pierwsza pomoc w długach

Pierwsza pomoc zadłużonym

4.8
(277)

Tkwisz w pętli długów parabankowych, wyrzucasz pieniądze na lichwiarskie refinansowania, które nic nie dają? Boisz się, aby parabanki i chwilówki nie zrujnowały Ci życia? Chcesz to zmienić?

Pierwsza pomoc zadłużonym, czyli czego potrzebujesz, aby zacząć oddłużanie

Jeśli Twoja sytuacja jest podobna do historii jednej z naszej klientek, opisanej tutaj przez Onet.pl i potrzebujesz pilnej pomocy, jesteś o krok od jej uzyskania. Ale ten krok musisz zrobić świadomie.

Przez rok nie musisz spłacać parabanków i chwilówek
Od ponad 10 lat oddłużamy Polaków. Sprawdź, co zyskasz dzięki naszej pomocy:

 • przesuwasz rozpoczęcie spłaty o minimum rok
 • uwalniasz się od telefonów z firm windykacyjnych
 • kontakty z windykacją terenową przejmuje pełnomocnik prawny
 • próby uzyskanie nakazów w e-sądzie blokuje adwokat
 • otrzymujesz indywidualny plan oddłużenia i dedykowanego opiekuna, a w abonamencie darmową konsultację oddłużeniową i nielimitowaną pomoc adwokata w zakresie tworzenia dla Ciebie sprzeciwów i pism procesowych
 • finalnie spłacasz mniej niż pożyczyłeś i na warunkach przez siebie ustalonych dzięki wykorzystaniu zjawiska umorzeń długu i naszych indywidualnych na tym polu doświadczeń. W dalszej części tekstu znajdziesz zdjęcie realnego umorzenia zrealizowanego dla naszego klienta. Sprawdź, w jaki sposób zredukował on długi o wartości 83.780 zł do kwoty 15.000 zł.
 • otrzymujesz dwa prezenty: pismo oddłużeniowe oraz Poradnik Antywindykacyjny – wyłącznie za samo zamówienie analizy!

Zamów analizę swojej sytuacji i otrzymaj unikalne prezenty – w tym jeden, za który kilka firm żąda 3000 zł!

Do skutecznego oddłużania niezbędna jest wiedza o tym, jak w Twojej sytuacji wyjść z długów. Otrzymasz ją od ręki – w ramach analizy finansowej. 

Uwaga: analiza objęta jest pełną gwarancją. Zamawiając analizę swojej sytuacji wraz z planem wyjścia z długów, nie ryzykujesz niczym. W sytuacji, gdy analityk uzna sytuację za zbyt trudną, aby mógł pomóc, zwracamy Ci 100% kosztów analizy.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dodatkowo do każdego zamówienia dodajemy prezenty. 

Pierwszy prezent to pismo do wierzycieli, czyli pismo, które wiele firm oferuje zadłużonym jako antidotum na długi pobierając za nie opłatę nawet 3000 zł. Słyszałeś zapewne o tych szukających pomocy dla zadłużonych, którzy zapłacili „firmom oddłużeniowym”  3000 zł za pismo, które mieli wysłać do swoich wierzycieli? Takie pismo, stworzone przez naszego adwokata, otrzymasz od nas w prezencie do analizy. I wykorzystasz zgodnie z własnym uznaniem. Jeśli uważasz, że Twoja droga do oddłużania to profesjonalne pismo do wierzycieli – może być Twoje. W cenie analizy, a nie 3000 zł…

Drugi prezent to unikalny Poradnik Antywindykacyjny – jedyny w Polsce poradnik tego typu. W 100% autorstwa naszych specjalistów. Poradnik otrzymasz jako prezent od nas wraz z analizą i dzięki niemu zrozumiesz:

 • czym naprawdę jest windykacja, a czym chce być w Twoich oczach
 • jakie ma prawa i jakie obowiązki, czyli dlaczego nie można bać się windykatora
 • co zrobić, aby stać się nietykalnym dla windykatorów
 • jak rozmawiać z windykatorem, aby osiągnąć nad nim przewagę

