4.5
(17)

KatowiceJeśli interesuje Cię pomoc zadłużonym i oddłużanie, realizowane przez profesjonalistów, znajdziesz je w mieście Katowice. Katowice są jednym z miast, w którym posiadamy biuro i organizujemy spotkania z myślą o osobach mieszkających na Górnym Śląsku, a szukających pomocy w wyjściu z długów.

Oddłużanie Katowice i okolice – na czym polega?

Od 2009 roku (czyli już dobrze ponad 10 lat) pomagamy zadłużonym osobom fizycznym i firmom. Niezmiennie od początku działalności nasza pomoc dla zadłużonych – pod hasłem: oddłużanie Katowice i okolice  – realizowana jest w sposób bezpośredni.

Wiemy doskonale, że oddłużanie jest skuteczne wyłącznie wówczas, gdy zmieni się sposób myślenia osoby zadłużonej. Jest to proces trwający tygodnie, nierzadko miesiące. A jego najważniejszym elementem jest osobiste spotkanie z osobą potrzebującą pomocy w wychodzeniu z długów. Wiele osób, po okresie pandemii, przekłada jednak nad  bezpośrednie konsultacje te realizowane w formie telefonicznej. Również ze względu na cenę. Nasza przedstawiana oferta oddłużania daje możliwość wyboru formy konsultacji bezpośrednich. A zaczyna się zawsze od analizy finansowej.

Analiza finansowa samodzielnie lub z dodatkami

Analiza Twojego problemu to pierwszy krok do tego, aby rozpocząć oddłużanie – Katowice, Warszawa czy inne miasto zamieszkania dłużnika nie gra roli, z naszymi przedstawicielstwami skontaktujesz się w 8 największych miastach w Polsce. Ale analiza jest wykonywana całkowicie online. Możesz zamówić ją jako usługę samodzielną lub z dodatkami, które pomogą Ci zdobyć wiedzę na każdym etapie oddłużania.

Wybierz opcję najlepszą dla siebie:

Analiza zadłużenia
97 zł 37 zł
Poradnik
24,97 zł
Pismo
24,97 zł
Pakiet 3 w jednym – kupuj taniej
146,94 zł 67,00 zł
Jeśli interesuje Cię wyjście z chwilówek i pętli długów parabankowych, koniecznie zapoznaj się z naszym unikalnym autorskim programem oddłużania. Z nim wyjście z długów parabankowych i pozbycie się zobowiązań wobec firm pożyczkowych jest dziecinnie proste. I co najważniejsze – spłacać długi zaczniesz dopiero za rok. Nasz pomysł na wyjście z długów pozwala na długi finansowy oddech i pozbieranie się po finansowych stratach wynikających z refinansowania chwilówek czy spłacania lichwiarskich pożyczek ratalnych. Sprawdź, co możemy zaoferować mieszkańcom Katowic i okolic w ramach pomocy dla zadłużonych.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy wydanych na analizę stanu zadłużenia i anonimowość analizy finansowej

Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii oddłużeniowych, jeśli nie jedyną, która oferuje gwarancję na swoje usługi. Naszym celem jest zapewnienie Ci komfortu bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy. Jeśli po otrzymaniu formularza uznamy, że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc, nadpłacone środki wracają do Ciebie od razu. Nie musisz się o nie upominać. Oto całe ryzyko współpracy z nami, które nie istnieje – tak działa bowiem uczciwa kancelaria oddłużeniowa.

Oddłużanie to proces polegający na dyskrecji. Oddłużanie Katowice pod tym względem nie różni się od innych miast. Dlatego też zamówieni analizy gwarantuje Ci pełną anonimowość. W formularzu, który otrzymasz po jej zamówieniu, podajesz tylko adres e-mail oraz kod pocztowy. Twoje imię i nazwisko, adres i PESEL nie są nam do niczego potrzebne. Poniższy formularz, a raczej jego fragment, zobrazuje Ci to, jakich danych potrzebujemy, aby pomóc Ci wyjść z długów.

