firma będzie starała się odzyskać od Ciebie całość zadłużenia na warunkach przez siebie narzuconych. Będziesz nękany telefonami, a jeśli przestaniesz je odbierać – windykatorzy z Getback, Intrum, VEX czy innej firmy zaczną wydzwaniać do Twoich sąsiadów i nękać ich prośbami o przekazanie numeru.

Negocjacje z firmą windykacyjnąSąsiedzi rozpoczną pielgrzymki do Twojego mieszkania z zapisanymi karteczkami z numerami telefonu do firmy windykacyjnej. Będzie to dla nich spore wydarzenie i niezwykła atrakcja w nudnym życiu. Znasz takich sąsiadów 70+, prawda?

Prawdopodobnie czekają Cię również niespodziewane wizyty windykatorów terenowych. Oczywiście nie musisz ich wpuszczać, ale i tak dzień będziesz miał popsuty. Szczególnie, że windykator potraktowany trzaśnięciem drzwiami niechybnie odwiedzi kilku najbliższych sąsiadów. Jeśli jest zawodowcem, to skupi swoją uwagę na największej plotkarze w okolicy. Za moment cała okolica będzie plotkowała, że masz długi i „szuka Cię mafia”. Sprawdzone, przetestowane na tysiącach dłużników załatwionych metodą „na osiedlowy monitoring”.

W efekcie samodzielne negocjacje z firmą windykacyjną, niezależnie od tego czy jest to, Ultimo, Kruk, BEST czy jakakolwiek inna firma to:

 • stres, nerwy, ból głowy i poczucie bezsilności przez wiele miesięcy,
 • narażenie się na plotki sąsiadów,
 • rosnące odsetki,
 • spłacanie długu na narzuconych niekorzystnych warunkach,
 • ryzyko przypadkowego uznania przedawnionego długu.

Firma windykacyjna chce od Ciebie odzyskać jak najwięcej pieniędzy. Zatrudnia armię profesjonalistów i dysponuje narzędziami pozwalającymi na skuteczną windykację. Podejmując walkę samodzielnie narażasz się na powolne i stopniowe „łamanie” Twojej psychiki, socjotechniczne zagrywki wpędzające Cię w stan zagrożenia i poczucie strachu. Wszystko to oczywiście w granicach prawa – firmy windykacyjne nie stosują zabronionej przemocy. Wykorzystują znajomość psychiki dłużnika i narzędzia do przejmowania nad nią kontroli.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Negocjacje z firmą windykacyjną – zlecone

Maksimum korzyści, żadnych strat własnych. Negocjacje z firmą windykacyjną przejmuje wynajęty przez Ciebie pełnomocnik prawny, a czas ich trwania jest z reguły tak krótki, że nie zdążysz się zorientować, że w ogóle miały miejsce.

I to, co u innych zadłużonych ciągnie się długimi miesiącami, u Ciebie trwać może 3 dni. Tyle najczęściej potrzebuje zawodowy negocjator, aby zakończyć negocjacje z wierzycielem w sposób satysfakcjonujący Cię i zgodny z Twoimi oczekiwaniami – również finansowymi.

Gdy Twe długi są w kupione przez firmę windykacyjną taką jak BEST, Kruk, Kredyt Inkaso, Intrum, czy Ultimo możesz bezstresowo pozbyć się zobowiązań poprzez podpisanie korzystnej ugody z umorzeniem części zadłużenia przy jednorazowej spłacie pozostałej po umorzeniu części długu. Lub długoterminowego układu ratalnego z umorzeniem odsetek.

Płacąc za efekt – rozliczamy się bowiem wyłącznie po osiągnięciu celu. Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia przed osiągnięciem sukcesu.

Jak w praktyce wyglądają zlecone negocjacje z firmą windykacyjną?

Aby negocjacje z firmą windykacyjną były skuteczne i efektywne, niezbędne jest spełnienie 3 zasad:

 • właściwe miejsce – negocjacje muszą odbyć się w siedzibie głównej (centrali) firmy windykacyjnej,
 • forma negocjacji – muszą odbyć się one w sposób bezpośredni (rozmowa face to face),
 • kompetentny partner w negocjacjach – osoba decyzyjna (mającą realną władzę w firmie).

