mężczyzna goni pieniądze w wodzie jak ryba przynętę
|

Firmy spłacające długi – jak to zrobić, aby ktoś spłacił za Ciebie długi

3.5
(16)

Czy istnieją firmy spłacające długi osoby trzeciej? Czy jest możliwe, że ktoś spłaci za Ciebie wszystkie długi, a Ty będziesz zwracać to w ratach?

 • Jest to możliwe, choć wygląda nieco inaczej, niż większość myśli
 • Firmy spłacają długi istnieją i jest ich w Polsce kilkanaście
 • Sam decydujesz, czy firmie, która spłaciła Twój dług oddasz w ratach czy jednorazowo z umorzeniem

Szukam firmy spłacającej długi

Szukam pomocy w spłacie długów czy są w Polsce firmy spłacające długi w taki sposób pomagające zadłużonym proszę o więcej informacji i możliwość kontaktu z taką firmą bo bardzo chciałbym wyjść z długu i pieniądze na to są potrzebne a nie dostanę pożyczki w żadnym banki i potrzebna jest pomoc osobom zadłużonym dzięki za info o firmie spłacającej długi, danych osobowych nie podam, a nieruchomości pod zastaw nie mam jeśli te informacje są ważne do kontaktu z taką firmą

Tego typu apeli, jak zacytowana tutaj prośba naszego czytelnika Eugeniusza, widzimy każdego dnia sporo. Ludzie, którzy całymi miesiącami, a nierzadko latami, pożyczali bez umiaru, często tracą kontakt z rzeczywistością. I w sytuacji, gdy ich dane osobowe widnieją we wszystkich możliwych rejestrach dłużników, co oznacza, że pieniądze przestały być dostępne, zaczynają szukać oddłużania. Ale na wygodnej zasadzie: niech ktoś spłaci moje zadłużenia. Przecież na pewno są firmy spłacające długi.

Firmy, które spłacają za kogoś całość zadłużenia jako rozwiązanie pętli długów

Artykuł ten powstał jako odpowiedź tym osobom, które podobnie jak Eugeniusz, uważają że z każdego długu jest wyjście w postaci znalezienia kogoś, kto ten dług spłaci. Najlepiej firmy spłacającej długi w całości.

różaniec położony na banknotach stuzłotowych

Zacznijmy zatem od początku.

Pętla kredytowa to proces, który trwa nierzadko latami. Wciąga jak wóda, dragi i hazard w jednym. W końcowym etapie tej choroby zadłużeniowej uzależniony od pożyczania całą swoją aktywność poświęca myśleniu, gdzie jeszcze można coś pożyczyć. Aby spłacić najbardziej agresywnych wierzycieli. Aż przychodzi koniec i tak zwane osiągnięcie dna. Nie ma już kompletnie skąd pożyczać. Zaczyna się depresja i myślenie:

Czy istnieją firmy spłacające długi?

No właśnie, czy są firmy, które spłacają za kogoś długi? Przecież na pewno jest ktoś, kto będzie chciał za Kowalskiego spłacić długi. Takie przekonanie w społeczeństwie pokutuje od czasu reklam KRUK-a, które zostały odebrane zupełnie inaczej niż chciał KRUK….Utarło się, że KRUK spłaca zadłużenia, wystarczy się do nich zwrócić.

Otóż po emisji tych ludzie zaczęli namiętnie dzwonić do Kruka i mówić mniej więcej tak:

Mam duży kredyt, spłaćcie mi go, a jak będę wam zwracać w ratach. Każdego 10-go zapłacę 200 zł. A najlepiej kupcie wszystkie moje długi, bo już nie daję rady ich spłacać. Ale jak to, że tak się nie da? Przecież w telewizorze było, że się da…..

No nie da się. Przynajmniej nie tak prosto, jak wydawało się wielu po obejrzeniu reklamy firmy KRUK.

Ale wiele osób nadal szuka firm, które spłacą ich długi i bez zabezpieczenia cierpliwie poczekają nieokreśloną liczbę lat na zwrot. Swoją drogą ciekawe, ile wyniósłby taki współczynnik uczciwości społecznej, gdyby faktycznie istniały firmy spłacające zadłużenie w całości i liczące na to, że dłużnik wypełni swoje deklaracje i będzie płacił raty. Stawiałbym na maksymalnie 5%. Reszta, skonsumowawszy darmowe załatwienie problemu długu, natychmiast zajęłaby się szukaniem kolejnych pożyczek….Bo skoro wyjście z długów jest takie proste, to dlaczego pracować i odkładać, wszak można ciągle pożyczać.