A przede wszystkim przestaniesz panicznie bać się sms-ów i maili, wysyłanych przez wierzycieli, chcących zastraszyć Cię windykacją

Pierwsza pomoc zadłużonym - poradnik antywindykacyjny gratis
Zdj. 1 Poradnik Antywindykacyjny – okładka. Poradnik ten otrzymasz gratis w ramach zamówionej analizy stanu zadłużenia.
Analizę zamówisz jednym kliknięciem poprzez poniższy box. Zrealizujemy ją w ciągu maksymalnie 24 godzin. Zrób pierwszy krok w stronę wyjścia z błędnego koła pożyczek na spłatę pożyczek. Zdobądź wiedzę o tym, jak wyjść z długów. No i prezent – Poradnik Antywindykacyjny – aby zrozumieć, że windykacja w 90% rozgrywa się w Twojej wyobraźni.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Na czym polega pierwsza pomoc zadłużonym?

Zasada pierwszej pomocy zadłużonym jest niezwykle przejrzysta. Analityk (czyli osoba z olbrzymią wiedzą i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dłużnikami) na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji przygotowuje analizę Twojej sytuacji na jednej zasadzie: co on zrobiłby będąc na Twoim miejscu. Jakie kroki i rozwiązania zastosowałby w Twojej sytuacji, dysponując swoją wiedzą i umiejąc przewidywać skutki decyzji. A nade wszystko – jakie rozwiązanie wdrożyłby w celu redukcji zadłużenia, czyli umorzenia jego części.

Jakie dane podawane są do celów analizy?

Wszystko odbywa się anonimowo. Nie podajesz żadnych danych wrażliwych i identyfikacyjnych. Wiek, rodzaj pracodawcy, wysokość dochodów, wielkość zadłużenia bankowego i pozabankowego – to dane potrzebne do sporządzenia analizy, czyli pierwszej pomocy zadłużonym. Dane te wpisujesz do formularza, otrzymanego po zamówieniu analizy. Fragment formularza:

Pierwsza pomoc zadłużonym - formularz do analizy finansowej
il.1. Przykładowe pytania w formularzu

Co analiza może natychmiast zmienić w życiu osoby zadłużonej?

Ma ona bardzo cenną właściwość: potrafi spojrzeć na swoją sytuację oczami doświadczonego fachowca. Który ocenia ją obiektywnie, bez emocji i przez pryzmat swojej wiedzy. Co oznacza, że przykładowo w sytuacji według dłużnika beznadziejnej, rozwiązanie jest proste, szybkie i wymaga inwestycji o wartości jednego refinansowania. Pierwsza pomoc zadłużonym w postaci analizy to rozwiązanie, które może uratować przed tragedią niejednego zagubionego dłużnika. Który zaszczuty psychicznie przez windykację nie widzi szans na odmianę swego losu. Podczas, gdy sposób na wyjście z długów jest na wyciągnięcie ręki.

Pętla kredytowa, windykacja, sąd, komornik – koszmar, który spędza sen z powiek coraz większej liczbie osób. Często słyszymy, że „pieniądze szczęścia nie dają” lub „pieniądze to nie wszystko”, ale każdy z nas pragnie zapewnić sobie i swoim bliskim stabilizację i bezpieczeństwo finansowe.

Utrata płynności finansowej i pętla długów

Gdy tracisz płynność finansową, nikogo z wierzycieli to nie obchodzi. Nikt nie słucha próśb i tłumaczenia, że potrzebujesz czasu. Firmy windykacyjne prześcigają się w pomysłach na to, jak zmusić Cię do tego, abyś „oddał co wziąłeś”. Czujesz się jak w potrzasku, z którego nie ma ucieczki, osaczony z każdej strony poprzez wiadomości e-mail, SMS, kilkanaście połączeń dziennie z nieznanych Ci numerów. A dzwonek telefonu, który przyprawia o szybsze bicie serca, staje się Twoim przekleństwem.

