Czyszczenie BIK z gwarancją w dobrej cenie

Czyszczenie BIK (inaczej usuwanie złych wpisów BIK) to proces polegający na doprowadzeniu do zaprzestania prezentacji przez bank, SKOK lub parabank negatywnych wpisów w rejestrze BIK. Usunięcie wpisów z rejestru oznacza skuteczne wyczyszczenie BIK.

Czyszczenie BIK bez ryzyka to skorzystanie z usług tej kancelarii, która na swoje usługi daje pisemną gwarancję skuteczności. W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która udziela na usługę czyszczenia BIK gwarancji 100% skuteczności lub zwrotu pieniędzy.

Czyszczenie BIK – jak to się odbywa?

Czyszczenie rejestru BIK ma jeden cel: sprawić, aby Twoja wiarygodność kredytowa była jak największa. Wiąże się ona bezpośrednio ze zdolnością kredytową. Im lepszy scoring (czyli ocena Twej wiarygodności), tym lepsza zdolność kredytowa. Jednym z działań poprawiających scoring jest usuwanie z rejestru BIK złych wpisów po to, aby zastąpić je wpisami idealnymi.

W niektórych sytuacjach czyszczenie BIK nie jest konieczne
il. 1. Wysoka ocena punktowa w BIK ułatwia zaciągnięcie kredytu

Zlecenie czyszczenia BIK jest proste i nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Jeśli posiadasz raport BIK, po prostu wyślij go na adres kontakt@mamdlugi.pl. Jeśli nie posiadasz – pobierz go w kilka chwil.

Czyszczenie BIK możesz rozpocząć w dowolnym momencie postępując wg wskazówek:

  1. Przesyłasz swój raport z BIK do wyceny lub pełnej analizy raportu na adres kontakt@mamdlugi.pl
  2. Po akceptacji warunków podpisujemy umowę na wykonanie usługi.
  3. W ciągu 45 dni usuwamy określone w umowie wpisy z rejestru BIK.
  4. Potwierdzasz skuteczne czyszczenie wpisów BIK zleconych w umowie.
  5. Dokonujemy ostatecznego rozliczenie finansowego.
Przypominamy: czyszczenie BIK w naszej firmie to usługa objęta gwarancją. Oznacza to dla Ciebie 100% finansowego bezpieczeństwa. W przypadku niepowodzenia w usunięciu wpisów objętych gwarancją zwracamy Ci pieniądze. Zgodnie z warunkami gwarancji zawartymi w pisemnej umowie na usługę czyszczenia wpisów BIK.

Ile kosztuje czyszczenie BIK?

Usługa czyszczenia negatywnych wpisów z BIK zaczyna się od 127 zł. Cena zwiększa się wraz ze stopniem zaniedbania danego wpisu, czyli ilością dni po terminie spłaty. Koszt usługi czyszczenie BIK zależny od stopnia przeterminowania wpisu prezentujemy w tabeli:

Rodzaj wpisuCena
zapytania kredytowe67 zł
do 30 dni spóźnienia127 zł
31 - 60 dni spóźnienia177 zł
61 - 100 dni spóźnienia287 zł
101 - 200 dni spóźnienia407 zł
201 - 500 dni spóźnienia627 zł
ponad 500 dni spóźnienia807 zł
przekroczenie limitu kredytowego147 zł
indywidualne działania prawne w UODO1470 zł

Czyszczenie zapytań kredytowych w BIK

Dodatkową usługą, często zamawianą przez osoby zainteresowane czyszczeniem BIK, jest usuwanie nadmiernej ilości zapytań kredytowych prezentowanych w raporcie BIK.

duża liczba zapytań kredytowych w rejestrze BIK
il. 2. Składane hurtowo zapytania niszczą zdolność kredytową, człowiek masowo składający zapytania nie jest wiarygodny, gdyż jego zachowanie jest zbyt podobne do desperatów w pętli długów.

Zbyt duża ilość zapytań kredytowych blokuje w sposób bezpośredni zdolność kredytową. Blokada ta trwa określoną w procedurach banków ilość tygodni lub miesięcy. Permanentne składanie zapytań o kredyty lub pożyczki może być dla BIK niepokojącym sygnałem ryzyka niewypłacalności i desperackiego poszukiwania pieniędzy na spłatę istniejących zobowiązań. Co w praktyce prowadzi do nałożenia przez BIK blokady bezpieczeństwa i długotrwałego zablokowania zdolności kredytowej.

Zarządzanie zapytaniami kredytowymi musi być prowadzone mądrze. Popełnione błędy można w większości przypadków skorygować. I zapytania kredytowe z rejestru BIK usunąć. Koszt usunięcia pojedynczego zapytania nie jest wygórowany, co widać w powyżej zamieszczonej tabeli. Usługa czyszczenia zapytań kredytowych w BIK jest oczywiście objęta gwarancją skuteczności. Klient zlecający usunięcie zapytań kredytowych z rejestru BIK nie ponosi żadnego finansowego ryzyka. Całość ryzyka bierzemy na siebie, udzielając stuprocentowej gwarancji na skuteczne czyszczenie BIK ze zbędnych zapytań kredytowych.

Czyszczenie BIK z zapytań kredytowych
il.3. Brak zapytań kredytowych, brak wątpliwości co do intencji klienta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.