Centrala EOS ksi Polska w Warszawie
|||

EOS KSI dług i windykacja

4.4
(8)

Dowiedziałeś się, że firma windykacyjna EOS KSI kupiła Twój dług? Jeśli dostałeś taką informację, w piśmie może pojawić się nazwa EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, ale to tylko kwestia formalności – wierzycielem może być fundusz EOS NSFIZ, lecz wszystkie czynności windykacyjne na zlecenie funduszu EOS podejmie wobec Ciebie firma EOS KSI. Firma windykacyjna dość znana. Bo zajmująca się zarządzaniem należnościami i windykacja na rzecz funduszy sekurytyzacyjnych w obrębie własnej grupy kapitałowej EOS.

 • Dostałeś wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej EOS KSI?
 • Chcesz dowiedzieć się, jak wygrać z EOS KSI Polska w sądzie?
 • A może chcesz spłacać firmie windykacyjnej w ratach?
 • Lub umorzyć część zadłużenia kupionego przez EOS KSI?

Co zrobić, gdy dowiesz się, że Twój dług trafił do EOS KSI Polska Sp. z o.o.?

Przede wszystkim nie panikuj, bo przejęcie długu przez EOS KSI czy też EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny nie oznacza, że zaraz zapuka do Ciebie komornik.

Aby tak się stało, EOS KSI Warszawa (jak i każda inna firma, czyli na przykład KRUK, Intrum, Ultimo czy HOIST) musi uzyskać sądowy nakaz zapłaty. Bez niego nie może wszcząć egzekucji komorniczej. Zatem nie jest tak, jak wielu sądzie, że kupienie długu przez EOS KSI Polska wiąże się z niechybnym zajęciem konta, pensji czy emerytury przez komornika. Do tego droga daleka. A Ty masz możliwość całkowitego uniknięcia tych nieprzyjemności. Najprostszą drogą do celu jest

Ugoda z EOS KSI Warszawa Polska

Ugoda z EOS KSI może przybrać postać układu ratalnego na warunkach dla Ciebie korzystnych (ilość rat i jej wysokość proponujesz sam) lub też wykupu długu z umorzeniem jego części.

O wykupie długów i umorzeniach możesz przeczytać dokładnie w naszym bardzo rozbudowanym artykule: umorzenie długów w firmach windykacyjnych.

Będąc dłużnikiem EOS KSI musisz jednakże mieć świadomość, że firma ta nie jest na poziomie największych graczy w Polsce. Co oznacza, że warunki ugody mogą odbiegać o tych, które w przypadku tej samej wierzytelności zaproponowałoby Ci Intrum czy Ultimo.

Niemniej jednak ugoda z EOS KSI Warszawa jest możliwa. Zlecając nam jej realizację masz pewność, że zlecenie jest objęte gwarancją. Gwarancją umorzenia minimum 30% Twojego długu. W przypadku chęci jego wykupu i spłaty jednorazowej z umorzeniem. W przypadku układu ratalnego EOS KSI nie jest wyjątkiem i nie zaproponuje Ci umorzenia. Nie można bowiem mieć i dogodnych rat i zmniejszenia zadłużenia. Jedno lub drugie – do wyboru.

EOS Warszawa pierwsze kroki skieruje do e-sądu w Lublinie

Co zrobić, gdy EOS KSI poszedł do e-sądu?

W sytuacji, gdy po zakupie wierzytelności EOS KSI uda się do sądu w Lublinie (osławionego e-sądu), Twoją rolą jest sprawić, aby uzyskany przez firmę windykacyjną nakaz zapłaty utracił swą moc prawną.

Zrobisz to poprzez wysłanie sprzeciwu.. A sam sprzeciw od nakazu zapłaty zamówisz jednym kliknięciem. Wysłanie sprzeciwu w terminie 14 dni od odebrania nakazu z e-sądu sprawia, że choć nakaz został wydany, stracił swoją moc prawną i nie będzie miał dla Ciebie żadnych konsekwencji. Czyli tak, jakby go nie było. Wyobraź sobie nakaz zapłaty i niszczarkę. Niszczarką jest sprzeciw, profesjonalnie stworzony przez adwokata. Gdy zostanie wysłany do e-sądu, zadziała jak niszczarka. Zmieli i potnie wydany nakaz zapłaty sprawiając, że przestaje od istnieć.