Osoby zadłużone bardzo często nie mówią o problemach finansowych nawet swoim bliskim – ze strachu przed ocenianiem ich, z poczucia winy i wstydu. A czasami dlatego, że słowa przysięgi małżeńskiej „na dobre i na złe” w obliczu problemów z długami tracą na znaczeniu. Zostają w tym kryzysie sami, poddają się, popadają w depresję i nie szukają pomocy.

Samotność, brak zrozumienia, strach, wstyd, zagubienie, bezsilność to niektóre z wielu emocji i uczuć, jakie towarzyszą osobom zadłużonym każdego dnia. Osobom, które nie znajdują wyjścia z sytuacji, nie mają pomysłu na naprawę swojego życia, swoich finansów. W tej otchłani nie widzą światełka w tunelu…..

zwykły dłużnik

Pierwsza pomoc zadłużonym w 24 godziny

Ale czy tak musi być?
NIE!
Czy długi to wstyd?
NIE! Przecież długi ma co trzeci Polak.
Nieważne jest to jak i dlaczego upadłeś, ważne jest to, że jesteś w stanie się podnieść
My nie oceniamy, my pomagamy……

Jak i gdzie można skorzystać z pierwszej pomocy dla zadłużonych?

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Usługa objęta jest gwarancją – jeśli analityk uzna, że nie jest w stanie w danym przypadku pomóc, natychmiast zwracamy pieniądze. Nie musisz wysyłać żadnych wniosków, środki zostaną przesłane automatycznie. Zamówienie pierwszej pomocy w postaci analizy nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem.

Uwaga: informacja dla tych, którzy czują obawy przed zakupem usług w internecie
Jeśli odczuwasz lęk i boisz się, że po zamówieniu analizy nie otrzymasz jej, przeczytaj kilka informacji, które być może uświadomią Ci to, w jakiej firmie dokonujesz zamówienia. I dlaczego pierwsza pomoc zadłużonym to Twoja wielka szansa na wyjcie z długów bez strat własnych:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankachzadłużeniazadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Czego potrzebujesz, aby wyjść z długów?

Właściwy podział długów - podstawa skutecznego oddłużania
Aby wyjść z długów musisz wiedzieć, jak swoje długi odpowiednio posegregować. I jak duży procent Twoich długów będzie mógł być umorzony po sprzedaży. To najważniejsza wiedza, bez niej zamiast oddłużać się, możesz tylko płacić na oślep bardziej bez świadomości, co robisz. I kręcić się w kółko. Zadłużając coraz bardziej.

Dowiedz się, w jaki sposób podzielić swoje długi, aby móc rozpocząć oddłużanie

Oddłużanie to wiedza i wsparcie prawne. Tak mało i jednocześnie tak dużo. Co zrobić, aby wyjść z długów nie mając wiedzy, ani wsparcia prawnego? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz jedno i drugie uzyskać.

Aby wyjść z długów musisz wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. Twoje środki są ograniczone, a długi znacznie większe. Podstawą oddłużania jest dokonanie właściwego podziału planu spłaty. Czyli rozdzielenie długów na 3 grupy. O kompletnie innych priorytetach i czasie spłaty. Podział u statystycznego dłużnika wygląda następująco:

Grupa Pierwsza – długi z najwyższym priorytetem, do spłaty w rok, maksymalnie 18 miesięcy

Są to zobowiązania, które trzeba spłacić, aby uniknąć komornika. Na spłatę tych długów masz około roku. Nie musisz spłacać ich od razu, robisz to sukcesywnie przez okres 12 miesięcy. Tyle bowiem realnie masz czasu, aby nie ryzykować zapoznania się z komornikiem. Z reguły czas na spłatę tych długów można jednak przesunąć do 18 miesięcy.

W skład tej grupy długów priorytetowych wchodzi z reguły 5%-20% (w skrajnych, nielicznych przypadkach 30%) Twoich zobowiązań. Jeśli masz zatem 100.000 zł długów, to wiesz, że 5 tys. do 20 tys. musisz w ciągu roku wydać na spłatę długów z tej grupy, aby uniknąć komornika i móc skorzystać ze skutecznego oddłużania, na którym zarobisz.

