Czas pomyśleć jak sprawdzić długi spadkodawcy

Czy osoba zmarła pozostawiła po sobie długi?

Jak sprawdzić czy osoba zmarła miała długi? Jaką „niespodziankę” mogła nam zostawić osoba zmarła? Takie pytania zapewne nurtują niejedną osobę, która opłakuje stratę bliskiej osoby.

ultimo niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty - wezwanie do zapłaty

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pismo od Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (w skrócie Ultimo NSFIZ) , mimo że wcześniej nie miałeś nawet pojęcia o istnieniu takiej firmy? Jeśli tak, oznacza to jedno – Ultimo kupiło Twój dług. Nie martw się tym – pomożemy Ci uzyskać atrakcyjne umorzenie długu w Ultimo NSFIZ wynegocjować ugodę z […]

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Raport BIK w ING Banku Śląskim

Zastanawiasz się jak pobrać Raport BIK w ING Banku Śląskim? Podpowiadamy, czy warto to zrobić i jak pobrać informację o swojej historii kredytowej.

BIG Infomonitor - Biuro Informacji Gospodarczej

BIG Infomonitor – Biuro Informacji Gospodarczej

Infomonitor, to jedno z Biur Informacji Gospodarczej, które pozwala Ci na sprawdzenie, czy posiadasz niespłacone długi. Jest to jednak Biuro Informacji nieco inne niż konkurencja, czyli KRD i ERIF.

BIK a BIG - różnice i podobieństwa

BIK a BIG – różnice i podobieństwa

BIK a BIG, czym różnią się od siebie, jakie są podobieństwa i różnice pomiędzy Biurem Informacji Kredytowej (BIK) a Biurami Informacji Gospodarczych (BIG)? Ile widnieje się w bazie BIK, a ile w bazach BIG? Co trzeba wiedzieć o czyszczeniu BIK a BIG?