Uzyskanie na terenie Polski (w EPU) nakazu zapłaty przez EOS Poland Sp. z o.o. nie niesie żadnych negatywnych konsekwencji dla dłużnika. Nakaz utraci moc prawną zaraz po tym, gdy dłużnik EOS KSI złoży sprzeciw do e-sądu. 

Gdy sprawa trafia do sądu rejonowego

Sytuacja jest zgoła inna i trudniejsza, gdy EOS KSI zdecyduje się pójść po nakaz do sądu rejonowego. Oczywiście nie oznacza to, że stoisz na przegranej z góry pozycji. Po prostu w przypadku sądu rejonowego nie zadziała, jak w e-sądzie, samo wysłanie sprzeciwu. Tutaj o werdykcie zdecyduje człowiek. I kluczowym zadaniem prawnika jest dostarczenie owemu żywemu rozjemcy argumentów na Twoją korzyść. Odbywa się to za pomocą pisma procesowego. Zawsze atrakcyjny cenowo, koszt stworzenia takiego pisma, odnajdziesz w naszym cenniku. Możesz zamówić indywidualne pismo procesowe pisząc na adres mailowy: prawnicy@mamdlugi.pl. Dla chętnych i gotowych na opłacenie pomocy adwokata istnieje możliwość wynajęcia zawodowego pełnomocnika do reprezentacji z sądzie rejonowym.

Uwaga: jeśli długi w EOS Poland Sp. z o.o. nie są Twoimi jedynymi długami, a wierzchołkiem góry lodowej, w takiej sytuacji warto pomyśleć o abonamencie prawnym. Korzyść? W ramach jednej opłaty zyskujesz nieograniczoną ilość pism adwokackich do wszystkich swoich spraw. I wiele innych korzyści, takich jak opieka specjalisty ds. oddłużania, pełnomocnika do rozmów z windykacją czy unikalny poradnik pozwalający na neutralizację działań każdej firmy windykacyjnej:

Poradnik Antywindykacyjny - lektura obowiązkowa dla każdego dłużnika

Jak wyjść z długów? Ugoda jest najprostsza

To, w jaki sposób rozwinie się życie wierzytelności kupionej przez EOS KSI, nie zależy tylko od Ciebie. W dużej mierze nie masz na to wpływu, gdyż decyduje o tym wierzyciel.

Niezależnie od etapu, na jakim jest Twoja wierzytelność, firma EOS Poland Sp. z o.o.  zawsze będzie gotowa do rozważenia Twej propozycji ugodowej. A naszym zadaniem jest sprawienie, aby była ona dla Ciebie jak najbardziej korzystna.

Masz długi w EOS KSI? Zamów pełnomocnika, który w Twoim imieniu rozpocznie działania zmierzające do ugody. W ramach zlecenia Twój pełnomocnik prawny:

 • zbada status prawny wierzytelności,
 • w zależności od wariantu przygotuje grunt pod ugodę ratalną lub wykup długu,
 • wynegocjuje maksymalne możliwe umorzenie,
 • weźmie na siebie ciężar rozmów z windykacją terenową EOS KSI.

A to wszystko objęte jest naszą gwarancją. Czyli zlecając nam zadanie negocjacji z EOS KSI nie ryzykujesz ani złotówki. W przypadku nieosiągnięcia minimum celu, czyli umorzenia 30% wartości długu, pełnomocnik pracuje za darmo.

Jeśli uda mu się dokonać umorzenia większego niż 30% Twojego długu, zapłacisz za usługę 10% tego, co dzięki jego zdolnościom zaoszczędziłeś.

