Poprawa zdolności kredytowej w BIK – zwiększ swój scoring

4.6
(12)

Poprawa zdolności kredytowej jest celem i marzeniem każdego kredytobiorcy. Źródłem wiedzy o aktualnie posiadanej zdolności kredytowej i tym, jak wiarygodność kredytową poprawić, jest Twój raport BIK.. Dzięki jego analizie i wiedzy naszych specjalistów poprawa zdolności kredytowej nie będzie dla Ciebie problemem. Analizę zamówisz w formie pisemnej lub telefonicznej na żywo.

Co konkretnie mogę zmienić w swoim BIK, czyli poprawa zdolności kredytowej z pomocą specjalisty

Jeśli jesteś jedną z osób, które odczuwają ograniczenie zdolności kredytowej, możesz zamówić indywidualną analizę swojego raportu BIK lub konsultacje telefoniczne z analitykiem BIK. Dzięki wiedzy, którą uzyskasz w wyniku analizy, będziesz mógł wyeliminować ze swojego „portfolio” w BIK elementy negatywnie o Tobie świadczące, a uwypuklić pozytywne i mile widziane przez BIK oraz banki.

Na tym właśnie polega poprawa zdolności kredytowej. Na pozbyciu się z rejestru BIK elementów szkodliwych dla Twej wiarygodności, a wyeksponowaniu tego, co BIK uważa za atrybuty najlepiej ocenianych kredytobiorców.

Jak zamówić analizę raportu w wersji pisemnej pod kątem poprawy zdolności kredytowej?

Analiza w tej formie jest całkowicie bezpłatna dla osób kontynuujących współpracę, czyli zlecających po jej lekturze usunięcie negatywnych wpisów w BIK.

Opłata za analizę jest odliczana przy zamówieniu usługi skorygowania negatywnych wpisów (potocznie: czyszczenie BIK)

Aby uzyskać analizę, wystarczy złożyć zamówienie klikając poniżej, a następnie wysłać swój aktualny raport na adres bik@mamdlugi.pl

Analiza raportu BIK w formie pisemnej:

 • wykonywana jest w ciągu maksymalnie 8 godzin roboczych
 • posiada gwarantowaną objętość minimum 7 stron A4
 • odpowiada na pytania, co ogranicza lub blokuje Twoją wiarygodność kredytową
 • instruuje, co możesz zrobić w zależności od swojej sytuacji w celu poprawy zdolności kredytowej
 • wycenia koszt działań prawnych w celu – gdy sytuacja tego wymaga – korekty wpisów w BIK

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Analiza raportu BIK na żywo – z możliwością pozyskania wiedzy bezpośrednio od specjalisty

Niewiele droższą, a dającą znacznie większe możliwości w zakresie pozyskiwania wiedzy na temat tego, co trzeba zrobić, aby poprawa zdolności kredytowej była efektywna, jest analiza raportu BIK na żywo.

Wykonujemy ją w oparciu o przesłany wcześniej raport BIK. Analiza telefoniczna:

 • pozwala na zadawanie pytań i zaspokajanie potrzeby wiedzy na temat tego, jak jest się postrzeganym przez BIK
 • trwa minimum 30 minut, a maksymalnie minut 60
 • realizowana jest w ciągu maksymalnie 72 godzin
 • w sposób zrozumiały pozwala zrozumieć działania, które trzeba wykonać w celu poprawy zdolności kredytowej
 • informuje, jakie przeszkody do odbudowy zdolności widnieją w rejestrze BIK i jakich błędów należy się wystrzegać
 • wskazuje na działania prawne niezbędne do odblokowania zdolności kredytowej i określa ich koszt

Analiza realizowana jest po zamówieniu, którego dokonasz jednym kliknięciem:

Prześlij nam swój raport i omów go z analitykiem NA ŻYWO:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego poprawa zdolności kredytowej jest tak istotna w przypadku kredytów strategicznych, na przykład hipotecznych?

Większa zdolność kredytowa oznacza zawsze lepszą wiarygodność. A ta przekłada się na dostęp do najlepszych ofert. Zarezerwowanych dla kredytobiorców należących do grupy najmniejszego ryzyka, a największego zaufania.

W przypadku kredytów hipotecznych, czyli produktów na (nierzadko) pół życia, jest to szczególnie istotne.

