Poprawa zdolności kredytowej w BIK – zwiększ swój scoring

4.5
(10)

Poprawa zdolności kredytowej jest celem chyba każdego przyszłego kredytobiorcy, który myśli poważnie o dużym kredycie na atrakcyjnych warunkach w dobrym i bezpiecznym banku. Wiele osób informacji o tym, w jaki sposób poprawić swoją zdolność kredytową, szuka bezskutecznie całymi miesiącami. Znajdując, co prawda, teoretyczne informacje, co poprawia zdolność kredytową, ale za żadne skarby nie wiedząc, co konkretnie jemu potrzeba, aby bank widział w nim poważnego i wiarygodnego kredytobiorcę.

I jak w jego konkretnym przypadku powinna przebiegać poprawa zdolności kredytowej.

Co konkretnie mogę zmienić w swoim BIK, czyli poprawa zdolności kredytowej z pomocą specjalisty

Jeśli jesteś jedną z osób, które przygotowują się do strategicznego kredytu, możesz zamówić indywidualną analizę swojego raportu BIK lub konsultacje telefoniczne z analitykiem BIK. Dzięki wiedzy, którą uzyskasz w wyniku analizy, będziesz mógł wyeliminować ze swojego “portfolio” w BIK elementy negatywnie o Tobie świadczące, a uwypuklić pozytywne i mile widziane przez BIK oraz banki.

Analiza raportu BIK pod kątem poprawy zdolności kredytowej to:

  • usługa wykonywana do 8 godzin roboczych
  • długość analizy  to minimum 7 stron A4
  • czas konsultacji telefonicznych do 30 minut
  • tylko praktyczne i przetestowane przez tysiące kredytobiorców porady
  • wiedza, której nie znajdziesz w internecie

Analiza jest całkowicie bezpłatna dla osób kontynuujących współpracę, czyli zlecających po jej lekturze usunięcie negatywnych wpisów w BIK.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: kontakt@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dlaczego poprawa zdolności kredytowej jest tak istotna w przypadku kredytów strategicznych, na przykład hipotecznych?

Większa zdolność kredytowa oznacza zawsze lepszą wiarygodność. A ta przekłada się na dostęp do najlepszych ofert. Zarezerwowanych dla kredytobiorców należących do grupy najmniejszego ryzyka, a największego zaufania.

W przypadku kredytów hipotecznych, czyli produktów na (nierzadko) pół życia, jest to szczególnie istotne.

Najlepsze oferty kredytowe są o kilkaset nawet złotych miesięcznie tańsze niżeli produkty oferowane osobom o zdolności kredytowej na pograniczu możliwości uzyskania kredytu.

Wyższa wiarygodność to jednak nie tylko niższe raty. Ale przede wszystkim bezpieczeństwo kredytobiorcy, oferowane przez najlepsze pod tym kątem banki. Zawsze zarezerwowane tylko dla kredytobiorcy ocenianego jako najbardziej wiarygodny.

Bezpieczeństwo kredytu, a przede wszystkim własne, czyli co zrobić, aby w przyszłości nie płakać, że bank zabiera nieruchomość

20, a nierzadko nawet 35 lat spłaty to okres, w którym losowych zdarzeń natury tragicznej nie jesteś w stanie przewidzieć. I na to nie masz wpływu. Masz – i to podkreślam z całą świadomością – wpływ na zabezpieczenie ich skutków jeszcze przed podpisaniem cyrografu z bankiem. Ale tylko wówczas, gdy posiadasz odpowiednią zdolność i wiarygodność. Czyli to, czemu służy poprawa zdolności kredytowej w BIK.

Osoby, kupujące nieruchomość na wieloletni kredyt hipoteczny bez odpowiedniej wiarygodności, skazywane są na wzięcie ich w bankach, które akceptują słabszy scoring. Korzystając z nich skazują się na ich łaskę i niełaskę w sytuacji, gdy kredyt z jakiś względów upadnie – zostanie wypowiedziany z powodu braku możliwości spłaty. Dlaczego?

Słabe banki tworzą zabójcze procedury, dobre banki oferują pomoc

Podpisując, na skutek braku odpowiedniej zdolności kredytowej, umowę z bankiem akceptującym mniej wiarygodnych klientów, skazujesz się na los tysięcy dłużników, którym w chwili ich finansowego kryzysu odbierana jest nieruchomość. Bez żadnych skrupułów.

W tej samej sytuacji będąc klienci banków mających duże wymagania co do zdolności kredytowej przy podpisywaniu umowy kredytu, mają zapewniony szereg możliwości pomocy ze strony banku w wyjściu z impasu.

I tak klient mający szczęście być dłużnikiem banku lepszego, dostaje możliwość restrukturyzacji, na którą go stać. Doświadcza w ten sposób tzw. ludzkich odruchów ze strony wierzyciela. W tym samym czasie klient banku słynącego z nieludzkiego podejścia może tylko myśleć o wyprowadzce z zajętej przez bank nieruchomości. Gdyż bank po wypowiedzeniu umowy żąda np. jednorazowej wpłaty 15% wartości zadłużenia. I to nie za tej umowy wznowienie. Ale za możliwość złożenia o wznowienie wniosku…..

Gdybym był mądrzejszy 10 lat, nigdy nie podpisałbym z tym bankiem umowy

– mówi klient, któremu bank zajął mieszkanie czy dom. Ty nie musisz popełniać takich błędów. Wiesz już bowiem, że

im lepszy scoring w BIK, tym większa możliwość wyboru dobrego kredytu

Poprawa zdolności kredytowej z niskiej na doskonałą
il 1. Jaką ocenę punktową wolałbyś?

Zatem nie biegnij do pierwszego lepszego banku, dostosowując ofertę do aktualnie posiadanego scoringu. Dostosuj swój scoring do wymogów najlepszych banków. Z naszą pomocą poprawa zdolności kredytowej nie będzie dla Ciebie problemem.

Zacznij od analizy raportu BIK. Która wskaże Ci, w którym jesteś miejscu i co musisz zrobić, aby znaleźć się w gronie 20% najlepszych kredytobiorców w Polsce. Czyli jak poprawić swoją zdolność i wiarygodność kredytową.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: kontakt@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 10

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.