Dlatego też firmy spłacające długi w charakterze świętego Mikołaja nie istnieją. Co nie znaczy, że w plotce hulającej po polskich domach nie ma ziarenka prawdy. Jest i to całkiem spore ziarno. Nawet, rzekłbym, kiełek….

Firmy windykacyjne spłacające długi

I tutaj ci, którzy opacznie zrozumieli przekaz reklamy KRUKA, dostają wreszcie coś, na co czekali. Czyli na firmy spłacające długi. Na przykład wspomnianego już Kruka. Tyle tylko, że nie jest to spłacanie wyglądające jak w ich marzeniach. Ale kupowanie ich długów sprzedawanych przez banki czy firmy pożyczkowe. Czyli cesja długów.

Faktem jest jednak – i tutaj trzeba przyznać, że wyznawcy teorii o istnieniu firm, które spłacają długi mają rację – że w momencie gdy firma windykacyjna kupuje dług, to dłużnik przestaje mieć jakiekolwiek relacje z tym, od kogo pożyczał. Jego dług zostaje spłacony. Czyli dajmy na to taki KRUK spłacił dług Kowalskiego. Kowalski swój cel osiągnął, gdyż od teraz może spłacać KRUK-a w ratach niższych niż miał w umowie kredytu czy pożyczki.

Do tego potrzebna jest jednak ugoda z firmą KRUK. Aby efektem ugody był na przykład taki układ ratalny:

Ugoda ratalna z firmą KRUK SA na 57 rat

Cesja wierzytelności, czyli czym jest spłata czyjegoś długu przez firmę windykacyjną
Cesja długu – umowa przeniesienia wierzytelności pomiędzy wierzycielem pierwotnym a wtórnym, w ramach której dług zmienia właściciela, czyli osobę, mającą prawo żądania jego spłaty. Cesja długu zwana jest również umową przelewu wierzytelności. Najczęściej o cesji długu dłużnik słyszy, gdy jego pierwotny wierzyciel (bank, firma pożyczkowa) decyduje się sprzedać jego dług np. firmie windykacyjnej. Ta po cesji długu staje się automatycznie wierzycielem wtórnym.

Przekładając to język bardzo potoczny – cesja długu polega na tym, że jedna firma spłaca dług Kowalskiego zaciągnięty w innej firmie. Nabywa przy tym wszystkie prawa przysługujące poprzedniemu pożyczkodawcy, przejmuje komplet danych osobowych dłużnika, informacji o jego miejscu zamieszkania, numerze telefonu i prawo do kontaktu z nim w celu ustalenia spłaty.

Między marzeniami prawie każdego dłużnika a rzeczywistością

Szukający firm spłacających długi nie wiedzą, że firma windykacyjna spłaci ich dług tylko w jednym przypadku: gdy będzie ten dług kupować od pierwotnego wierzyciela. I nie można pójść do KRUK-a, Ultimo czy Kaczmarskiego z listą swoich długów i poprosić o ich zakup. Można za to tak poprowadzić sprawy, aby wierzyciel sam wystawił dług na sprzedaż. Wówczas fundusze skupujące długi na pewno sięgną po taką wierzytelność, spłacą dług Kowalskiego i będą negocjować z nim formę spłaty.

To, czy Kowalski wykorzysta fakt, iż posiadanie długów wykupionych jest dla niego wielką szansą na oddłużenia, ba – zarobienie na swoich długach – zależy od jego poziomu świadomości. Jeśli w trakcie czytania tego artykułu nasunął Ci się znajomy Kowalski – możesz uświadomić go, że firmy spłacające długi to wielka szansa na wyjście z pętli zadłużenia.

Co dla dłużnika oznacza, że KRUK kupił jego długi?

Przede wszystkim to, że firma, która te długi kupiła, wcześniej spłaciła w całości zobowiązania dłużnika wobec wierzyciela pierwotnego. Czyli banku lub firmy pożyczkowej, w przypadku długu natury pozabankowej.

