ultimo niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty - wezwanie do zapłaty
|||||

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

4.3
(3)

Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pismo od Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (w skrócie Ultimo NSFIZ) , mimo że wcześniej nie miałeś nawet pojęcia o istnieniu takiej firmy? Jeśli tak, oznacza to jedno – Ultimo kupiło Twój dług. Nie martw się tym – pomożemy Ci

 • uzyskać atrakcyjne umorzenie długu w Ultimo NSFIZ
 • wynegocjować ugodę z niskimi ratami bez odsetek
 • wygrać z Ultimo NSFIZ w sądzie

Jak działa Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zajmuje się legalnym i zgodnym z prawem skupowaniem niespłaconych długów. Od banków, firm pożyczkowych, ale też telekomunikacyjnych czy ubezpieczeniowych. A następnie odzyskiwaniem zakupionych długów.

Kupowanie wierzytelności przez NSFIZ Ultimo odbywa się na zasadzie cesji wierzytelności bez wiedzy i zgody dłużnika. Zgodnie z art. 509 kc Twój wierzyciel może sprzedać dług i nie potrzebuje do tego zgody dłużnika.

Działalność firmy windykacyjnej Ultimo NSFIZ polega na zawieraniu ugód z dłużnikami a wobec braku chęci z ich strony – dochodzeniu roszczeń na drodze sądowej.

O czym powinieneś wiedzieć jako dłużnik Ultimo NSFIZ?

Ultimo będzie chciał na Twoim długu zarobić. Najlepiej odzyskać całą kwotę wraz z odsetkami.

Musisz jednakże wiedzieć, że Ultimo kupiło dług za niewielki procent jego wartości, co sprawia, że Twoja wierzytelność jest warta znacznie mniej, niż wynika to z kwot podawanych w wezwaniach do zapłaty.

Co daje Ci szansę na wynegocjowanie z Ultimo NSFIZ bardzo atrakcyjnej ugody z umorzeniem części zadłużenia. Na przykład takiej:

Ugoda z umorzeniem 75% długu w Ultimo NSFIZ
il. 2 Sprzedanie długu do Ultimo NSFIZ może oznaczać znaczącą redukcję zadłużenia

Wezwanie do zapłaty od Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Nie warto podejmować pochopnych działań w odpowiedzi na wezwanie do zapłaty od Ultimo NSFIZ. Jeden nieopatrzny ruch może przerwać bieg przedawnienia lub spowodować uznanie długu, na którego istnienie (lub wysokość) brak wystarczających dowodów.

Gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty z Ultimo NSFIZ skontaktuj się z nami. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która na skalę ogólnokrajową prowadzi negocjacje z Ultimo pozwalające na uzyskanie niezwykle atrakcyjnych umorzeń długów kupionych przez Ultimo NSFIZ.

Unikniesz dzięki temu stresów sądowych. I co najważniejsze – dzięki naszej pomocy – zapłacisz Ultimo mniej, niż wynosił pierwotny dług.

Co zrobić, gdy otrzymasz pismo od Ultimo NSFIZ?

Dużo w tym przypadku zależy od formy, w jakiej ponaglono Cię do spłaty długu. Jeśli jest to list wysłany zwykłą pocztą, bez dowodów na istnienie zobowiązania, możesz wrzucić go do głębokiej szuflady razem z wierszami pisanymi do swojej pierwszej miłości. Odpisywanie, dzwonienie lub (o zgrozo!) przelew, nie przyniosą Ci żadnej korzyści. Mogą jedynie utwierdzić Ultimo w przekonaniu, że wierzytelność istnieje – co więcej, dłużnik jest skłonny (lub Ultimo jest w stanie go takim uczynić) do uregulowania swojego zadłużenia. W najgorszym razie takie działania zostaną wykorzystane przed sądem jako dowody na uznanie długu.

Aasa Polska informuje dłużnika o sprzedaniu długu do ultimo niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty
il. 2. Ultimo zastępuje dotychczasowego wierzyciela

Wezwanie do zapłaty z Ultimo NSFIZ jest dla Ciebie informacją, że możesz spłacić swój dług na znacznie lepszych warunkach niż przypuszczasz. Pod warunkiem, że nie popełnisz błędu, na który firma windykacyjna Ultimo liczy i czeka.

Reakcją na wezwanie do zapłaty wysłane przez Ultimo NSFIZ powinno być dogłębne sprawdzenie wierzytelności przez wyspecjalizowanego pełnomocnika. Dzięki nam możesz mieć komfort analizy swojej wierzytelności pod kątem prawnym bez ryzyka popełnienia kosztownego błędu. Wynajęcie pełnomocnika do reprezentacji przed Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest proste i możesz zrobić to jednym kliknięciem.

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy rozmawiać przez telefon z Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Oprócz wezwania do zapłaty Ultimo NSFIZ będzie starało się skontaktować z Tobą telefonicznie. Jest to element działań windykacyjnych, dzięki któremu wierzyciel będzie chciał uzyskać nad Tobą przewagę.