Brak spełnienia tych warunków jest odpowiedzią na to, dlaczego od dawna nie potrafisz sobie wynegocjować samodzielnie ugody. Pracownik szeregowy (na którego jesteś skazany przy próbie samodzielnych negocjacji) nie posiada możliwości dokonywania umorzeń czy ustaleń niestandardowych – czyli dokładnie takich, jakie są Ci potrzebne, abyś uznał negocjacje za korzystne dla siebie.

Dlatego zlecone negocjacje z firmą windykacją, taką jak Ultimo czy Kruk, odbywają się według schematu, który zawsze obejmuje wizytę pełnomocnika w siedzibie wierzyciela:

 1. Podpisujesz umowę z gwarantowanym umorzeniem min. 30% wartości zadłużenia.
 2. Podpisujesz pełnomocnictwo.
 3. Dokonujesz zaliczkowej opłaty zwrotnej za wyjazd do centrali firmy windykacyjnej (150 zł).
 4. Oczekujesz na raport z rozmów (do 3 dni).
 5. Drogą mailową lub pocztą otrzymujesz wynegocjowaną ugodę.
 6. Podpisujesz i odsyłasz ugodę do wierzyciela.
 7. Rozliczasz się za wykonaną usługę otrzymując w  tym momencie zwrot zaliczki w wysokości 150 zł
 8. Realizujesz warunki ugody z wierzycielem.

Wynagrodzenie płatne jest wyłącznie za osiągnięty sukces. Pobieramy wynagrodzenie wysokości 10% wartości wynegocjowanego umorzenia. Przykładowo, gdy uda nam się umorzyć 60% Twojego długu wynoszącego 10 tysięcy złotych, zapłacisz 10% od umorzonych 6000 zł. Minus wpłacona zaliczka (kaucja) Są to jedyne koszty, jakie ponosisz. Dodatkowy zysk dla Ciebie – w ciągu 14 dni od spłaty gwarantujemy usunięcie wpisu z BIG

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność działań negocjacyjnych, pozbyć się dręczących Cię długów i przede wszystkim skorzystać z możliwości dużych umorzeń – zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. To nie są obietnice, to są realia. I Ty możesz zaoszczędzić na swoich długach jak Pani Anna z Warszawy, dla której realizowaliśmy zlecenie negocjacji zadłużenia aż 118 tysięcy złotych. W efekcie wyjazdu specjalisty Pani Annie umorzono aż 83 tysiące zł.

Dane klienta zostały zanonimizowane

Umorzenia w firmie windykacyjnej – nasze gwarancje

Zlecenie nam negocjacji Twojego sprzedanego długu nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Dajemy Ci bowiem gwarancję skuteczności. Jest to gwarancja umorzenia minimum 30% wartości długu. Jeśli nie uda nam się wynegocjować minimum 30% umorzenia – nie płacisz za naszą pracę.

Dlaczego możemy i chcemy zaoferować taką gwarancję?

Lubimy przejrzyste zasady gry. Chcemy dać Ci gwarancję, abyś miał komfort poczucia bezpieczeństwa wpłaconej zaliczki. A możemy to zrobić, gdyż znamy skuteczność naszych specjalistów. Masz jakieś pytania z tym związane? Zadzwoń do nas: 71 725 41 24 i zapytaj o naszą skuteczność.

Pamiętaj – zaliczka na pokrycie kosztów wyjazdu pełnomocnika zwracana jest przy rozliczeniu umowy. Jeśli nie osiągniemy sukcesu – zwracamy ją w całości natychmiast. Umowa z firmą Mecenatura PL Sp. z o.o. jest dla Ciebie w pełni bezpieczna i pozbawiona ryzyka.

Negocjacje z gwarantowanym sukcesem

Negocjacje z firmą windykacyjną spłaty w ratach

Może się zdarzyć, że nie jesteś zainteresowany jednorazowym spłaceniem długu ze znacznym umorzeniem. Wolisz spłacać dług bez umorzenia, ale w niskich ratach. W większości przypadków możemy wynegocjować dla Ciebie niezwykle korzystny układ ratalny. Na warunkach niedostępnych bezpośrednio w firmach windykacyjnych.

W zależności od rodzaju zadłużenia, jego wysokości i wierzyciela możemy wynegocjować:

 • długi czas spłaty od 50 do 200 rat,
 • zatrzymanie biegu odsetek przez cały okres spłaty,
 • możliwość zawieszenia publikacji wpisu w BIG po podpisaniu układu ratalnego,
 • czynną opcję dużego umorzenia w dowolnym momencie trwania układu ratalnego w przypadku chęci spłaty pozostałej kwoty jednorazowo.

