Kaczmarski Inkasso windykacja – czy trzeba się ich obawiać?

4
(2)

Kaczmarski Inkasso istnieje na rynku od ponad 30 lat, jest więc firmą znaną, a przez to dla wielu groźną. Nic bardziej mylnego. Kaczmarski Inkasso na rynku windykacji kredytów i pożyczek jest graczem bez żadnego znaczenia. Firmą, do której dług trafia na chwilę. A że robi przy tym dużo hałasu? Czyni to po, aby wydać się groźną firmą windykacyjną. Choć dla Ciebie kontakt z windykacją Kaczmarski Inkasso trwać będzie zaledwie kilka tygodni.

  • Kaczmarski Inkasso przejął mój dług – co mam robić?
  • Czy Kaczmarski posiada windykację terenową?
  • Jak dogadać się z windykacją Kaczmarski Inkasso?

Windykacja Kaczmarski Inkasso – kiedy się pojawia?

Dla wielu dłużników pojawienie się windykacji z Kaczmarski Inkasso jest równoznaczne z tym, że Kaczmarski przejął ich dług. Nic bardziej błędnego. Firma Kaczmarski nie kupuje długów – jest to windykacja na zlecenie firmy, której jesteś dłużnikiem.

Oznacza to, że nie jesteś dłużnikiem firmy windykacyjnej Kaczmarski Inkasso. Ta na chwilę zajmuje się sprawą, przeprowadzając proces windykacji na zlecenie. Oznacza to również, że nie masz żadnego obowiązku prawnego rozmawiać z windykatorami tej firmy. Szczególnie, że Kaczmarski  – jak zresztą każda firma tego typu – nie raczy pokazać stosownego pełnomocnictwa do reprezentowania Twojego wierzyciela.

Windykacja Kaczmarski Inkasso pojawia się wówczas, gdy masz zaległości w spłacie pożyczki. Zjawia się na chwilę, działając wg prostej zasady: napędzić dłużnikowi stracha, aby wpłacił taką kwotę, która będzie stanowiła podstawę do przedłużenia umowy na działania windykacyjne. I z której Kaczmarski otrzyma prowizję.

Jak rozmawiać z Kaczmarski Inkasso?

Należy zadać sobie najpierw pytanie: nie jak, ale po co rozmawiać z Kaczmarski Inkasso? Dla dłużnika, który zamierza skutecznie wyjść z długów, taka rozmowa nie ma najmniejszego sensu. Dlaczego? Dokładnie wyjaśnię to na przykładach dwóch pożyczek, które często trafiają do obsługi firmy windykacyjnej z Wrocławia.

Ale zacznijmy od najważniejszego – braku pełnomocnictwa. Nie możesz rozmawiać z firmą, która traktuje Cię tak, jak windykacja Kaczmarski Inkasso. Czyli nie przedstawiając najważniejszego dokumentu – legitymacji do reprezentowania Twojego wierzyciela.

Skoro tego nie robi, to znaczy, że dla swojego własnego bezpieczeństwa nie rozmawiasz z firmą, która podaje się za pełnomocnika firmy pożyczkowej. Bez pełnomocnictwa nie możesz tego zweryfikować.

Problemem wielu dłużników jest to, iż traktują firmy windykacyjne jako stojące ponad prawem. Dopóki nie uświadomisz sobie, że firma taka jak Kaczmarski Inkasso nie może nic ponad to, na co jej pozwolisz, będzie Ci trudno rozpocząć oddłużanie – do niego trzeba mieć wyczyszczoną głowę. Z nawyków, uprzedzeń i stereotypów.

Jak pozbyć się windykacji z firmy Kaczmarski?

Kaczmarski Inkasso pojawia się w Twoim życiu jak nieproszony insekt. Karaluch. Włazi bez szacunku do Ciebie (brak okazania pełnomocnictwa) do Twego życia i wychodzi każdym otworem: a to spamuje Cię SMS-ami, a to wydzwania bez umiaru lub wysyła głupie e-maile. I tylko od Ciebie zależy, czy sobie na to pozwolisz.

Pamiętaj, posiadanie zaległości w spłacie nie oznacza, że masz obowiązek godzić się na spamowanie swojego telefonu czy komputera. Oczywiście prośbą czy groźbą nie wskórasz nic – zrób to sposobem. Czyli powszechnie dostępnymi narzędziami, które sprawią, że spamujący windykator znajdzie się tam, gdzie jego miejsce.

Zamów Poradnik Antywindykacyjny, który da Ci mnóstwo wiedzy, dzięki której uwolnisz się z okowów lęków przed windykacją. Zamówisz go samodzielnie lub jako dodatek do analizy – a ta znów otworzy Ci oczy na to, jak proste jest wychodzenie z długów.

Pakiet 3 w jednym – kupuj taniej
146,94 zł 97,00 zł

I to nie poprzez płaszczenie się przed firmami windykacyjnymi typu Kaczmarski Inkasso. A wręcz przeciwnie. Poprzez unikanie tego i innych błędów, jakie popełniają dłużnicy, którzy nieustannie pytają:

czy Kaczmarski rozkłada na raty?

O tak, i to bardzo chętnie.

Kaczmarski sam zachęca do płatności w ratach. Takich, jakie pozwalają mu na tym zarobić. Przykładowo:

Kaczmarski Inkasso wezwanie w sprawie pożyczki Smartney

Tyle tylko, że rozłożenie zadłużenie na raty w firmie Kaczmarski jest dla Ciebie skrajnie niekorzystne.

