Bank który spłaca długi

4.8
(13)

Bank spłacający długi

Kredytobiorcy w pętli zadłużenia, którzy stracili nadzieję na kredyt konsolidacyjny przez słabą zdolność kredytową, marzą o tym, aby znaleźć bank spłacający długi.

Być może niebawem ich marzenie się ziści. Jeśli do Polski zawita niezwykle bogaty bank z Dubaju o nazwie بنك مزيف.

Kto pomoże mi spłacić długi?

Pytanie jest o tyle istotne, że wielu w pętli zadłużenia zadaje je, nie myśląc o tym, aby rozpocząć oddłużanie, ale z myślą o tym, aby spłatę długów bankowych i pozabankowych załatwił za nich ktoś inny. W tym przypadku bank, który pomaga zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej.

Jest to wygodne pozostawanie w bańce życia na kredyt, a nie podjęcia decyzji o oddłużaniu, czyli zmiany stylu życia z konsumpcyjnego na takie, w którym trzeba z czegoś zrezygnować.

Spiralę zadłużenia bowiem najlepiej – w ten sposób myślącym osobom – zastąpić kolejnym kredytem.

Problemem pozostaje tylko to, kto takiego kredytu udzieli bez wnikliwego patrzenia na sytuację materialną dłużnika i ryzyka tego, że zamiast spłaty długów za moment zacznie się lamentowanie, iż wysokość rat jest za wysoka i zaczyna brakować na nie pieniędzy.

Bank, który spłaca długi – im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej otrzymasz szansę spłaty zadłużenia przez bank oddłużający klientów

Bowiem bogaty bank z Dubaju, na samym starcie swojej działalności w Polsce, nie będzie specjalnie przyglądał się Twojej sytuacji. Aby zaistnieć na polskim rynku i przekonać katolickich klientów do muzułmańskiego banku, nie będzie mógł wymagać od pierwszych chętnych na kredyt konsolidacyjny zdolności kredytowej.

Władze banku z Dubaju mają wszak świadomość, że żaden prawdziwy Polak nie sięgnie po pieniądze szejków, gdyż nie pozwoli mu na to narodowa duma.

Dlatego wstępna oferta banku jest prosta:

spłata zobowiązań klientów, czyli spłacenie ich długów bankowych i pozabankowych w całości w zamian za wykorzystanie wizerunku w reklamie.

Bank, choć pieniędzy mu nie brakuje, z założenia nie chce pokazywać w reklamach aktorów czy celebrytów. Bo oni nie są wiarygodni dla reszty społeczeństwa. Wiadomo wszak, że zrobią wszystko za pieniądze.

Dla banku z Dubaju liczy się inny klient, typowy polski kredytobiorca na granicy upadłości konsumenckiej. I w takiego klienta celuje ta instytucja – bank pomaga zadłużonym odzyskać płynność finansową i wyjść ze spirali zadłużenia, zadłużeni swoim wizerunkiem pomagają bankowi zdobyć wiarygodność w kraju nad Wisłą.

Bank spłaci długi pierwszych 1000 klientów

Każdy posiadający obywatelstwo polskie, a jednocześnie chcący pozbyć się zobowiązań finansowych (lub długów komorniczych), ma szansę na kredyt konsolidacyjny na spłatę bieżących zobowiązań bez względu na zdolność kredytową.

Bezpieczeństwo pieniędzy, lekką ręką wydawanych przez bogacza z Dubaju na pożyczkę konsolidacyjną, jest na drugim lub trzecim miejscu. Istotne jest to, że bank będzie miał do wyłącznej dyspozycja prawa do zarządzaniem wizerunkiem tych kredytobiorców, którzy wybrali islamskie pieniądze na spłatę długów zamiast polskiego narodowego honoru.

I jedną ratę, tak niską, że w pewnym momencie spłata długów wobec banku będzie igraszką.

