główna siedziba eos ksi

EOS KSI dług i windykacja

4.8
(6)

Dowiedziałeś się, że EOS KSI kupił Twój dług? Jeśli dostałeś taką informację, w piśmie może pojawić się nazwa EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, ale to tylko kwestia formalności – wierzycielem może być fundusz EOS NSFIZ, lecz wszystkie czynności windykacyjne podejmie wobec Ciebie firma EOS KSI Polska. Firma windykacyjna dość powszechnie znana.

Co zrobić, gdy dowiesz się, że Twój dług trafił do EOS KSI?

Przede wszystkim nie panikuj, bo przejęcie długu przez EOS KSI czy też EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny nie oznacza, że zaraz zapuka do Ciebie komornik.

Aby tak się stało, EOS KSI (jak i każda inna firma, czyli KRUK, Intrum, Ultimo czy HOIST) musi uzyskać sądowy nakaz zapłaty. Bez niego nie może wszcząć egzekucji komorniczej. Zatem nie jest tak, jak wielu sądzie, że kupienie długu przez EOS KSI wiąże się z niechybnym zajęciem konta, pensji czy emerytury przez komornika. Do tego droga daleka. A Ty masz możliwość całkowitego uniknięcia tych nieprzyjemności. Najprostszą drogą do celu jest

ugoda z EOS KSI Polska

Ugoda z EOS KSI może przybrać postać układu ratalnego na warunkach dla Ciebie korzystnych (ilość rat i jej wysokość proponujesz sam) lub też wykupu długu z umorzeniem jego części.

O wykupie długów i umorzeniach możesz przeczytać dokładnie w naszym bardzo rozbudowanym artykule: umorzenie długów w firmach windykacyjnych.

Będąc dłużnikiem EOS KSI musisz jednakże mieć świadomość, że firma ta nie jest na poziomie największych graczy w Polsce. Co oznacza, że warunki ugody mogą odbiegać o tych, które w przypadku tej samej wierzytelności zaproponowałoby Ci Intrum czy Ultimo.

Niemniej jednak ugoda z EOS KSI jest możliwa. Zlecając nam jej realizację masz pewność, że zlecenie jest objęte gwarancją. Gwarancją umorzenia minimum 30% Twojego długu. W przypadku chęci jego wykupu i spłaty jednorazowej z umorzeniem. W przypadku układu ratalnego EOS KSI nie jest wyjątkiem i nie zaproponuje Ci umorzenia. Nie można bowiem mieć i dogodnych rat i zmniejszenia zadłużenia. Jedno lub drugie – do wyboru.

EOS KSI idzie do e-sądu

Co zrobić, gdy EOS KSI poszedł do e-sądu?

W sytuacji, gdy po zakupie wierzytelności EOS KSI uda się do sądu w Lublinie (osławionego e-sądu), Twoją rolą jest sprawić, aby uzyskany przez EOS KSI nakaz zapłaty utracił swą moc prawną.

Zrobisz to poprzez wysłanie sprzeciwu od nakazu zapłaty. A sam sprzeciw zamówisz jednym kliknięciem. Wysłanie sprzeciwu w terminie 14 dni od odebrania nakazu z e-sądu sprawia, że choć nakaz został wydany, stracił swoją moc prawną i nie będzie miał dla Ciebie żadnych konsekwencji. Czyli tak, jakby go nie było. Wyobraź sobie nakaz zapłaty i niszczarkę. Niszczarką jest sprzeciw, profesjonalnie stworzony przez adwokata. Gdy zostanie wysłany do e-sądu, zadziała jak niszczarka. Zmieli i potnie wydany nakaz zapłaty sprawiając, że przestaje od istnieć.

