Raport BIK - fragment
||||

Analiza raportu BIK – rejestr bez tajemnic

5
(12)

Analiza raportu BIK pozwala uniknąć pomyłek w prawidłowym zrozumieniu jego zapisów. Czasem interpretacja historii kredytowej bywa trudna, dlatego też proponujemy w tym zakresie fachową pomoc. Analiza wpisów w rejestrze BIK to pierwszy krok do celu, którym jest dla Ciebie poprawa zdolności kredytowej. A w konsekwencji szansy na otrzymanie upragnionego finansowania.

Analiza BIK jest darmowa dla naszych klientów

Analizę raportu BIK wykonujemy – dla osób korzystających z innych naszych usług związanych z poprawą BIK – całkowicie za darmo. Opłata za jej sporządzenie – którą pobieramy przy zamówieniu analizy – jest zwracana natychmiast w przypadku złożenia zamówienia np. na czyszczenie złych wpisów z BIK.

Do zamówienia analizy potrzebujesz posiadać raport BIK – jeśli nie masz go jeszcze, zamów bezpośrednio w serwisie bik.pl i otrzymaj za kilka chwil.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego analiza raportu BIK jest potrzebna wielu kredytobiorcom?

Najprościej rzecz ujmując, analiza wychwytuje słabe i mocne strony Twojego raportu. Pokazuje, które elementy powinny z raportu zniknąć, a jakie warto do raportu wprowadzić. Wszystko po to aby zbudować pozytywny wizerunek dla banków. Aby twój rejestr BIK stał się wzorcowy. A wiarygodność kredytowa znacząco wzrosła.

Dzięki analizie raportu BIK dowiesz się nie tylko, jak doraźnie manipulować swoją historią kredytową. W dłuższej perspektywie czasu dzięki analizie staniesz się bardziej świadomym pożyczkobiorcą. Wiedza pozyskana w wyniku lektury analizy pozwoli Ci odróżnić zachowania, które są premiowane od tych, które są „karane”.

Dowiesz się, posiadanie których produktów bankowych i pozabankowych jest dobrze lub źle widziane. To pozwoli Ci nie tylko zaciągać kredyty, ale często zaciągać je na korzystniejszych warunkach niż osoby, które pielęgnacją BIK-u nie zaprzątają sobie głowy.

Mężczyzna z rękami przed sobą, pomiędzy którymi widnieje 5 gwiazdek - symbol dobrej zdolności kredytowej w BIK

Korzyści z analizy raportu BIK

W dużym skrócie, analiza raportów BIK to odpowiedź na pytania:

 • Czy Twój scoring BIK łatwo przywrócić do poziomu 20% najlepszych kredytobiorców w Polsce?
 • Jakie produkty bankowe dobrze wpłyną na Twoją zdolność kredytową, a jakich musisz unikać?
 • Co wpływa na Twoją aktualną ocenę punktową i jak wygląda ona na tle innych?
 • Które wpisy są usuwalne, których usunąć się nie da lub po prostu usuwać nie trzeba?
 • Ile potrwa czyszczenie Twojego rejestru BIK i ile będzie kosztować?
 • Jak szybko odzyskasz zdolność kredytową wychodząc od stanu na dzień wygenerowania raportu?
 • Jak możesz rozpocząć proces odbudowy scoringu i ile zajmie Ci odzyskanie wiarygodności?
 • W jaki sposób odzyskać kontrolę nad swoją zdolnością kredytową?

To wszystko możesz mieć za…..0 zł. Analiza raportu BIK jest darmowa dla wszystkich, którzy dokonają zamówienia usługi optymalizacji BIK poprzez jego czyszczenie, usuwanie nadmiaru zapytań kredytowych czy złożenie skargi na bank do prezesa UODO. Osoby, które nie chcą korzystać z naszych usług, za sporządzenie analizy raportu BIK zapłacą zgodnie z cennikiem..

Jak dokonać zamówienia usługi analizy raportu BIK?

Jeśli posiadasz raport i potrzebujesz pomocy w jego odczytaniu, ustaleniu genezy słabej zdolności i możliwości optymalizacji wiarygodności – analizę raportu BIK zamówisz jednym kliknięciem:

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu zamówienia wyślij swój raport BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i zaczekaj na analizę. Gwarantujemy wykonanie analizy wpisów BIK w ciągu 24 godzin. Usługa – jak każda w naszej firmie – objęta jest gwarancją. Co to oznacza dla Ciebie? Tyle, że gdy analityk BIK uzna, iż analizy wykonać nie może (zbyt mało danych w raporcie lub brak pewności co do oceny sytuacji) lojalnie poinformuje Cię o tym. Automatycznie otrzymasz także zwrot pieniędzy z tytułu opłaty.

Zamówienie usługi analizy bez aktualnego raportu BIK

Jeśli chcesz poznać, jak ocenia Cię BIK i jak widzą banki, a nie posiadasz aktualnego raportu BIK, możesz pozyskać go w kilka chwil. Wyróżniamy 2 rodzaje raportów BIK. Zanim zdecydujesz się na któryś z nich, zapoznaj się z opisem. Dzięki niemu dobierzesz raport BIK do swojej sytuacji i oczekiwań.

Raport bezpośrednio z BIK

Otrzyma go każdy, kto posiada profil w portalu BIK.pl lub taki profil zarejestruje. Rejestracja zajmuje kilka minut i daje dostęp do pojedynczego raportu BIK lub pakietu raportów.

