Kruk windykacja - zdjęcie siedziby głównej KRUK SA
|

KRUK SA kontakt, adres, telefon

4.8
(44)

KRUK SA kontakt, czyli jak można skontaktować się z Krukiem, jaki jest adres centrali, numer telefonu do Kruka, jak dojechać do siedziby głównej – wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule. A dodatkowo dowiesz się, jak możesz uzyskać gwarantowane 30% umorzenia swojego zadłużenia. A może znacznie więcej….

KRUK SA windykacja kontakt do centrali

Adres firmy KRUK to:

KRUK S.A.
ul. Wołowska 8
51-116 Wrocław

Adres KRUKA (czyli Wrocław) nie może dziwić, gdyż Wrocław to swoiste zagłębie polskiej windykacji. W tym mieście swoje siedziby ma bardzo dużo firm zajmujących się obrotem wierzytelnościami czy windykacją na zlecenie.

Jest i wśród nich KRUK. To oczywiste, gdyż KRUK kupuje długi. Dużo długów.

Kruk windykacja kontakt z infolinią

Główny telefon infolinii KRUKA to:

71 8888 000

Oczywiście tych numerów jest znacznie więcej. Ale dzwoniąc na ten podany numer do KRUKA masz pewność, że dodzwonisz się zawsze i szybko zostaniesz połączony z odpowiednim działem.

Dzwoniąc do KRUKA dobrze jest mieć przygotowany numer sprawy, a w przypadku jego braku swój PESEL.

W innym przypadku identyfikacja i weryfikacja może nie być możliwa.

Infolinia KRUKA pracuje od 8 do 19.

Alternatywny nr telefonu do KRUKA:

  • 71 7823083
  • 71 7693338

Kruk windykacja kontakt z infolinią

Infolinia Kruka przyjazna klientom

Jeśli alergicznie reagujesz na automatyczne infolinię, firma windykacyjna KRUK zaskoczy Cię pozytywnie. Choć na początku zgłosi się Emilia – wirtualny doradca klienta firmy KRUK, to wystarczy powiedzieć jej „nie” na pierwsze zadane przez nią pytanie, a zostaniesz połączony do realnego, żywego doradcy. I na własną rękę przeprowadzić z nim swoją rozmowę. O ile kontakt z doradcą realnym możliwy jest wyłącznie w godzinach pracy infolinii Kruka, o tyle wirtualny

doradca KRUK SA, Emilia, nigdy nie śpi

Infolinia wirtualna, czyli Emilia, pozwala Ci na kontakt z windykacją KRUK SA 24/7 przez cały rok. Jeśli dzwonisz np. po otrzymaniu wezwania do zapłaty i chcesz uzyskać wyłącznie podstawowe informacje

  • stan zadłużenia
  • aktualne saldo w przypadku układu ratalnego
  • termin spłaty wynikający z ugody

możesz to zrobić nawet nad ranem lub w święto. Infolinia wirtualna KRUK SA działa zawsze.

Kontakt z windykacją KRUK S.A. poprzez formularz

Jesteś człowiekiem, który nie lubi rozmawiać przez telefon? Z Krukiem nie musisz – możesz zadać swoje pytanie za pomocą formularza na stronie internetowej www.kruk.eu

Kruk windykacja kontakt poprzez formularz na stronie kruk.eu

Kruk windykacja kontakt poprzez czat

Firma windykacyjna oferuje możliwość uzyskania informacji poprzez czat. Ta firma kontaktu pozwoli nie tylko sprawdzić stan swojego zadłużenia, ale również zawrzeć ugodę z doradcą KRUKA, który obsługuje platformę czatu.

Kruk windykacja kontakt możliwy jest poprzez czat na stronie kruk.ew

Jak widać kontakt z windykacją KRUKA nie wymaga rozmów głosowych – możliwy jest również wyłącznie w formie tekstowej.