Grupa druga – czyli większość, bo aż 60-70% Twojego zadłużenia. Długi, które możesz wykupić z umorzeniem.

Większość Twoich długów to zobowiązania, które możesz – po ich sprzedaży – wykupić, płacąc znacznie mniej, niż dług wynosił. To jest podstawą oddłużania. I na tym oddłużanie należy skoncentrować. Ponieważ środki na wykup długów potrzebne będą dopiero za 18-60 miesięcy, masz dużo czasu, aby odłożyć pieniądze. Szczególnie, że nie potrzebujesz tyle, ile wynosi wartość zadłużenia na papierze. A znacznie mniej. I to jest ta „magia” skutecznego oddłużania – długi w „magiczny” sposób zmniejszają się. Powodując, że Twój wielki problem z długami staje się automatycznie również coraz mniejszy. Zobacz, jak wygląda to w praktyce.

Jak działa magia w oddłużaniu? Co sprawia, że dług nagle staje się pięć razy mniejszy?

Co zrobić, aby wyjść z długów? Oddłużanie poprzez umorzenie długu - fragment ugody
Zdj. 1 Co zrobić, aby wyjść z długów płacąc kilka razy mniej niż ma się zadłużenia? Odpowiedź jest prosta: każdy może to zrobić. Wystarczy posiadać odpowiedni plan oddłużenia. To nie magia, to wiedza.

Jeśli dokument wykupu długu jest mało przejrzysty, podpowiem na co zwrócić uwagę. Na kilka liczb.

Łączna kwota zadłużenia to 83.780 zł.

Wynegocjowana kwota wykupu, czyli kwota, którą musiał zapłacić klient: 15.000 zł

Wartość umorzenia: 68.780 zł

Czy znasz już odpowiedź na pytanie: co zrobić, aby wyjść z długów? Wykupić je po takiej cenie, do jakiej będziesz mógł go zredukować. Nasz klient spłacił 15.000 zł zamiast 83.700 zł. I oddłużył się całkowicie. Gdyby nie był naszym klientem i nie wiedział co zrobić, aby wyjść z długów, zapewne miałby komornika i 83.700 zł do zapłaty, powiększone o koszty sądowe i komornicze do ok. 100.000 zł.

Na swoje szczęście kiedyś zrobił pierwszy krok i zamówił analizę finansową, która pozwoliła mu zrozumieć, że jego sytuacja finansowa nie jest wcale tak tragiczna, jak kreślą ją wierzyciele i ich windykatorzy. Że jest nieustannie poddawany tzw. praniu mózgu, aby jako dłużnik złamał się i przestał wierzyć w to, że wyjdzie z długów. I szukać odpowiedzi na pytanie, co zrobić, aby wyjść z długów.

Mało brakło, a dołączyłby do grona bankrutów. Coś podpowiedziało mu jednak, że może warto zamówić analizę i dać sobie pomóc. Wystarczyło 15 miesięcy, w czasie których zamiast kupować przedłużenia i płacić na oślep, nie płacił nic, a za to odkładał z pensji (niezagrożonej zajęciem komorniczym – posiadał ochronę prawną) po 1000 zł i uzbierawszy 15 tysięcy wykupił swój dług. Automatycznie przestał być dłużnikiem.

Ty również masz taką szansę. Zawsze możesz zrobić pierwszy krok i zamówić analizę.

Grupa trzecia – długi lichwiarskie, czyli ta część zadłużenia, która przeznaczona jest do umorzenia

5% – 15% przeciętnego dłużnika stanowią długi lichwiarskie. Czyli takie pożyczki pozabankowe, w ramach których otrzymując np. 10.000 zł po roku musisz zwrócić 25.000 zł.