EOS KSI – wykup długu z firmy windykacyjnej na przykładzie

Jeśli czytasz ten artykuł i czekasz na konkrety, właśnie je dostaniesz. Nic bowiem nie interesuje dłużnika EOS KSI tak, jak przykład wykupu długu z umorzeniem. Oto on. Pod screenem ugody opis:

EOS KSI Polska - umorzenie części długu na mocy zawartej ugody. Na zdjęciu fragment ugody.
Tak wygląda ugoda umorzeniowa z EOS KSI. Umorzenie 40%

Sprawa po nakazie sądowym i egzekucji komorniczej. Dłużnik wykupił dług z EOS KSI na zasadach pokazanych powyżej. Zredukował dług z 42 tysięcy do 25 tysięcy złotych. Dzięki wykupowi długu z umorzeniem

 • pozbył się zadłużenia w funduszy EOS KSI
 • wyczyścił negatywne wpisy we wszystkich bazach BIG
 • zaoszczędził netto 15 206 zł

Zapytasz może: dlaczego oszczędność dłużnika to 15 206 zł, a nie 16 895, skoro taka kwota widnieje na ugodzie? Odpowiedź znajdziesz w kolejnym akapicie.

Ile kosztuje oddłużanie, czyli wykup długu od EOS Polska z umorzeniem?

W przypadku EOS KSI, jak zresztą każdej innej firmy, nasze wynagrodzenie to 10% wartości umorzenia. Jeśli zatem pełnomocnik wynegocjuje Ci umorzenie w kwocie 4500 zł, prowizja za jego skuteczność to 450 zł. Pod warunkiem, że owe 4500 zł umorzenia to więcej niż 30% wartości zadłużenia. Jeśli mniej – nie płacisz ani grosza. Powierzając nam negocjacje z EOS Poland masz gwarancję, że Twoimi sprawami zajmie się zawodowy negocjator. A nie trafią do przypadkowej, niewłaściwej osoby z ogłoszenia. Zauważ – nasza firma rozlicza się za sukces, nie za obietnice umorzenia długu w firmie windykacyjnej.

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od wniesienia zwrotnej zaliczki na poczet usług w wysokości 150 zł. Po co i dlaczego jej wymagamy?

Rozpoczęcie negocjacji z EOS KSI wymaga przesłania pełnomocnictwa. Ono zawiera dane osobowe negocjatora, których nie rozdajemy – co oczywiste – na lewo i prawo. Dlatego też zaliczka zwrotna daje nam gwarancję, że nie zamawiasz usługi dla zabawy, a jesteś poważnie zainteresowany redukcją długu w EOS Poland lub układem ratalnym.

Gwarancja na usługi negocjacji długów zlecona serwisowi Mamdlugi.pl jest dla każdego klienta

Zaliczka zwrotna jest odliczana od kwoty wynagrodzenia pełnomocnika prawnego lub zwracana w przypadku nieosiągnięcia gwarantowanego poziomu umorzenia.

W jednej i drugiej sytuacji jest ona bezpieczna i nie musisz obawiać się o swoje pieniądze.

Raty w EOS KSI Polska, czyli koszt ugody z wierzycielem

Wykup długu nie zawsze jest możliwy. Wszak wymaga posiadania pieniędzy. A co jeśli ich nie masz, a nie chcesz dopuścić do tego, aby EOS KSI poszedł do sądu? Pozostaje układ ratalny. Ugoda z rozłożeniem długu na raty zatrzymuje bieg windykacji, a co za tym idzie, zapewnia Ci komfort spokoju. Wynegocjowanie ugody z ratami w EOS KSI wiąże się z wynagrodzeniem zależnym od wartości negocjowanego zadłużenia. Obrazuje to tabela. Kwota wynagrodzenia uwzględnia wpłacone w ramach zaliczki 150 zł:

Układ ratalny (po podpisaniu ugody) 
zadłużenie do 9999 zł280 zł
zadłużenie od 10000 zł do 19999 zł370 zł
zadłużenie od 20000 zł do 49999 zł450 zł
zadłużenie od 50000 zł do 99999 zł640 zł
zadłużenie powyżej 100000 zł800 zł

Jak zamówić usługę negocjacji z wierzycielem?

Jest to niezwykle proste. Wystarczy kliknąć w poniższy box i podać w trakcie składania zamówienia swój adres mailowy. Na podany adres prześlemy pełnomocnictwo, które należy wydrukować, wypełnić danymi własnymi, podpisać i odesłać jako skan.

Od tego momentu pełnomocnik prawny – negocjator rozpoczyna działania zmierzające do wynegocjowania ugody z EOS KSI wg Twoich oczekiwań i finansowych możliwości.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

EOS KSI i windykacja

EOS Poland Sp. z o.o. jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, co oznacza, że wszystkie działania windykacyjne są prowadzone w sposób zgodny z etyką, jaką narzuca na członków ZPF.