Wizyta osobista w centrali firmy KRUK SA kontakt bezpośredni

KRUK posiada przy recepcji specjalny pokój, w którym klient lub jego pełnomocnik może spotkać się z pracownikami odpowiedniego działu. Spotkania umawia się poprzez recepcję. Po 5-10 minutach oczekiwania przybywa pracownik (lub dwóch, trzech – w zależności od sprawy i działu) i można rozpoczynać negocjacje.

Ciekawostka: KRUK nie praktykuje częstowania swoich gości kawą, herbatą czy nawet wodą mineralną. Tak, jak czyni to na przykład konkurencja w postaci Ultimo.

Udostępnia natomiast toaletę, z której odwiedzający firmę KRUK gość może skorzystać bez żadnych problemów.

KRUK windykacja kontakt – dojazd do centrali firmy

Choć KRUK obrał za siedzibę krańce Wrocławia, to dojazd do KRUKA nie jest trudny, a dla zmotoryzowanych wręcz perfekcyjny i bez specjalnych korków, typowych dla Wrocławia, w którym to wszak KRUK ma siedzibę.

Zarówno dla jadących autostradą A8, jak i przybywających z północy, drogą S5. Od zjazdu z jednej i drugiej drogi do centrali KRUKA przebyć trzeba mniej niż 3 km trzypasmową ulicą Żmigrodzką. Zajmuje to zaledwie kilka minut.

Obrazuje to mapa dojazdu do centrali KRUKA:

Kruk windykacja mapa dojazdu centrali Kruka: Wrocław, ul. Wołowska 8
il. 1. Dojazd do KRUK-a samochodem, źr. Google.com

Znacznie więcej czasu poświęcą dłużnicy KRUKA, którzy do Wrocławia dostaną się pociągiem. Jak wspominaliśmy, adres firmy KRUK to Wołowska 8, czyli lokalizacja znacznie od dworca PKP oddalona.

Najlepszym rozwiązaniem jest zlokalizowanie tramwaju numer 15 (kierunek Poświętne), mającego przystanek tuż obok dworca. A następnie półgodzinna podróż przez pół miasta i pokonanie 18 przystanków. Aż do przystanku o nazwie Wołowska. Który to jest kresem podróży. Z niego jeszcze niewielki spacerek (600 metrów) i już znajdziemy się pod siedzibą firmy KRUK:

KRUK SA kontakt - jak dojechać do firmy KRUK we Wrocławiu tramwajem z dworca głównego
il. Najprostszy dojazd komunikacją miejską źr. jakdojade.pl

KRUK windykacja kontakt poprzez e-mail. Pod jaki adres wysłać maila do KRUKA?

Wszystkie sprawy drogą elektroniczną realizowane są za pomocą głównego adresu e-mail firmy KRUK:

info@kruksa.pl

Na ten adres kierowane są również pełnomocnictwa

Długi w KRUK, czyli jak wyjść z zadłużenia kupionego przez KRUKA

Jeśli szukasz informacji o tym, jaki adres czy telefon ma KRUK, gdyż jesteś jego dłużnikiem, przeczytaj koniecznie jeszcze to. Informacje, które dla Ciebie, jako posiadacza długów przez KRUKA kupionych, mogą okazać się warte nawet kilkanaście tysięcy złotych mniej.

Gdy otrzymujesz wezwanie do zapłaty z firmy KRUK, widnieje na nim określona kwota zadłużenia. Nie oznacza to jednak wcale, że tyle musisz spłacić, aby przestać być dłużnikiem.

Dzięki wykorzystaniu narzędzi negocjacji z KRUKIEM, Twój dług może zostać zredukowany o minimum 30%. Zainteresowany tym, aby spłacić dług z umorzeniem? Nie czekaj, sprawdź szczegóły naszej oferty negocjacji z KRUKIEM.