Ile zapłacisz za wymarzony układ ratalny – ugodę z wierzycielem?

Prowizja pobierana przez nas po wynegocjowaniu układu ratalnego zależna jest od wielkości zadłużenia. Jeśli nie przekracza ono 10 tysięcy złotych zapłacisz jedynie 280 zł. Pełny zestaw aktualnie obowiązujących prowizji znajdziesz w naszym cenniku. Kwoty te podane są z uwzględnieniem zwrotu zaliczki z tytułu delegacji pełnomocnika.

Chcę pomocy w negocjacjach z firmą windykacyjną

Kliknij w poniższy przycisk i wyślij nam swoje zgłoszenie. Przed zaznaczeniem wierzyciela upewnij się, że na pewno kupił on Twój dług. A nie działa na zlecenie banku czy firmy pożyczkowej. Oferta tutaj przedstawiona dotyczy wyłącznie długów sprzedanych przez wierzyciela, u którego zaciągałeś zobowiązanie.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie lubisz zawierania umów w formie elektronicznej? Żaden problem. Alternatywą do szybkich zleceń przez internet jest umowa pisemna. Wolisz taką niż zamówienie usługi jednym kliknięciem i błyskawiczna płatność online? Przyślij na adres kontakt@mamdlugi.pl swoje dane, a otrzymasz klasyczną umowę do podpisania.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 299

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

  1. Nie. W sprawach tej firmy zapewniamy pomoc prawną, czyli dążenie do stwierdzenia nieistnienia zobowiązania lub braku zasadności roszczenia przez sąd.

 1. Witam, czy jak dostałem od Obligo maila ze sąd wydał nakaz zapłaty do 13 marca to jesteście w stanie jeszcze z nimi negocjować zmniejszenie jednorazowej wpłaty?

  1. Dzień dobry, z firmą typu Obligo (czyli trzeci sort) w ogóle się nie negocjuje, gdyż firmy z tego sortu nie znają pojęcia negocjacji. Negocjacje stosowane są u graczy, którzy dzielą między sobą rynek. Obligo należy do tych, którzy mogą co najwyżej liczyć na okruch z pańskiego stołu.
   Dlatego też strategia działania z tego typu firmami jest zgoła inna. Tutaj wykorzystuje się ich słabą pozycję rynkową i finansową, a przez to brak dostępu do najlepszych wierzytelności na rynek rzucanych. Przez to, że Obligo nie ma szans konkurować o nie z KRUK-iem czy Ultimo, kupuje wierzytelności, których nie chcą duzi gracze. W wielu przypadkach ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeśli dodamy do tego słabość Obligo pod względem jakości obsługi prawnej i brak bezpośredniej reprezentacji w sądach, widzimy drogę do wygranej. Nie poprzez negocjacje, których kultury Obligo musi się jeszcze długo uczyć, a właśnie drogę sądową. Wiele osób w sytuacji, gdy wierzycielem staje się zewnętrzna firma, rezygnuje z jakiejkolwiek walki, uznając, że “gdzie ja tam w sądzie”. I to jest ogromny błąd. O czym można przekonać się choćby na przykładzie naszych klientów realizujących strategię wykupu długów: https://mamdlugi.pl/oddluzanie-poprzez-wykup-dlugow
   Poznanie zasady i specyfiki działań sądowych wierzycieli powoduje, że strach przed sądem zamienia się w adrenalinę. Bo to są emocje. Czy znów uda się doprowadzić do tego, że dzięki instytucji sądu kupiony przez obligo dług stanie się kompletnie bezwartościowy? Bez nakazu jest bowiem tylko zapisem w systemie. Rekordem w excelu.
   Przechodząc do sedna – proszę zaczekać na ten nakaz zapłaty, a następnie niezwłocznie udać się po pomoc. Czekamy w 10 miastach w Polsce.