Gdy sprawa trafia do sądu rejonowego

Sytuacja jest zgoła inna i trudniejsza, gdy EOS KSI zdecyduje się pójść po nakaz do sądu rejonowego. Oczywiście nie oznacza to, że stoisz na przegranej z góry pozycji. Po prostu w przypadku sądu rejonowego nie zadziała, jak w e-sądzie, samo wysłanie sprzeciwu. Tutaj o werdykcie zdecyduje człowiek. I kluczowym zadaniem prawnika jest dostarczenie owemu żywemu rozjemcy argumentów na Twoją korzyść. Odbywa się to za pomocą pisma procesowego. Koszt stworzenia takiego pisma to 247 zł. Możesz zamówić indywidualne pismo procesowe pisząc na adres: prawnicy@mamdlugi.pl. Dla chętnych i gotowych na opłacenie pomocy adwokata istnieje możliwość wynajęcia zawodowego pełnomocnika do reprezentacji z sądzie rejonowym.

Uwaga: jeśli długi w EOS KSI nie są Twoimi jedynymi długami, a wierzchołkiem góry lodowej, warto pomyśleć o abonamencie prawnym w cenie 340 zł miesięcznie. Korzyść? W ramach jednej opłaty zyskujesz nieograniczoną ilość pism adwokackich do wszystkich swoich spraw. I wiele innych korzyści, takich jak opieka specjalisty ds. oddłużania, pełnomocnika do rozmów z windykacją czy unikalny poradnik:

ebook windykator dla dłużnika EOS KSI

Jak wyjść z długów? Ugoda jest najprostsza

To, w jaki sposób rozwinie się życie wierzytelności kupionej przez EOS KSI, nie zależy tylko od Ciebie. W dużej mierze nie masz na to wpływu, gdyż decyduje o tym wierzyciel.

Niezależnie od etapu, na jakim jest Twoja wierzytelność, EOS KSI zawsze będzie gotów do rozważenia Twej propozycji ugodowej. A naszym zadaniem jest sprawienie, aby była ona dla Ciebie jak najbardziej korzystna.

Masz długi w EOS KSI? Zamów sobie pełnomocnika, który w Twoim imieniu rozpocznie działania zmierzające do ugody. W ramach zlecenia Twój pełnomocnik prawny:

 • zbada status prawny wierzytelności,
 • w zależności od wariantu przygotuje grunt pod ugodę ratalną lub wykup długu,
 • wynegocjuje maksymalne możliwe umorzenie,
 • weźmie na siebie ciężar rozmów z windykacją terenową EOS KSI.

A to wszystko objęte jest naszą gwarancją. Czyli zlecając nam zadanie negocjacji z EOS KSI nie ryzykujesz ani złotówki. W przypadku nieosiągnięcia minimum celu, czyli umorzenia 30% wartości długu, pełnomocnik pracuje za darmo.

Jeśli uda mu się dokonać umorzenia większego niż 30% Twojego długu, zapłacisz za usługę 10% tego, co dzięki jego zdolnościom zaoszczędziłeś.

EOS KSI wykup długu na przykładzie

Jeśli czytasz ten artykuł i czekasz na konkrety, czas na nie. Nic bowiem nie interesuje dłużnika EOS KSI tak, jak przykład wykupu długu z umorzeniem. Oto on. Pod screenem ugody opis:

EOS KSI - umorzenie części długu
Tak wygląda ugoda umorzeniowa z EOS KSI. Umorzenie 40%

Sprawa po nakazie sądowym i egzekucji komorniczej. Dłużnik wykupił dług z EOS KSI na zasadach pokazanych powyżej. Zredukował dług z 42 tysięcy do 25 tysięcy złotych. Dzięki wykupowi długu z umorzeniem

 • pozbył się zadłużenia
 • wyczyścił negatywne wpisy we wszystkich bazach
 • zaoszczędził netto 15 206 zł

Zapytasz może: dlaczego oszczędność dłużnika to 15 206 zł, a nie 16 895, skoro taka kwota widnieje na ugodzie? Odpowiedź znajdziesz w kolejnym akapicie.

Ile kosztuje oddłużanie, czyli wykup długu z umorzeniem?