Najlepsze oferty kredytowe są o kilkaset nawet złotych miesięcznie tańsze, niżeli produkty oferowane osobom o zdolności kredytowej na pograniczu możliwości uzyskania kredytu.

Wyższa wiarygodność to jednak nie tylko niższe raty. Ale przede wszystkim bezpieczeństwo kredytobiorcy, oferowane przez najlepsze pod tym kątem banki. Zawsze zarezerwowane tylko dla kredytobiorcy ocenianego jako najbardziej wiarygodny.

Bezpieczeństwo kredytu, a przede wszystkim własne, czyli co zrobić, aby w przyszłości nie płakać, że bank zabiera nieruchomość

20, a nierzadko nawet 35 lat spłaty to okres, w którym losowych zdarzeń natury tragicznej nie jesteś w stanie przewidzieć. I na to nie masz wpływu. Masz – i to podkreślam z całą świadomością – wpływ na zabezpieczenie ich skutków jeszcze przed podpisaniem cyrografu z bankiem. Ale tylko wówczas, gdy posiadasz odpowiednią zdolność i wiarygodność. Czyli to, czemu służy poprawa zdolności kredytowej w BIK.

Osoby, kupujące nieruchomość na wieloletni kredyt hipoteczny bez odpowiedniej wiarygodności, skazywane są na wzięcie ich w bankach, które akceptują słabszy scoring. Korzystając z nich skazują się na ich łaskę i niełaskę w sytuacji, gdy kredyt z jakiś względów upadnie – zostanie wypowiedziany z powodu braku możliwości spłaty. Dlaczego?

Słabe banki tworzą zabójcze procedury, dobre banki oferują pomoc

Podpisując, na skutek braku odpowiedniej zdolności kredytowej, umowę z bankiem akceptującym mniej wiarygodnych klientów, skazujesz się na los tysięcy dłużników, którym w chwili ich finansowego kryzysu odbierana jest nieruchomość. Bez żadnych skrupułów.

W tej samej sytuacji będąc klienci banków mających duże wymagania co do zdolności kredytowej przy podpisywaniu umowy kredytu, mają zapewniony szereg możliwości pomocy ze strony banku w wyjściu z impasu.

I tak klient mający szczęście być dłużnikiem banku lepszego, dostaje możliwość restrukturyzacji, na którą go stać. Doświadcza w ten sposób tzw. ludzkich odruchów ze strony wierzyciela. W tym samym czasie klient banku słynącego z nieludzkiego podejścia może tylko myśleć o wyprowadzce z zajętej przez bank nieruchomości. Gdyż bank po wypowiedzeniu umowy żąda np. jednorazowej wpłaty 15% wartości zadłużenia. I to nie za tej umowy wznowienie. Ale za możliwość złożenia o wznowienie wniosku…..

Gdybym był mądrzejszy 10 lat, nigdy nie podpisałbym z tym bankiem umowy

– mówi klient, któremu bank zajął mieszkanie czy dom. Ty nie musisz popełniać takich błędów. Wiesz już bowiem, że

im lepszy scoring w BIK, tym większa możliwość wyboru dobrego kredytu

Poprawa zdolności kredytowej z niskiej na doskonałą
il 1. Jaką ocenę punktową wolałbyś?

Zatem nie biegnij do pierwszego lepszego banku, dostosowując ofertę do aktualnie posiadanego scoringu. Dostosuj swój scoring do wymogów najlepszych banków. Z naszą pomocą poprawa zdolności kredytowej nie będzie dla Ciebie problemem.

Zacznij od analizy raportu BIK. Która wskaże Ci, w którym jesteś miejscu i co musisz zrobić, aby znaleźć się w gronie 20% najlepszych kredytobiorców w Polsce. Czyli jak poprawić swoją zdolność i wiarygodność kredytową.

Poprawa zdolności kredytowej – dlaczego możesz nam zaufać?

Nie masz do nas pełnego zaufania, pomimo naszych gwarancji?
Kilka faktów,które mogą być istotne przy podejmowaniu decyzji o obdarzeniu nas zaufaniem:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 12 lat – jesteśmy znaną firmą o zasięgu ogólnopolskim
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną swoim klientom przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej (między innymi w kilku numerach Newsweeka) oraz na Onet.pl, a związani z nami specjaliści udzielają wypowiedzi w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej 

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 12

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...