Czyszczenie BIK z gwarancją skuteczności

4.7
(93)

Czyszczenie BIK (inaczej usuwanie złych wpisów BIK) to proces polegający na doprowadzeniu do zaprzestania prezentacji przez bank, SKOK lub parabank negatywnych wpisów w rejestrze BIK. Usunięcie wpisów z rejestru oznacza skuteczne wyczyszczenie BIK.

 • Czyszczenie BIK bez ryzyka to skorzystanie z usług tej kancelarii, która na swoje usługi daje pisemną gwarancję skuteczności.
 • W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która udziela na usługę usuwania wpisów z BIK gwarancji 100% skuteczności lub zwrotu pieniędzy.
 • Doświadczenie w czyszczeniu BIK – ponad 10 lat. Od ponad dekady usuwamy złe wpisy w BIK Polaków.
 • W przypadku trudnych wpisów działamy poprzez adwokata w UODO.

Jak zamówić usunięcie z BIK negatywnych wpisów z gwarancją skuteczności? Wyślij nam swój raport, a dokonamy jego analizy lub bezpłatnej wyceny. Wysyłka drogą mailową na adres bik@mamdlugi.pl

Czyszczenie BIK – jak usunąć negatywny wpis

Czyszczenie rejestru BIK ma jeden cel: sprawić, aby Twoja wiarygodność kredytowa była jak najlepsza. Wiąże się ona bezpośrednio ze zdolnością kredytową. Im wyższy scoring (czyli ocena Twej wiarygodności), tym lepsza zdolność kredytowa. Jednym z działań poprawiających scoring jest usuwanie z rejestru BIK złych wpisów po to, aby zastąpić je pozytywną historię kredytową.

W niektórych sytuacjach czyszczenie BIK nie jest konieczne
il. 1. Wysoka ocena punktowa w BIK ułatwia zaciągnięcie kredytu w najlepszych bankach. Tak wygląda BIK naszego klienta, który powierzył nam pracę nad budowaniem swojej zdolności kredytowej. Porównaj ze swoim i wyciągnij wnioski….

Zlecenie usunięcia wpisów tworzących historię kredytową jest proste i nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Jeśli posiadasz raport BIK, po prostu wyślij go na adres bik@mamdlugi.pl.

Jeśli nie posiadasz raportu BIK i zastanawiasz się, jak pobrać taki raport – kliknij i pobierz go w kilka chwil.

Przypominamy: usunięcie wpisów BIK to usługa objęta gwarancją. Oznacza to dla Ciebie 100% finansowego bezpieczeństwa. W przypadku niepowodzenia w usunięciu danych z rejestru Biura Informacji Kredytowej objętych gwarancją, zwracamy Ci pieniądze. Zgodnie z warunkami gwarancji zawartymi w pisemnej umowie na usługę czyszczenia wpisów BIK. Ponieważ wiemy, że w Polsce działa wiele firm oferujących rzekome czyszczenie historii w BIK bez gwarancji, ostrzegamy przed ryzykiem naciągnięcia. Podpisując umowę zawsze pytaj o gwarancję.

Ile kosztuje wyczyszczenie z BIK?

Usługa usunięcia negatywnych wpisów z BIK zaczyna się od 127 zł. Cena zwiększa się wraz ze stopniem zaniedbania danego wpisu, czyli ilością dni po terminie spłaty. Koszt usługi usunięcia danych zależny od stopnia przeterminowania wpisu prezentujemy w tabeli:

Rodzaj wpisuCena
zapytania kredytowe67 zł
do 30 dni spóźnienia127 zł
31 - 60 dni spóźnienia177 zł
61 - 100 dni spóźnienia287 zł
101 - 200 dni spóźnienia407 zł
201 - 500 dni spóźnienia627 zł
ponad 500 dni spóźnienia807 zł
przekroczenie limitu kredytowego147 zł
indywidualne działania prawne w UODO1470 zł

Czyszczenie zapytań kredytowych w BIK

Dodatkową usługą, często zamawianą przez osoby zainteresowane czyszczeniem BIK, jest usuwanie nadmiernej ilości zapytań kredytowych prezentowanych w raporcie BIK.

duża liczba zapytań kredytowych w rejestrze BIK
il. 2. Składane hurtowo zapytania niszczą zdolność kredytową, człowiek masowo składający zapytania nie jest wiarygodny, gdyż jego zachowanie jest zbyt podobne do desperatów w pętli długów.