Informacje o cesji długu to również sygnał, że firma spłacająca długi stała się nowym wierzycielem. I że teraz ona będzie domagać się pieniędzy. Oczywiście w tej samej wysokości co dług, który został przez nią kupiony. Ale informacji, ile firma będąca wierzycielem wtórnym, za wierzytelność zapłaciła, osobom zadłużonym nie udziela się.

Cena każdego długu jest inna i zależy od bardzo wielu czynników.

Generalnie przyjąć można, że średnia cena długu to 10-15% jego nominalnej wartości. W praktyce oznacza to, że jeśli KRUK kupił dług zaciągnięty w parabanku i wynoszący 10.000 zł, to zapłacił za niego 1000 do 1500 zł. KRUK tyle zapłacił, ale żądać będzie oddania całości. Oczywiście w teorii. Od dłużnika i tylko jego osoby zależy, ile odda KRUKOWI, który de facto spłacił jego długi w parabanku. Dochodzimy zatem powoli do istotnego dla każdego dłużnika finału, oznaczającego wyjście z sytuacji w sposób jak najkorzystniejszy dla jego portfela.

Firma kupiła dług, a ten mocno stracił na wartości. Co daje dłużnikowi spłata w ratach?

Pisząc ten artykuł rozpocząłem od zacytowania listu dłużnika, który szuka informacji o tym, gdzie są firmy spłacające długi. I choć wiedza o finansach autora jest bardzo mizerna, to jednak wie, że istnieje coś takiego jak spłacenie długów przez firmę, która tym się zajmuje.

Oczywiście autor listu i pytania miał zapewne firmę spłacającą długi, której nie trzeba nic zwracać. Ale wielu twardo stąpających po ziemi dłużników nie jest tak naiwna. I wie, że tak dobrze nie jest. Że nie powstały i raczej nie powstaną fundacje spłacające długi i nie chcące zwrotu pieniędzy.

Ale wielu szuka firmy, która spłaci ich długi i pozwoli na zwrot w ratach. Takiej firmy nie trzeba szukać ze świecą. Jest obok. I dobrze zna ją każdy dłużnik. KRUK, BEST, Intrum, Ultimo to największe i najbardziej znane firmy spłacające długi w momencie ich zakupu i następnie pozwalające na spłatę ratalną.

Powstaje jednak pytanie: czy spłata w ratach długu kupionego przez KRUK, BEST, Intrum, Ultimo to dobre wyjście z sytuacji zadłużenia? Czy nie ma innego, lepszego wyjścia z długów w ten sposób powstałych?

Oczywiście, że jest. Tylko trzeba wiedzieć, jak z tego wyjścia skorzystać. I dlaczego spłata w ratach nie jest dla dłużnika korzystna, choć wielu zadłużonych marzy o tym, aby ktoś spłacił ich długi i pozwolił regulować zobowiązanie z ratach.

Wykorzystanie firm spłacających długi w procesie oddłużeniowym

Pojawienie się na Twojej drodze firmy, która spłaci Twe długi, jest – jak już wiesz – tylko pozornym się ich pozbyciem. Gdyż długi po prostu zmieniają właściciela. Tyle tylko, że Ty na tej zmianie możesz bardzo dużo zyskać. Ile? Sprawdźmy na przykładzie firmy o nazwie Ultimo. To duża i powszechnie znana firma spłacająca długi:

Firmy spłacające długi są skłonne do zawieraniu korzystnych ugód z dłużnikiem. Ugoda z Ultimo z umorzeniem.

Czy takie wyjście z sytuacji podoba się Państwu? Nie sądzę, aby było inaczej.

Zacznijmy od początku. Firma Ultimo, czyli jedna z poszukiwanych firm spłacających długi, dokonała spłaty zadłużenia bankowego naszego klienta w wysokości 143.823.12 zł,

Duży kredyt, którego klient nie był w stanie spłacić, został spłacony przez Ultimo, które dzięki umowie cesji wierzytelności stało się wtórnym wierzycielem.

I oczywiście zażądało od swojego dłużnika, a naszego klienta, spłaty całości zadłużenia, czyli 143.823.12 zł

Klient ów mógł spłacać dług w ratach – na przykład w liczbie 100 – gdyż Ultimo rozkłada na raty w takiej ilości. Miałby wówczas do spłaty 100 rat po 1438.31 zł.