Oddłużanie Katowice - formularz do analizy finansowej dla mieszkańców Katowic szukających pomocy w oddłużaniu

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o tym, dlaczego pomoc w oddłużaniu, świadczona przez nas jako kancelarię oddłużeniową, jest ceniona w całym kraju?

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Wyjście z długów – zanim rozpoczniesz, musisz wiedzieć jak działa oddłużanie Katowice i okolice

Trzeba mieć świadomość, że proces wpadania w pętlę długów jest w znaczącej mierze wynikiem braku wiedzy. Dłużnik z pierwszymi symptomami załamania stabilności finansowej jest zagubiony. Nie ma żadnego pojęcia o tym, co znaczy oddłużanie osób fizycznych i wychodzenie z długów. Strach przed konsekwencjami, potęgowany zastraszaniem przez windykatorów, powoduje reakcje zawsze taką samą. Zdobycie pieniędzy na spłatę długów za wszelką cenę. Najczęściej za cenę lichwy….

Efektem jest coraz szybciej rosnąca spirala zadłużenia. Najczęściej kończąca się wraz z końcem chętnych do pożyczania. Dopiero wówczas osoba w pętli zaczyna szukać pomocy dla zadłużonych. Tyle tylko, że jej wiedza jest dokładnie taka sama jak w momencie wpadania w pętlę kredytową.

Dlatego pierwszym i najważniejszym etapem wychodzenia z długów jest przyswojenie wiedzy. Każdy nasz klient, szukający firmy oddłużeniowej np. w Katowicach, musi otrzymać odpowiednia porcję wiedzy, aby zmienił się jego sposób postrzegania wierzycieli, firm windykacyjnych czy też sądu.

Pierwszy etap pomocy w wyjściu z długów to zatem konsultacja, od której zaczynamy pomoc dla dłużników. Możliwe jest spotkanie bezpośrednie w Katowicach. W przypadku mieszkańców Górnego Śląska, Zagłębia i okolic ten etap oddłużania realizowany jest w naszym biurze w centrum miasta. Z bardzo dobrym dojazdem zarówno samochodem, jak i pociągiem (biuro znajduje się kilkaset metrów od dworca).

Oczywiście w większości dłużników zamieszkujących Katowice oddłużanie możemy rozpocząć od konsultacji telefonicznych. Gdyż taka forma jest powszechnie preferowana.

Dopiero odbycie konsultacji daje

możliwość oddłużania finansowego, czyli realizację przyjętego planu wychodzenia z długów

Plan taki realizowany jest z pomocą fachowców, którymi nasza firma dysponuje i z których jest dumna. Każdy nasz klient, szukający oddłużenia (w tym oczywiście również w mieście Katowice) ma do dyspozycji dobrych prawników od długów (adwokat, radca prawny czy nawet prawnik z kancelarii komorniczej), doświadczonych specjalistów do spraw oddłużania z wieloletnimi praktykami „po drugiej stronie barykady” – w bankach, firmach windykacyjnych czy funduszach zajmujących się dochodzeniem kupionych wierzytelności. Dzięki wiedzy naszych fachowców, zdobytej w trakcie pracy w bankach czy firmach windykacyjnych skupujących długów – możliwe jest częściowe umorzenie długów. Oferty kancelarii prawnych oferujących oddłużanie (Katowice nie są tutaj wyjątkiem) skupiają się pomocy prawnej dla dłużników. Nasza oferta oddłużania w Katowicach jest kompleksowa, w myśl zasady, że z długów wychodzimy spłacając mniej, niż pożyczyliśmy. Nasza droga od oddłużenia osób fizycznych zamieszkujących Katowice i okolice obejmuje:

 • nielimitowaną pomoc adwokata w zakresie tworzenia sprzeciwów od nakazu zapłaty i pism procesowych
 • bezpośrednią i codzienną pomoc dedykowanego opiekuna procesu oddłużania
 • umorzenia długów (częściowe w trakcie negocjacji i całkowite potwierdzone wyrokami sądów)
 • postępowanie restrukturyzacyjne
 • negocjacje w imieniu swoich klientów
 • ochroną przed windykacją
 • upadłość konsumencką, gdy nastąpi pozytywne rozpoznanie korzyści dla osoby zadłużonej

Oddłużanie Katowice wiąże się wiec z pomocą prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych, wsparciem indywidualnego opiekuna procesu oddłużania i negocjacjami z wierzycielami realizowanymi przez pełnomocnika prawnego.