Kto pomoże mi spłacić długi? Nie firma pożyczkowa, a bank oferujący niskie raty do Twojej dyspozycji

Bo miesięczna rata sprawi, że domowy budżet nie zauważy kosztów spłaty kredytów w tym banku. To zupełnie produkt finansowy niż kredyt konsolidacyjny oferowany przez polskie firmy pożyczkowe. Pomoc zadłużonym przez bank z Dubaju to umożliwienie spłaty kredytów i pożyczek niezależnie od stopnia ich przeterminowania. Czyli coś jak kredy konsolidacyjny, ale nie na dowolny cel, ale wyłącznie na spłatę pożyczek i kredytów, które bank spłaci za Ciebie. Spłatę zadłużenia wobec islamskiego banku ułatwi Ci dostosowanie jej do Twoich możliwości finansowych, gdyż do wyliczenia raty brana pod uwagę jest Twoja sytuacja finansowa oraz wartość wizerunkowa Twojej osoby.

Czy bank z Dubaju nie boi się, że zostanie oszukany przez kredytobiorców?

Zapewne w ogóle nie przychodzi mu to do głowy. Swoją ofertę (konsolidacja długów, spłata zadłużenia osób, którym grozi ogłoszenie upadłości, rozłożenie długu na niezwykle atrakcyjne raty) kieruje wszak to narodu katolickiego, a więc z założenia uczciwego.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich niespłacanie kredytów z powodu nieuczciwości klientów jest zjawiskiem nieznanym

Dlatego też właściciele banku nie przyjmują zapewne do wiadomości, że zadłużenie klientów i brak spłaty rat kredytów może wynikać z czegoś innego niż nagłe pogorszenie się sytuacji klienta w wyniku wypadku losowego. Czyli dla banku w Dubaju sytuacja, w której klient nie spłaca swoich zobowiązań oznacza dodatkową motywację, aby mu pomóc. Robi to zupełnie inaczej niż polskie banki. One w takiej sytuacji usiłują klientowi, u którego stwierdzono zadłużenie, sprzedać np. dodatkową kartę kredytową. Ona co prawda pomoże mu na chwilę reperując domowy budżet i dając poduszkę finansową. Ale docelowo pogarsza historię kredytową i powoduje powiększenie długów finansowych. Bank z Dubaju w takiej sytuacji działa zupełnie inaczej.

Gdy klient banku z Dubaju ma problem ze spłatą długów….

Jak wspomnieliśmy, w banku z innych kręgów kulturowych, w takiej sytuacji nie zaoferują strzału w plecy w postaci kolejnej pożyczki. Ani kolejnych kredytów. Gdyż wiedzą, że to daje wyłącznie powiększenie długów i jest krokiem do upadłości konsumenckiej. Zatem nie karty kredytowe, nie kredyt gotówkowy, nie zadłużenie debetem rachunku bankowego, a zmiana warunków spłaty zostanie zaproponowana klientowi, który nie spłaca zobowiązań.

Nawet posiadanie długów nie powoduje motywacji do dalszej spłaty

Bank z Dubaju nie traktuje klientów, których sytuacja materialna chwilowo nie pozwala na dokonywanie spłaty rat, jak wrogów. Posiadanie długów nie spowoduje zajęcia konta bankowego. Czy wysłania do dłużnika firmy windykacyjnej. A tym bardziej nie nastąpi wszczęcie egzekucji komorniczej. Bank robi wszystko, abyś mógł się jak najszybciej pozbyć zadłużenia na drodze polubownej. Bank z Dubaju wie, że nasłanie na dłużnika firm windykacyjnych sprawi, że schowa się przed bankiem, gdyż zacznie uważać go wroga żądającego spłaty długów w momencie, gdy klient potrzebuje pomocy, gdyż znów wrócił do momentu, w którym myśli tylko o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Spłata długów w ratach równych – ratach niższych