Ponieważ jednak nasz klient uczestniczył w programie Oddłużanie Poprzez Wykup Długów, dzięki temu mógł od Ultimo swój dług odkupić. Zrobił to płacąc 34.76% wartości swojego zadłużenia pierwotnego. Czyli 50.007 zł zamiast 143.823 zł, zarabiając na wykupie swojego długu 93.815 zł.

Nasz klient do perfekcji wykorzystał firmę spłacającą długi. W tym przypadku Ultimo.

Co zatem powinien zrobić dłużnik, aby skorzystać z pomocy firmy spłacającej długi?

Oczywiście nie może, tak jak wielu sądzi, zadzwonić do KRUKA, ULTIMO, BEST czy Intrum z prośbą o spłatę swoich długów. Doprowadzenie do spłacenie długów przez którąś z wymienionych firm to złożony proces. Dostosowany do sytuacji, możliwości ekonomicznych dłużnika i możliwości wyjścia z długu, ale także jego sytuacji zawodowej, a nierzadko również rodzinnej.

Chcesz uzyskać informacje, w jaki sposób doprowadzić do wyjścia z długów w Twoim przypadku? Czy firmy spłacające długi będą mogły być wykorzystane do pomocy w oddłużaniu u Ciebie? Szukasz wyjścia z pętli kredytowej anonimowo, bez podawania informacji o danych osobowych? Oto rozwiązanie dla każdego, kto chce wyjść z długów i szuka na to sposobu. W swojej drodze do oddłużenia powinien sięgnąć po  pomoc zadłużonym.

Jeśli firma spłaciła Twój dług, Ty możesz spłacić jej znacznie mniej, niż myślisz

Oddłużanie z wykorzystaniem firm, które spłacają długi w momencie ich kupowania, jest naszą flagową usługą. Dzięki naszej pomocy rozliczysz się z firmą spłacającą długi w sposób niezwykle dla siebie atrakcyjny. Czyli ze znacznym umorzeniem. Na przykład takim:

Mamy zatem do czynienia ze zmniejszeniem zadłużenia o 70%. Jesteś zainteresowany oddłużaniem w ten sposób? Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że Twoje długi najpierw zostaną kupione przez firmy spłacające długi, a następnie – dzięki naszym negocjacjom – spłacone przez Ciebie ze znacznym umorzeniem lub w atrakcyjnych niskich ratach.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.5 / 5. Liczba głosów: 16

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

40 komentarzy

 1. Witam. Od dwóch lat żyje na kredytach, chwilowkach wpadłam w pętlę zadłużenia niestety już zalegam w parabankach po dwie raty A w bankach place na bieżąco niestety to chyba i tak nic nie daje ponieważ nie mogę liczyć na żadną pomoc od banków oraz firm oddluzeniowych… w banku mam 100tys Kredytu A w chwilowkach ok 50tys. Jestem w tym sama nie wiem co robić proszę o pomoc. Jedna z firm o nazwie profi credit wystąpiła wczoraj o potrąceniu mi z wypłaty prawie 1000zl korzystałam z porady radcy prawnego niestety nie udało mi się uzyskać pomocy…

  1. Dzień dobry.

   Banki i firmy pożyczkowe nie mają aż tak dużego interesu w tym aby klient wychodził „na prostą”. Dlatego trzeba wiedzieć jak z nimi rozmawiać. Powinna Pani rozglądnąć się za sposobami wyjścia z długów na własnych zasadach: https://mamdlugi.pl/oddluzanie-sposob-na-wyjscie-z-dlugow/
   Co do Profi Credit, nie wiem u jakiego radcy czy „radcy” Pani była, temat dobrowolnych potrąceń jest wałkowany od dawna na różnych portalach internetowych, również u nas:
   https://mamdlugi.pl/potracenie-z-wynagrodzenia-dla-profi-credit/

  1. W jaki sposób próbował Pan pocić długi? Na cztery zdrowaśki do pieca czy bardziej nowoczesny? A mówiąc poważnie, bo długi są nieraz życiowym dramatem, to posiadamy adres mailowy: kontakt@mamdlugi.pl – zapraszam do kontaktu. Zobaczymy, ile z Pana długów można „wypocić”, czyli umorzyć.

