konto przez selfie w Millennium Bank

Millennium konto cenione przez dłużników otworzysz w kilka minut

W banku Millennium konto cenione przez dłużników można teraz założyć w telefonie w kilka minut. Niczym w nowoczesnym StartUp-ie (typu Revolut) wystarczy smartfon, dowód i uśmiech. A do tego prawdopodobnie, wraz z kontem, otrzymasz od banku prezenty. O nich na końcu artykułu.

Praca w Revolut – nabór pracowników do Revolut w Polsce

Revolut rozwija się w fascynującym wprost tempie, a praca w Revolut stała się czymś na wyciągnięcie ręki. Nabór pracowników do Revolut trwa bowiem w najlepsze. Także w Polsce. Czy jednak praca w tej firmie to „przedmiot pożądania”?

Karta bez komornika – karta trzynastka?

Karta bez komornika – karta trzynastka?

Bezpieczne konto bankowe i karta bez komornika w Twoim portfelu? Karta Trzynastka, czyli karta przedpłacona może być kluczem do rozwiązania problemu jakim jest konto zajęte w toku egzekucji. Karta prepaid pozwala na otrzymywanie przelewów z zewnątrz. Czy stoi coś na przeszkodzie aby był to przelew od pracodawcy bez ryzyka zajęcia przez komornika?

Revolut bankiem - czy tylko z nazwy?

Revolut bankiem naprawdę czy tylko z nazwy?

Co oznacza możliwość tytułowania firmy Revolut bankiem? Czy firma staje się z miejsca instytucją jaka kojarzy nam się ze słowem bank? Z firmą, której przedstawiciela można spotkać niemal na każdej większej ulicy miasta?