Jeśli bowiem Kaczmarski prowadzi chwilowe działania windykacyjne na rzecz pożyczki Smartney to dokonując wpłat po to, aby „wstrzymać dalsze czynności windykacyjne” (czytaj: wysyłkę spamu o innej treści) nie osiągasz nic poza tym, że dałeś zarobić firmie Kaczmarki Inkasso.

Dlaczego nie warto wpłacać żadnych kwot po otrzymaniu spamu windykacyjnego?

Powód jest prosty – takie wpłaty nie rozwiązują Twoich problemów. Jeśli masz kłopot ze spłatą pożyczki, którą obsługuje windykacja Kaczmarski Inkasso, poszukaj rozwiązania docelowego, a nie półśrodków. Inaczej nie wyjdziesz z długów, a jedynie stracisz pieniądze.

W przypadku tej „propozycji spłaty” wysłanej do dłużnika jednej z firm pożyczkowych, rozwiązanie jest proste: przeczekanie takich „windykacji na chwilę” jak Kaczmarski Inkasso (ok. 3 miesięcy) i rozpoczęcie działań zaraz po tym, gdy wierzyciel sprzeda dług.

W tym przypadku do Ultimo. Dopiero wówczas rozłożysz go na raty – raz a dobrze. Na warunkach, o których wcześniej nie myślałeś, że są możliwe. Przykład:

Ugoda z Ultimo - układ ratalny na 12 lat

Gdybyś wpłacał na życzenie windykacji Kaczmarski Inkasso – firmy, o której nawet nie wiesz, czy reprezentuje wierzyciela – Twój dług nie zostałby sprzedany, a tym samym stałbyś w miejscu karmiąc tego, który zalewa Ci telefon spamem.

Czy Kaczmarski Inkasso ma windykację terenową?

Może mieć. Bez problemu. Ktokolwiek był kiedyś w siedzibie tej firmy wie, jak parking napęczniały jest od logowanych firmowych samochodów firmy Kaczmarski Inkasso. Problem dłużników (a raczej szczęście) że pojazdy te wykorzystywane są przez handlowców, a nie windykatorów.

Kaczmarski nie zarabia bowiem na windykacji, a na KRD i sprzedaży certyfikatów Rzetelna Firma. Wie doskonale, że obsługując chwilówki nie może posłać do dłużników windykatorów terenowych. Bo raz – musiałby ich mieć. A dwa – musiałoby mieć to sens. Od strony ekonomicznej.

Kaczmarski wie, że skoro jest marką znaną i powszechnie w umysłach dłużników konotowaną jako groźną, wystarczy ich po prostu zmotywować (a co tam etyka) i efekt zostanie osiągnięty. Dlatego też windykacja Kaczmarski w tym zakresie zrównuje się w firemkami typu VEX czy TAXAT, informując jak i one dłużnika, że windykator terenowy z Kaczmarski Inkasso już zapina wrotki:

Kaczmarski - straszenie windykacją terenową

Oczywiście ochroną przed zarzuceniem świadomego okłamywania dłużników jest tutaj słowo klucz: rozważa. Na rozważaniach się kończy, gdyż żaden ze znanych mi dłużników, który otrzymał takiego maila (a będzie ich kilka setek) nigdy nie ujrzał na oczy windykatora terenowego z Kaczmarski Inkasso.

Cóż, w przypadku Kaczmarskiego idealnie sprawdza się zasada, że firma, która chce wysłać do dłużnika windykację terenową, robi to po cichu. A ta, która śladem – niestety najgorzej postrzeganych od strony etyki firm windykacyjnych na rynku –  chce wywołać u dłużnika poczucie strachu, wysyła takie straszaki. Jeśli interesuje Cię zjawisko windykacji nieistniejącym windykatorem – przeczytaj artykuł o windykatorze terenowym, który istnieje wyłącznie w komputerze:

Windykacja Kaczmarski Inkaso - wzory sms-ów wysyłanych do dłużnika

Kaczmarski Inkasso kontakt  z windykacją

Jeśli pomimo tego, co przeczytałeś, nadal uważasz, że kontakt z windykacją Kaczmarski Inkasso jest dla Ciebie rozwiązaniem korzystnym, możesz to zrobić. Telefonicznie, mailowo lub osobiście.

71 785 00 01 –  telefon do windykacji firmy Kaczmarski

obsluga@kaczmarski.pl – adres mailowy dla klientów

Kaczmarski Inkasso Sp. j. adres:
ul. Danuty Siedzikówny 12
51-214 Wrocław

Kaczmarski Inkasso opinie

Klienci, obsługiwani przez Kaczmarskiego, nie są specjalnie zachwyceni jakością otrzymywanych straszaków windykacyjnych. Ani poziomem rozmów z pracownikami windykacji telefonicznej. O czym świadczy ogólna ocena z opinii Google:

Siedziba firmy Kaczmarski Wrocław

Większość pisze w bardzo podobnym tonie. Kilka wybranych opinii, które mogą obrazować to, co windykowanym przez Kaczmarski Inkasso się nie podoba:

Kaczmarski opinia z Google Kaczmarski Inkasso - opinia klienta Opinie o Kaczmarskim Inkasso z Google

źr.: własne, google.com

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...