 2. Prose o pomoc w splacie dlugu.
  Dzwoniepod tel. ktory pedal mi Bank w piśmie skerowanym do mnie ale nikt nie odbira telefonu

 3. Babcia Prosze o pomoc Zadluzylam sie w chwilowkach, parabankach .Mam komornika .Nie daje rady .Sypie sie moje malzenstwo.Boję sie,ze zostawie dlug synowi ,Mam 79lat.Prosze o pomoc Jestem bliska skończenia z sobą

 4. Potrzebowalam pieniedzy na operacje wnuczki potrzebowalam tych pieniedzy w takich sytuacjach czlowiek nie mysli o sobiezadluzylam sie w bankach i chwiluwkach na 80 tysiecy pracuje za granica od 3 miesicy nie wyjechalam ze wzgledu na pomoc w zebraniu pieniedzy teraz nie moge wyjechac ze względu na prowiden chcialabym wyjechac i zarobic ale nikt nie chce udzielic mi kredytu zebym choc w czesci splacila zadłużenie i pozniej zarobila na reszte najlepszy bylby kredyt konolidacyjny jestem w stanie splacac 1500 zl miesiecznie

 5. Witam mam dość dręczący problem z długami ale nie mam zamiaru prosić o spłatę moich zobowiązań bo zrobię to sam,raczej potrzebował bym porady prawnej ewenyualnege doradzenia jak pokierować swoje sprawy czy wystosowac jakieś pismo wzór takiego pisma,
  Wiem że można starać się o restrukturyzacje zobowiązania ponieważ raz już z tego korzystalem jest do dobre rozwiązanie niestety nie przystają na taką formę parabanki a z nimi mam problem w sumie to z jednym.prosze o kontakt.

 6. Witam proszę o pomoc wpadłam w długi obecnie nie mogę sobie z tym poradzić chciałam to skonsolidować ale niestety banki mi odrzucają. Mam teraz około 30- tys w pozabankowych pożyczek . Proszę o jakąś szybką odpowiedz i pomoc z góry Dziękuję

 7. Witam moj maz jest uzalezniony od hazardu nie chce sie leczyc mamy ogromne dlugi. Zaufalam mu ( nie potrzebnie) wzielam kilka chwilowek na siebie ktore rosna ciagle nie mam jak splacic z wyplaty ktora dostalam musze kilka rzeczy po splacac to przedszkole corki to oddac kilka zloty rodzinie zaplacic rachunki za prad wode itd zostanie pare groszy za cos trzeba zyc i tak nie starczy do nastepnego miesiaca. Lecze sie na depresje bo na dodatek wyrzucili mnie z pracy za to ze bylam na L4 mam juz kolejna prace jezeli pojda mi na reke i skroca okres wypowiedzenia jak nie to moge o niej zapomniec. Jestesmy zadluzeni na okolo 200 tys najbardziej przerazaja mnie te chwilowki ktore rosna. Rzaden bank nie udzieli na 200 tys kredytu a taks opcja byla by korzystna ze wzgledu na 1 rate bo glubie sie w tym wszystkim. Prosze o pomoc co w takiej sytuacji mam robic. Pozdrawiam

 8. Proszę o pomoc w wyjściu z długów nam ich ponad dwieście tysięcy złotych i wszystko przez życzliwych łudzi!!!
  W przyszłości chcieli byśmy z żoną otworzyć jakaś działalności ale długi nas ograniczają!!

 9. Mamy z żoną ogromny dług ponad dwieście tysięcy! Jeśli znalazł by się ktoś kto by nam pomógł!!! W długi wpadliśmy przez znajomych którzy odkryli nasz słabszy punkt i go wykorzystali!!!!! Chodziło o adobcje dziecka wywaliliśmy kasę zadłużając się.a oni znikneli!!!!!

 10. Witam,ppadlam w długo poprzez chwilówki około 30tysiecy czy jest jakaś możliwość pomocy. Mam małe dzoecko8pracuje ale mi nie starcza,po prostu sobie nie radzę. Czy jest ktoś kto pomoze. Kto weźmie pożyczkę na siebie A ja będę składała w 1 tacie co miesiąc.tak jak w artykule sens życia się traci-depresja ale jednak ta myśl że ma się dla kogo żyć przewyższa to.
  Proszę pomóżcie

 11. Witam ja także mam kłopot z parabankami mam kilka jeden nakręca drugi żeby spłacić i już nie mogę sobie poradzić pomagają mi dzieci które też uwikłałam nie wiem co robić ?:( na razie płacę nie jestem w biku pracuję na umowę o pracę z najniższym wynagrodzeniem ,szukam pomocy w wyjściu z tej pętli .