Dzięki niej nie będziesz musiał już nigdy szukać informacji o tym, jaki jest adres, telefon czy mail do KRUKA. Twoją sprawą zajmie się pełnomocnik prawny, który w Twoim imieniu przeprowadzi negocjacje w centrali firmy KRUK.

Nie będziesz musiał pisać, dzwonić czy jechać do KRUKA. Zrobimy to za Ciebie i dla Ciebie. Gwarantując umorzenie 30% wartości zadłużenia, jakie masz w firmie KRUK SA z Wrocławia.

Zobacz więcej o negocjacjach zadłużenia w KRUKU:

Negocjacje z firmą KRUK SA

KRUK SA kontakt z windykacją terenową? Czy KRUK posiada windykatorów terenowych?

Na to pytanie odpowiedź jest jednoznaczna, KRUK posiada windykatorów pracujących w terenie. Co oznacza, że jeśli masz w tej firmie dług, windykator KRUKA może do Ciebie zawitać. Ale nie przejmuj się tym specjalnie, on ma jeden cel wizyty: podpisać z Tobą porozumienie. Windykacja terenowa KRUKA to nie banda osiłków, która wejdzie Ci do domu z drzwiami. To zespół ludzi pracujących wg norm etycznych firmy KRUK, a te są bardzo wysokie.

Jeśli mimo tego obawiasz się windykatora z KRUKA, możesz zgłosić się do nas po pomoc. W momencie, gdy wynajmiesz naszego pełnomocnika, ten natychmiast rozpocznie negocjacje z KRUKIEM i tym samym firma KRUK odwoła zlecenie wizyty w Twoim domu.

Raz pisze do mnie KRUK, raz jakiś Raven, a ostatnio Prokura. U kogo w końcu mam dług?

Najprościej rzecz ujmując, Twoim wierzycielem jest grupa kapitałowa KRUK.

Ze względu na rozbudowaną strukturę grupy, w procesie obsługi wierzytelności pojawiają się trzy różne, choć należące do jednej grupy kapitałowej, podmioty:

Prokura – fundusz, który zakupił wierzytelność od banku, firmy pożyczkowej, telekomunikacji czy ubezpieczyciela. Nazwa Prokura pojawi sie na przykład w liście, który otrzymasz po tym, gdy KRUK kupi Twój dług. Nazywa się to informacją o cesji.

KRUK – zajmuje się procesem windykacji polubownej realizowanej poprzez wysyłkę sms-ów, maili, listów czy wizyty windykatora terenowego. Najczęściej jednak poprzez rozmowy, dlatego też telefon od KRUKA świadczy o tym, że Prokura kupiła dług, a KRUK usiłuje pieniądze odzyskać. Na drodze polubownej. Gdy tak się kończy, do gry wkracza bowiem kancelaria Raven.

Raven – należąca do grupy kancelaria prawna, która zajmuje się obsługą zobowiązań na etapie sądowym i komorniczym. Nazwa Raven pojawi się w liście do Ciebie w momencie, gdy KRUK zdecyduje się na wstąpienie na drogę prawną. Otrzymasz wówczas wezwanie do zapłaty od KRUKA sygnowane logo kancelarii prawnej Raven.

Dla Ciebie – jako dłużnika – nie ma znaczenia, która nazwa pojawia się w piśmie do Ciebie. Ponieważ artykuł ma tytuł: KRUK SA windykacja kontakt, pamiętaj, że wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu:

KRUK S.A.
ul. Wołowska 8
51-116 Wrocław

Jeśli interesują Cię dokładne podziały w grupie KRUKA, przeczytasz o nich w obszernym artykule.

 

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 44

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

2 komentarze

  1. No moja firma byla w sytuacji pod kreską… dłużnik, oszustwo i zostałem ze wszystkim sam. Gdyby nie oni, biznes by poszedł dawno na straty. Dziś normalnie zyje, pracuje, zarabiam a firma nie jest zadłuzona..

Zostaw swój komentarz...