Pomoc zadłużonym w Katowicach – oddłużanie

4.5
(15)

Jeśli interesuje Cię pomoc zadłużonym, realizowana przez profesjonalistów, znajdziesz ją w Katowicach. Katowice są jednym z miast, w którym posiadamy biuro i organizujemy spotkania z osobami potrzebującymi pomocy w wyjściu z długów.

Na czym polega pomoc zadłużonym w Katowicach?

Od 2009 roku (czyli już 10 lat) pomagamy zadłużonym osobom fizycznym i firmom. Niezmiennie od początku działalności nasza pomoc dla zadłużonych – również w Katowicach – realizowana jest w sposób bezpośredni.

Wiemy doskonale, że oddłużanie jest skuteczne wyłącznie wówczas, gdy zmieni się sposób myślenia osoby zadłużonej. Jest to proces trwający tygodnie, nierzadko miesiące. A jego najważniejszym elementem jest osobiste spotkanie z osobą potrzebującą pomocy w wychodzeniu z długów.

Spotkaj się z naszym specjalistą - Dolny i Górny Śląsk oraz Opolszczyźna

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Trzeba mieć świadomość, że proces wpadania w pętlę długów jest w znaczącej mierze wynikiem braku wiedzy. Dłużnik z pierwszymi symptomami załamania stabilności finansowej jest zagubiony. Nie ma żadnego pojęcia o tym, co znaczy oddłużanie i wychodzenie z długów. Strach przed konsekwencjami, potęgowany zastraszaniem przez windykatorów, powoduje reakcje zawsze taką samą. Zdobycie pieniędzy na spłatę długów za wszelką cenę. Najczęściej za cenę lichwy….

Efektem jest coraz szybciej rosnąca spirala zadłużenia. Najczęściej kończąca się wraz z końcem chętnych do pożyczania. Dopiero wówczas osoba w pętli zaczyna szukać pomocy dla zadłużonych. Tyle tylko, że jej wiedza jest dokładnie taka sama jak w momencie wpadania w pętlę kredytową.

Dlatego pierwszym i najważniejszym etapem wychodzenia z długów jest przyswojenie wiedzy. Każdy nasz klient, szukający firmy oddłużeniowej np. w Katowicach, musi otrzymać odpowiednia porcję wiedzy, aby zmienił się jego sposób postrzegania wierzycieli, firm windykacyjnych czy też sądu.

Pierwszy etap pomocy w wyjściu z długów to zatem spotkanie bezpośrednie w Katowicach – konsultacje oddłużeniowe. W przypadku mieszkańców Górnego Śląska, Zagłębia i okolic ten etap oddłużania realizowany jest w naszym biurze w centrum miasta. Z bardzo dobrym dojazdem zarówno samochodem, jak i pociągiem (biuro znajduje się kilkaset metrów od dworca)

Dopiero wówczas możemy rozpocząć właściwy

proces oddłużania, czyli realizację przyjętego planu wychodzenia z długów

Plan taki realizowany jest z pomocą fachowców, którymi nasza firma dysponuje i z których jest dumna. Każdy nasz klient, szukający pomocy dla zadłużonych (w tym oczywiście również w mieście Katowice) ma do dyspozycji prawników (adwokat, radca prawny czy nawet prawnik z kancelarii komorniczej), doświadczonych specjalistów do spraw oddłużania z wieloletnimi praktykami „po drugiej stronie barykady” – w bankach, firmach windykacyjnych czy funduszach zajmujących się dochodzeniem kupionych wierzytelności.

Jak wyjść z długów, czyli pomoc zadłużonym w Katowicach

O tym, jaką metodę wychodzenia z długów, czyli jaki sposób oddłużania zostanie przyjęty, decydują konsultacje bezpośrednie, które są pierwszym etapem pomocy zadłużonym. Każdy dłużnik jest inny. I u każdego wskazane są inne rozwiązania:

 1. Jednemu wystarczą skuteczne negocjacje z wierzycielami (nasza firma realizuje je wyłącznie bezpośrednio w centralach banków czy firm windykacyjnych – nie używamy innej drogi niż bezpośrednia).
 2. Drugi potrzebujący najszybciej wyjdzie z pętli kredytowej poprzez wykup własnych długów. Co oferujemy jako jedyna firma w Polsce, odkupując sprzedane długi naszych klientów z bardzo wysokimi umorzeniami.
 3. Trzeci dłużnik najwięcej zyska poprzez upadłość konsumencka, którą pokieruje nasz zespół prawników.

Pomoc zadłużonym w Katowicach

Dlaczego warto wychodzić z długów z nami?

Największym przeciwnikiem dłużnika, który chce wyjść z pętli, jest osamotnienie w walce z wierzycielami. Ci mają nad nim ogromną przewagę, którą wykorzystują, doprowadzając jego psychikę do stanu kompletnej bezbronności.

Pomoc zadłużonym w Katowicach – jak w każdej innej części kraju – to zapewnienie osobie zadłużonej opieki specjalistów. Mając do dyspozycji adwokata dłużnik przestaje bać się windykacji. Gdyż wie, że okazując pełnomocnictwo, w którym widnieje mecenas jako pełnomocnik prawny, skutecznie zniechęci każdego windykatora do niegrzecznych zachowań. Ten bowiem wie, że za dłużnikiem stoi adwokat, który w obronie swojego klienta narobi windykatorowi olbrzymich kłopotów natury prawnej.

Pomoc prawna, ochrona przed komornikiem i wsparcie merytoryczno – psychologiczne dłużnika to nie jedyne atuty, które wyróżniają naszą firmę spośród dziesiątek firm, które obiecują szybkie wyjście z długów.

