pierwsza pomoc w długach

Pierwsza pomoc zadłużonym

4.7
(150)

Jeśli tkwisz w pętli długów, płacisz lichwiarskie zobowiązania wbrew logice, a ze strachu – na przykład refinansując za pożyczone pieniądze – pierwsza pomoc zadłużonym natychmiast ratuje Cię od bezsensownego wyrzucania w błoto pieniędzy. Pożyczanych tylko dlatego, że boisz się przerwać płacenia. Twój strach wynika z braku planu wyjścia z długów, strachu i wstydu przed windykacją, sądem i komornikiem. Od 10 lat pomagamy zastraszanym dłużnikom. Możemy pomóc również i Tobie.

Przez rok nie musisz spłacać parabanków i chwilówek
Wrogiem dłużnika jest strach przed wierzycielami i konsekwencjami posiadania długów. Pierwsza pomoc zadłużonym to zastąpienie strachu wiedzą o prawach dłużnika, dzięki którym:

 • przesuwasz rozpoczęcie spłaty o minimum rok
 • uwalniasz się od telefonów z firm windykacyjnych
 • kontakty z windykacją terenową przejmuje pełnomocnik prawny
 • próby uzyskanie nakazów w e-sądzie blokuje adwokat
 • otrzymujesz indywidualny plan oddłużenia i dedykowanego opiekuna
 • finalnie spłacasz mniej niż pożyczyłeś i na warunkach przez siebie ustalonych

Do skutecznego oddłużania niezbędna jest wiedza. Otrzymasz ją od ręki – w ramach analizy finansowej. A rozszerzysz w trakcie osobistego spotkania ze specjalistą, który później będzie Twoim indywidualnym opiekunem w procesie wychodzenia z długów. Oddłużanie zawsze zaczynamy od analizy Twego zadłużenia.

Uwaga: analiza objęta jest pełną gwarancją. Zamawiając analizę swojej sytuacji wraz z planem wyjścia z długów nie ryzykujesz. W sytuacji, gdy analityk uzna sytuację za zbyt trudną, aby mógł pomóc, zwracamy Ci 100% kosztów analizy.

Czym jest pierwsza pomoc zadłużonym?

To błyskawiczna (do 24 godzin) analiza Twojej sytuacji finansowej. Wraz z sugerowanymi rozwiązaniami gotowymi do wdrożenia od zaraz. Szczegółowo omówionymi na minimum 10 stronach analizy. Taką minimalną objętość analizy gwarantujemy każdemu zadłużonemu, który szuka pomocy w wyjściu z długów. I chce dowiedzieć się, jak w jego sytuacji z długów wyszedłby profesjonalista. Zamów bezpiecznie i oczekuj na analizę oraz prezent:

Kliknij, zamów analizę on-line i pozwól sobie pomóc (w czasie pandemii zapłacisz tylko 57 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dodatkowo do każdego zamówienia dodajemy bowiem prezent – unikalny Poradnik Antywindykacyjny – jedyny w Polsce poradnik tego typu. Poradnik otrzymasz jako prezent od nas wraz z analizą i dzięki niemu zrozumiesz:

 • czym naprawdę jest windykacja, a czym chce być w Twoich oczach
 • jakie ma prawa i jakie obowiązki, czyli dlaczego nie można bać się windykatora
 • co zrobić, aby stać się nietykalnym dla windykatorów
 • jak rozmawiać z windykatorem, aby osiągnąć nad nim przewagę
Pierwsza pomoc zadłużonym - poradnik antywindykacyjny gratis
Zdj. 1 Poradnik Antywindykacyjny – okładka. Poradnik ten otrzymasz gratis w ramach zamówionej analizy stanu zadłużenia.

Na czym polega pierwsza pomoc zadłużonym?

Zasada pierwszej pomocy zadłużonym jest niezwykle przejrzysta. Analityk (czyli osoba z olbrzymią wiedzą i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dłużnikami) na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji przygotowuje analizę Twojej sytuacji na jednej zasadzie: co on zrobiłby będąc na Twoim miejscu. Jakie kroki i rozwiązania zastosowałby w Twojej sytuacji, dysponując swoją wiedzą i umiejąc przewidywać skutki decyzji. A nade wszystko – jakie rozwiązanie wdrożyłby w celu redukcji zadłużenia, czyli umorzenia jego części.

Jakie dane podawane są do celów analizy?

Wszystko odbywa się anonimowo. Nie podajesz żadnych danych wrażliwych i identyfikacyjnych. Wiek, rodzaj pracodawcy, wysokość dochodów, wielkość zadłużenia bankowego i pozabankowego – to dane potrzebne do sporządzenia analizy, czyli pierwszej pomocy zadłużonym. Dane te wpisujesz do formularza, otrzymanego po zamówieniu analizy. Fragment formularza:

Pierwsza pomoc zadłużonym - formularz do analizy finansowej
il.1. Przykładowe pytania w formularzu

Co analiza może natychmiast zmienić w życiu osoby zadłużonej?

Ma ona bardzo cenną właściwość: potrafi spojrzeć na swoją sytuację oczami doświadczonego fachowca. Który ocenia ją obiektywnie, bez emocji i przez pryzmat swojej wiedzy. Co oznacza, że przykładowo w sytuacji według dłużnika beznadziejnej, rozwiązanie jest proste, szybkie i wymaga inwestycji o wartości jednego refinansowania. Pierwsza pomoc zadłużonym w postaci analizy to rozwiązanie, które może uratować przed tragedią niejednego zagubionego dłużnika. Który zaszczuty psychicznie przez windykację nie widzi szans na odmianę swego losu. Podczas, gdy sposób na wyjście z długów jest na wyciągnięcie ręki.

Jak i gdzie można skorzystać z pierwszej pomocy dla zadłużonych?

Kliknij, zamów analizę on-line i pozwól sobie pomóc (w czasie pandemii zapłacisz tylko 57 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Usługa objęta jest gwarancją – jeśli analityk uzna, że nie jest w stanie w danym przypadku pomóc, natychmiast zwracamy pieniądze. Nie musisz wysyłać żadnych wniosków, środki zostaną przesłane automatycznie. Zamówienie pierwszej pomocy w postaci analizy nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem.

Uwaga: informacja dla tych, którzy czują obawy przed zakupem usług w internecie
Jeśli odczuwasz lęk i boisz się, że po zamówieniu analizy nie otrzymasz jej, przeczytaj kilka informacji, które być może uświadomią Ci to, w jakiej firmie dokonujesz zamówienia. I dlaczego pierwsza pomoc zadłużonym to Twoja wielka szansa na wyjcie z długów bez strat własnych:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat
 • Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Dzięki ukierunkowaniu na uczciwość w stosunku do klienta jesteśmy marką polecaną przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankach zadłużenia

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 150

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.