Nie oferujemy natomiast nic, co wiąże się z pożyczkami oddłużeniowymi i jakąkolwiek rolą banków w procesie oddłużania, czyli znaną metodą pozornej pomocy zadłużonych, którzy dzięki kolejnym kredytom wpadają w coraz większą spiralę zadłużenia. Firma oddłużeniowa, która proponuje mariaż z pożyczkami oddłużeniowymi, wskazuje najlepszą drogę do całkowitego bankructwa. Dłużnik mamiony tzw. „jedną rata” na spłatę wszystkich długów nie patrzy na koszty pożyczek, co powoduje, że nieuczciwa firma oddłużeniowa podwaja jego zadłużenie.

Jak wyjść z długów w Katowicach, czyli oddłużanie mieszkańców Śląska

O tym, jaką metodę wychodzenia z długów, czyli jaki sposób oddłużania zostanie przyjęty, decydują konsultacje bezpośrednie, które są pierwszym etapem pomocy zadłużonym. Każdy dłużnik jest inny. I u każdego wskazane są inne rozwiązania:

 1. Jednemu wystarczą skuteczne negocjacje z wierzycielami (nasza firma realizuje je wyłącznie bezpośrednio w centralach banków czy firm windykacyjnych – nie używamy innej drogi niż bezpośrednia).
 2. Drugi potrzebujący najszybciej wyjdzie z pętli kredytowej poprzez wykup własnych długów. Co oferujemy jako jedyna firma w Polsce, odkupując sprzedane długi naszych klientów z bardzo wysokimi umorzeniami.
 3. Trzeci dłużnik najwięcej zyska poprzez upadłość konsumencka, którą pokieruje nasz zespół prawników.

Oddłużanie Katowice - do wyboru osoby potrzebującej pomocy jest pomoc bezpośrednia w biurze w Katowicach lub pomoc online na terenie całego kraju

Dlaczego warto wychodzić z długów z nami?

Największym przeciwnikiem dłużnika, który chce wyjść z pętli, jest osamotnienie w walce z wierzycielami. Ci mają nad nim ogromną przewagę, którą wykorzystują, doprowadzając jego psychikę do stanu kompletnej bezbronności.

Oddłużanie Katowice – jak i na terenie całej Polski – to zapewnienie osobie zadłużonej opieki specjalistów. Mając do dyspozycji adwokata dłużnik przestaje bać się windykacji. Gdyż wie, że okazując pełnomocnictwo, w którym widnieje mecenas jako pełnomocnik prawny, skutecznie zniechęci każdego windykatora do niegrzecznych zachowań. Ten bowiem wie, że za dłużnikiem stoi adwokat, który w obronie swojego klienta narobi windykatorowi olbrzymich kłopotów natury prawnej.

Pomoc prawna, ochrona przed komornikiem i wsparcie merytoryczno – psychologiczne dłużnika to nie jedyne atuty, które wyróżniają naszą firmę spośród dziesiątek kancelarii oddłużeniowych i kancelarii prawnych, które obiecują szybkie wyjście z długów.

Trzeba wiedzieć, że oddłużanie to proces trwający długo. Ale z naszą pomocą bezboleśnie i co najważniejsze – w wielu przypadkach pozwalającym na umorzenie długów długów o 30-50%. Poprzez nasze procedury wykupu długów i wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z firmami takimi jak KRUK, Ultimo czy Intrum jesteśmy w stanie pomóc znacząco zredukować długi każdego prawie dłużnika na terenie całej Polski.