Trzeba wiedzieć, że oddłużanie to proces trwający długo. Ale z naszą pomocą bezboleśnie i co najważniejsze – w wielu przypadkach pozwalającym na zredukowanie swoich długów o 30-50%. Poprzez nasze procedury wykupu długów i wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z bankami i firmami takimi jak KRUK, Ultimo czy BEST jesteśmy w stanie pomóc znacząco zredukować długi każdego prawie dłużnika.

Długi na raty – jedna z kilku opcji pomocy zadłużonym

Bardzo wielu zadłużonych podchodzi sceptycznie do terminu: oddłużanie. Myślą oni bowiem w sposób racjonalny (wg swojego stanu wiedzy) i nie sposób zakwestionować pewnej logiki myślenia. Które można zawrzeć w takich słowach:

mam 100.000 zł długów, miesięcznie mogę spłacać po 700 zł. Odsetki zjedzą moje wpłaty i do śmierci nie wyjdę z długów.

Dlatego oddłużanie jest możliwe tylko wówczas, gdy jest starannie przemyślane i zaplanowane. Bo bez problemu da się wyjść z długów nawet większych niż 100 tysięcy mając do dyspozycji tylko 700 zł miesięcznie.

Przykład
Dłużnik ma na swoim koncie w sumie 105.000 zł długów. Załóżmy, że długi podzieliły między sobą 3 fundusze:

 • Prokura (KRUK),
 • BEST,
 • Ultimo.

I że każdy z nich ma wierzytelności o wartości 35.000 zł. Jeśli taki dłużnik trafi do naszej firmy, to już po 4 godzinach konsultacji oddłużeniowych w Katowicach będzie miał gotowy plan wyjścia z długów.

 1. Dług w funduszu Prokura (KRUK) 35.000 zł. Raty bez odsetek i kosztów w ilości 200. Miesięczna rata 175 zł.
 2. Zadłużenie w Ultimo w wysokości 35.000 zł. Ugoda na 140 rat bezodsetkowych. Wysokość raty 250 zł.
 3. BEST SA – 35.000 długu. Rozwiązanie: układ ratalny 120 rat i umorzenie 10% wartości zadłużenia. Rata miesięczna wynosi 262.50 zł.

Suma zobowiązań miesięcznych to 687.50 zł.

Jak widać osoba, która skorzysta z profesjonalnego oddłużania może wyjść z długów, choć przed konsultacjami zapierałby się, że nie jest możliwe.. Ale to nie wszystko. Czasami może wyjść z długów w sposób, który w najlepszych snach nie pojawiłby się w jej głowie. Gdyż dłużnik w reguły nie wie o takich rzeczach, jak

Umorzenie długu – oddłużenie w jeden dzień

Jedną ze strategii, jaką realizujemy w ramach pomocy dla zadłużonych w Katowicach, jest oddłużenie całkowite poprzez wykup długu z umorzeniem. Jest to alternatywa dla układów ratalnych, ale wymaga od dłużnika posiadania większej gotówki. Najczęściej z pomocą przychodzi rodzina, która pożycza pieniądze na oddłużenie.

Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na skanie, przedstawiającym ugodę umorzeniową:

Dla tych, którzy nie do końca zrozumieli zapis ugody, wyjaśnienie. Suma długów naszego klienta to ponad 115.000 zł (tak, tak – wiele osób ma takie długi). Wynegocjowane umorzenie długu to ponad 80.000 zł. Niecałe 35.000 zł to kwota, którą po umorzeniu jest winien Ultimo nasz klient. Dzięki pożyczce rodziny wpłacił on wspomniane 34.635,75 zł tego samego dnia, w którym negocjator dostarczył mu ugodę. I tym samym jego zadłużenie z olbrzymich 115.000 zł zredukowało się do kwoty pożyczki rodzinnej. Którą będzie co prawda spłacać jeszcze kilka lat. Ale wie już, że wyjdzie z długów, choć jeszcze kilka dni wcześniej traktował się jak bankruta.

I gdyby kilka dni wcześniej ktoś powiedział mu, że jeśli trafi na profesjonalną pomoc dla zadłużonych w Katowicach, jego dług zmaleje o 80.000 zł – zostałby wyśmiany. Wielu dłużników nie wierzy bowiem w skuteczne oddłużanie. Ich prawo, ich długi, ich życie…..

Pomoc dla zadłużonych w Katowicach – zamówienie usługi

Pomoc zadłużonym w Katowicach oferowana jest również w wybrane weekendy miesiąca (sobota – niedziela). Aby rozpocząć oddłużanie zamów konsultacje bezpośrednie i porozmawiaj ze specjalista na temat możliwości wyjścia z długów. Pamiętaj, że konsultacje obliczone są na 4 godziny zegarowe. W czasie których Twój sposób patrzenia na swoje zadłużenia mocno się zmieni. I zobaczysz światełko w tunelu, które pozwoli Ci uwierzysz, że możesz wyjść z długów.

Jak wyjść z długów – kliknij w link, opłać konsultacje i zarezerwuj termin spotkania w Katowicach. Czas oczekiwania na konsultacje to 2-7 dni w zależności od ilości rezerwacji dokonanych przez innych potrzebujących pomocy dla zadłużonych.

Spotkaj się z naszym specjalistą - Dolny i Górny Śląsk oraz Opolszczyźna

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 15

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Pomoc zadłużonym w Katowicach – oddłużanie”

  1. Wiele zależy od konstrukcji umowy pożyczki. Proszę o bezpośredni kontakt na naszą skrzynkę e-mail, ustalimy szczegóły. Proszę pamiętać, że w razie konieczności mamy ograniczony czas na wniesienie sprzeciwu.

Zostaw swój komentarz...