 2. Dzień dobry
  Mam dług w FA 12 tys
  Sprawa zajol się komornik który zabiera 100% wynagrodzenia na umowę zlecenie. Pisałam prośbe o mniejsze zabieranie gdyż jest to moje jedyne źródło utrzymania i jest ciągle od 1.5 roku oraz że nie uchylam się od spłaty. Dostałam odmowę. Druga zajęcie toczy na 4200 z profit credit. Łączny dług to prawie 19 tys. Chcę pracować lecz komornik nie daje mi szansy tego spłacić myślę nad wypowiedzeniem w pracy ponieważ nie mam nawet na opłatę za przedszkole dla syna na czas mojej pracy. Czy w ultimo jest jakaś szansa na przejęcie długu od komornika?
  Wiem że z ultimo można się dogadać.
  Obecnie mam w ultimo ugodę. Zostały mi 3 raty o wartości 760 zł łącznie. Teraz nie mogę spłacić tych 3 rat bo pan komornik zabierze cała pensje. Niewiem co robić. Czy skarga na komornika coś pomoże.

 3. Witam.
  Czy działacie Państwo w sprawach gdzie w cała sprawę włączył się komornik, a wierzycielem jest bank? (santander consumer bank)
  Pozdrawiam

  1. Dzień dobry. W takich sprawach proszę o kontakt mailowy. Odpowiedź wymaga zebrania wielu informacji dodatkowych. Pan pisze komentarz o banku pod zupełnie inną usługą, co powoduje chaos.

 4. Witam.
  Czy moge prosic o porade,raven sciaga mi przez komornika kredyt w mbanku,sa 3 kredyty do splaty ok 12 tys plus odnawialny caly czas rosna od 2 lat odsetki jest tego juz ponad 35tys,Czy jest mozliwosc zatrzymania komornika i splata tych naleznosci w ratach,bezposrednio do banku,lub do ravena?

 5. Naprawdę Firma umarza długi w takich procentach? ,mam 2 długi w Best,ale oni przesadzili,bo w 2014 roku miałem 3 kredyty w wbk 11tyś (debet,ale zmieniony na kredyt),18tyś i 5tyś,jeden z tych kredytów spłaciłem bo komornik z konta zabrał ok 20tyś,a teraz best mi wysłał pismo że jeden dług to 37 475,59zł a drugi 5 280,51zł ,jak to możliwe że odsetki przerosły o 100% samą należność główną i w ogóle skąd oni te kwoty biorą?.

  1. Umorzenie jest kwestią bardzo indywidualną i zależną od wielu czynników. Są umorzenie bardzo wysokie, ale są też symboliczne. Dla naszych klientów najbardziej istotne jest to, że gwarantujemy określony poziom zaniechania, nie ryzykuje on zatem niczym.
   Jeśli zdecyduje się Pan na współpracę, to w pierwszej kolejności przygotujemy – z pomocą firmy BEST – rozliczenie salda, aby miał Pan pewność, skąd i co się wzięło.
   Oraz propozycję umorzenia – zapewne sporej części – Pańskiego zadłużenia. Dodam, że kilka godzin temu zamknęliśmy podobną sprawę, choć na znacznie większą kwotę, bo ponad 130.000 zł z umorzeniem 68%. Sprawę, w której również działał przez kilka lat komornik. Mimo to firma zdecydowała się odsprzedać dłużnikowi jego zobowiązanie 68% taniej niż wynosi jego wartość księgowa.

    1. Dzień dobry,

     wystarczy zadzwonić lub napisać do nas e-maila żeby to sprawdzić. Nie mieliśmy i nie planujemy przestojów. Zapraszamy do kontaktu.

 6. Jak zapewne wielu klientów tego serwisu nie wierzyłem, że ktoś coś realnie zrobi dla mnie. Ale zaryzykowałem bez wielkich nadziei. Efekt przeszedł moje oczekiwania i chylę czoła przed profesjonalizmem fachowców tutaj pracujących.
  Dług przekraczający 30 tysięcy złotych został mi zredukowany do 6000 zł.