Kancelaria prawna zapewni profesjonalną pomoc również w sądach wszystkich instancji i na każdym etapie spraw. Dzięki bardzo wysokiej skuteczności pomożemy wygrać Ci sprawę w sądzie rejonowym:

Sąd Rejonowy - wyrok i wygrana dłużnika z firmą windykacyjną Ultimo

jak również w sądzie wyższej instancji, czyli w sądzie okręgowym:

Wyrok sądu okręgowego korzystny dla dłużnika - oddłużanie Katowice wraz z adwokatem to same korzyści

Długi na raty – jedna z kilku opcji pomocy zadłużonym

Bardzo wielu zadłużonych podchodzi sceptycznie do terminu: oddłużanie. Myślą oni bowiem w sposób racjonalny (wg swojego stanu wiedzy) i nie sposób zakwestionować pewnej logiki myślenia. Które można zawrzeć w takich słowach:

mam 100.000 zł długów, miesięcznie mogę spłacać po 700 zł. Odsetki zjedzą moje wpłaty i do śmierci nie wyjdę z długów.

Dlatego oddłużanie jest możliwe tylko wówczas, gdy jest starannie przemyślane i zaplanowane. Bo bez problemu da się wyjść z długów nawet większych niż 100 tysięcy mając do dyspozycji tylko 700 zł miesięcznie.

Przykład
Dłużnik ma na swoim koncie w sumie 105.000 zł długów. Załóżmy, że długi podzieliły między sobą 3 fundusze:

 • Prokura (KRUK)
 • Intrum
 • Ultimo

I że każdy z nich ma wierzytelności o wartości 35.000 zł. Jeśli taki dłużnik trafi do naszej firmy, to już po 4 godzinach konsultacji oddłużeniowych w Katowicach będzie miał gotowy plan wyjścia z długów.

 1. Dług w funduszu Prokura (KRUK) 35.000 zł. Raty bez odsetek i kosztów w ilości 200. Miesięczna rata 175 zł.
 2. Zadłużenie w Ultimo w wysokości 35.000 zł. Ugoda na 140 rat bezodsetkowych. Wysokość raty 250 zł.
 3. Intrum – 35.000 długu. Rozwiązanie: układ ratalny 120 rat i umorzenie 10% wartości zadłużenia. Rata miesięczna wynosi 262.50 zł.

Suma zobowiązań miesięcznych to 687.50 zł.

Jak widać osoba, która skorzysta z profesjonalnego oddłużania może wyjść z długów, choć przed konsultacjami zapierałby się, że nie jest możliwe.. Ale to nie wszystko. Czasami może wyjść z długów w sposób, który w najlepszych snach nie pojawiłby się w jej głowie. Gdyż dłużnik w reguły nie wie o takich rzeczach, jak

Umorzenie długów – oddłużenie w jeden dzień

Jedną ze strategii, jaką realizujemy w ramach pomocy dla zadłużonych mieszkańców Górnego Śląska (w skrócie oddłużanie Katowice), jest oddłużenie całkowite poprzez wykup długu z umorzeniem. Jest to alternatywa dla układów ratalnych, ale wymaga od dłużnika posiadania większej gotówki. Najczęściej z pomocą przychodzi rodzina, która pożycza pieniądze na oddłużenie.

Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na skanie, przedstawiającym ugodę umorzeniową:

Dla tych, którzy nie do końca zrozumieli zapis ugody, wyjaśnienie. Suma długów naszego klienta to ponad 115.000 zł (tak, tak – wiele osób ma takie długi). Wynegocjowane umorzenie długu to ponad 80.000 zł. Niecałe 35.000 zł to kwota, którą po umorzeniu jest winien Ultimo nasz klient. Dzięki pożyczce rodziny wpłacił on wspomniane 34.635,75 zł tego samego dnia, w którym negocjator dostarczył mu ugodę. I tym samym jego zadłużenie z olbrzymich 115.000 zł zredukowało się do kwoty pożyczki rodzinnej. Którą będzie co prawda spłacać jeszcze kilka lat. Ale wie już, że wyjdzie z długów, choć jeszcze kilka dni wcześniej traktował się jak bankruta.

