Praca w Revolut – nabór pracowników do Revolut w Polsce

Revolut rozwija się w fascynującym wprost tempie, a praca w Revolut stała się czymś na wyciągnięcie ręki. Nabór pracowników do Revolut trwa bowiem w najlepsze. Także w Polsce. Czy jednak praca w tej firmie to „przedmiot pożądania”?

Revolut bankiem - czy tylko z nazwy?

Revolut bankiem naprawdę czy tylko z nazwy?

Co oznacza możliwość tytułowania firmy Revolut bankiem? Czy firma staje się z miejsca instytucją jaka kojarzy nam się ze słowem bank? Z firmą, której przedstawiciela można spotkać niemal na każdej większej ulicy miasta?

Internetowy Kantor PKO BP

Kantor PKO BP cieszy się dużą popularnością

Właśnie opublikowane wyniki pokazują, że kantor PKO BP cieszy się dużą popularnością. Tylko w tym roku zyskał ponad 100 tysięcy użytkowników – z tyloma bowiem klientami bank PKO BP podpisał umowę uprawniającą ich do korzystania z kantoru. Według statystyk, w tym roku w kantorze online przeprowadzono ponad 300 000 transakcji osiągając 1,4 mld zł obrotu.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) ostrzega

The Reserve Bank of Poland i TNN Finance pod lupą KNF

Kolejne dwie instytucje: The Reserve Bank i TNN Finance trafiają na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Siła KNF może nie jest porażająca, ale od czasów Amber Gold jakby większa. Baczniej obserwuje się to, co ma do powiedzenia ta instytucja państwowa. Cóż zatem niepokoi komisję w sprawie dwóch wcześniej wymienionych firm?