Zbyt duża ilość zapytań kredytowych blokuje w sposób bezpośredni zdolność kredytową. Blokada ta trwa określoną w procedurach banków ilość tygodni lub miesięcy. Permanentne składanie zapytań o kredyty lub pożyczki może być dla BIK niepokojącym sygnałem ryzyka niewypłacalności i desperackiego poszukiwania pieniędzy na spłatę istniejących zobowiązań. Co w praktyce prowadzi do nałożenia przez BIK blokady bezpieczeństwa i długotrwałego zablokowania zdolności kredytowej.

Czyszczenie zapytań kredytowych z BIK skutkuje poprawieniem zdolności kredytowej.

Fragment raportu BIK dotyczący zapytań kredytowych
il.3. Brak zapytań kredytowych, brak wątpliwości co do intencji klienta

Jak przygotować się do porządków w rejestrze BIK?

Do operacji usuwania negatywnych wpisów w BIK należy się dobrze przygotować. Służy temu analiza raportu BIK, która pokazuje, co w Twoim BIK-u wymaga trwałego usunięcia. Do wykonania analizy niezbędny jest aktualny raport BIK.

Analiza jest bezpłatna dla osób zamawiających usługę usunięcia wpisów z BIK. Wpłacona kwota za jej wykonanie jest odliczana od rachunku z tytułu czyszczenia BIK.

Zlecenie analizy zamówisz klikając poniżej:

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czyszczenie BIK, czyli jak wygląda usunięcie danych z BIK w praktyce

Usługa czyszczenia BIK obrosła wieloma mitami i stereotypami. Warto je odczarować , gdyż posługiwanie się nimi wyrządza wielu kredytobiorcom szkodę. Często nieodwracalną. Odpowiedzi na często zadawane pytania o historię kredytową, wpisy spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych i o to, jak wyczyścić BIK samemu znajdziesz poniżej.

Czy każdy wpis w BIK można usunąć?

Niestety nie. Są wpisy, które kolokwialnie mówiąc, zostały przez banki zablokowane przed usunięciem z rejestru BIK przez lat 5. O tym, czy dany wpis można usunąć, dowiesz się z analizy raportu BIK. Dlatego też zawsze proces czyszczenia BIK zaczynamy od jej wykonania.

Zatem usunięcie wpisów BIK nie jest możliwe zawsze. Dlatego tak ważna jest gwarancja na usługę usuwania wpisów z BIK, którą oferujemy naszym klientom. A skoro już jesteśmy przy gwarancji bezpieczeństwa pieniędzy wydanych na to, aby wyczyścić BIK, warto odpowiedzieć na pytanie kolejne:

Czy istnieją nieuczciwe firmy czyszczące BIK?

I tutaj również padnie odpowiedź: niestety tak. Każdego roku na polskim rynku pojawia się wiele firm, oferujących obietnice usunięcia każdego wpisu za pieniądze. Jak się potocznie zwykło mawiać, dokonują one czyszczenia portfela zamiast czyszczenia BIK.

Ponieważ zapisy w umowie z reguły wykluczają ich odpowiedzialność, tak naprawdę oszustwo dokonywane jest w białych rękawiczkach. A żywot takiej firmy nie kończy się wraz z interwencją prokuratora, tylko w momencie, gdy opinie o firmie „czyszczącej BIK” zostaną przez naciągniętych klientów nagłośnione na forach czy w mediach społecznościowych.

Jak zatem rozpoznać uczciwą firmę czyszczącą BIK od hochsztaplerów?

Wbrew pozorom jest to banalnie proste. Wystarczy zapytać, czy firma obiecująca wyczyścić bik udziela gwarancji na swoje usługi. Jeśli jest pewna jakości swoich usług, zagwarantuje Ci na piśmie skuteczne wyczyszczenie wpisów w BIK lub zwrot pieniędzy. Jeśli nie chce udzielić Ci gwarancji, nie trać czasu na korespondencję z tego typu firmą.

Czy muszę mieć raport BIK, aby usunąć złe wpisy?

Zdecydowanie tak. Bez raportu nie sposób zdiagnozować, który wpis trzeba usunąć, a to jest podstawą skutecznego usunięcia danych z BIK. Zatem jeśli myślisz o wyczyszczeniu BIK-u musisz rozpocząć od ściągnięcia raportu BIK. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową Biura Informacji Kredytowej (kliknij) lub poprzez bank PKO BP, jeśli posiadasz w nim konto.

