|||

Jak sprawdzić firmę w BIG – swoją lub czyjąś?

4.6
(17)

Sprawdzenie w BIG firmy wymaga rejestracji w każdym z pięciu polskich Biur Informacji Gospodarczej. Dodatkowo wykonania przelewu opłaty za usługę do każdego z BIG osobno. Do tego zmaganie z pięcioma różnymi systemami transakcyjnymi i panelami klienta. Czy masz na to czas i ochotę?

Wiemy, że nie. Dlatego też chętnie pomożemy Ci w sprawdzeniu w BIG firmy swojej lub każdej dowolnej, której sytuację chcesz kompleksowo zweryfikować. Na raporty z BIG o danej firmie zaczekasz nie dłużej niż 270 minut. Czasami nawet mniej niż 45 minut…..

Jak sprawdzić firmę w Biurze Informacji Gospodarczej, czyli BIG?

Łatwiej niż u nas nie da się dokonać błyskawicznego sprawdzenia firmy w rejestrach dłużników.

Wystarczy, że zamówisz i opłacisz usługę oraz podasz NIP firmy, którą chcesz sprawdzić.

Nie ma tutaj znaczenia, czy sprawdzasz firmę należącą do Ciebie czy jakąkolwiek inną. Podanie NIP wystarczy do tego, aby za chwilę otrzymać raporty z wybranych przez siebie Biur Informacji Gospodarczej.

A do wyboru mamy wszystkie prężnie działające polskie Biura Informacji Gospodarczej, czyli 4  BIG-ów:

KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodaczej

KRD – Krajowy Rejestr Długów

BIG INFOMONITOR

BIG ERIF

Sprawdzenie firmy w BIG – pakiet podstawowy

W tej wersji sprawdzimy wskazaną przez Ciebie firmę w 2 Biurach Informacji Gospodarczej. Będzie to BIG Infomonitor + jeden dodatkowy BIG wskazany przez Ciebie.

Przykładowo sprawdzenie firmy w BIG Infomonitor + BIG KRD.

Cena usługi 110 zł brutto. Czas oczekiwania na raporty z BIG-ów maksymalnie 240 minut od złożenia zamówienia i przesłania drogą mailową (kontakt@mamdlugi.pl) numeru NIP firmy do sprawdzenia. Raporty w postaci plików PDF wysyłane są na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia.

Chcesz sprawdzić firmę w 2 rejestrach BIG? Zamów tutaj:

Sprawdź wpisy o swojej firmie w wybranym BIGu - 110,00 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Sprawdzenie firmy w BIG – pakiet maksymalny

Full opcja dla wymagających kompletnej wiedzy. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu wiedzy zgromadzonej w każdym z 4 polskich Biur Informacji Gospodarczej prześwietlisz badaną firmę na wylot.

W pakiecie maksymalnym otrzymasz aż 4 raportów z każdego BIG funkcjonującego w naszym kraju. Cena pakietu to 220 zł brutto. Maksymalny czas oczekiwania na raporty to 270 minut od złożenia zamówienia i przesłania drogą mailową (kontakt@mamdlugi.pl) numeru NIP firmy do sprawdzenia. Raporty wysyłane są na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia w formie plików PDF.

Zamówienie raportów ze wszystkich Biur Informacji Gospodarczej:

Jeden raport z wszystkich BIGów dla Twojej firmy - 220,00 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 17

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...