Konfrontacja z pracownikiem windykacji, który dzwoni do Ciebie z Ultimo, jest w większości przypadków stresująca i skazana na niepowodzenie.

Windykator telefoniczny Ultimo jest bowiem wyszkolony, co sprawi, że zdominuje rozmowę i uzyska od dłużnika deklarację spłaty długu!

Aby uniknąć stresu i ryzyka popełnienia błędu w rozmowie telefonicznej z windykatorem Ultimo NSFIZ zleć jej przeprowadzenie wynajętemu pełnomocnikowi.

Jak zawodowy negocjator przeprowadza rozmowę z Ultimo NSFIZ?

Twój pełnomocnik rozmawia wyłącznie o faktach. Bez wchodzenia w emocjonalne sfery rozmowy, w które Ciebie – jako dłużnika – windykator telefoniczny Ultimo będzie chciał natychmiast wciągnąć.

Negocjator ustala to, co jego interesuje w kontekście dalszych działań. Czyli

 • sprawdza, od kogo Ultimo NSFIZ kupiło wierzytelność
 • precyzuje dokładną datę zakupu wierzytelności
 • ustala datę wymagalności spłaty u wierzyciela pierwotnego
 • dokonuje sprawdzenia ruchów prawnych wykonanych przez wierzyciela pierwotnego
 • konkretyzuje działania natury prawnej realizowane przez Ultimo NSFIZ

Pozyskane informacje pozwalają ustalić, jak wygląda Twoja sytuacja i co warto zrobić, aby jak najkorzystniej dla Ciebie ją rozwiązać.

Ustalenia negocjatora z Ultimo NSFIZ służą przygotowaniu linii działania. W zależności od otrzymanych informacji i poznaniu sytuacji, Twój pełnomocnik zarekomenduje Ci:

 • wykup długu od Ultimo NSFIZ z atrakcyjnym umorzeniem
 • podpisanie ugody i spłatę długu w niskich, bezodsetkowych ratach
 • walkę w sądzie przez wyspecjalizowanego adwokata w celu oddalenia roszczenia w całości

Ustanowienie pełnomocnika – negocjatora zwalnia Cię z jakichkolwiek kontaktów bezpośrednich z Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Negocjacje z Ultimo NSFIZ

W przypadku, gdy analiza Twojej sprawy wskazuje na niewielkie szanse w walce sądowej z Ultimo NSFIZ, właściwym działaniem jest ugoda z wierzycielem. Uchroni Cię przed konsekwencjami i kosztami sprawy w sądzie, do której dojdzie, gdy minie czas wyznaczony przez Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zostanie przekroczony.

Możesz próbować wynegocjować jej warunki samodzielnie lub skorzystać z pośrednictwa naszego negocjatora, który osobiście będzie reprezentował Cię przed Ultimo, aby uzyskać dla Ciebie najlepsze z możliwych rozwiązań. O ile w pierwszym przypadku możesz liczyć jednie na drobne ustępstwa Funduszu, to decydując się na pośrednictwo, masz gwarancję sukcesu. Nie jest to pusty frazes – w przypadku niepowodzenia zwracamy zaliczkę.

Co możesz zyskać dzięki ugodzie z Ultimo NSFIZ?

Istnieją dwa rodzaje rozwiązań polubownych – jednorazowa spłata z częściowym umorzeniem (dajemy gwarancję na co najmniej 30%) lub rozłożenie długu na niskie, bezodsetkowe raty. Możesz zaoszczędzić kwoty, o których Ci się nawet nie śniło!

Więcej o usłudze negocjacji przeczytasz w artykule Długi w Ultimo.

Zaznaczmy w tym miejscu, że rozmowy z Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty prowadzimy wyłącznie bezpośrednio. Mamy świadomość, że wysyłanie pism nie przynosi oczekiwanych rezultatów, dlatego oferujemy tylko realną pomoc opartą na bezpośrednich negocjacjach z Ultimo NSFIZ.

Przegapiłeś czas na ugodę i dostałeś sądowy pozew lub nakaz zapłaty z powództwa Ultimo NSFIZ?

Być może spotkało Cię coś mało przyjemnego – doręczono na Twój adres pozew lub nakaz zapłaty.

Ultimo NSFIZ przykładowy nakaz zapłaty z e-sądu
il.3 Nakaz zapłaty nie oznacza dla dłużnika Ultimo NSFIZ żadnych kłopotów. Można go unieważnić.

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty z e-sądu masz 14 dni na jego unieważnienie.