Jest to lichwa, proceder prawnie zabroniony. Nasi specjaliści, w ramach programu wsparcia, wychwytują w Twoim portfelu długów te lichwiarskie elementy i poddają obróbce prawnej. Jej celem jest zabezpieczenie Cię przed roszczeniami w sytuacji, gdy masz spłacony kapitał pożyczki na lichwiarskich warunkach.

Jeśli nie posiadasz spłaconego kapitału – powoli i sukcesywnie uzupełniasz kapitał, aby mieć zwrócone tyle, ile pożyczyłeś. Pozostała część (ta lichwiarska) z założenia jest unieważniania.

Separacja długów lichwiarskich od innych pozwoli Ci na uniknięcie błędu popełnianego przez wielu dłużników. Ponieważ firmy udzielające lichwiarskich pożyczek mają agresywną windykację, wielu dłużników ulega presji strachu i spłaca lichwiarskie prowizje zamiast tych zobowiązań, które są dla niego istotne. A agresywna windykacja ma „pomóc” nieświadomemu dłużnikowi w tym. Wyrzucanie przez niego pieniędzy na spłatę lichwy zamyka drogę do oddłużania, gdyż brakuje mu pieniędzy na spłatę tego, co jest pilne i priorytetowe.

Agresywna windykacja daje firmie pożyczkowej szansę na odzyskanie pieniędzy poza salą sądową. Ta wiedząc, że przed sądem nie ma dużych szans na korzystny wyrok, ucieka się do tego, że próbuje zastraszyć dłużnika znacznie wcześniej. Aby odzyskać pieniądze bez ryzyka przegrania z kretesem w sądzie. Lub wręcz zwrotu dłużnikowi nadpłaconej pożyczki.

Co zrobić, aby wyjść z długów? Zacznij od analizy

Mam nadzieję, że kilka minut lektury pozwoliło Ci zrozumieć, że na długi patrzy się zupełnie inaczej niż robisz to Ty. I 99% innych dłużników. Oddłużanie to zmiana sposobu myślenia o długach. I postrzegania ich. Oraz – rzecz jasna – wsparcie fachowców.

Co zrobić zatem, aby zacząć proces wychodzenia z długów i efektywne oddłużenie?

Zamów analizę. To dzięki niej dowiesz się więcej o swoich długach i drogach wyjścia z nich. Jak również o możliwości objęcia Cię pełną i nielimitowaną opieką prawną na czas oddłużenia.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 277

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

 1. Chciałam jeszcze powiedzieć że 2 konsolidacje w Alior Bank mogę spłacać z synem dalej,ale resztę pożyczek i chwilówek chciałabym się pozbyć,bo w depresję przez to wpadłam i zdrowie też się rujnuje przez to.Blagsm pomocy.

 2. Witam,jestem w zakłopotaniu w związku z długami a mam ich trochę i na sporą kwotę jakieś 280 tysięcy. W tej kwocie są:2 konsodacje w Alior Bank z synem na współkę,2 pożyczki w Kasie Stefczyka w tym jedna z synem na współkę,3 pożyczki w Profi Credit.Oraz 2 chwilówki na kwotę ok 4700 zł.Oprucx tego karta kredytowa w Alior Bank na 4000 zł,to około 290 tysięcy złotych.Narazie spłacam nie ma żadnych opóźnień ale zaraz to się zmieni przez chwilówki no cały czas refinansuje,wypłata nie jest tak duża żeby na wszystko starczyło s przecież są rachunki i życie.Cxy mam jakąś szansę choć małą żebyscie mi i synowi pomogli.Bo syn pomaga mi trochę spłacać te kredyty które są wspólne,ale to i tak nie starcza.Prosze o odpowiedź.Moj mąż o tym nie wie,jak by się dowiedział to chyba by mnie rozszarpał.

 3. Witam.Mam 11 tys łącznie wszystkich chwilowek.Mam niski dochód .Gdy słyszę dźwięk telefonu z nieznanego numeru włos mi się jeży . Kilkakrotnie refinansowalam ale to jest bez sensu .Obecnie do kolejnej wypłaty jestem bez środków do życia .Nie mam jak spłacać . Czy jest jakaś szansa że mi pomożecie ?

