konto przez selfie w Millennium Bank

Millennium konto cenione przez dłużników otworzysz w kilka minut

W banku Millennium konto cenione przez dłużników można teraz założyć w telefonie w kilka minut. Niczym w nowoczesnym StartUp-ie (typu Revolut) wystarczy smartfon, dowód i uśmiech. A do tego prawdopodobnie, wraz z kontem, otrzymasz od banku prezenty. O nich na końcu artykułu.

FSCS - zabezpiecza depozyty bankowe w Wielkiej Brytanii

FSCS – zabezpiecza depozyty bankowe w Wielkiej Brytanii niestety nie Revoluta

FSCS zabezpiecza w Wielkiej Brytanii pieniądze klientów instytucji finansowych niczym znany nam Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Taka wiedza może być istotna jeśli korzystasz z zagranicznych kont w takich instytucjach jak Revolut czy Paysera. Gwarancje płyną bowiem z krajów, w których deponowane są środki. 5 / 5 ( 1 vote )

Praca w Revolut – nabór pracowników do Revolut w Polsce

Revolut rozwija się w fascynującym wprost tempie, a praca w Revolut stała się czymś na wyciągnięcie ręki. Nabór pracowników do Revolut trwa bowiem w najlepsze. Także w Polsce. Czy jednak praca w tej firmie to „przedmiot pożądania”?

Revolut bankiem - czy tylko z nazwy?

Revolut bankiem naprawdę czy tylko z nazwy?

Co oznacza możliwość tytułowania firmy Revolut bankiem? Czy firma staje się z miejsca instytucją jaka kojarzy nam się ze słowem bank? Z firmą, której przedstawiciela można spotkać niemal na każdej większej ulicy miasta? 5 / 5 ( 1 vote )

Paysera - karta prepaid i konto bankowe

Paysera – aplikacje mobilne i zmiany regulaminów

Łatwiejsze logowanie przez aplikacje mobile i zmiany regulaminów. To wszystko przynosi nam ostatni kwartał 2018 roku. Część zmian będzie dosyć praktyczna, część to typowe zmiany w przepisach. 5 / 5 ( 2 votes )