Co to oznacza dla Ciebie jako dłużnika?

 • telefony do Ciebie wykonywane są o normalnych porach
 • EOS Poland nie używa wulgaryzmów
 • wezwania do zapłaty nie zawierają elementów wprowadzających z błąd
 • windykacja terenowa EOS KSI jest kulturalna i nie łamie prawa

Jeśli masz uwagi krytyczne wobec działań firmy windykacyjnej EOS KSI, możesz wykorzystać fakt, że firma ta jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych i podlega kontroli ze strony stowarzyszenia. Szczególnie w zakresie prowadzonych działań windykacyjnych. Jeśli więc otrzymane wezwanie do zapłaty, przesłane przez EOS KSI Polska Sp. z o.o. zawiera elementy wg Ciebie łamiące zasady etyki, prześlij je niezwłocznie na adres ZPF. A związek zareaguje błyskawicznie, chroniąc Cię przed naganną windykacją EOS KSI.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy EOS KSI działa legalnie?

Wiele osób, które dostało wezwanie do zapłaty z firmy EOS KSI wnikliwie sprawdza w internecie, czy firma ta nie jest oszustem i czy działa legalnie, kupując niespłacone długi. Jeśli masz wątpliwości, co do legalności kupowania długów, pamiętaj, że zgodnie z kodeksem cywilnym, który mówi:

Art.  509.  [Cesja]
§  1. 

Wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania.

§  2. 

Wraz z wierzytelnością przechodzą na nabywcę wszelkie związane z nią prawa, w szczególności roszczenie o zaległe odsetki.

sprzedaż długu przez instytucję finansową, z której posiadasz zobowiązanie nie wymaga Twojej zgody. Nie musisz jej udzielać, aby EOS KSI zakupił Twój dług i stał się legalnym wierzycielem wtórnym.
Jeśli zatem liczyłeś, że EOS KSI to oszuści, którzy nabyli bezprawnie dług i chcą od Ciebie wyłudzić pieniądze – rozczaruję. EOS KSI działa zgodnie z prawem, a jego działalność jest z pełni legalna.

EOS KSI jak się pozbyć?

Jeśli firma EOS KSI Poland stała się właścicielem wierzytelności, a tym samym wierzycielem, masz tylko dwie możliwości pozbycia się EOS KSI jako wierzyciela.

Pierwszą z nich jest opisana tutaj ugoda, czyli wykup długu lub rozłożenie go na raty. I spłacenie zgodnie z harmonogramem.

Drugą metodą na to, jak się pozbyć EOS Poland, jest poddanie zakupionej wierzytelności ocenie sądu rejonowego. W wielu przypadkach dobry adwokat od długów może pomóc Ci umorzyć dług w całości i definitywnie. Jednak, aby ryzykować przegraną, dodatkowe koszty i komornika, musisz mieć dobre podstawy, aby przypuszczać, że kupiona przez EOS KSI Warszawa wierzytelność obarczona jest wadą prawną.

Co daje Ci podstawy do dobrych rokowań w sądzie.

Wynajem negocjatora pozwala na fachowe sprawdzenie wierzytelności pod tym kątem. W tym przypadku negocjator nie będzie przygotowywał gruntu pod ugodę, ale wnikliwie sprawdzi samą wierzytelność i zarekomenduje Ci dalsze działania.

Zdecydowanie odradzamy walkę z EOS KSI za wszelką cenę. Choć wiele firm może Ci proponować takie rozwiązanie, pamiętaj, że firma taka nie ponosi konsekwencji przegranej. Te spadają wyłącznie na Ciebie.

Pamiętaj. Artykuł nie stanowi interpretacji prawnej, porady, ani nie jest opinią prawną. Materiały są dostępne nieodpłatnie, a ich zamieszczenie ma jedynie cel informacyjny oraz wyjątkowo doszkalający. Właściciel portalu podejmuje wszelkie działania w celu umieszczania na stronie informacji bieżących, zupełnych i prawdziwych. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, ani też za ewentualne braki, nieścisłości lub pomyłki w zamieszczonych materiałach.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 8

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...