  1. 11 tysięcy złotych w chwilówkach to naprawdę żaden problem. Jeśli jest Pani w stanie odkładać miesięcznie ok. 500 zł na późniejszą spłatę, to oddłużenie będzie kompletnie bezbolesne. I bezstresowe. Na dzień dobry musi Pani wyeliminować ze swojego życia windykację (czyli telefony, bo windykacja terenowa w przypadku chwilówek nie istnieje praktycznie), potem już będzie z górki. Warunek to jednak odkładanie równomierne, gdyż wiosną pierwsze pieniądze będą już potrzebne i trzeba będzie mieć je odłożone.

   1. Na odpowiedź czekać będzie Pani bardzo krótko. Staramy się realizować zlecenia w możliwie krótkim czasie, więc zgodnie z opisem usługi na analizę swojego stanu zadłużenia zaczeka Pani maksymalnie dobę. Oczywiście jeśli ją Pani zamówi….

 4. Mam 70tys chwilōwek .nonstop refinansuje albo dobieram następna nie daje rady .Mam niski dochód.A dług się nie pomniejsza tylko rośnie.Niewiem czy zamiast refinansowania to spłacać to kwota refinansowania. Refinansowanie tych chwilōwek to jest 8 tys miesięcznie skąd to brać.Da się z tego wyjść .nieam komornika i nie zalegam co robic

  1. Jak zawsze w takich przypadkach muszę odesłać Panią do artykułu, który komentuje Pani, opisując swój problem. W nim pojawia się w trzech różnych miejscach box pozwalający na zamówienie analizy. Naprawdę nie sposób go nie zauważyć. Proszę zatem w niego kliknąć, zamówić analizę, wypełnić formularz, który zostanie do Pani wysłany i zaczekać na wyniki.

  1. Statystycznie jesteśmy w stanie pomóc 95% osób z problemami zadłużeń. Czy Pani jest w tym gronie, tego nie wiemy. Dowie się Pani zamawiając analizę. Bez ryzyka, gdyż w sytuacji, gdy nie będziemy mogli Pani pomóc, zwrócimy pieniądze za zamówioną usługę analizy Pani sytuacji.

 5. Witam. Jestem zadłużona. Mój problem polega na tym ze mam komornika na wniosek firmy Prokura na kwotę ok. 10 tys. Czy jesteście państwo w stanie podjąć negocjacje z firma Prokura aby moje zadłużenie było mniejsze do spłaty i żeby sprawa została wycofana od komornika?

 6. Witam.Mam prawie 150tys długu .Dwie umowy są już wypowiedziane .Spłacam co miesiąc wszystko po trochu .Mam 6 kredytów i żyć mi się nie chce .Czuję się jak w potrzasku.Te ciągle telefony poprostu mnie dobijają jeszcze bardziej.Prosze o jakąkolwiek pomoc

  1. Artykuł, który Pan komentuje, zawiera w sobie informacje, jak pomoc uzyskać. Więc proszę o ponowne przeczytanie, a rozpoczęcie procesu oddłużania będzie mógł Pan zacząć właściwie od zaraz.

  2. Witam ,mam 20 tys .długu w chwilówka i 90 tys. W banku wpadłam w pętle zadłużenia a mam bardzo niski dochód nie wiem co .. Czy jesteście w stanie mi pomóc ?

   1. Zapewne tak. W wielu, potencjalnie trudnych sytuacjach, rozwiązanie w postaci oddłużenia jest prostsze, niż można przypuszczać. Trzeba tylko na problem długów spojrzeć nie samodzielnie, czyli oczami wystraszonego laika, a przez pryzmat wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy znają świat długów i finansów od podszewki.
    Indywidualny plan pomocy opracowywany jest w trakcie konsultacji osobistych. A na pytanie, czy możemy Pani pomóc, odpowiedź znajdzie Pani we wstępnej analizie. O której piszemy w tym artykule.