I gdyby kilka dni wcześniej ktoś powiedział mu, że jeśli trafi na profesjonalną firmę oddłużeniową w Katowicach, jego dług zmaleje o 80.000 zł – zostałby wyśmiany. Wielu dłużników nie wierzy bowiem w skuteczne oddłużanie. Ich prawo, ich długi, ich życie…..

Wychodzenie z długów poprzez kredyty konsolidacyjne – ostrzegamy przed tym tokiem myślenia

Możliwość oddłużania finansowego na zasadzie pożyczek oddłużeniowych kusi wiele osób zadłużonych. Oferta doradców finansowych, specjalizujących się w uzyskiwaniu kredytów rozpala nadzieję. Doradcy, obiecujący realizację finansowa i pomoc w uzyskaniu pożyczek bez opłat wstępnych, odciągają uwagę osób zadłużonych od właściwego oddłużania – Katowice nie są tutaj wyjątkiem, gdyż w mieście tym oferta doradców finansowych jest bardzo bogata.

Wiara dłużników w pętli długów, że po uzyskaniu pożyczek oddłużą się, jest przerażająco naiwna. Kredyt spłacany przez inne kredyty gotówkowe to nie oddłużanie, a coraz większe zapętlanie się w długach. Koszt całkowity kredytu to wszak powiększanie zadłużenia. A maksymalny okres spłaty to czas, w którym trzeba spłacić długi aktualne, powiększone o koszt kredytu wziętego na tzw. oddłużanie.

Pół biedy, gdy w swej naiwności osoby zadłużone sięgają po kredyty gotówkowe. Jest jednak wielu doradców finansowych, którzy – omamiwszy dłużnika – wciskają mu kredyt „oddłużeniowy” pod zastaw nieruchomości. Zabezpieczenie nieruchomości to już gra o wszystko. Niespłacenie kredytu (którego 20-30 procent zniknie za moment jako prowizja doradcy) oznacza pozostanie z długami, za to bez mieszkania czy domu.

Posiadanie zabezpieczenia nieruchomości kredytem to siedzenie na tykającej bombie przez cały okres spłaty. Jak widać oddłużanie kredytów poprzez zaciągnięcie kredytu konsilidacyjnego nie jest bezpieczne.

Jeśli do tego uświadomisz sobie, że przy uzyskiwaniu samodzielnie kredytów gotówkowych nie musiałbyś oddać za darmo 20-30 procent, jakie skasuje doradca finansowy, poczujesz się nieco „frajersko”. Że dałeś się podejść i omamić wizji doradcy, że oddłużanie kredytów jest bezpieczne i tanie. Sprawy oddłużania finansowego z pośrednikiem kredytowym to zawsze jego zysk. Bo otrzyma prowizję. Dla Ciebie olbrzymie koszty i niepewność jutra, jeśli doprowadziłeś do nieroztropnego zabezpieczenia kredytu własną nieruchomością.

Katowice – upadłość konsumencka jako sposób całkowitego oddłużenia osób fizycznych

Jeśli myślisz o oddłużeniu poprzez ogłoszenie upadłości konsumenckiej, lepiej trafić nie mogłeś. Wyjście z długów poprzez upadłość konsumencka osób fizycznych wymaga olbrzymiej delikatności i to już na samym wstępnie. Dlatego też u nas możesz skorzystać z naszej bezpłatnej analizy opłacalności upadłości konsumenckiej. Profesjonalna pomoc adwokata, realizowana na terenie całej Polski, czyli bezpłatna analiza sprawy potencjalnej upadłości, pozwala uniknąć podstawowego błędu osób zadłużonych myślących nieco naiwnie, że

upadłość konsumencka oznacza umorzenie wszystkich długów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Tak niestety nie jest. Osoby zadłużone, traktujące upadłość konsumencką jako sposób na pozbycie się długów, niejednokrotnie przeżywają szok. Gdy dowiadują się, że ogłoszenie upadłości nie spowodowało umorzenia długów. I mają zarówno ogłoszoną upadłość konsumencką, jak i długi do spłacenia.