W przypadku EOS KSI, jak zresztą każdej innej firmy, nasze wynagrodzenie to 10% wartości umorzenia. Jeśli zatem pełnomocnik wynegocjuje Ci umorzenie w kwocie 4500 zł, prowizja za jego skuteczność to 450 zł. Pod warunkiem, że owe 4500 zł umorzenia to więcej niż 30% wartości zadłużenia. Jeśli mniej – nie płacisz ani grosza.

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od wniesienia zwrotnej zaliczki na poczet usług w wysokości 150 zł. Po co i dlaczego jej wymagamy?

Rozpoczęcie negocjacji z EOS KSI wymaga przesłania pełnomocnictwa. Ono zawiera dane osobowe negocjatora, których nie rozdajemy – co oczywiste – na lewo i prawo. Dlatego też zaliczka zwrotna daje nam gwarancję, że nie zamawiasz usługi dla zabawy, a jesteś poważnie zainteresowany redukcją długu lub układem ratalnym.

EOS KSI gwarantowane umorzenie

Zaliczka zwrotna jest odliczana od kwoty wynagrodzenia pełnomocnika prawnego lub zwracana w przypadku nieosiągnięcia gwarantowanego poziomu umorzenia.

W jednej i drugiej sytuacji jest ona bezpieczna i nie musisz obawiać się o swoje pieniądze.

Raty w EOS KSI, czyli koszt ugody z wierzycielem

Wykup długu nie zawsze jest możliwy. Wszak wymaga posiadania pieniędzy. A co jeśli ich nie masz, a nie chcesz dopuścić do tego, aby EOS KSI poszedł do sądu? Pozostaje układ ratalny. Ugoda z rozłożeniem długu na raty zatrzymuje bieg windykacji, a co za tym idzie, zapewnia Ci komfort spokoju. Wynegocjowanie ugody z ratami w EOS KSI wiąże się z wynagrodzeniem zależnym od wartości negocjowanego zadłużenia. Obrazuje to tabela. Kwota wynagrodzenia uwzględnia wpłacone w ramach zaliczki 150 zł:

Układ ratalny (po podpisaniu ugody) 
zadłużenie do 9999 zł280 zł
zadłużenie od 10000 zł do 19999 zł370 zł
zadłużenie od 20000 zł do 49999 zł450 zł
zadłużenie od 50000 zł do 99999 zł640 zł
zadłużenie powyżej 100000 zł800 zł

Jak zamówić usługę negocjacji z wierzycielem?

Jest to niezwykle proste. Wystarczy kliknąć w poniższy box i podać w trakcie składania zamówienia swój adres mail. Na podany adres prześlemy pełnomocnictwo, które należy wydrukować, wypełnić danymi własnymi, podpisać i odesłać jako skan.

Od tego momentu pełnomocnik prawny – negocjator rozpoczyna działania zmierzające do wynegocjowania ugody z EOS KSI wg Twoich oczekiwań i finansowych możliwości.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie masz do nas pełnego zaufania, pomimo naszych gwarancji?
Kilka faktów,które mogą być istotne przy podejmowaniu decyzji o obdarzeniu nas zaufaniem:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 12 lat – jesteśmy znaną firmą o zasięgu ogólnopolskim
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną swoim klientom przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej (między innymi w kilku numerach Newsweeka) oraz na Onet.pl, a związani z nami specjaliści udzielają wypowiedzi w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej 

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Pamiętaj. Artykuł nie stanowi interpretacji prawnej, porady, ani nie jest opinią prawną. Materiały są dostępne nieodpłatnie, a ich zamieszczenie ma jedynie cel informacyjny oraz wyjątkowo doszkalający. Właściciel portalu podejmuje wszelkie działania w celu umieszczania na stronie informacji bieżących, zupełnych i prawdziwych. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, ani też za ewentualne braki, nieścisłości lub pomyłki w zamieszczonych materiałach.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...