Karta kredytowa a scoring BIK

5
(3)

Karta kredytowa to produkt, który może być jednocześnie motorem napędzającym coraz to wyższy scoring BIK i walcem, który ocenę punktową BIK zrówna z ziemią.

Karta, jak każdy produkt z grupy limitów kredytowych, to narzędzie pożyteczne i niebezpieczne jednocześnie. Łatwo zrobić sobie nim krzywdę, gdy używa się go nieumiejętnie.

Jeśli interesuje Cię poprawa swojego BIK i masz lub planujesz mieć kartę kredytową, koniecznie przeczytaj poradnik o tym, jak karta kredytowa wpływa na ocenę Twej osoby przez BIK.

W jakim banku zamówić kartę, aby mieć lepszy BIK?

BIK nie przywiązuje wagi do nazw. Karta kredytowa może być wydana przez dowolny bank i to znaczenie nie ma. Większe ma to, czy kartę otrzymasz bez uszczerbku na swoim dorobku punktowym w BIK. O co chodzi? Jeśli budujesz scoring BIK, każdy punkt ma dla Ciebie olbrzymią wartość. Zamawiając kartę kredytową w banku, który Cię nie zna, narażasz się na odmowę i tym samym złożenie zapytania kredytowego bez rezultatu.

Na etapie budowy scoringu czy odzyskiwania wiarygodności kredytowej jest to bardzo ważne.

Dlatego kartę kredytową, jako narzędzie do budowania scoringu, powinieneś od banku otrzymać jako ich propozycję. Bez składania zapytań. Zatem odpowiedź na pytanie, w jakim banku zamówić kartę kredytową, aby mieć dzięki nie lepszy BIK, jest jedna: w tym, który Ci taką kartę zaoferuje bez składania przez Ciebie zapytania kredytowego o nią.

Spytasz, jak to jest możliwe, aby otrzymać kartę bez zapytania kredytowego?

Karta kredytowa bez konieczności składania zapytania kredytowego w BIK

Otrzymasz ją wówczas, gdy bank zaproponuje Ci ją z własnej inicjatywy. To, że karta kredytowa bez zapytania w BIK jest realna, pokazuje przykład naszego wzorcowego kredytobiorcy.

Proszę spojrzeć na wycinek z raportu BIK. Zakreślono zobowiązania zaciągnięte w okresie ostatnich 12 miesięcy. Są nimi:

  • kredyt gotówkowy w BOŚ,
  • ratalny w Santanderze,
  • karta kredytowa w Millennium.

Karta kredytowa a scoring BIK

I teraz uwaga. Czary mary….

Karta kredytowa a scoring BIK

Sytuacja niezwykle rzadko spotykana. Mamy 3 zobowiązania i tylko 2 zapytania. Co to oznacza? Że brakuje w zapytaniach wspomnianej karty kredytowej, która nie znalazła się tam z prostej przyczyny: to nie kredytodawca o nią wnioskował, a bank nalegał, aby ten ją przyjął.

Sytuacja, sam przyznasz, komfortowa. Też tak chciałbyś? Nic trudnego. To nie jest sytuacja zarezerwowana dla bardzo bogatych klientów klasy VIP. Każdy może się w niej znaleźć….wystarczy, aby stał się VIP-em dla swojego banku. A to trudne nie jest.

Jak sprawić, aby bank sam oferował Ci karty kredytowe?

I nie tylko. Oprócz kart możesz otrzymać propozycje limitu w koncie. Aby stać się dla banku klientem klasy VIP wystarczy zastosować pewien bardzo prosty trick. Pozwoli Ci on, nawet gdy nie masz zdolności kredytowej, na otrzymywanie od banku indywidualnych ofert kredytowych.

Jeśli chcesz wiedzieć, co zrobić, aby bank sam oferował Ci produkty typu karty kredytowe bez składania przez Ciebie zapytań, zamów analizę swojego raportu BIK.

W ramach analizy, oprócz informacji o tym, co w swoim BIK powinieneś skorygować, otrzymasz instrukcję optymalizacji swojego scoringu opartą na propozycjach banków.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...