Czy można wyczyścić BIK samemu?

Oczywiście. Samodzielnie można wykonać wiele rzeczy: naprawić zepsutą pralkę, uszyć sobie spodnie czy wyrwać ząb. Ale większość tego typu rzeczy powierzamy fachowcom. Z prostego powodu: zrobią to lepiej, gdyż zajmują się tym zawodowo.

Warto pamiętać o tym zastanawiając się, jak usunąć wpis z BIK.

Samodzielne usuwanie wpisów to ryzyko popełnienia błędów, które są nieodwracalne. Jednym z nich pozwolenie bankowi na naprawienie własnych błędów, które dla doświadczonego prawnika są furtką do usunięcia Twojego negatywnego wpisu. Podjęcie samodzielnej próby, abywyczyścić bik powoduje, że bank ma czas, aby „załatać dziurę” i tym samym zamknąć Ci definitywnie szansę na usunięcia z rejestru BIK wpisu.

Drugim zagrożeniem, jakie płynie z samodzielnego usuwania wpisów bez odpowiedniej  wiedzy jest ryzyko usunięcia pozytywnych informacji o sobie jako kredytobiorcy.

Mój BIK został wyczyszczony, ale wciąż widzę w raporcie wpisy

Ważne jest, abyś miał świadomość, w której części raportu BIK je widzisz. Skuteczne usunięcie wpisów z BIK skutkuje przeniesieniem ich do części statystycznej raportu BIK. Sekcja ta ma swoje specjalne miejsce w raporcie BIK i poznasz ją po takim nagłówku:

Fragment nagłówka raportu BIK

Jeśli tam znajdują się wpisy, które chciałeś z BIK usunąć, wszystko jest w porządku. One tam właśnie miały trafić. Czyszczenie BIK powoduje przesunięcie wpisów do sekcji statystycznej. I nie musisz martwić się o to, że je widzisz. Są one widoczne tylko dla Ciebie. Ta część raportu BIK przechowuje wszystkie Twoje historyczne wpisy z ostatnich lat 12: te, które nie są już widoczne w BIK.

Sekcja statystyczna jest niewidoczna dla banków. Widzisz ją tylko Ty oraz Główny Urząd Statystyczny.

Kiedy można prosić o usunięcie danych z BIK?

Usunięcie danych z rejestru Biura Informacji Kredytowej możliwe jest wyłącznie w przypadku całkowitej spłaty kredytu. Wpis instytucji finansowej dotyczący kredytu w trakcie spłaty nie może być usunięty. Przy kredytach spłacanych wciąż instytucja finansowa, która udzieliła Ci kredytu, ma obowiązek aktualizować dane dotyczące spłaty. Dlatego też wpis taki do czasu zakończenia spłaty nie może być usunięty.

Jak długo trwa czyszczenie BIK?

Od momentu podpisania umowy do chwili fizycznego usunięcia danych dotyczących wpisu będącego przedmiotem umowy nie mija więcej niż 45 dni. Gwarancję usunięcia wpisu w ciągu 45 dni otrzymujesz na piśmie. Tyle potrzebujemy, aby wyczyścić historię, jeśli w tym czasie wpis nie zostanie usunięty, otrzymujesz zwrot pieniędzy.

Czy czyszczenie BIK jest legalne?

Każdy kredytobiorca ma prawo dbać o wiarygodność kredytową i o to, aby jego historia kredytowa była pozytywne. Negatywne wpisy w BIK, po spłacie kredytów, mogą być zatem legalnie usunięte poprzez wycofanie zgody na przetwarzanie danych. Warunkiem jest, aby o zamiarze przetwarzania danych bez zgody kredytobiorca nie był wcześniej poprawnie poinformowany.

Po jakim czasie usuwane są dane z BIK?

Normalny czas przetwarzania danych przez Biuro Informacji Kredytowej to 5 lat. Po tym czasie następuje automatycznie usunięcie danych z BIK. Jeśli chcesz, aby wpisy instytucji finansowych, które nie mają jeszcze 5 lat, zostały usunięte wcześniej, musisz wdrożyć procedurę usunięcia wpisu z BIK.

Na czym polega czyszczenie BIK?