Nie każdy dłużnik w pętli kredytowej może liczyć na umorzenie długów w wyniku ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Osoby zadłużone, które doprowadziły do utraty płynności finansowej, mogą nie nie mieć umorzonych długów pomimo tego, że sąd ogłosi ich upadłość konsumencką. Wiele kancelarii oddłużeniowych nie wspomina o tym, aby nie zniechęcać klientów. My mówimy to głośno – zanim ogłosisz upadłość, skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy jej opłacalności. Analizę wykonuje adwokat, co daje Ci pewność profesjonalnego jej wykonania

Oferty kancelarii prawnych w zakresie upadłości konsumenckiej zazwyczaj nie nie zawierają w sobie analiz wstępnych. O tym, ze upadłość konsumencka nie była jednak dobrym sposobem na wyjście z długów, osoba zadłużona dowiaduje się poniewczasie. Gdy ma już zatwierdzoną nieodwracalnie upadłość konsumencką. I długi do spłaty….

Dlatego jeśli myślisz o upadłości konsumenckiej jako sposobie na oddłużanie kredytów – zacznij od rozmowy z adwokatem. Sprawy oddłużania finansowego traktujemy niezwykle poważnie i nie skupiamy się na osobach zadłużonych mieszkających w Katowicach. Przedstawiona oferta oddłużania poprzez przemyślaną upadłość konsumencką realizowana jest na terenie całej Polski.

Oddłużanie Katowice i na terenie całej Polski – zamówienie usługi

Pomoc osobom zadłużonym, będącym w trudnej sytuacji. czyli oddłużanie w Katowicach oferowana jest również w wybrane weekendy miesiąca (sobota – niedziela). Aby rozpocząć oddłużanie zamów analizę swojego stanu zadłużenia i uzyskaj pomoc w zakresie wyjścia z długów. Po analizie możesz uzyskać pomoc bezpośrednią. Niestety większość spraw realizujemy nie od ręki, ale w terminie do 3 dni. Przedstawiona oferta oddłużania dotyczy osób fizycznych mieszkających na terenie całych Katowic i okolic. Jednakże działamy na terenie całego kraju, dlatego nie będąc mieszkańcem Katowic nadal masz możliwość z całkowitego całkowitego oddłużenia i wyjść z długów. Jako specjaliści z kancelarii oddłużeniowej zachęcamy do współpracy. Naszym celem jest pomoc w oddłużaniu po najniższych kosztach, co możesz sprawdzić oglądając warunki współpracy w zakresie oddłużania – abonament prawny obejmujący kompleksową pomoc naszych specjalistów oraz usług, jakie świadczy kancelaria prawna. Dodajmy, że warunki współpracy są identyczne na każdym etapie spraw, czyli wysokość abonamentu nie zmienia się dla klienta, który podpisał umowę współpracy. Umowę, która nie wiąże w żaden sposób i można ją bez konsekwencji wypowiedzieć w dowolnym momencie. Naszą profesjonalną pomoc oferujemy bez wyjątku każdej spośród osób zadłużonych, a to ze względu na obecność niskich kosztów startowych – w przybliżeniu określi je można jako aktualny koszt analizy w zakresie wyjścia z długów, które Państwo posiadacie. Analiza finansowa jest naszą główną usługą na początek procesu oddłużania. Usługą, na którą stać każdego bez wyjątku dłużnika, bo nawet najbardziej zadłużona osoba może zainwestować w swoje oddłużanie kilkadziesiąt złotych – tak niewielkich kosztów startowych nie oferuje w Polsce żadna inna kancelaria oddłużeniowa.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 17

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Oddłużanie Katowice”

  1. Wiele zależy od konstrukcji umowy pożyczki. Proszę o bezpośredni kontakt na naszą skrzynkę e-mail, ustalimy szczegóły. Proszę pamiętać, że w razie konieczności mamy ograniczony czas na wniesienie sprzeciwu.

Zostaw swój komentarz...