Pożyczka prywatna OLX - uważaj aby niestać oszukanym

Pożyczka prywatna OLX – naiwnych nie sieją

5
(1)

Pożyczka prywatna OLX – czy taką można dostać na popularnej platformie z ogłoszeniami? Dłużnicy, którzy są na tym etapie spierali kredytowej, że ich jedynym celem jest poszukiwanie pieniędzy na spłatę rat lub refinansowanie, mają przysłowiowe klapki na oczach i wyłączone logiczne myślenie. To właśnie dla nich „biznesmeni” z OLX przygotowali wabik w postaci ogłoszeń, które wyglądają w taki sposób:

Pożyczka prywatna OLX - przykładowe ogłoszenia na platformie OLX

 • Czy na OLX otrzymasz prywatną pożyczkę bez sprawdzania baz i zabezpieczeń?
 • Gdzie się czai niebezpieczeństwo ofert pożyczek z OLX?
 • Co zamiast pożyczki na oddłużanie?

Pożyczka prywatna OLX – co musisz o niej wiedzieć?

Tak naprawdę wystarczy tylko ta wiedza, że nie istnieje coś takiego jak prywatna pożyczka OLX, którą ktoś Ci zaoferuje i wypłaci. Jest to oczywiste z wielu względów. Po pierwsze, gdyby ktoś faktycznie oferował pożyczki z oprocentowaniem takim, jakie jest podawane w ogłoszeniach (czyli niższym niż w banku)

Pożyczka prywatna OLX - oprocentowanie jest tak niskie, że z góry wiadomo, że chodzi o naciągniecie naiwnego amatora pożyczek

nazywałby się filantropem, a nie „inwestorem prywatnym oferującym prywatne pożyczki OLX”. Wiadomym jest, że na pożyczki prywatne OLX z rzuciliby się wszyscy zadłużeni z komornikiem do siódmego pokolenia, dla których fakt obecności dodatkowej egzekucji komorniczej za pożyczkę OLX byłby bez znaczenia.

Co oznacza, że inwestor z OLX poszedłby z torbami w tydzień rozdawszy wszystkie pieniądze.

Zatem ogłoszenia typu

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem olx

służą czemuś zupełnie innemu niż pomoc finansowa w postaci prywatnej pożyczki. A chwytliwe tytuły ogłoszeń – ofert prywatnych pożyczek OLX – mają przyciągnąć tych, którzy w desperacji klikają w każdy link z ofertą pożyczki. Bo nie dojrzeli jeszcze odpowiednio do oddłużania, a pod stopami grunt już płonie i wiedzą, że jeśli nie pożyczą, to za moment pętla kredytowa zaciśnie się i nastąpi zderzenie z rzeczywistością.

Dlatego też „biznesmeni” z OLX wiedząc, że po portalu jak ćmy krążą dłużnicy szukający desperacko pożyczek prywatnych na spłatę chwilówek, zapalają im światło, aby ich do siebie zwabić:

Pożyczki OLX z komornikiem nie istnieją, a ogłoszenia to próba nabicia dłużnika w butelkę

Czy zwabić po to, aby pożyczyć im pieniądze? Oczywiście, że nie – to już ustaliliśmy. Zwabić po to, aby na nich zarobić. Oto jak wygląda najczęściej spotykany schemat zarabiania na wierzących, że prywatna pożyczka z komornikiem OLX istnieje.

Jeśli napiszesz do „inwestora oferującego pożyczkę prywatną bez BIK” na OLX, otrzymasz podobną do tej wiadomość:

Pożyczka prywatna z OLX służy wyłudzeniu konta bankowego

I już znasz prawdziwy cel kupowania ogłoszeń mamiących pożyczką dla zadłużonych OLX. Pod linkiem ukryty jest tzw. reflink programu partnerskiego od banku, który generuje oszustom zyski w postaci pieniędzy od banku za założenie przez Ciebie konta.

Po założeniu konta oszust, podszywający się pod inwestora, straci Tobą zainteresowanie lub w najlepszym przypadku otrzymasz taką odpowiedź:

Z przykrością informuję, że po analizie Pani sytuacji nie mogę udzielić Pani pożyczki

Chcesz się przekonać, jak to działa, bez ponoszenia ryzyka? Odpowiedz na żądanie założenia konta we wskazanym banku, że świetnie się składa, bo w tym banku masz rachunek. Oferujący „prywatną pożyczkę OLX” natychmiast straci Tobą zainteresowanie, a odpowiedzi już się nie doczekasz.

Pożyczka dla zadłużonych OLX – jeśli masz wątpliwości, poproś o szkic umowy pożyczki

Przygotowując się do napisania artykułu, obnażającego mechanizm nabierania naiwnych dłużników na wizję pożyczki dla zadłużonych OLX, odbyłem szereg rozmów z tymi, które te pożyczki rzekomo oferują.

Żaden z nich, pomimo moich próśb, nie przesłał mi szkicu umowy pożyczki. O czym to świadczy? O tym, że nie zadali sobie nawet trudu, aby w taki szkic się zaopatrzyć. Wszak nikt z nich żadnej pożyczki na OLX nie miał nikomu zamiaru udzielić, więc i wzór umowy nie był im potrzebny.

Bezskutecznie szukasz na OLX prywatnej pożyczki bez BIK dla zadłużonych – przeczytaj to koniecznie

Szukanie pożyczek prywatnych na OLX lub w podobnych miejscach, gdy nikt nie chce Ci już pożyczać, świadczy o tym, że Twoja spirala kredytowa jest już bardzo silna. W tej sytuacji masz dwa wyjścia:

 • nadal wmawiać sobie, że istnieje ktoś, kto bez zabezpieczenia udziela pożyczki prywatnej osobom zadłużonym i wierzyć w to
 • tracić czas na bezsensowne przeklikiwanie setek ofert pożyczek prywatnych dla zadłużonych i narażać się na zostanie oszukanym

lub też

 • spojrzeć prawdzie w oczy i uświadomić sobie, że pożyczanie na spłatę długów to pogłębianie pętli długów i prosta droga do bankructwa

Jeśli zdecydujesz się na odwagę i sam przed sobą przyznasz do porażki, zrobiłeś pierwszy krok do wyjścia z pętli długów. Drugi jest przed Tobą – skorzystanie z profesjonalnej realnej pomocy zadłużonym i rozpoczęcie procesu oddłużania. W zależności od tego, jak długo się zadłużałeś, Twoje wychodzenie z długów potrwa od 12 do nawet 40 miesięcy.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...