Usunięcie danych z BIK to wycofanie Twojej zgody na przetwarzanie danych z rejestrze Biura Informacji Kredytowej wprowadzonych tam przez instytucje finansowe. Wszystkie banki, szereg spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych oraz firmy pożyczkowe, które współpracują z BIK.

Skuteczne usunięcie danych z BIK powoduje, że wpis znajdujący się w rejestrze widocznym dla intytucji finansowych zostaje przeniesiony do sekcji statystycznej i przestaje być widoczny. Nie jest również brany przy obliczaniu scoringu. W sekcji widocznej dla instytucji finansowych pozostawiamy wyłącznie pozytywną historię kredytową.

Czyszczeniem BIK zajmujemy się od ponad 10 lat. Znamy jakość swoich usług, dlatego też udzielamy na nie pełnej gwarancji. Zlecając nam zadanie, aby wyczyścić BIK z negatywnych wpisów, nie ryzykujesz niczym. Wg naszej wiedzy jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która na usługę czyszczenia BIK-u udziela gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezrealizowania zlecenia.

Firmy czyszczące bez gwarancji – uniknij czyszczenia swojego portfela zamiast wpisów

Czy kupiłbyś laptopa bez gwarancji? Telefon bez papierów? Samochód bez dowodu rejestracyjnego? Zapewne nie. Dlaczego zatem miałbyś ryzykować swoje pieniądze zlecając czyszczenie BIK jakiejkolwiek firmie, która nie daje Ci żadnej gwarancji, a jednocześnie chce pieniędzy z góry? Nie ryzykuj współpracy z firmami, które nie stać na udzielenie Ci pisemnej gwarancji. Zaufaj sprawdzonej kancelarii i operacji usunięcia wpisów z BIK dokonywanej przez adwokata.

Czyszczenie BIK – od czego trzeba zacząć? Krok pierwszy do skutecznego usunięcia wpisów z BIK

Do wyceny i oceny możliwości potrzebujemy Twojego raportu BIK. Jeśli posiadasz aktualny raport, prześlij go na adres bik@mamdlugi.pl. W odpowiedzi na przysłany raport zapytamy, czy chcesz tylko bezpłatnej wyceny czy pełnej analizy raportu BIK.

Analiza raportu BIK jest usługą bezpłatną dla naszych klientów. Wymaga co prawda wpłacenia zwrotnej zaliczki w wysokości 57 zł, ale jest ona zwracana przy podpisywaniu umowy na czyszczenie BIK.

Zlecając zatem naszej firmie usunięcie złych wpisów – analizę raportu BIK otrzymujesz w prezencie. Wystarczy posiadać raport BIK.

Uwaga: Jeśli nie masz jeszcze raportu BIK- kliknij, aby pobrać go ze strony Biura Informacji Kredytowej

Usunięcie danych z BIK – krok drugi: umowa i pełnomocnictwo

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków umowy przesyłamy Ci na maila gotową umowę wraz z pełnomocnictwem. Jedyne co musisz zrobić, to podpisać, zeskanować i odesłać w mailu zwrotnym przesłane dokumenty. Oraz dokonać płatności wcześniej ustalonej kwoty, którą znajdziesz – wraz z numerem konta – w przesłanej do Ciebie umowie. Zajmie to dosłownie kilka minut.

Czyszczenie BIK-u: krok trzeci i ostatni

Gdy otrzymamy środki, umowę i pełnomocnictwo przystępujemy do pracy. Na Twój adres mailowy przyjdzie potwierdzenie wykonania zlecenia, a na adres korespondencyjny zaczną przychodzić potwierdzenia pocztowe odebrania przez banki, SKOK-i czy firmy pożyczkowe dokumentów. Znasz takie żółte pocztowe zwrotki?

To właśnie one stanowić będą dla Ciebie sygnał, że czyszczenie BIK jest w toku.

W ciągu maksymalnie 45 dni (a często znacznie szybciej, 45 dni to nasza gwarancja) otrzymasz z instytucji finansowej, która Cię do BIK wpisała, pisemne potwierdzenie usunięcia wpisu.

Bank odmówił usunięcia wpisu – co dalej?

