Analiza raportu BIK – rejestr bez tajemnic

5
(10)

Analiza raportu BIK pozwala uniknąć pomyłek w prawidłowym zrozumieniu jego zapisów. Czasem interpretacja historii kredytowej bywa trudna, dlatego też proponujemy w tym zakresie fachową pomoc. Analiza wpisów w rejestrze BIK to pierwszy krok do celu, którym jest dla Ciebie poprawa zdolności kredytowej. A w konsekwencji szansy na otrzymanie upragnionego finansowania.

Analizę raportu BIK wykonujemy – dla osób korzystających z innych naszych usług związanych z poprawą BIK – całkowicie za darmo. Opłata za jej sporządzenie – którą pobieramy przy zamówieniu analizy – jest zwracana natychmiast w przypadku złożenia zamówienia np. na czyszczenie złych wpisów z BIK.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego analiza raportu BIK jest potrzebna wielu kredytobiorcom?

Najprościej rzecz ujmując, analiza wychwytuje słabe i mocne strony Twojego raportu. Pokazuje, które elementy powinny z raportu zniknąć, a jakie warto do raportu wprowadzić. Wszystko po to aby zbudować pozytywny wizerunek dla banków. Aby twój rejestr BIK stał się wzorcowy. Dzięki analizie raportu BIK dowiesz się nie tylko jak doraźnie manipulować swoją historią kredytową. W dłuższej perspektywie czasu dzięki analizie staniesz się bardziej świadomym pożyczkobiorcą. Wiedza pozyskana w wyniku lektury analizy pozwoli Ci odróżnić zachowania, które są premiowane od tych, które są „karane”. Dowiesz się, posiadanie których produktów bankowych i pozabankowych jest dobrze lub źle widziane. To pozwoli Ci nie tylko zaciągać kredyty, ale często zaciągać je na korzystniejszych warunkach niż osoby, które pielęgnacją BIK-u nie zaprzątają sobie głowy.

Analiza raportu BIK szansą na zwiększenie zdolności kredytowej

Korzyści z analizy raportu BIK

W dużym skrócie, analiza wpisów BIK to odpowiedź na pytania:

  • Czy Twój scoring BIK łatwo przywrócić do poziomu 20% najlepszych kredytobiorców w Polsce?
  • Jakie produkty bankowe dobrze wpłyną na Twoją zdolność kredytową, a jakich musisz unikać?
  • Co wpływa na Twoją aktualną ocenę punktową i jak wygląda ona na tle innych?
  • Które wpisy są usuwalne, których usunąć się nie da lub po prostu usuwać nie trzeba?
  • Ile potrwa czyszczenie Twojego rejestru BIK i ile będzie kosztować?
  • Jak szybko odzyskasz zdolność kredytową wychodząc od stanu na dzień wygenerowania raportu?
  • Jak możesz rozpocząć proces odbudowy scoringu i ile zajmie Ci odzyskanie wiarygodności?
  • W jaki sposób odzyskać kontrolę nad swoją zdolnością kredytową?

To wszystko otrzymasz za…..0 zł. Analiza raportu BIK jest darmowa dla wszystkich, którzy dokonają zamówienia usługi optymalizacji BIK poprzez jego czyszczenie, usuwanie nadmiaru zapytań kredytowych czy złożenie skargi na bank do prezesa UODO. Osoby, które nie chcą korzystać z naszych usług, za sporządzenie analizy raportu BIK zapłacą zgodnie z cennikiem..

Jak dokonać zamówienia usługi analizy raportu BIK gdy posiadasz raport BIK?

Jeśli posiadasz raport i potrzebujesz pomocy w jego odczytaniu, ustaleniu genezy słabej zdolności i możliwości optymalizacji wiarygodności – analizę raportu BIK zamówisz jednym kliknięciem:

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu zamówienia wyślij swój raport BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i zaczekaj na analizę. Gwarantujemy wykonanie analizy wpisów BIK w ciągu 24 godzin. Usługa – jak każda w naszej firmie – objęta jest gwarancją. Co to oznacza dla Ciebie? Tyle, że gdy analityk BIK uzna, iż analizy wykonać nie może (zbyt mało danych w raporcie lub brak pewności co do oceny sytuacji) lojalnie poinformuje Cię o tym. Automatycznie otrzymasz także zwrot pieniędzy z tytułu opłaty.

Zamówienie usługi analizy bez aktualnego raportu BIK

Jeśli chcesz poznać, jak ocenia Cię BIK i jak widzą banki, a nie posiadasz aktualnego raportu BIK, możesz pozyskać go w kilka chwil. Wyróżniamy 2 rodzaje raportów BIK. Zanim zdecydujesz się na któryś z nich, zapoznaj się z opisem. Dzięki niemu dobierzesz raport BIK do swojej sytuacji i oczekiwań.

Raport bezpośrednio z BIK

Otrzyma go każdy, kto posiada profil w portalu BIK.pl lub taki profil zarejestruje. Rejestracja zajmuje kilka minut i daje dostęp do pojedynczego raportu BIK lub pakietu 12 raportów.

Ta wersja raportu BIK zawiera wpisy pozabankowych firm pożyczkowych i dodatek w postaci raportu z BIG Infomonitor. Nie zawiera oceny punktowej stosowanej przez banki, a jedynie procentową ocenę wiarygodności kredytodawcy. Może nie być wystarczająca do oceny możliwości odzyskania zdolności kredytowej przez osoby z burzliwą przeszłością. Analiza raportu BIK w tej formie nie jest polecana osobom starającym się o kredyt hipoteczny.

Bankowy raport BIK – wyłącznie do pobrania w PKO BP

Ta wersja raportu BIK oddaje obraz kredytobiorcy widziany przez banki. Nie jest zaśmiecony wpisami pozabankowymi, daje możliwość sprawdzenia swojego scoringu BIK w wersji punktowej (czyli precyzyjnej). Polecany tym którzy potrzebują dokładnie poznać swoją sytuację i miejsce, w którym się znajdują. Oraz tym kredytobiorcom, którzy stoją przed decyzją o wieloletnim olbrzymim kredycie i potrzebują sprawdzenia, czy ich ocena jest w danym momencie właściwa do złożenia wniosku o kredyt w wybranym banku. I czy rejestr BIK pozwala mieć nadzieję na kredyt, czy sugeruje, aby go poprawić.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 10

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...