pierwsza pomoc w długach

Pierwsza pomoc zadłużonym

Jeśli znajdujesz się w pułapce własnych długów, nie widzisz możliwości wydostania się z pętli – pierwsza pomoc zadłużonym jest czymś, czego potrzebujesz, aby zmienić swoje życie.

Natomiast gdy długi jeszcze płacisz, ale robiąc to wbrew logice – refinansując za pożyczone pieniądze – pierwsza pomoc zadłużonym może uratować Cię od bezsensownego wyrzucania w błoto pieniędzy branych bez patrzenia na koszty i konsekwencje z najdroższych pożyczek pozabankowych.

Czym jest pierwsza pomoc zadłużonym?

To błyskawiczna (do 24 godzin) analiza Twojej sytuacji finansowej. Wraz z sugerowanymi rozwiązaniami gotowymi do wdrożenia od zaraz. Szczegółowo omówionymi na minimum 10 stronach analizy. Taką minimalną objętość gwarantujemy każdemu zadłużonemu, który szuka pomocy w wyjściu z długów.

Kliknij, zamów analizę on-line (57 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Na czym polega pierwsza pomoc zadłużonym?

Zasada jest niezwykle prosta. Analityk (czyli osoba z olbrzymią wiedzą i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dłużnikami) na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji przygotowuje analizę Twojej sytuacji na jednej zasadzie: co on zrobiłby będąc na Twoim miejscu. Jakie kroki i rozwiązania zastosowałby w Twojej sytuacji, dysponując swoją wiedzą i umiejąc przewidywać skutki decyzji. A nade wszystko – jakie rozwiązanie wdrożyłby w celu redukcji zadłużenia, czyli umorzenia jego części.

Jakie dane podawane są do celów analizy?

Wszystko odbywa się anonimowo. Nie podajesz żadnych danych wrażliwych i identyfikacyjnych. Wiek, rodzaj pracodawcy, wysokość dochodów, wielkość zadłużenia bankowego i pozabankowego – to dane potrzebne do sporządzenia analizy, czyli pierwszej pomocy zadłużonym. Dane te wpisujesz do formularza, otrzymanego po zamówieniu analizy. Fragment formularza:

Pierwsza pomoc zadłużonym - formularz do analizy finansowej
il.1. Przykładowe pytania w formularzu

Co analiza może natychmiast zmienić w życiu osoby zadłużonej?

Ma ona bardzo cenną właściwość: potrafi spojrzeć na swoją sytuację oczami doświadczonego fachowca. Który ocenia ją obiektywnie, bez emocji i przez pryzmat swojej wiedzy. Co oznacza, że przykładowo w sytuacji według dłużnika beznadziejnej, rozwiązanie jest proste, szybkie i wymaga inwestycji o wartości jednego refinansowania. Pierwsza pomoc zadłużonym w postaci analizy to rozwiązanie, które może uratować przed tragedią niejednego zagubionego dłużnika. Który zaszczuty psychicznie przez windykację nie widzi szans na odmianę swego losu. Podczas, gdy sposób na wyjście z długów jest na wyciągnięcie ręki.

Jak i gdzie można skorzystać z pierwszej pomocy dla zadłużonych?

Kliknij, zamów analizę on-line (57 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Usługa objęta jest gwarancją – jeśli analityk uzna, że nie jest w stanie w danym przypadku pomóc, natychmiast zwracamy pieniądze. Nie musisz wysyłać żadnych wniosków, środki zostaną przesłane automatycznie. Zamówienie pierwszej pomocy w postaci analizy nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem.

Uwaga: informacja dla tych, którzy czują obawy przed zakupem usług w internecie
Jeśli odczuwasz lęk i boisz się, że po zamówieniu analizy nie otrzymasz jej, przeczytaj kilka informacji, które być może uświadomią Ci to, w jakiej firmie dokonujesz zamówienia. I dlaczego pierwsza pomoc zadłużonym to Twoja wielka szansa na wyjcie z długów bez strat własnych:

  • Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat
  • Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od wspomnianych 10 lat
  • Dzięki naciskowi na uczciwość w stosunku do klienta, jesteśmy marką polecaną przez pracowników większości banków
  • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankach zadłużenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.