 7. Bardzo dobry kontakt, świetnie wyjaśnione zasady współpracy, pełnomocnictwo dostarczone na czas. Z samych negocjacji jestem średnio zadowolona, bo liczyłam na więcej niż otrzymane 50% umorzenia, szczególnie, że kwota mojego kupionego długu nie była mała, bo 75.000 zł
  A to wiadomo, każdy procent więcej to prawie tysiąc złotych.
  Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

  1. Szanowna Pani. Ne jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu 80% umorzenia, na które Pani zapewne liczyła. Jest to zależne od wielu czynników: wiek wierzytelności, koszt zakupu jej przez fundusz, poniesione koszty obsługi, historia relacji czy aktualna koniunktura, plany zakupowe funduszu lub realizowania polityka.
   50% umorzenia przy kwocie 75.000 zł to netto (po odliczeniu naszego wynagrodzenia) prawie 34 tysiące czystego zysku dla Pani.
   Zyskać 34 tysiące i być średnio zadowolonym….no ja chciałbym tyle zyskać w niecąły tydzień:)

 8. Serdecznie polecam tą firmę jest skuteczna i przedewszystkim uczciwa. Jest tak jak pisza że sprawa nei trwa nie wiadomo ile tylko w tydzień mialam ugodę z kruka i bez odsetek jak było mówione.

 9. Negocjator w ciągu doby od zlecenia umorzył mi 70% długu z którym nie mogłam sobie poradzić od 4 lat. Firma jest bardzo skuteczna a kontakt z negocjatorem niezwykle sympatyczny, polecam każdemu kto boryka się z długami.

 10. Umorzono mi 80% długu. Dla mnie szok ale i wielka radość. Bo nie spodziewałam się takiego sukcesu szczegolnie, że sprawa ciągnie się już 5 lat.
  Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc. Życzę dalszych sukcesów w pomocy zadluzonym

 11. Krótko i na temat. 65% umorzenia uważam za wynik doskonały. Dziękuję fachowcom za profesjonalną pomoc. Oby więcej takich firm a życie osób zadłużonych będzie lepsze.

  1. Dzień dobry.
   Proszę sobie wyobrazić, że istnieją inne formy anonimizacji danych niż czarne paski czy rozmazane plamy.

 12. Takie same naciągane jak inkaso
  Większość tych długów to naciągane przedawnienia , nagrywać zbierać dokumentację i zgłaszać sprawę do policji potem prokuratura nękania sprawa wygrana pzdr

 13. Do skorzystania z oferty skłoniła mnie tylko i wyłącznie zasada rozliczeń po wykonaniu zadanie przed firmą stawianego przeze mnie. Wielu jest w internecie obiecywaczy gruszek na wierzbie. Dlatego, gdy przeczytałam, że rozliczenie jest po, a nie przed podjęłam decyzję o sprawdzeniu tych obiecanek.
  Efekt przeszedł moje oczekiwania. Prawie 70 procent do umorzenia. Na efekty czekałam niecałe 3 dni, co uważam za wynik rewelacyjny.
  Generalnie polecam. Warto skorzystać, bo efekty świetne, a ryzyka żadnego ze względu na rozliczenia po a nie przed.

 14. Szkoda że tak późno trafiłam na tę stronę. Przez rok zamęczali mnie i straszyli telefonami niemili ludzie z firmy windykacyjnej Getbuck i nawet na raty nie chcieli mi rozłożyć takie żebym mogła spłacać bez odczuwania i tylko całość lub co najwyżej połowa na jutro bo przyjedziemy do domu albo do pracy.
  Nie wiedziałam że można tak szybko mi pomóc i załatwić mi nie tylko dobre raty ale też i umorzenie częsci długu. Szkoda mi tego roku nerwów i nieprzespanych nocy ze strachu że przyjadą do pracy. Ale samej nie załatwi się nic jak widać.

  1. Witam trafilam na ta strone bo szukam pomocy.Mam dlug ktorego nie moge splacic juz dzwonia do mnie z windykacji i nie wiem co robic.Na co czekac bo jeszcze nie mam lustow od firmy windykacyjnej i boje sie co moze sie stac.Piszecie tu o lidziach którzy za was negocjują dogodne warunki jak sie z kims takim skontaktowac?Czy mam czekać az moj dlug przejmie firma windykacyjna?

 15. Mogę tylko potwierdzić, że działania u wierzyciela są błyskawiczne. W moim przypadku od wysłania pełnomocnictwa do otrzymania mailem ugody nie minęła nawet doba.
  Pełna profeska i świetny kontakt. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się zaszłości i uwolnić od telefonów z firm windykacyjnych. To działa i powiem nawet, że lepiej niż się spodziewałem. 68% umorzenia przy moim dużym długu o wartości średniej klasy auta to naprawdę fajna oszczędność.
  Jeszcze raz dzięki panowie i niebawem zgłosi się do was kilku kolegów z pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.