Aby mieć gwarancję tego, że wydany przez e-sąd nakaz zapłaty zostanie unieważniony, musisz w terminie 14 dni od jego odebrania wnieść sprzeciw do e-sądu. Sprzeciw to lista zarzutów wobec nakazu wraz z uzasadnieniem prawnym argumentów przeciwko. Przykładowy, napisany przez adwokata sprzeciw wygląda tak (fragment):

Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez sąd dla Ultimo NSFIZ

Korzystając z pomocy naszego adwokata w sporządzeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty Ultimo NSFIZ masz 100% pewności, że po jego wysłaniu postępowanie w e-sądzie zostanie umorzone.
Umorzenie postępowania w e-sądzie z powództwa Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
il.4 Skuteczny sprzeciw daje zawsze ten sam efekt – pismo z sądu informujące o umorzeniu postępowania

Sprawa z powództwa Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w sądzie rejonowym

Jeśli dług w Ultimo NSFIZ trafił do sądu rejonowego, wciąż masz wielką szansę na wygraną i całkowite oddalenie roszczeń firmy windykacyjnej. Przekaż nam sprawę do analizy, a doświadczony adwokat podpowie Ci dalsze kroki.

Firmie windykacyjnej, która kupiła dług, nie jest wcale łatwo wygrać w sądzie. Szczególnie, gdy wszystkie dokumenty wnikliwie sprawdza Twój prawnik i przedstawia sądowi szereg wątpliwości.

Gdy sąd stwierdzi uchybienia natury formalnej – oddali pozew:

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przegrywa w sądzie. Wyrok sądu.
il. 5 Wygrana w sądzie z Ultimo NSFIZ nie jest czymś rzadkim. Wręcz przeciwnie.
Ultimo NSFIZ  lubi kupować długi lichwiarskie, takie jak Hapi, Provident, Aasa, TakTo, Zaplo. W przypadku długów lichwiarskich wygrana w sądzie jest praktycznie formalnością, a zyski dłużnika liczone są w tysiącach złotych. Osobom zadłużonym, windykowanym przez Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z powodu kupionych pożyczek lichwiarskich, polecamy walkę w sądzie o umorzenie lichwy. Bez stresu i zaangażowania osobistego – wszystkim od A do Z zajmuje się adwokat, wyspecjalizowany w bojach z funduszami typu Ultimo NSFIZ.

Zajęcie komornicze z Ultimo – jak się bronić przed egzekucją komorniczą?

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wszczął egzekucję komorniczą, a Ty nie miałeś pojęcia o toczącym się postępowaniu sądowym?

Masz prawo do obrony. I to niezwykle skutecznej. Służy do tego powództwo przeciwegzekucyjne, które jest niezwykle pomocną bronią każdego, kto ma komornika sądowego, a nie otrzymał z sądu żadnych pism.

Jeśli Ultimo NSFIZ złożyło pozew do sądu, podając Twoje nieaktualne dane adresowe, w wyniku czego uzyskało tytuł wykonawczy i wszczęło egzekucję komorniczą, masz prawo do złożenia powództwa, które egzekucją zablokuje. A sprawa wróci do sądu do ponownego rozpatrzenia.

Jeśli zatem masz komornika, ale nie wiedziałeś o sprawie wytoczonej przez Ultimo NSFIZ, czym prędzej reaguj – powództwo przeciwegzekucyjne to jedyna broń dłużnika, która pozwala na „cofnięcie w czasie” sprawy do momentu złożenia pozwu – tym razem z aktualnym adresem.

Co to oznacza dla Ciebie? To, że będziesz mógł zapobiec egzekucji poprzez skuteczną obronę w sądzie. Potrzebujesz pomocy prawnej w związku z toczącym się postępowaniem komorniczym. Napisz do nas: prawnicy@mamdlugi.pl – pomożemy błyskawicznie zablokować komornika i dać Ci szansę na obronę.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

O Ultimo NSFIZ

NSFIZ Ultimo jest liczącym się graczem na polskim rynku, dlatego – w przeciwieństwie do wielu małych firemek – możesz liczyć na kulturę windykacji i nieuciekanie się do sztuczek na granicy prawa. Ultimo NSFIZjest z reguły przyjazne osobom zadłużonym i otwarte na poważne propozycje ugody. Nawet w przypadku posiadania nakazu zapłaty.

Swoją centralę ma we Wrocławiu, przy ul. Szczytnickiej. Spółka należy do międzynarodowej grupy kapitałowej B2Holding; jej częścią jest także Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp. k., która obsługuje sprawy Ultimo NSFIZ od strony prawnej.

Co zrobić, gdy staniesz się dłużnikiem Ultimo?

Przede wszystkim nie panikować, a podjąć racjonalne działania. Zawalczyć przed sądem o swoje lub podjąć rozmowy na drodze polubownej, nie czekając na ryzyko uzyskania przez Ultimo NSFIZ nakazu zapłaty. Jeśli chcesz skorzystać z negocjacji przez pełnomocnika, nie ryzykując nawet złotówki, zamów usługę dedykowaną osobom zadłużonym w Ultimo NSFIZ, korzystając z bannera poniżej:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 3

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...