bank wypowiada umowę kredytu hipotecznego
||||||||

Gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

4.2
(6)

Jedna z najgorszych sytuacji w życiu człowieka to moment, w którym dowiadujesz się, że bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego. I jako kredytobiorca stajesz przed realnym widmem zlicytowania przez komornika mieszkania lub domu.

Czy jest nadzieja, aby ten najczarniejszy ze scenariuszy nigdy się zrealizował? Czy możliwa jest ugoda z bankiem i przywrócenie wypowiedzianej umowy kredytu hipotecznego?

Negocjacje bezpośrednie w centrali banku – bezpłatna pomoc dla tych, którym bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

W drugiej połowie roku 2020 (lipiec – grudzień) przeprowadzamy ogólnopolską akcję pomocy zadłużonym z wypowiedzianymi umowami kredytu hipotecznego. Jej celem jest sprawdzenie, które z funkcjonujących w Polsce banków są przyjazne dla dłużników i potrafią pomóc im w tak ważnym dla nich momencie życia.

I odwrotnie – które z banków udzielających kredytów hipotecznych traktują dłużnika jako numerek w bazie klientów. I zamiast pomóc – stawiają absurdalne warunki ugody, których żaden dłużnik nie jest w stanie udźwignąć.

Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoli nam na opublikowanie dokładnego raportu obrazującego prawdziwą twarz banków. I jasno wskazującym zainteresowanym kredytem hipotecznym, które banki należy omijać szerokim łukiem.

Tobie natomiast da niepowtarzalną szansę na uratowanie swojego gniazdka. I przywrócenie do życia wypowiedzianej umowy kredytu hipotecznego.

Nasza pomoc w Twojej sprawie jest całkowicie darmowa. Nie pobieramy jakiegokolwiek wynagrodzenia. Ponosisz tylko koszty delegacji pełnomocnika do centrali banku, który wypowiedział Ci umowę kredytu hipotecznego.

Dlaczego negocjacje bezpośrednie i dlaczego w centrali danego banku?

Podstawą skutecznych negocjacji jest przeprowadzenie ich z osobą decyzyjną. A takie osoby rezydują w centrali banku. Dlatego też udając się na rozmowy ratunkowe, udajemy się tam, gdzie osób decyzyjnych nie brakuje. Czyli do bankowej centrali.

Drugim warunkiem, który mocno zwiększa szanse doprowadzenia do ugody, jest przeprowadzenie rozmów osobiście przez doświadczonego specjalistę. Żadne maile, listy czy telefony. Tylko rozmowa bezpośrednia. I to Ci gwarantujemy.

Co zrobić, gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego?

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej pomocy w ratowaniu swojego mieszkania, napisz do nas na kontakt@mamdlugi.pl – opisując swoją sytuację oraz podając szczegóły kredytu. Poznać musimy:

  • aktualną kwotę zadłużenia,
  • datę zawarcia umowy z bankiem,
  • ilość rat do końca umowy,
  • datę wypowiedzenia przez bank umowy kredytu hipotecznego,
  • wysokość raty z wypowiedzianej umowy
  • kwotę, jaką możesz co miesiąc płacić bankowi po podpisaniu ugody
  • wysokość wpłaty uwiarygodniającej

Ostatnia pozycja jest niezwykle istotna, gdyż od takiej wpłaty najczęściej bank warunkuje ugodę. Jest to kwota, którą trzeba wpłacić jednorazowo. I jednocześnie kwota, którą musisz w krótkim terminie zdobyć. Na przykład sprzedając samochód czy uzyskując pomoc od rodziny.

Po otrzymaniu tych informacji skalkulujemy i przedstawimy Ci koszt delegacji pełnomocnika oraz najbliższy możliwy termin jego wyjazdu do centrali banku.

Co dzieje się dalej, czyli ile trwa operacja ratowania Twojego domu?

Po dokonaniu przez Ciebie pokrycia kosztów delegacji prześlemy Ci drogą mailową pełnomocnictwo do reprezentowania przed bankiem. Po wydrukowaniu dokumentu i wpisaniu swoich danych w wyznaczonym miejscu musisz udać się do notariusza. Rejent sprawdzi zgodność danych z Twoim dokumentem tożsamości i poświadczy je na pełnomocnictwie. Usługa taka odbywa się „od ręki”, a jej koszt nie przekracza 30 zł.

Negocjacje Gdy bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego

Po wizycie u notariusza udajesz się do lokalnego oddziału banku, który wypowiedział Ci umowę kredytu hipotecznego. Kierownik / dyrektor oddziału odbierze od Ciebie oryginał pełnomocnictwa, a na kopii potwierdzi przyjęcie dokumentu. To ważne, abyś miał potwierdzenie jego złożenia. Następnie wewnętrznym kanałem oddział banku przekaże oryginał pełnomocnictwa do centrali. Tam zostanie ono zbadane przez dział prawny, a następnie wgrane do systemu banku. W tym momencie procedury są zakończone, a Twój pełnomocnik wyjeżdża do centrali banku, który wypowiedział Ci umowę kredytu hipotecznego.

Po kilku dniach kontaktujemy się z informacjami na temat propozycji ugody ratującej Twą nieruchomość przed zlicytowaniem.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

2 komentarze

  1. Witam serdecznie mam takie pytanie komornik zlicytował nam mieszkanie co mieliśmy w kredycie mamy 2 dzieci w wieku 8 i 16 lat nie mamy gdzie się podziać właściciel mieszkania się odezwał kiedy możemy opuścić mieszkanie co mamy robić pomocy ratunku.

    1. Dzień dobry. My, jako firma zajmująca się ugodami z bankami, działamy wówczas, gdy ugoda jest możliwa do osiągnięcia. Zatem w sytuacji, gdy bank nieruchomość sprzedał, firma oddłużeniowa jak nasza nie ma już pola do działania, gdyż bank nie jest już wierzycielem i właścicielem nieruchomości. Nie dał nam Pan szansy uratowania mieszkania, zgłaszając się kilka etapów za późno.

Zostaw swój komentarz...