|

Konsultacje telefoniczne z komornikiem

4.3
(22)

Masz problem z komornikiem i nie wiesz, w jaki sposób go rozwiązać? Potrzebujesz porady fachowca, który powie Ci, w jaki sposób skutecznie poradzić sobie z egzekutorem?

Do rozwiązania Twoich problemów najbardziej kompetentnym specjalistą będzie…. inny komornik.

Indywidualne konsultacje telefoniczne z komornikiem

Nasza oferta w zakresie pomocy zadłużonym z komornikiem jest prawdopodobnie jedyną taką ofertą w Polsce. Do Twojej dyspozycji oddajemy zatem prawnika, który świetnie zna świat kancelarii komorniczych, panujące w niej prawa i zasady i – a może przede wszystkim – przepisy prawne, w obrębie których poruszają się komornicy.

Kliknij, zamów konsultację i poznaj rozwiązanie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje z komornikiem to nie tylko rozmowa i telefoniczna porada. Rozwiązanie Twoich problemów z egzekutorem najczęściej wymaga konkretnych działań. Czy to pismo do egzekutora, sądu czy też skarga na komornika – wszystko to otrzymasz w postaci zindywidualizowanej i z pierwszej ręki.

Półgodzinna konsultacja telefoniczna z komornikiem to dla Ciebie konkretna propozycja rozwiązania kłopotów, ale i zastrzyk wiedzy. Również tej nie do zdobycia, dostępnej tylko i wyłącznie praktykom, czyli komornikom.

Skarga na komornika

Powszechnie mówi się, że komornicy to państwo w państwie. I że nie boją się niczego. Nic bardziej mylnego. Jest szereg przepisów,, których istnienie wielu egzekutorom spędza sen z powiek. Trzeba tylko wiedzieć, w jakich okolicznościach można ich użyć….

Jeśli masz poważne kłopoty z egzekutorem, który wykorzystuje swoją dominującą pozycję i prawo do nieustannego utrudniania Ci życia – teraz masz możliwość bardzo skutecznej obrony.

Nikt, poza innymi komornikami, nie wie, czego unikają komornicy. I co możesz zrobić, aby uruchomić w ramach obrony, mniejszą lub większą lawinę prawnie dozwolonych działań, których jak ognia wystrzega się każdy komornik. Co uczynić, abyś z klasycznego dłużnika stał się dla komornika twardym do zgryzienia orzechem?

Możesz z dnia na dzień zyskać w oczach komornika. Z jednego powodu – uświadomienia egzekutorowi, że potrafisz wykorzystać każdy jego błąd. Którego popełnienie spowoduje, że komornik będzie musiał pisać wyjaśnienia i tłumaczyć się przed przełożonymi ze swoich działań.

Nie myl tego z klasyczną skargą na komornika, której wzór znajdziesz bezpłatne w wielu miejscach. Gdyż jest to coś zupełnie innego – to celne i mierzone ciosy w słabe punkty każdego bez wyjątku egzekutora.

To, gdzie znajdują się prawdziwie słabe punkty wie tylko – jak się domyślasz – inny komornik. W trakcie konsultacji specjalista z praktyczną wiedzą wskaże, jakie jest najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji oraz

  • wyjaśni, jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć zamierzony cel
  • jakie pisma będą najskuteczniejsze i i jakie dadzą Ci efekty
  • przepisy, na które najlepiej powoływać się w Twej indywidualnej sytuacji

Jak zamówić konsultacje z komornikiem?

Prościej niż myślisz. Wystarczy, że zamówisz usługę klikając w banner poniżej, a na podany w trakcie składania zamówienia adres mailowy prześlemy Ci zapytanie o preferowane godziny kontaktu. Po ich ustaleniu otrzymasz numer telefonu, z którego prowadzący konsultacje telefoniczne skontaktuje się z Tobą.

Kliknij, zamów konsultację i poznaj rozwiązanie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Koszt konsultacji telefonicznych dotyczących problemów natury komorniczej to 150 zł za półgodzinną rozmowę. Oferta kierowana jest zarówno do dłużników indywidualnych jak i firm.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 22

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...