 7. Dzień dobry
  Jestem [………]
  Na chwilę obecną mam 1100zł długu w orange, 987zł w chwilówce i 3315zł kredytu gotówkowego
  Ścigają mnie już 3 firmy windykacyjne, a ja jestem bez środków do życia, bo straciłem prace
  Czy jesteście w stanie mi pomóc?
  Dodam, że już drugi albo trzeci miesiąc tak ciągne
  Jak się moja partnerka o tym dowie to jestem skończony

  1. Witam.
   Co wielokrotnie podkreślamy – długi to nie wstyd. Jeśli nie jest się gotowym by stawić im czoła to nic nie pomoże. W pewien sposób zatem pomagają spojrzeć na życie z innej perspektywy. Wprawdzie skala Pana problemu jest mniejsza ale polecam artykuł o podejściu do długów i do czego prowadzi zamiatanie sprawy pod dywan: https://mamdlugi.pl/dluznik-chwilowek-spowiedz-nalogowej-pozyczkoholiczki/.
   Natomiast korzystając z usługi opisanej w artykule, który Pan komentuje zyska Pan wiedzę jak wychodzi się z długu.
   Z komentarza usunęliśmy dane. Takie serwisy jak nasz są odwiedzane każdego dnia przez tysiące osób zatem podawanie takich danych nie jest najlepszym pomysłem. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu e-mail.

 8. Witam serdecznie moja godność Michał Ciepal pisze w takiej sprawie otóż mam 7 chwilowek i 5 kredytów bankowych (1 konsolidacyjny) i zalegam już 4 miesiące i pytanie brzmi czy jest chociaż iskierka nadziei żeby wyjść z takiej sytuacji a nie mam nawet za co zrobić tej analizy na państwa stronie zamieszczonej prosił bym o szybką odpowiedź pozdrawiam serdecznie

 9. Witam mam 2 chwilówki i nie będę w stanie ich spłacić nie zalegam narazie z długiem co mogę zrobić w tej sytuacji bo nie będę wstaniecicj spłacić ani jednej wpadłam w zadłużenie i nie moge sobie z tym poradzić.

 10. Wpadłem w spirale zadłużenia mam na głowie 9 chwilówek refinansowałem je do lutego ale juz brakuje mi pieniedzy wydałem juz dziesiatki tysiecy na darmo na refinansacje jest jakies wyjście z tego?.

  1. Jeśli jest Pan w stanie odłożyć przez rok 30% wartości posiadanych chwilówek, to bez żadnych przeszkód może Pan rozpoczynać działania oddłużeniowe. Rozpoczynając od analizy, co jest wyraźnie opisane w artykule, który Pan komentuje.

    1. Znajdzie ją Pani w swojej skrzynce pocztowej. Analiza wykonywana jest w przeciągu 24 godzin i wysyłana mailem. Wraz z poradnikiem antywindykacyjnym oraz skróconym opisem rozwiązania uznanego za najskuteczniejsze w danym przypadku.

    2. Dzień dobry straciłam pracę mam zaległości w chwilówkach i innych bankach które nie wymagają dochodów chwilówki nie długo starca termin nie wiem co robić

  2. Witam. Posiadam około 70 tyś kredytów. 30 tys wzielam dla męża który jedynie napisal mi odręczne oświadczenie, że pieniądze byly dla niego, niestety po rozstaniu przestal spłacać kredyt, a widnieje na mnie. Z ratami nie zalegam, ale lada moment nie będę w stanie płacić ponieważ stracilam prace i wykorzystałam juz wszystkie sposoby na zdobywanie pieniędzy na raty. Proszę o pomoc.

 11. Dzień dobry,

  jestem w beznadziejnej sytuacji finansowej, spowodowanej „chwilówkami” Mam już 3 konsolidacje. I niestety nowe chwilówki. Ponieważ na spłatę jednych, biorę kolejne. Póki co nie zalegam ze spłatami, ale za chwilę bedzie to nieuniknione… Czy mogłabym prosić Państwa o pomoc?

Zostaw swój komentarz...