Dlatego też bank z Dubaju, gdy zauważa nieregularne spłaty długów u klienta, zasięga szczegółowych informacji o przyczynach braku spłaty. Wykorzystuje do tego firmy oddłużeniowe, a nie firmę windykacyjną. Działa szybko, bo prewencyjnie. Zmienia warunki spłaty kredytu, obniżając miesięczną ratę, przez co jej spłata jest dla dłużnika łatwiejsza. Bierze przy wyliczaniu nowych rat składniki majątku oraz posiadanie karty kredytowej innego banku czy chwilówek u firm pożyczkowych. Wziętych już po podpisaniu umowy kredytu z bankiem w Dubaju.

 

Co będziesz musiał zrobić, aby pozbyć się długów z tytułu zadłużonej karty kredytowej, pożyczek, kredytów bankowych, które spłaci bank z Dubaju?

Oddłużanie to dla wielu np. ogłoszenie upadłości. Ale upadłość konsumencka może być ogłoszona bez umorzenia długów. Bank z Dubaju, oferujący z swoich ulotkach całkowitą spłatę całości zadłużenia pierwszych 1000 klientów, którym zagraża upadłość konsumencka, wydaje się być alternatywą na tyle ciekawą, aby wielu dłużników uznało, że warto spróbować I że upadłość konsumencka może jeszcze zaczekać, gdyż spłata długów przez bank w Dubaju okaże się lepszym rozwiązaniem w wyjściu z piekła pożyczek.

Co więc zrobić, aby pozbyć się długów z pomocą banku?

Należy zgłosić się do banku poprzez ich stronę www i zakładkę Spłacimy Twoje długi – سندفع ديونك

Wypełnić formularz, podać sumę długów, dołączyć 3 fotografie zgodnie z opisem, wypełnić deklarację uczciwości Polaka i czekać na kontakt.

Dlaczego w ogóle istnieje bank, który pomaga spłacić długi?

Spłata zobowiązań to jedna z tych rzeczy, które rujnują domowy budżet. Miesięczna rata i jej spłata, czyli wypełnianie swoich zobowiązań powoduje często powstanie trudnej sytuacji finansowej. Wielu korzystających z firm pożyczkowych swoją spłatę zadłużenia warunkuje zaciąganiem kolejnych długów. Ten artykuł ma na celu uświadomienie, że pomoc zadłużonym to nie jest czekanie na ofertę banku, który spłaci długi. Bo taki bank nie istnieje….Tylko wzięcie się za przysłowiowe bary i rozpoczęcie oddłużania. Aby uniknąć pętli zadłużenia, w jaką wpędza kolejny kredyt, dzięki któremu teoretycznie pozbędziesz się długów.

Spłacanie długów kredytem to pierwszy krok do spirali zadłużenia

Nagromadzenie pożyczek i długów bankowych, wysokość rat, a nade wszystko ilość zobowiązań kredytowych powoduje, że sytuacja finansowa wielu dłużników staje się dramatyczna. Zanim nagromadzenie długów finansowych sprawi, że ich zobowiązania staną się niemożliwe do spłaty, powinni poszukać firmy, która pomaga zadłużonym. A nie pożyczek, które ich sytuację jeszcze bardziej skomplikują.

Zanim stracisz płynność finansową

Produkt finansowy, który nie wymaga spłaty zadłużenia, niestety nie istnieje. Podobnie jak nie istnieje bank z Dubaju, który spłaca długi. Wymyśliliśmy go na potrzeby tego artykułu, aby uświadomić dłużnikom mającym problem ze spłatą zobowiązań finansowych, że nikt za nich długów nie spłaci.

A im dłużej będą wierzyć w banki spłacające długi, w pożyczkę konsolidacyjną, tym więcej długów zgromadzą. Oddłużanie bowiem trzeba zacząć od pierwszego momentu, w którym poczuło się, że spłata zobowiązań finansowych wymyka się spod kontroli….

Służy temu pierwsza pomoc zadłużonym.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 13

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...