Indywidualna opieka w procesie oddłużania

4.8
(15)

Nikt, kto ma problemy finansowe, nie może zostać sam. Nie zawsze wystarczy opieka najbliższych. Potrzebę bezpieczeństwa zapewni Ci indywidualny opiekun, który jest z Tobą każdego dnia – a Ty dzięki świadomości jego obecności nie martwisz się kolejnym dniem. Tak, jak było do tej pory. Ale to nie wszystko – nasza kancelaria wie, że jeden opiekun to za mało. Dlatego każdy z naszych klientów ma zapewnionych aż dwóch osobistych opiekunów.

Opiekun w wychodzeniu z długów

Początek oddłużania to błądzenie we mgle. Boisz się wszystkiego – przeraża Cię każdy nadchodzący sms, sygnał telefonu czy nowa porcja maili. Podświadomie nasłuchujesz szmerów pod drzwiami, gdyż zainfekowana przez wytwory własnego strachu wyobraźnia wizualizuje skradających się windykatorów terenowych lub komornika.

Taki stan psychiki nie pozwala na zmierzenie się z długami w sposób samodzielny. Wiemy o tym doskonale. Dlatego już od pierwszego dnia walki z długami towarzyszyć Ci będzie indywidualny opiekun. Jego rolą jest zarówno wprowadzenie do oddłużania (konsultacje wstępne) jak i codzienne oswajanie lęków i strachów przed nieznanym. Nade wszystko jednak – oswajanie z rzeczywistością i przekazywanie wiedzy, dzięki której zrozumiesz, dlaczego łatwo jest wyjść z długów.

Dzięki opiekunowi nie musisz się zastanawiać, czy otrzymany list jest prawdą czy blefem. Twoje wsparcie w procesie wychodzenia z długów za chwilę wyjaśni Ci wszystko. Dając komfort czystej głowy – rolą opiekuna jest bowiem zabranie z niej natłoku myśli, które na pewno znasz:

co ze mną teraz będzie, jak ja sobie poradzę z tymi wszystkimi długami

Opieka prawna, czyli dodatkowy specjalista dla Ciebie

Codzienna współpraca z indywidualnym opiekunem procesu oddłużania daje komfort poczucia bezpieczeństwa. Ale nie zapewni opieki prawnej. Dlatego też nasza kancelaria, wyznaczając zupełnie nowe standardy na rynku oddłużania, zapewnia dodatkowo opiekuna prawnego w osobie adwokata wyspecjalizowanemu w walce z lichwą.

Rolą adwokata – opiekuna prawnego jest wszechstronna pomoc natury prawnej tam, gdzie tylko podopieczny jej potrzebuje. Opiekun prawny tworzy zatem:

  • sprzeciwy do EPU (e-sąd) skutecznie unieważniające nakazy zapłaty,
  • odpowiedzi na pozew i sprzeciwy do sądów rejonowych,
  • wnioski o przywrócenie terminów w przypadku nieskutecznego dostarczenia dokumentów,

a nade wszystko reprezentuje swojego podopiecznego w najważniejszym elemencie procesu oddłużania – sprawach w sądach rejonowych, których celem jest umorzenie długów w wytypowanych sprawach.

Opiekun chroni przed windykacją

Istotną, z punktu widzenia osoby zadłużonej, rolą opiekuna jest reprezentowanie dłużnika przed windykacją terenową. Strach przed wizytą windykatora paraliżuje (dzięki roli wyobraźni i psychiki) niejednego dłużnika.

Świadomość posiadania pełnomocnika prawnego pozwala na komfortowe zdjęcie z siebie ciężaru strachu. Na czym polega ochrona nad windykacją? Najprościej mówiąc – opiekun przejmuje (jako pełnomocnik prawny) wszelakie rozmowy z windykacją terenową gwarantując Ci to, że windykatorzy przestają się Tobą interesować. Jednym słowem – działania antywindykacyjne opiekuna sprawiają, że żaden z wysłanych przez wierzyciela pracowników nie odwiedzi Cię w domu czy w pracy.

W jaki sposób zapewnić sobie opiekę aż 2 specjalistów i komfortowe wychodzenie z długów?

Usługi opieki dwóch specjalistów są dostępne wraz z abonamentem na realizację planu oddłużania. Zamawiając miesiąc próbny (z możliwością przedłużenia lub rezygnacji) masz możliwość sprawdzenia tego, jak działa bezpośrednia opieka dedykowana Ci w postaci indywidualnego specjalisty ds. oddłużania i adwokata. Już od pierwszego dnia trwania abonamentu.

Poniżej znajdziesz porównanie dostępnych pakietów usług. Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie pomożemy Ci dobrać pakiet najlepiej dopasowany do Twojej sytuacji.

ON-LINE
miesięcznie
180 zł
NIEZBĘDNIK DŁUŻNIKA
Wszystko czego potrzeba by zacząć oddłuzanie

Konsultacje wprowadzające

Dedykowany opiekun

Konsultacje on-line
bez limitu

Analiza BIG/BIK

Pełnomocnik - windykacja
Konsultacje telefoniczne
100 zł
Sprzeciwy (EPU)
150 zł
Sprzeciwy (postępowanie upominawcze)
150 zł
Pismo procesowe
180 zł
Odpowiedź na pozew
180 zł
Pisma do komornika
50 zł
Konsultacje - egzekucja komornicza
100 zł
Negocjacje - układ ratalny
150 zł
Negocjacje - umorzenia
100 zł + 10% umorzenia
Reprezentacja przez adwokata
-10 %
PREMIUM
miesięcznie
610 zł
ODPOCZNIJ
Oddłużanie od A do Z

Konsultacje wprowadzające

Dedykowany opiekun

Konsultacje on-line
bez limitu

Analiza BIG/BIK

Pełnomocnik - windykacja

Konsultacje telefoniczne
2 /mies.

Sprzeciwy (EPU)
bez limitu

Sprzeciwy (postępowanie upominawcze)
bez limitu

Pismo procesowe

Odpowiedź na pozew

Pisma do komornika

Konsultacje - egzekucja komornicza

Negocjacje - układ ratalny
Negocjacje - umorzenia
5% wartości umorzenia
Reprezentacja przez adwokata
-30%

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 15

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...