Ta wersja raportu BIK zawiera wpisy pozabankowych firm pożyczkowych i dodatek w postaci raportu z BIG Infomonitor. Nie zawiera oceny punktowej stosowanej przez banki, a jedynie procentową ocenę wiarygodności kredytodawcy. Może nie być wystarczająca do oceny możliwości odzyskania zdolności kredytowej przez osoby z burzliwą przeszłością. Analiza raportu BIK w tej formie nie jest polecana osobom starającym się o kredyt hipoteczny.

Bankowy raport BIK – wyłącznie do pobrania w PKO BP

Ta wersja raportu BIK oddaje obraz kredytobiorcy widziany przez banki. Nie jest zaśmiecony wpisami pozabankowymi, daje możliwość sprawdzenia swojego scoringu BIK w wersji punktowej (czyli precyzyjnej). Polecany tym którzy potrzebują dokładnie poznać swoją sytuację i miejsce, w którym się znajdują. Oraz tym kredytobiorcom, którzy stoją przed decyzją o wieloletnim olbrzymim kredycie i potrzebują sprawdzenia, czy ich ocena jest w danym momencie właściwa do złożenia wniosku o kredyt w wybranym banku. I czy rejestr BIK pozwala mieć nadzieję na kredyt, czy sugeruje, aby go poprawić.

Kiedy potrzebujesz profesjonalnej analizy swojej wiarygodności kredytowej?

Ocena wiarygodności, wyrażona poprzez ocenę punktową BIK, powinna być sprawdzana przez aktywnego kredytobiorcę raz na pół roku. Pozwala to, w przypadku zauważenia negatywnych zmian w ocenie punktowej, na podjęcie szybkich i skutecznych kroków w celu zablokowania dalszego obniżania wiarygodności. A także znalezienia źródła problemu i zneutralizowania go.

Analiza raportu BIK przy słabej ocenie punktowej

Jeśli pobierzesz raport BIK i zauważysz, że pomimo terminowo spłacanych zobowiązań ocena BIK jest alarmująco niska

Pierwsza strona raportu BIK - widoczna ocena punktowa

oznacza to, że coś niedobrego dzieje się w Twoim raporcie. Problemu prawdopodobnie nie zdiagnozujesz samodzielnie, gdyż wymaga to wiedzy i doświadczenia. Ale ocena na poziomie najniżej ocenianej grupy 20% wskazuje jednoznacznie, że popełniasz jakieś błędy. Aby je odnaleźć i naprawić, musisz oddać swój raport w ręce fachowca, który pomoże Ci w tym.

Temu właśnie służy analiza raportu BIK – diagnozowaniu problemu i wskazywaniu drogi ich naprawienia.

Zapytania kredytowe zakończone odmowami ze strony instytucji finansowych

Masz dobry BIK, ale jednocześnie każda próba zaciągnięcia kredytu, pożyczki czy wzięcia czegoś na raty kończy się odmową. Nie wiesz, co jest przyczyną? Zamiast wściekać się na złośliwość instytucji finansowych, które nie chcą Cię kredytować, sprawdź swój BIK. Ale nie na zasadzie „spojrzałem i wygląda ładnie”, ale za pomocą analizy raportu.

Analiza raportu BIK ustali przyczynę braku wiarygodności kredytowej. A tworzący ją specjalista wskaże Ci rozwiązania. Pamiętaj, że analizę raportu BIK możesz zamówić również w wersji konsultacji bezpośrednich, co oznacza, że Twój raport będzie analizowany na żywo, a dzięki możliwości rozmowy z analitykiem otrzymasz możliwość zadawania niezliczonej ilości pytań. I uzupełnienia swej wiedzy na temat tego, jak działa BIK i dlaczego dopadła Cię blokada kredytowa, choć nie masz żadnych negatywnych wpisów.

Analiza raportu BIK, wykona odpowiednio wcześnie od zauważenia problemu zdolności kredytowej, uchroni Cię przed dużym błędem, jakim jest nagromadzenie zapytań kredytowych, które spowodują spiętrzenie się problemu:

FRAGMENT RAPORTU bik pokazujący ilość złożonych zapytań

Analiza sytuacji w BIK dla osób „po przejściach”

Wiadomo, że w życiu najczęściej jest trochę z górki, a trochę pod górę. Dotyczy to również finansów. Efektem słabszego okresu jest raport BIK z widocznymi negatywnymi wpisami. Co można z nimi zrobić, w jaki sposób i w jakim czasie – na to pytanie odpowie Ci precyzyjnie analiza raportu BIK.

Usuwanie negatywnych zapytań wykonujemy w dwóch wariantach – klasycznym, które znasz pod hasłem czyszczenie BIK.

Oraz wariancie prawnym, którego nie znasz zapewne, gdyż jesteśmy jedyną kancelarią, która stosuje spór prawny z bankiem przed UODO do usuwania najtrudniejszych wpisów z BIK.

Jeśi analiza raportu BIK wykaże konieczność usunięcia wpisów, to niezależnie od formy i sposobu działania, na nasze usługi otrzymujesz pisemną gwarancję skuteczności. Która gwarantuje Ci zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia w wysokości 100% wartości podpisanej umowy.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 12

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...