bank wypowiada umowę kredytu hipotecznego

Gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

Jedna z najgorszych sytuacji w życiu człowieka to moment, w którym dowiadujesz się, że bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego. I jako kredytobiorca stajesz przed realnym widmem zlicytowania przez komornika mieszkania lub domu. 5 / 5 ( 2 votes )

Intrum i komornik, czyli kompromitacja windykacji

Windykator terenowy Intrum to dla wielu wyimaginowany koszmar na jawie. Naszą firmę zapewne kojarzysz jako tę, która jedyna w Polsce świadczy usługi bezpośrednich negocjacji w przypadku sprzedanych długów. Zgadza się – dla naszych klientów prowadzimy negocjacje z firmami windykacyjnymi, które pracują na rzecz funduszy sekurytyzacyjnych, czyli tych podmiotów, które kupują długi od banków czy firm […]

Usługi dla dłużników w Poznaniu

Oddłużanie Poznań i woj. wielkopolskie

Oddłużanie – Poznań jest jednym z miast, w których prowadzimy indywidualne konsultacje oddłużeniowe, w czasie których osoby mające np. problem ze spłatą chwilówek i parabanków mogą dowiedzieć się, jak skutecznie przeprowadzić proces oddłużania chwilówek i długów pozabankowych.

Eques Debitum – kancelaria Signi Wrocław

Fundusz Eques Debitum, który reprezentuje kancelaria Signi Wrocław, to stosunkowo młody gracz na polskim rynku wierzytelności (głównie pozabankowych), ale coraz bardziej widoczny – dlatego też długi w tym funduszu to problem coraz większej rzeszy Polaków. 5 / 5 ( 2 votes )

Windykacja Kruka

Windykacja KRUKA – gdyby zapytać o pierwsze skojarzenie osoby spoza branży finansowej – kojarzy się z twardą i bezpardonową egzekucją długów. To siła stereotypu. Faktem jest, że początki KRUKA na rynku windykacji to nie było miłe traktowanie dłużników. I część winy za utrwalenie stereotypu ponosi sama firma KRUK, korzystająca w latach 90-tych z kompletnej niewiedzy […]

Negocjacje z Ultimo – nie czekaj, aż przyjdzie komornik

Gdy Ultimo upomina się o pieniądze, straszy sądem, kosztami, a w tle pojawia się komornik- już dziś pomyśl o ugodzie, dzięki której Twój dług w Ultimo przestanie istnieć. A Ty zapłacisz znacznie mniej, niż przypuszczałeś przed lekturą tego tekstu. 4.8 / 5 ( 5 votes )

Negocjacje z firmą KRUK

Negocjacje z firmą KRUK SA

Masz dług w KRUK? Przeczytaj koniecznie, jakie negocjacje z firmą KRUK możemy Ci zaproponować i jakie profity dzięki nim dla Ciebie uzyskać. Dołącz do tych, którzy spłacają długi w sposób dla siebie korzystny, ciesząc się umorzeniami lub niskimi ratami bez odsetek. 4.8 / 5 ( 20 votes )

Długi w HOIST Finance - pomoc w spłacie

Długi w HOIST Finance – pomoc w spłacie

Masz długi w firmie Hoist Finance i chciałbyś zawrzeć ugodę na warunkach dla siebie korzystnych? Powierz negocjacje w ręce specjalistów, a zagwarantujemy Ci umorzenie minimum 30% wartości długu. Lub – jeśli masz takie życzenie – korzystny układ ratalny z zatrzymaniem odsetek i usunięciem wpisu o zadłużeniu z BIG. 5 / 5 ( 6 votes )

Polubowne rozstrzyganie sporu

Polubowne rozstrzygnięcie sporu – korzyści i wady

Polubowne rozstrzygnięcie sporu często bywa wskazywane jako dobra droga dojścia do porozumienia z wierzycielem.  Jak każde rozwiązanie, także i to ma oprócz korzyści swoje wady. Czy finalnie to zawsze dobre rozwiązanie? 5 / 5 ( 2 votes )