 12. bardzo proszę o pomoc .Wpadłam w pętlę zadłużenia. Chcę otworzyć małą kawiarenkę z ciastami ,ale dług nie pozwala ruszyc mi z miejsca. Proszę o pomoc. Chcę ruszyć i wiem jak to wszystko zrobić ,blokuje mnie tylko zadłużenie,komornik. Potrzebuję pomocy.

 13. Witam mam duże długi rodzina choroba zasłużyłam sie w chwiowkach w bankach moja wyplata na nie nie starcza a pomocy nie mam w rodziny jesteście moją deska ratunku

 14. Mam długi w bankach i chwilowkach. Pomóżcie mi,bo ja już nie dam rady tego spłacać. Parę osób mnie oszukało dzięki nim teraz mam raty w wysokości 3500 zł.miesiecznie to jest moja cała wypłata a za co mam żyć.?!

 15. Witam chciałbym wyjść z długów bo bardzo mnie to męczy i chciałbym wszystko to spłacić czy jest taka możliwość żebyście moje dlugi przyjęli a ja bym Was splacal. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc

 16. WITAM.PROSZĘ O POMOC W WYJŚCIU Z DŁUGU KTÓRY SIĘGA 108 TYSIĄCĄ WYSZYSKO UDOKUMENTOWANE.
  KILKA LAT TEMU CHCIELIŚMY Z MĘŻEM POMÓC TEŚCIOM W REMONCIE WC WTEDY JEJ BRAK TEŚCIU DEKLAROWAŁ SIĘ POMOCĄ W SPŁACIE LECZ W 2016 ROKU ZMARŁA KREDYT ZOSTAŁ. KREDYT I ODSETKI NAS ZJADAJĄ .
  DOSZŁO DO TEGO ŻE SAMA ZOSTAŁAM Z TYM DŁUGIEM (DŁUG PRZEJĄ KRUK) GDYŻ MĄŻ PRZEZ TO WSZYSTKO SIE ROZPIŁ IDZIE W ŚLADY OJCA.
  PROSZĘ O POMOC

 17. DZIEŃ DOBRY.PROWADZĘ FIRMĘ OD 2013 ROKU-USŁUGI TRANSPORTOWE . W ROKU 2014 I 2015 FIRMA PIĘKNIE SIĘ ROZWIJAŁA . W ROKU 2016 ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ BYŁĄ KSIĘGOWĄ, CO WYŁUDZIŁA ODE MNIE PIENIĄDZE NA KWOTE 67000 TYS. SPRAWA ZAKOŃCZYŁA SIĘ W ROKU 2017 CO ZAKOŃCZYŁO SIĘ WYROKIEM I DO DNIA DZISIEJSZEGO PANI KOMORNIK NIE ODZYSKAŁA MOICH PIENIĄŻKÓW. ZACIĄGNĄŁEM SIĘ Z KREDYTAMI W RÓŻNYCH BANKACH JAK I PRYWATNE AFORTI I INICJATYWYMIKRO. NIE STAĆ MNIE TERAZ NA UTRZYMANIE FIRMY I NA SPŁATY. MOJA FIRMA JEST DO URATOWANIA,BARDZO BYM CHCIAŁ PRZYWRÓCIĆ FIRMĘ DO MOMENTU JAK ZARABIAŁA WCZEŚNIEJ. PRZEZ TO WSZYSTKO MAM OPÓŹNIENIA W BIKU ,KRD,ZUS I LEASING. BARDZO PROSZĘ O POMOC I O DOFINANSOWANIE MOJEJ FIRMY NAPRAWDĘ JESTEM WSTANIE JĄ URATOWAĆ I ZARABIAĆ TAK JAK BYŁO W ROKU 2015. BARDZO PROSZĘ O POZYTYWNE ROZPATRZENIE I POMOC.

 18. Mam duży dług do spłacenia, z którym sobie nie radzę,jestem po udarze i nie daje rady podjąć pracy, czy jest szansa by ktoś mi pomógł?bardzo prosze…

 19. Proszę o pomoc w spłacie zastawu domu na kwotę 146000 jestem w BIK wpisany więcej informacji na telefon.

Zostaw swój komentarz...