W przypadku decyzji odmownej ze strony banku, którą – zdarzyć się może, że otrzymasz – masz 3 możliwości dalszego działania:

 • rezygnujesz z umowy i korzystasz z gwarancji, a my zwracamy Ci pieniądze,
 • dajesz nam zielone światło do dalszych działań reklamacyjnych,
 • zlecasz naszym prawnikom złożenie skargi na bank do UODO i rozpoczęcie działań poprzez prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W efekcie UODO nakazuje bankowi usunięcie wpisu, a ten polecenie Prezesa UODO musi wykonać:

Jeśli masz wpis jakiejkolwiek instytucji finansowej, która przy spłaconych kredytach i  braku zgody na przetwarzanie danych nadal prezentuje wpis w BIK, sprawdź naszą ofertę w zakresie czyszczenia BIK z wpisów, których usunięcia odmówił bank.

Czyszczenie wpisów w BIK z gwarancją skuteczności – podsumowanie

Analiza raportu BIK – wstęp do zasadniczego usunięcia wpisów.Wykonywana w ciągu 8 godzin roboczych, 100% online, koszt 57 zł – zwracane w przypadku zamówienia usługi czyszczenia BIK. Dla klientów zatem jest to usługa bezpłatnaZ analizy dowiadujesz się, co jest problemem, jakie wpisy należy usunąć, co się z tym wiąże, jak odbudować swoją wiarygodność i mieć pozytywną historię kredytową
Ile trwa proces usuwanie wpisów z BIK?Trwa do 45 dni, monitorujesz postępy dzięki informowaniu Cię o nich przez banki lub firmy pożyczkoweWyniki otrzymujesz bezpośrednio z banku drogą pocztową
Ile kosztuje czyszczenie wpisów w BIK?Zależne jest od stopnia przeterminowania negatywnego wpisu, który ma być usunięty. Przykładowo usunięcie z BIK wpisu przeterminowanego o 58 dni to koszt 187 zł. Oczywiście z pisemną gwarancją skuteczności.Aktualne ceny znajdzie w tym miejscu: Cennik usług czyszczenia BIK
Gwarancja usługi usunięcia wpisu – 100% bezpieczeństwa dla Ciebie.Usunięcie wpisu gwarantujemy na piśmie – w umowie. Oznacza to zwrot 100% pieniędzy w przypadku niepowodzenia operacji. I tym samym bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.Czyszczenie BIK z gwarancją to bezpieczny sposób na rozpoczęcie tworzenia nowego rozdziału relacji z bankami.
Postępowanie prawne przed UODO – w przypadku bardzo trudnych wpisówProces pozwalający na usunięcie z BIK wpisu uznanego przez dany bank za niemożliwy do usunięcia. Ostatnia deska ratunku dla wielu kredytobiorców, blokowanych przez jeden bankowy wpis, tzw. pozornie nieusuwalny.Realizowany w przypadku sprawdzenia banku i uzasadnionego podejrzenia, iż odmowa usunięcia wpisu nie jest poparta dowodami, których bank po prostu nie posiada.

Czyszczenie wpisów w BIK – dlaczego warto zacząć od analizy raportu pobranego w Biurze Informacji Kredytowej?

Źródło wiedzy o własnej sytuacji to analiza raportu BIK. Pozwoli ona na zapoznanie się z tym, co musimy zrobić, abyś odzyskał wiarygodność kredytową. Czyszczenie BIK to tylko jeden z elementów. Oprócz usunięcia złych wpisów mamy jeszcze odbudowę scoringu i wiarygodności kredytowej, zarządzanie zapytaniami kredytowymi i parabankami. A także eliminację błędów oraz złych nawyków kredytowych.

Analiza BIK wiąże się z opłatą 57 zł. Jeśli zamówisz usługę czyszczenia BIK, kwota ta zostanie odjęta od kosztów usunięcia wpisów z Biura Informacji Kredytowej. Nasi klienci za analizy BIK bowiem nie płacą.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Masz już analizę, możesz zdecydować co dalej z Twoim BIK

Otrzymawszy analizę raportu BIK, znasz już dokładnie swoją sytuację. Wiesz, jakie wpisy z BIK usunąć, ile będzie to kosztować i jak długo potrwa. Wiesz również, co robić, aby niezależnie od działań na wpisach rozpocząć odbudowę swojej wiarygodności. W tym momencie decydujesz, czy podejmujesz się zmiany wiarygodności kredytowej w BIK. Podjęcie działań to zawsze wysłanie maila na adres: bik@mamdlugi.pl

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon do biura: (71) 725 41 24

Telefon komórkowy: 883 008 939

e-mail: bik@mamdlugi.pl

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 93

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...